بستن

اب بندی نما در قزوین-ضد اب سازی نما در قزوین-جلوگیری از نشت و نفوذ اب در قزوین

آب بندی نما در قزوین
آشنایی بیشتر با ضد اب سازی نما در قزوین

انجام عایق کاری با مواد ضد اب نانو که هیچ جای ایران پیدا نخواهید کرد.

شرکت ایمن کار پیچ رولپلاک نما با دارا بودن بهترین نیروها و انجام چندین هزار پروژه در سراسر ایران اماده همکاری با ارگان های دولتی و منازل شخصی مباشد.

در اکثر نما های ساختمان ها وقتی از سال ساختشان بگذرد و بعد از گذشت زمان بر روی آن ها درز ایجاد می شود که همین مورد باعث می شود آب به راحتی وارد ساختمان شود البته در نما هایی که سنگی هستند مثل سنگ مرمریت،آب به راحتی به آن ها جذب می شود و به خصوص روز های بارندگی که برای خود معضل بزرگی هم هست چون آب به دیواره داخلی ساختمان نفوذ می کند و موجب رطوبت و نم خواهد شد.

برای این که با همچنین مشکلی روبه رو نشویم باید درزها و مواردی مشابه آن را ببندیم که به این کار آب بندی گفته می شود. تیم آب بندی نما در قزوین از مجرب ترین افراد تشکیل شده است که می توانند سطح نمای شما را به نحو احسنت آب بندی نمایند.
درز ها و مخرب های سطح نما به علت نور خورشید،گرد و غبار،برف و باران ایجاد می شوند که در تمام سال شاهد آن ها خواهیم بود.

تیم آب بندی نما در قزوین نیز برای راحتی شما این کار را انجام می دهند و از نفوذ رطوبت و باران به داخل ساختمان جلوگیری می کنند همچنین تیم آب بندی نما در قزوین با آب بندی که انجام می دهند مانع نفوذ سرما و گرما به درون ساختمان می شوند.

یکی دیگر از مزایای آب بندی نما در قزوین این است که مانع از شوره زدگی نما می شود که این خود یک فاکتور مهم به جهت مانع از آلودگی نما می شود.

 

اهمیت عایق کاری نما توسط تیم عایق کاری نما در قزوین چیست؟

از مهم ترین ویژگی های عایق کاری نما در قزوین این است که حرارت ساختمان را ثابت نگه می دارد و به این معناست که در فصل تابستان ساختمان خنک و در فصل زمستان ساختمان گرم است.
که با این وجود می توان گفت با عایق کاری نما توسط تیم آب بندی نما در قزوین شما در مصرف انرژی صرفه جویی خواهید کرد.در این خصوص تیم آب بندی نما در قزوین شما را راهنمایی و اطلاعات بیشتری در مورد پیچ و رولپلاک در اختیار شما می گذارند. با ما همراه باشید.

همان طور که اشاره کردیم عایق کاری نما در قزوین باعث صرفه جویی در انرژی می شود یعنی این که در فصل تابستان باید دمای درون ساختمان 10 درجه خنک تر از هوای بیرون و در فصل زمستان 5 درجه گرم تر از هوای بیرون باشد که عایق کاری نما در این مسئله به تامین دما بسیار کمک خواهد کرد.

 

انواع عایق کاری نما در قزوین کدامند؟

 

اگر بخواهیم در مورد عایق کاری نما صحبت کنیم و انواع آن را در نظر بگیریم با دو مورد آن برخورد می کنیم که اغلب ساختمان ها را با این دو نوع عایق کاری می کنند که به نسبت هر کدام دارای مزایا می باشند.

انواع عایق

اولین نمونه از عایق کاری نما ساختارش بر پایه حباب می باشد حباب های هوا موجب جلوگیری از جریان حرارت می شوند که در تابستان از انتقال گرما به داخل ساختمان جلوگیری می کند و نمی گذارد دمای اتاق بالا رود و در فصل زمستان از انتقال سرما به داخل ساختمان جلوگیری می کند و نمی گذارد هوای سرد نفوذ کند همین عامل موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

نوع دوم که تیم آب بندی نما در قزوین به آن اشاره می کند عایق کاری بازتاب جریان حرارت می باشد.نحوه عملکرد به این صورت است که حرارت را منعکس می کند و دمای درون ساختمان استاندارد باقی می ماند.نکته مهم در عایق کاری نما بازتابی این است که باید تقریبا 2 سانتی متر در قسمت پشت آن ها خالی باشد تا بهترین کارایی را ارائه دهند.

