بستن

گروه بی نظیر آب بندی نمای ساختمان و عایق کاری نما در املش و بندرانزلی

جلوگیری از ورود و نفوذ نم از نما در املش و بندرانزلی

چرا نگران اب دادن از نما در املش و انزلی هستید.

اگر نما نم میدهد باما تماس بگیرید تا با طناب و بدون داربست و با راپل در املش و انزلی اب بندی نمای شما را انجام بدهیم.

املش و بندرانزلی دو شهر پرباران و رطوبتی شمالی کشور می باشند.

با توجه به این که میزان رطوبت و ریزش باران در این دو شهر زیاد است در نتیجه شرکتهای معتبر خدمات نما برای عملیات آب بندی و عایق کاری نمای ساختمانی در این دو شهر تصمیماتی ویژه را اتخاذ می نمایند تا ورود آب به سطح و داخل ساختمان باعث بروز خسارتهای بیشتر برای ساکنین ساختمانی این 2 شهر نگردد.

به طور معمول ورود آب از داخل درزهای سطح نما به داخل ساختمان علاوه بر بروز خسارت های مالی و تخریب مصالح و دیوار داخلی. حتی سطوح نمای ساختمانی را با ظاهری نازیبا پیش چشم افراد به نمایش می گذارد.

زمانی که در اثر گذشت زمان ترک یا شکافی برروی سطح نما ظاهر می شود .عوامل مختلف خارجی مثل: گرد و غبار، آب، باد ،آلودگی، سرما، گرما، حشرات موضعی، سروصدا همگی می توانند به داخل ساختمان راه پیدا نمایند که در این صورت مشکلات زیادی برای ساکنین درون ساختمان به وجود خواهد آمد.

در ادامه مطلب درباره ی راهکارهای حل مشکلات درز، شکاف باز روی سطوح نمای ساختمانی در املش و بندر انزلی به بررسی بیشتر می پردازیم.

 

چرا باید در شهرهای شمالی کشور از قبل آب بندی انجام شود؟

به طور کلی شهرهای شمالی کشور از جمله املش، بندر انزلی چون در مجاورت باران های زیاد، رطوبت فراوان قرار دارند باید قبل از ایجاد خسارت های هنگفت حتما عملیات آب بندی نمای ساختمان توسط نیروی با مهارت کار در ارتفاعات با طناب بدون داربست انجام شود.

مطلب پیشنهادی ما  نماشویی در رشت و گیلان شستشوی نما در رشت و گیلان - شستن نما گیلان رشت

2-برای جلوگیری از ورود هوای گرم تابستان یا سرد زمستان و هدر رفتن انرژی عملیات آب بندی برای درزهاوشکاف های باز روی سطوح نما جهت جلوگیری از موارد یاد شده باید صورت گیرد.

3-برای جلوگیری از نشست ساختمان در شهرهای شمالی کشور در اثر میزان رطوبت و بارندگی بالا مخصوصا در شهرهای املش، بندر انزلی باید عملیات آب بندی نمای ساختمان انجام شود تا هیچ درزی برای ورود آب به داخل ساختمان باز نماند.

4-برای جلوگیری از آلودگی و شوره زدن نمای ساختمانی باید آب بندی نما انجام شود.

همچنین برای آبندی نما در املش، بندر انزلی از چسب های پلی اورتان و سیلیکونی استفاده می شود. اما برای نمای سیمانی از چسب اکریلیک، کاشی و مخلوط سیمان با چسب ساروج می توان استفاده نمود.

اما بهترین نوع چسب z_90 می باشد.

که جایگزین مناسبی برای قیر و عایق های سنتی است .

در این بین چسب پلی اورتان در مقابل رطوبت دارای مقاومت و استحکام بالایی است و دارای قابلیت سنباده خوری و رنگ پذیری می باشد. مناسب شهرهای پر رطوبت و بارانی مثل املش، بندر انزلی می باشد.

اما در شهرهای املش، بندرانزلی از عایق های مختلفی برای پوشاندن فضای سطوح ساختمانی استفاده می کنند از نوعی عایق حرارتی به شکل عمده و با 2 نمونه پاششی و رولی مورد استفاده قرار می گیرد.

عایق های حرارتی می توانند دارای ویژگی های مثل عایق صوتی، ضدحرارت بودن باشند.

اجرای عایق کاری نما و آب بندی نما توسط نیروی مهارت دار در این 2 شهر به کمک طناب محکم با هزینه ی کمتر، کیفیت بالاتر، سرعت قابل ملاحظه ای در بخش ارتفاعات انجام می شود.

مطلب پیشنهادی ما  اجرای عایق بندی نما در بابل اب بندی و ضد اب سازی کردن نمای ساختمان در بابل

به طور کلی هر بخش از ساختمان که در آن رطوبت نفوذ کند نیازمند عایق کاری می باشد زیرا اگر عایق کاری انجام نشود به بافت نمای ساختمانی و درون ساختمان آسیب جدی مثل تخریب بخش یا کل ساختمان می انجامد.

در شهرهای املش، بندر انزلی یا در کل شهرهای شمالی کشور که میزان رطوبت بالاست و بارندگی زیاد وجود دارد از عایق رطوبتی برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به سطح نما و داخل ساختمان برای جلوگیری از تخریب مصالح ساختمانی استفاده می شود. در قدیم از عایق رطوبتی برای پشت بام ها استفاده می شده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی از عایق های نانو برای جلوگیری از تخریب و ورود آب باران و رطوبت به درون سنگ ساختمانی به عنوان پوشش و محافظی نوین و پر قدرت در شهرهای شمالی کشور هم مانند املش، بندر انزلی که دارای جو خاص پر بارشی هستند استفاده می شود.

جمع بندی

گاهی اوقات شرایط استفاده از داربست در بعضی مکان ها بنا به دلایل خاص ومشکلات پیش آمده وجود ندارد بنابراین برای رفع این مورد استفاده از طناب محکم و بدون داربست توسط شرکتهای معتبر خدمات نما در املش، بندر انزلی پیشنهاد می شود.

در نظر داشته باشید عملیات اجرایی خدمات نما از جمله آب بندی و عایق کاری نما در شهرهای مختلف کشور بنابه شرایط آب و هوایی تا حدودی متفاوتر از سایر می باشد و تصمیمات و نوع مصالح و موادی که برای نمای ساختمان در هر شهری بکار برده می شود بر طبق شرایط آب و هوایی منطقه پیشنهاد می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =

09354151868