بستن

آب بندی نما در شهریار و هشتگرد فردیس اندیشه به صورت تضمینی

اب بندی نما ضد اب سازی سطوح نمای ساختمان و عایق کاری نما در شهریار اندیشه فردیس هشتگرد و تمام نقاط البرز(کرج)

فرآیند آب بندی نمای ساختمان  در شهریار هشتگرد فردیس اندیشه

تیم تخصصی استوار نانو یکی از معروف ترین شرکت های فعال در زمینه آب بندی نما در شهریار، هشتگرد و بسیاری از نقاط استان های تهران و البرز می باشد. فرآیند آب بندی نمای ساختمان یکی از مهم ترین و اصلی ترین فرآیند های ساختمان سازی به شمار می آید که باید به صورت کاملا اصولی و با دقت بسیار بالایی انجام گیرد. در صورتی که فرآیند آب بندی نمای ساختمان به خوبی و به درستی انجام نگیرد، همواره شاهد اتلاف انرژی به میزان بالا و همچنین ورود رطوبت به داخل ساختمان خواهیم بود. نفوذ رطوبت به ساختمان نیز همواره باعث آسیب رسانی به دیوار های داخلی ساختمان شده و خسارات بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل نیز امروزه فرآیند آب بندی ساختمان در صنعت ساختمان سازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و پیمانکاران همواره به این مسئله توجه دارند و این فرآیند را به صورت کاملا اصولی، مهندسی و دقیق انجام می دهند. شرکت استوار نانو از جمله شرکت های تخصصی فعال در زمینه آب بندی نما در شهریار محسوب می شود که با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان معماری و عمران، در زمینه آب بندی نما در شهریار فعالیت می کند.

پیچ و رولپلاک نما سرامیک

 

به طور کلی آب بندی نمای ساختمان ها به دلایل زیر انجام می گیرد:

جلوگیری از نفوذ آب در هنگام بارندگی

جلوگیری از ورود هوای سرد به داخل ساختمان در فصول سرد سال

جلوگیری از ورود هوای گرم به داخل ساختمان در فصول گرم سال

جلوگیری از اتلاف انرژی و خروج هوای داخل ساختمان

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی و عایق کاری نما در آستارا و آستانه اشرفیه - عایق کاری نما در استارا استانه

حفاظت از نمای ساختمان در برابر شوره زدگی

حفاظت از نمای ساختمان در برابر انواع آلودگی ها
و…
با توجه به موارد ذکر شده می توان به اهمیت بسیار بالای آب بندی نمای ساختمان پی برده و متوجه کاربرد ها و فواید آن برای ساختمان شد..
همانطور که می دانیم نمای ساختمان ها از نظر متریال با یکدیگر تفاوت هایی دارند و نحوه آب بندی نما در شهریار و دیگر نقاط تهران نیز همواره به نوع متریال نمای ساختمان بستگی خواهد داشت.

راپل در شهریار فردیس هشتگرد اندیشه

به طور کلی انواع نمای ساختمان برای آب بندی عبارتند از:

نمای سنگ
نمای آجر
نمای شیشه ای
نمای کامپوزیت
فرآیند آب بندی مدل های مختلف ساختمان با یکدیگر تفاوت دارند و لازم است از شیوه ها و چسب های مخصوص برای آب بندی انواع نمای ساختمان استفاده نمود.

آب بندی نما در شهریار
چسب آب بندی نمای ساختمان

برای انجام آب بندی نما در شهریار، هشتگرد و… از چسب های مخصوصی استفاده می شود که از قدرت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار بوده و به عنوان عایق هوا و آب مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های بسیار متنوعی از انواع چسب مخصوص آب بندی نمای ساختمان در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی هایی داشته و مخصوص انواع خاصی از نمای ساختمان هستند. انتخاب چسب آب بندی نمای ساختمان باید به صورت کاملا تخصصی و متناسب با نوع نمای ساختمان انجام گیرد زیرا برای هر نوع نمای ساختمان، نوع خاصی چسب وجود داشته که تنها برای آن نمای ساختمان کاربرد دارد. به عبارت دیگر می توان گفت چسب نمای کامپوزیت با چسب نمای شیشه ای کاملا متفاوت است و هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های خاصی هستند. بنابراین نمی توان از چسب نمای شیشه ای برای نمای کامپوزیت استفاده کرده و لازم است چسب مخصوص به آن را انتخاب و استفاده کرد.
برخی از انواع چسب ها به عنوان عایق نمای ساختمان از کاربرد های بسیار زیادی برخوردار هستند که از جمله مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مطلب پیشنهادی ما  پوشاندن و بستن تراس با توری در تهران و کرج