 

فاکتور مهم در انتخاب نمودن عایق کاری نما در قزوین

 

یکی از اولین پارامتر های انتخابی عایق میزان مقاومت حرارتی آن ها در عایق کاری نما می باشد و مشخص است که هر چقدر میزان مقاومت بالاتر باشد حرارت بسیار کمی را انتقال می دهند و در نتیجه باعث بالا رفتن کیفیت می شود. بعضی از افراد تصور می کنند هر چه قدر عایق ضخیم باشد میزان کارایی و مقاوم بودن آن نیز افزایش می یابد در صورتی که این گونه نیست و باید بیشتر این که به ضخامت آن توجه کنید به مقاوم بودن آن دقت کنید. با توجه به این مسئله عایق ها با توجه به نیاز، قیمت و نوع ساختمان با میزان مقاومت مختلف در بازار ارائه می شوند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که به غیر از نما چه مکان های دیگری را می توان عایق کاری کرد؟

در جواب می توان گفت عایق کاری فقط مخصوص نما نیست شما حتی می توانید درون ساختمان را به خاطر صرفه جویی انرژی عایق کاری کنید.

اما بهترین مکان هایی که می توانید آن ها را عایق کنید شامل موارد زیر است:

سقف ها

سقف ها یکی از قسمت های مهم خانه ها محسوب می شود و عایق کردن آن توسط تیم آب بندی نما در قزوین به بهترین شکل ممکن انجام می شود و سهم صرفه جویی در انرژی توسط عایق کاری 45 درصد می باشد چون حرارت بیشتر از قسمت سقف بیشتر ورود می کند و دمای خانه را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

دیوار های خارجی

دقیقا بعد از سقف خانه نقش بعدی را دیوار های خارجی بر عهده دارند که سهم صرفه جویی انرژی در آن ها 15 درصد است.

کف

در فصل زمستان زمانی که هوا بسیار سرد است سرما از کف زمین منتشر می شود و اگر عایق کاری صورت بگیرد 5 درصد منزل را گرم نگه می دارد.
عایق کاری نمودن سقف و کف خانه همیشه یکی از کار های ضروری می باشد اگر منزل شما قدیمی است عایق نمودن این مکان ها الزامی است. ساختمان هایی که در حال ساختن هستند حتما لازم است که عایق کاری نما و داخل ساختمان انجام شود.

 

نکات مهم در عایق کاری توسط تیم آب بندی نما در قزوین

 

تیم آب بندی نما در قزوین جهت عایق کاری نما تمام نکات و اصول آن را رعایت می کنند تا بهترین کیفیت را ارائه دهند با ما باشید تا ادامه مطلب در این زمینه به شما کمک کند.

زمان نصب اگر عایق ها را فشرده کنند کیفیت و مقاومت آن ها را کاهش می دهند پس بهتر است این نصب توسط افراد حرفه ای و استاد کار سپرده شود تمامی این افراد می دانند که عایق ها بعد از نصب باید همان ضخامت قبل را داشته باشند ولی در غیر این صورت نباید انتظار کارایی زیادی از عایق داشت.

باید عایق کاری روی سطح مورد نظر کاملا یکنواخت و یکدست انجام شود اگر حتی به هر دلیلی مقداری از سطح را عایق بندی نکنید تمام زحمات شما به هدر می رود زیرا اگر همان قسمت بدون عایق بماند مسلما عملکرد کل عایق را تحت الشعاع قرار می دهد.
زمانی که در حال نصب عایق هستید باید کاملا خشک باشد چون اگر با آب و رطوبت در تماس باشد کارایی نخواهد داشت. اما با این وجود یک نوع عایق کاری نما وجود دارد که نسبت به آب مقاومت نشان می دهد که آن هم عایق های پلی استایرن می باشند.

 

آب بندی نما در قزوین

اگر می خواهید از عایقی استفاده کنید که حرارت را منعکس نماید باید تمامی درز و شکاف های موجود را چسب کنید چون اگر فضای خالی پشت عایق ها وجود داشته باشد باعث کاهش عملکرد عایق می شود.
اگر می خواهید اطراف لامپ یا هر قطعه ای از این دسته را عایق کاری کنید مراقب باشید که از فاصله 2 سانتی متر آن ها را عایق کاری کنید چون خطرات و مشکلات جدی را به همراه دارد.

