بستن

اب بندی نما ساختمان در رشت (گیلان) با بهترین چسب و عایق رطوبتی و حرارتی

معنی اب بندی نما در رشت پایتخت استان گیلان

به صورت کلی به مجموعه روش هایی که برای جلوگیری از نفوذ اب روی نمای ساختمان انجام میشود را اب بندی نما میگویند. اب بندی نما روی سنگ و سیمان و کامپوزیت و شیشه با طناب اجرا میشود.

اب بندی نما در رشت به دلیل داشتن شیروانی حتما باید با راپل اجرا شود چون راپلکاران متخصص اب بندی دیوارهای سیمانی و ینگی میباشند و راه نفوذ اب به داخل ساختمان را میشناسند.

رشت و گیلان به شهر باران معروف هستند و این باران با اینکه بسیار زیبا و کم یاب است مشکلاتی هم برای ساکنین شمال کشور به وجود می اورد که ان رطوبت و نم است که به درون ساختمان و سقف خانه ها نفوذ میکند و باعث تخریب دیوار داخلی ساختمان میگردد. اب بندی نما در رشت و گیلان جزو خدماتی است که همگی یک زمانی به ان نیاز پیدا میکنند.

ویدیو اب بندی در رشت

 

قیمت اب بندی نما در رشت(گیلان)

 • اب بندی سنگ نما متری 60هزارتومان
 • اب بندی سیمان سیاه  متری 90 هزارتومان
 • اب بندی سیمان سفید متری 70 هزارتومان
 • اب بندی شیشه نما متری 65هزارتومان
 • اب بندی کامپوزیت نما متری 95هزارتومان

جنس مواد اب بندی سنگ نما در رشت

مواد اب بندی سنگ نما باید بیرنگ باشد چون اگر مواد اب بندی ساختمان درجه یک و دارای رنگ باشد زیبایی و قیمت ساختمان شما به خطر خواهد افتاد و باید هزینه ی زیادی برای پاک کردن مجدد عایق روی سنگ بپردازید.

برای اب بندی سنگ نما ابتدا یک سطل مواد نانو را با سه مشت پودر سنگ قاطی میکنیم تا مایع اب بندی قویتر از قبل شود و با قلمو درون درزهای تزریق میکنیم. پس از خشک شدن چسب ها دیگر اب نمیتواند به پشت سنگ نفوذ کند.

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی و عایق کاری نما در آستارا و آستانه اشرفیه - عایق کاری نما در استارا استانه

مواد ابندی نمای سیمان سفید و سیاه در رشت

مواد اب بندی سیمان سیاه و سفید رنگی میباشد و با ترکیب چندین پودر و سیمان به ان یک ترکیب بسیار قوی درست میشود که به وسیله قلمو پهن روی دیوار سیمان کشیده میشود و پس از خشک شدن تمام درزهای کوچک و بزرگ روی سیمان گرفته میشود و هرچقدر اب ببارد دیگر هیچ راهی برای نفوذ نم و رزوطوبت وجود نخواهد داشت. بیشتر دیوارهای سیمانی در شهر رشت و کل استان گیلان در قسمت پهلویی یا کناری ساختمان واقع شده است.

برای سیمان سیاه باید پودر و غلظت عایق ها بالاتر باشد و برای سیمان سفید باید پودر کمتری مورد استفاده قرار بگیرد.

 

مواد اب بندی کردن شیشه نمای ساختمان درگیلان(رشت)

اب بندی شیشه نما و پنجره های ساختمان باید با چسب های PVC اجرا شود. این چسب ها انعطاف زیادی دارند و در مقابل اب و رطوبت و سرما مقاومت بالایی دارند. بعضی از پنجره ها و شیشه ها دارای درز بسیاری هستند که سرما را وارد خانه میکنند که به وسیله چسب میتوان جلوی ان را گرفت.

یک فکر در مورد “اب بندی نما ساختمان در رشت (گیلان) با بهترین چسب و عایق رطوبتی و حرارتی

 1. عبدلی پور

  مزیت راپل کاری ساختمان نسبت به نصب داربست بیشتره از جمله امنیت صرفه جویی در زمان و هزینه کمتر. من که برای عایق کاری نمای ساختمان خیلی پرس و جو کرده بودم در نهایت از این روش استفاده کردم.

  1. modir

   عایق کاری در رشت به صورت تخصصی انجام میشود.توی رشت چون رطوبت و باران زیاد است باید از مواد هایی استفاده کنید که زیر فشار اب و دمای سرد و گرم دوام بیارود و همچنین بیرنگ باشد تا نمای ساختمان را از زیبایی نیندازد.

 2. تیمورزاده

  سلام
  لطفا برای آب بندی نمای ساختمان 6 طبقه با نمای سنگ گرانیت هزینه و زمان رو اعلام کنید. با تشکر

  1. modir

   هزینه اب بندی نمای گرانیت به صورت کنترات از 3میلیون شروع میشوند و به صورت متری هم از 50 هزارتومان قیمت داده میشودو ولی برای اینکه یک وقت قیمت بالا پایین نشه باید عکس نمارو بفرستید تا قیمت دقیق اعلام شود.

 3. سرهادیان

  سلام
  برای آب بندی نمای کامپوزیت ساختمان بهترین روش کدام هست؟ نمای ساختمان ما کامپوزیت هست و میخواستم از خدمات آب بندی شرکت شما استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. modir

   توی رشت و گیلان و لنگرود اکثر نمای ساختمان ها کامپوزیت و سنگ هستند که پس از باران شدیدی که توی شهرهای شمال کشور میاد نیاز به اب بندی پیدا میکنند. اب بندی نما بهتر است با طناب انجام بشه چون تو شمال قیمت داربست بسیار زیاد است.

 4. modir

  دوست عزیز متوجه شما نشدم که چی نوشتی ولی دنبال کار میگردی بیا سرکار پیش ما.اب بندی و عایق میزنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430