جلوگیری از ترک خوردگی نمای ساختمان

جلوگیری از یخ زدگی و ذوب شدن آب و در نهایت نفوذ آّب به ساختمان

جلوگیری از نفوذ آب حاصل از باران های اسیدی به داخل ساختمان

در نمای شیشه ای و کامپوزیت ها همواره امکان نفوذ رطوبت و هوا از درز ها وجود دارد و به همین دلیل نیز لازم است تا از چسب های مخصوصی برای درزگیری همانند پلی یورتان استفاده کرد. شرکت استوار نانو مجری طرح های آب بندی نما در شهریار و دیگر نقاط استان تهران از بهترین و مناسب ترین چسب ها برای آب بندی نمای ساختمان استفاده می نماید.

قیمت راپل

انجام آب بندی نما در شهریار و هشتگرد

شرکت استوار نانو علاوه بر آب بندی نما در شهریار، شرایطی را فراهم کرده تا انجام تخصصی آب بندی در دیگر نقاط کشور نظیر هشتگرد نیز انجام گردد. آب بندی نما در شهریار هشتگرد توسط تیم فنی و مهندسی شرکت استوار نانو برای انواع نمای ساختمان از قبیل نمای شیشه ای، سنگی، کامپوزیت و… صورت می گیرد. لازم است این موضوع را نیز ذکر نماییم که آب بندی نما در هشتگرد و شهریار به صورت کاملا تضمینی انجام خواهد گرفت و به همین دلیل نیز جای هیچ نگرانی بابت آسیب دیدن نمای ساختمان پس از انجام آب بندی نخواهد بود. بهترین زمان برای آب بندی نما در شهریار، هشتگرد و… همواره پس از انجام ساخت و ساز است و بهتر است پیمانکاران و مالکان ساختمان ها پس از پایان رسیدن ساخت و ساز سریعا اقدام به آب بندی ساختمان خود نمایند. تیم فنی و تخصصی شرکت استوار نانو بدون نیاز به داربست فلزی و تنها با استفاده از طناب فرآیند انجام آب بندی نما در شهریار و هشتگرد را انجام خواهد داد و در این صورت به هیچ وجه نیازی به اجرای داربست فلزی و پرداخت هزینه های بسیار بالا برای آن توسط پیمانکاران و مالکان ساختمان ها نخواهد بود. همواره نصب داربست فلزی برای آب بندی نما در شهریار و هشتگرد هزینه های بسیار زیادی را برای مالکان ساختمان ها به همراه خواهد داشت و شرکت استوار نانو برای این که هزینه های اجرای آّب بندی برای کارفرمایان تا حد زیادی کاهش یابد، فرآیند آب بندی نما در شهریار و دیگر نقاط استان تهران را با استفاده از طناب و بدون داربست فلزی انجام می دهد.

مطلب پیشنهادی ما  نماشویی در رشت و گیلان شستشوی نما در رشت و گیلان - شستن نما گیلان رشت

آب بندی ساختمان در اندیشه و فردیس

به تازگی شرکت استوار نانو وسعت خدمات خود را در سراسر استان تهران و استان البرز افزایش داده است و انجام فرآیند آب بندی نما در اندیشه و فردیس نیز انجام می گیرد. پیش تر آب بندی نما در شهریار و هشتگرد انجام می شده ولی در حال حاضر آب بندی نما در فردیس و اندیشه نیز توسط گروه تخصصی استوار نانو انجام می گیرد. در صورت وجود هرگونه سؤال در امر آب بندی نما در شهریار، هشتگرد، فردیس و اندیشه نیز می توانید با کارشناسان و متخصصان شرکت نانو استوار در ارتباط باشید.
فرآیند تخصصی آب بندی نما در شهریار، اندیشه، فردیس و هشتگرد با هزینه های بسیار مقرون به صرفه و خدمات بی نظیر توسط شرکت استوار نانو انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430