مطلب پیشنهادی ما  بندرعباس راپل_بهترین اکیپ راپل و کار در ارتفاع که به وسیله طناب کار نما را انجام میدهند

ضد آب سازی نما در قزوین و واترپروف کردن

 

واترپروف کردن نما یا همان اصطلاح ضد آب سازی نما در قزوین از جنس سیمان ، شیشه، سنگ و کامپوزیت است.
ضد آب سازی نما توسط تیم آب بندی نما در قزوین یک روش معمول و رایج جهت آب بندی کردن ساختمان است که مشتری و متقاضی بسیاری به خاطر مزیت و ویژگی های خود دارد عمل ضد آب سازی باید بعد از اتمام کار ساخت و ساز ساختمان انجام شود تا موجب جلوگیری از رطوبت بیرون به درون ساختمان شود.
با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش ضد آب سازی نمای ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفت.
ضد آب سازی نما توسط تیم آب بندی نما در قزوین در بدترین شرایط اقلیمی هم جوابگو هست و می توان گفت حداقل ماندگاری این محصول آن هم در بدترین شرایط آب و هوایی تقریبا 5 سال است.

استفاده کردن از این نوع روش ضد آب سازی نما برای قسمت های شمالی کشورمان بسیار توصیه شده است زیرا این مناطق همیشه بارانی است و گزینه بسیار ایده آلی خواهد بود.

 

ضد آب سازی نما در قزوین

پس از ساخت و ساز ساختمان باید واترپروف یا همان ضد آب سازی را انجام داد.باید این نکته را فراموش نکنید که هر زمان یکی از مراحل را چشم پوشی کنید ممکن است خسارت های بسیار زیادی را به نمای ساختمان وارد نماید و اگر به صورت غیر اصولی توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود هزینه های گزافی را به دنبال خواهد داشت.

استفاده نمودن از ضد آب سازی نما در مناطقی که بسیار باران می بارد برای افراد مفید است مثلا آب بندی نما در قزوین موجب جلوگیری از رطوبت به درون ساختمان می شود و باعث آرامش برای افراد خانواده خواهد بود.اگر آب بندی نما در قزوین انجام نشود مسلما مصرف سوخت بالا خواهد رفت و رطوبت بیرون از ساختمان وارد منزل می شود و تقریبا مصرف سوخت به 25 درصد افزایش می یابد. وقتی که رطوبت به داخل ساختمان نفوذ کند باعث پوسیده شدن دیوار و حتی خرابی وسیله هایی که به دیوار تکیه زده اند می شود.

آب بندی نما در قزوین
با این توصیفات و اهمیت، آب بندی نما در قزوین باید با رعایت نکات بعد از ساخت و ساز در نمای خارجی ساختمان انجام شود.

از جمله رایج ترین مشکلاتی که از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان صورت می گیرد خرابی دیواره ها و سقف ساختمان است. اکثر افراد با این مشکل روبه رو شده اند ولی امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی از ضد آب سازی نما با نانو و واتر پروف بهره می برند.
اگر نمای خارجی ساختمان را عایق نکنید موجب خرابی و همین طور نشت رطوبت می شود البته این پایان ماجرا نیست و معضلاتی چون خراب شدن رنگ دیوار ،طبله کردن گچ، خرابی کاغذ دیواری و همین طور خراب شدن وسایلی که به دیوار تکیه زده اند می شود که این مورد خود باعث کنده کاری دیوار خواهد شد البته ابن کار اتمام نمی شود و دوباره تکرار خواهد شد پس بهترین گزینه برای جلوگیری از رطوبت ضد آب سازی نما می باشد.
برای آب بندی نما در قزوین بهترین روش ضد آب سازی نما با واترپروف انجام می شود زیرا به صورت عمقی به نما نفوذ می کند و درز ها و سوراخ ها را کاملا می پوشاند.

اهمیت ضد آب سازی نمای ساختمان قزوین

 

با توجه به تمام مواردی که در بخش بالا توضیح دادیم و در مورد نشت رطوبت و مشکلات نفوذ با اهمیت ضد آب سازی و آب بندی نما در قزوین آشنا شدید.
بنابراین عدم استفاده از ضد آب سازی نما غیر از مشکلات ذکر شده هزینه های گزافی را به دنبال خواهد داشت که برای افراد یک امری دشوار است زیرا بعد از هر خرابی باید به کنده کاری و ترمیم دیوار ها بپردازند در صورتی که از همان ابتدا بعد از ساخت ساختمان از ضد آب سازی استفاده شود می توانند به مدت طولانی از این مزایا بهره مند باشند.
با انجام ضد آب سازی توسط تیم آب بندی نما در قزوین می توان به صورت بهینه در مصرف انرژی صرفه جویی کرد و مانع از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان شد.

از جمله مزیت های انجام ضد آب سازی نما به موارد زیر می توان اشاره کرد:

– بی رنگ بودن و حتی حفظ ظاهر مواد
– قابلیت حل شدن با هیدرو کربن های آروماتیک و همین طور کلردار
– نفوذ کردن به شکل عمیق به درون منافذ و بدن این که باعث گرفتگی آن ها شود و باعث حفظ شدن فرآیند تنفس مواد

 

ویژگی های ضد آب سازی نمای ساختمان قزوین

طراحان و معماران قزوینی برای ارائه کار بی نظیر و با کیفیت و همین طور دوام بیشتر از آب بندی نما در قزوین جهت نمای ساختمان از واترپروف درجه یک بهره مند می شوند البته ناگفته نماند که با توجه به بودجه مشتری و انتخاب مشتری صورت می گیرد.

مواد واترپروف این گونه عمل می کند که وقتی روی سطح ریخته شود گرد و غبار را به خود جذب نمی کند و مثل یک لایه ی شیشه ای روی سطح را می پوشاند. به علت قابلیت بی نظیر واترپروف مورد توجه اکثر طراحان و معماران در چند دهه اخیر شده است.

 

آب بندی نما در قزوین
هم چنین علاوه بر این که ضد آب سازی برای نمای ساختمان کاربرد دارد در بازرگانی و تجارت نیز بسیار کاربرد دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

– ستون های دریایی
– تصفیه خانه فاضلاب
– تقاطع های غیر همسطح
– تونل ها
– تراورس های خط آهن
– لوله های سیمانی و بتنی
– برج های خنک کننده
– باراندازها
– کارخانه های کشتی سازی
– پله ها

قیمت ضد آب سازی نما قزوین

همانطور که گفتیم در بخش های مختلفی می توان از ضد آب سازی نما استفاده کرد که روش های مختلفی هم دارد که رایج ترین آن ها واتر پروف است و تقاضای بسیار هم دارد که در این روش یک پوشش سیلیکونی می باشد که بر پایه ترکیبات سیلان سیلوکسان است که باعث نفوذ 80 درصدی در داخل سوراخ ها و درز های ساختمان می شود.
البته در کنار تمام این موضوعات مطرح شده یک سوال برای استفاده کنندگان پیش می آید که قیمت و هزینه ی اجرا نمودن ضد آب سازی چه میزان است؟ در جواب باید گفت که با توجه به کارایی و کیفیت و همین طور تخصص افراد هزینه ها متغیر است و حتی موادی که در واتر پروف به کار برده می شود در قیمت تاثیر می گذارد افراد به راحتی می توانند به سایت اینترنتی آب بندی نما در قزوین مراجعه کنند و به صورت آنلاین در این حوزه با مشاوران ما در ارتباط باشند.

 

مواد و لوازم جهت ضد آب سازی نما های ساختمان

واترپروف کردن نما همان طور که گفته بودیم برای جلوگیری از ورود نمودن رطوبت به درون ساختمان است ولی علاوه بر این ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و مانع هوازدگی نمای خارجی ساختمان می شود.
از دیگر خصوصیت های روش آب بندی نما در قزوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– در مقابل اشعه uv مقاوم و بدون هیچ گونه زرد شدگی
– ضد آب کردن سطوح
– مانع از شوره زدن بتن و آجر
– در برابر خش دی اکسیدن کربن سولفاتها دارای مقاومت بالا
موادی که در واترپروف به کار برده می شود هیچ گونه ضرری برای محیط ندارند و در زمان آب بندی نمودن نما این نکته را فراموش نکنید که از عینک محافظ و همین طور ماسک استفاده کنید و اگر مواد واترپروف با صورت یا چشم و دهان شما برخورد کرد سریع با آب آن را بشویید درست است که این مواد هیچ ضرری ندارد اما فراموش نکنید تا قبل از این که کاملا خشک نشده مراقب باشید چون قابلیت اشتعال دارد. استفاده نمودن از ضد آب سازی نما آن هم با روش استفاده از واترپروف موجب می شود که بتن نتواند تنفس کند به همین دلیل باعث بالا رفتن طول عمر نمای ساختمان می شود از طرفی سطوحی که از آب بندی استفاده می کنند قابل شستشو هستند و همین طور دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل مواد نمکی،ذوب و انجماد می باشد.

مطلب پیشنهادی ما  عایق نما در فریدونکنار - اب بندی ساختمان در فریدونکنار-ضد اب سازی نما در فریدون کنار

انواع چسب ضد آب سازی نما در قزوین

از انواع چسب های متفاوتی در ضد آب سازی نما استفاده می شود که می توان از رایج ترین این چسب ها به چسب پلی اورتان اشاره کرد که تیم آب بندی نما در قزوین در نمای ساختمان به کار می برند که در رفع نم نما در قزوین بسیار کمک می کند و مقاومت بالای از خود نشان خواهد داد ویژگی منحصر به فرد این چسب قابلیت رنگ پذیری و سمباده پذیری است که انتخاب اکثر معماران قرار گرفته است.
یکی دیگر از انواع چسب در رفع رطوبت نما در قزوین چسب سیلیکون است که دارای کاربرد های بسیاری است که جهت چسباندن آلومینیوم، سرامیک، کاشی و به خصوص شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. اجرا نمودن ضد آب سازی برای جلوگیری از ورود آب به داخل ساختمان در قزوین یک امری حساس و مهم می باشد که باید تحت نظر افراد حرفه ای و مجرب بدون نقص و به درستی انجام شود.
نوع دیگری از چسب ها برای جلوگیری از نفوذ آب نما به داخل ساختمان در قزوین چسب اکریلیک است که کاملا ترک های دیوارهای گچی، درزهای چهارچوب ها و در و پنجره ها را کاملا پر می کند از این نوع چسب برای سطوح چوبی، فلزی و شیشه ای نیز می توان استفاده کرد. چسب های اکریلیک در ضد آب سازی نما علاوه بر موارد گفته شده در کاربرد به خاطر انعطاف پذیری و بدون بو بودن و همین طور خشک شدن سریع و مقاومت در مقابل اشعه یو وی بسیار مورد پذیرش قرار گرفته است.

 

ضد آب سازی نمای ساختمان های کامپوزیت قزوین بویین زهرا

 

به صورت کلی ضد آب سازی نمای این گونه از ساختمان های کامپوزیت با سه نوع روش گوناگون قابلیت اجرا را دارند که می توان گفت یکی از بهترین روش ها و ارزان ترین آن ها واترپروف نمودن نمای کامپوزیت می باشد.
فوم و چسب سیلیکون: این نوع از چسب های استفاده شده آن هم در این نوع روش دارای رنگ های مختلفی هستند که می توان گفت با توجه به رنگ ورق ها از رنگ متناسب با آن استفاده می شود در این نوع روش ابتدا فوم اسفنجی را داخل بند قرار می دهند و بعد از آن چسب سیلیکون را به وسیله پمپ های مخصوص پمپاژ نموده و بعد از آن نیز با ابزار های مخصوص آن را صاف و تمیز می نمایند.

آب بندی نما در قزوین

تسمه یا ناودانی:
در این نوع از روش از خود ورق های کامپوزیتی برش می دهند و از طیف رنگی متفاوتی آن را تهیه و درون شیار ها قرار می دهند.
لاستیک درزگیر:
اگر بخواهیم ضخامت لاستیک درزگیر را با شیارها مقایسه کنیم متوجه می شویم که بزرگتر هستند و جنس آن از سیلیکون یاپی وی سی است که برای محکم نمودن آن از چسب سیلیکون استفاده می شود.
در چه سطوحی می توان از واترپروف اجرا نمود؟
در تمامی سطوح می توان از واترپروف نمودن نمای ساختمان استفاده کرد و اصلا هم مهم نیست که در نمای ساختمان از چه نوع مصالحی استفاده شده است.
از جمله کاربرد های دیگر واتر پروف در آب بندی نما در قزوین این است که می توان روی سطوح آجری، گرانیت، سنگ های بتنی و مصنوعی اشاره نمود و خیلی راحت می توان آن را اجرا کرد و می توان از این روش مزیت های بسیار زیادی را کسب کرد.
یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر واتر پروف کردن نما این است که روی نمای ساختمان هیچ گونه پوششی به وجود نخواهد آمد و حتی موجب براقیت نمای ساختمان نمی شود و از طرفی به اندازه سانتی متر به داخل نفوذ می کند و درز ها کاملا بسته می شود و می توان از واتر پروف در نمای ساختمان های قدیمی و جدید استفاده نمود که این یک مزیت مثبت محسوب می شود.
همانطور که در قسمت های ابتدای متن به آن اشاره نمودیم ضد آب سازی نمای ساختمان یک امری بسیار مهم می باشد و اصلا نباید آن را به تاخیر بیندازید چون اگر انجام نشود خسارات و هزینه های جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. برای مثال می توان گفت اگر ساختمانی عملیات آب بندی را انجام ندهد در برابر بوران 32 کیلومتر بر ساعت به اندازه ی هر متر مربع تقریبا در 6 ساعت 10 لیتر آب به خود جذب می کند حالا اگر در این سطوح از بتن استفاده شده باشد آب جذب شده به دو برابر خواهد رسید.

علل نم دادن نمای ساختمان در قزوین چیست؟؟

چرا نمای ساختمان های قدیمی ساز نم نمی دادند؟

کلیت کلام در پاسخ این سوالات یک جمله ی بسیار مختصر و کوتاه می باشد که: ” پایین بودن کیفیت مصالح و اجرای دست اندرکاران قسمت های گوناگون ساختمان ”

آب بندی نما در قزوین
می توان به صورت کلی از لحاظ آب بند نمودن نمای ساختمان ها به مشکلات اصلی زیر که ساختمان ها با آن مواجه هستند اشاره کرد که به دسته های زیر تقسیم می شوند:
بزرگترین و اولین مشکل؛ مربوط به پنجره های دو جداره UPVC می باشد.
در حال حاضر شرکت ها و برند های متعددی در خصوص پنجره های دو جداره فعالیت می کنند اگر بخواهیم کیفیت یراق آلات و بدنه را در نظر نگیریم به جرات می توان گفت اجرا کردن پنجره ها به ندرت با کیفیت و اصولی انجام می شود و در مشکلات نم و آب دهی سهم بزرگی دارند.یکی از مواردی که رعایت نمی شود زمان اجراست که فضای بین قوطی کار شده در اسکلت پنجره و دیوار را پر نمی کنند که همین قسمت نقش بسیار مهمی در جذب آب به داخل ساختمان دارد لاستیک هایی که اطراف شیشه هستند قابلیت آب بندی و کیفیت ندارند و اکثرا در پروفیل های کف پنجره پر از آب می شود که همین آب از طریق پیچ اتصال پروفیل به پنجره به دیوار نفوذ می کند.

2-امروزه استفاده کردن از نمای سنگ، آجر با باکس های تو در تو و یا سنگ ؛ از متداول ترین نما ها می باشد که اکثرا مورد استفاده افراد قرار می گیرد باکس هایی که به صورت بیرونی هستند محل تجمع آب می باشند و باعث نفوذ آن به ساختمان می شوند. البته حالت شیب معکوس در این نما ها موجب هدایت آب به داخل ساختمان می شود که اگر از این نما در ساختمان ها به کار برده شود باید از مواد آب گریز سازی الاستیک نانو و بتونه استفاده کرد چون اگر از پودر سنگ معمولی یا سیمان استفاده شود با گذر زمان حتی اگر چسب بتن افزوده شود باعث پیدایش ترک و ریزش و حتی محل نفوذ آب خواهد شد. در این گونه موارد پیش آمده افراد غیر متخصص از چسب آکواریوم استفاده می کنند که هیچ دوامی در برابر نور خورشید ندارد و اشعه UV خیلی راحت باعث تخریب آن می شود. که متاسفانه در برخی از ساختمان ها به دلیل استفاده از چسب آکواریوم پس از تحویل ساخت در طی 6 ماه دچار مشکل در نما خواهند شد.تیم آب بندی نما در قزوین با تخصص فراوان عملیات ضد آب سازی ساختمان را به نحو احسنت انجام می دهند و در رفع رطوبت نما در قزوین بسیار کمک خواهند کرد.

3- استفاده کردن از انواع سنگ های بی کیفیت که آب بالایی را جذب می کنند البته می توان از نوع بارز این سنگ ها به سنگ تراورتن اشاره کرد البته خیلی هم محبوب است و دارای قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسد. ولی با این وجود برخی از آن ها کیفیت نامناسبی دارند و منافذ آن با بتونه پر نشده است. حتی در برخی موارد پیش آمده که اگر شما روی سنگ نما یک لیوان آب بریزید این میزان آب حتی فرصت سرازیری پیدا نخواهد کرد و به سنگ نفوذ خواهد کرد. این آزمایش بسیار ساده نشانگر این است که در زمان بارندگی به راحتی آب به داخل سنگ و پس از آن وارد ساختمان می شود. البته مشکلات دیگر این سنگ ها شوره زدن،ایجاد قارچ و حتی پوسته شدن هم هست که چاره کار هم عایق کاری نما در قزوین است که به آن عایق های نفوذی نانو گفته می شود.
جلوگیری از ورود آب به داخل ساختمان در قزوین را به ما بسپارید تیم آب بندی نما در قزوین با ضمانت و تضمین این کار را برای شما انجام خواهند داد.

مطلب پیشنهادی ما  نقاشی نما و نمای ساختمان در مازندران با طناب - ساری امل بابل نوشهر چالوس

همان طور که اشاره کردیم به دلیل زیبایی سنگ در طراحی نما بیشترین کاربرد را دارد اما دردسر ها و مشکلات خودش را نیز به دنبال خواهد داشت.
یکی از این معضلاتی که باعث نفوذ آب باران به درون ساختمان ها می شود زمان بارندگی است که از طریق درز های موجود روی سنگ ها است.
جهت جلوگیری نمودن از تکرار شدن همچین اتفاقاتی باید هر نمایی را در هر شکلی آب بندی نمود.
تمامی این خدمات توسط تیم آب بندی نما در قزوین صورت می گیرد.
حتی شیشه و پنجره هایی که روی نما قرار دارند در جذب آب نقش بسیار مهمی دارند.

طریقه جلوگیری از ورود آب به داخل ساختمان در قزوین
در برخی مواقع وجود دارد که سنگ نما دچار ترک خوردگی باشد و همین مورد باعث نفوذ آب به داخل ساختمان شود که باید در این مورد کل سنگ ها را با عایق کاری نما در قزوین آغشته می کنند.
در مواردی دیگر هم دیده شده که آب از طبیعت نمای سنگ ها نفوذ می کند که در این مواقع باید از مواد بسیار قوی جهت بند کشی سنگ ها استفاده کرد و در انتها محل بند کشی را به وسیله یک دستمال مرطوب تمیز می کنند تا نمای کثیفی نداشته باشید.
در مواردی که در نما از کامپوزیت و شیشه ای استفاده شده باشد طرز کار متغیر است و موادی که در نما جهت عایق به کار برده می شود متفاوت است.
اشتباهات رخ داده در جلوگیری نشت آب از نما

بعضی از افراد به علت غیر حرفه ای بودن از رزین جهت آب بندی استفاده می کنند که این کار کاملا اشتباه است و بعد از مدتی زرد رنگ و زشت خواهد شد.

 

دیوار های داخلی بعد از نفوذ آب به چه صورتی می شوند؟

زمانی که دیواره ی داخلی ساختمان خیس می شود کاملا پوسیده و خراب می شود. که این خرابی ها باعث ریخته شدن دیوار می شود راه چاره هم به این صورت است که ابتدا مشکل نما را از بیرون برطرف نمائید و بعد دیواره های داخلی را دوباره بازسازی کنید.

حال ممکن است از خودتان بپرسید که چه کاری باید انجام دهیم؟

شرکت خدماتی آب بندی نما در قزوین با مهارت های چندین ساله ای که دارد به راحتی می تواند به وسیله راپل این کار ها را برایتان انجام دهد.

شرکت خدماتی آب بندی نما در قزوین با انجام دادن آب بندی به صورت سالانه اکثر آپارتمان ها و خانه ها را با تخصصی ترین مهارت ها برای شما انجام خواهد داد و نگرانی شما را از نفوذ آب از طریق شیشه ها و پنجره های آهنی برطرف می نماید.
نفوذ آب از پنجره آهنی در قزوین
پنجره های آهنی به دلیل این که قدیمی هستند و لای درز هایشان باز است به راحتی آب را به سمت داخل خانه وارد می کنند ولی خب امروزه از پنجره های دو جداره که بسیار هم مناسب هستند استفاده می شود که در برابر باران و آب از خود مقاومت نشان می دهند.

اما کسانی که از همان پنجره های قدیمی استفاده می کنند چه کار کنند؟

شرکت آب بندی نما در قزوین می تواند از ورود آب به درون ساختمان ها از طریق پنجره های آهنی که غیر استاندارد می باشند جلوگیری نماید.
ولی باز هم با این وجود اگر این کار برای شما سخت باشد بایستی این پنجره های قدیمی را تعویض نمائید و به جای آن از پنجره های دو جداره استفاده کنید.

چگونه می توان از نشت آب باران از طریق پنجره ها جلوگیری کرد؟

می توان از ورود آب به درون ساختمان به وسیله ی دوغاب های با کیفیت و خمیرها که خیلی هم قوی هستند جلوگیری نمود.آب باران به دلیل این که اسیدی می باشد به مرور زمان باعث از بین رفتن رو ساخت هایی که روی یک ساختمان است می شود.

درزبندی یا درزگیری سنگ نما

به دلیل وجود بند هایی از جنس سیمان سفید سنگ ها دارای مقاومت بسیار کمی هستند که بعد از گذشت چند سال متاسفانه دچار درز و باز شدگی می شوند که همین موارد موجب نفوذ آب به درون ساختمان می شود. شرکت آب بندی نما در قزوین تمامی این درز های موجود در سنگ نما را عایق کاری می کند که حتی یک قطره آب به درون ساختمان نفوذ نکند شرکت در این حوزه سالیان سال است که فعالیت می کند پس با خیال راحت کارتان را به ما بسپارید.

جلوگیری از ورود آب به شیشه در قزوین

 

زمانی که شیشه ها در چارچوب پنجره ها نصب شد ممکن است بعد از گذشت زمانی به دلیل محفظه های بسیار کم آب را از خود عبور دهد و یا این که شیشه ها دارای لایه های پلاستیکی در اطراف خود هستند که بعد از این که فرسایش شدند باعث عبور آب خواهند شد برای اینکه با این مشکل روبه رو نشوید شرکت آب بندی نما در قزوین ابتدا شیشه ها را ترمیم می کند و سپس چسب آکواریوم را دور تا دور پنجره ها می زنند تا کاملا درزگیری ها کاملا انجام شود.

جلوگیری از نشت نما های ساختمانی کامپوزیت و کامپوزیتی

 

تمامی کامپوزیت ها درزهای پلاستیکی دارند که معمولا حاشیه مشکی دارند که متاسفانه این لاستیک ها بعد از گذشت زمان به دلیل تابش نور خورشید فرسوده می شوند و از بین می روند که باید حتما تعویض شوند.
اگر این لاستیک ها تعویض نشوند باعث ورود آب به نمای کامپوزیتی می شوند که باعث خسارت داخل نمای ساختمان می شود.
بستن راه نفوذ آب از طریق پنجره های دو جداره از روی نما توسط شرکت آب بندی نما در قزوین

جهت آب بندی این نوع از پنجره ها شرکت آب بندی نما در قزوین از چسب های شیشه ای استفاده می کند و تیم تخصصی این شرکت به وسیله چسب های بی رنگ با مقاومت بالا برای هر نمایی استفاده می کند.
انواع چسب ها برای جلوگیری از نفوذ آب نما به داخل ساختمان در قزوین

آب بندی نما در قزوین

از چسب z90 و بتن و کاشی جهت درزگیری سنگ استفاده می کنند.
ژل پیشگیری از نشت بدون استفاده از داربست
از چسب آکواریوم برای آب بندی کردن شیشه نما استفاده می شود.
برای آب بندی کردن نمای ساختمانی که از جنس سیمان می باشد از ملات قوی وخمیر که از چند چسب ترکیب شده استفاده می شود.
دلایل این که سنگ ها نم می دهند را بدون هیچ گونه داربستی و با بهترین لوازمات موجود در بازار ، شرکت آب بندی نما در قزوین برای شما عزیزان انجام می دهد و هر گونه سوالی که داشته باشید کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما می گذارند.
یکی از سخت ترین کارهایی که افراد ساکن در آپارتمان های قزوین با آن درگیر هستند رفع نم نما در قزوین است.
رطوبت و نمی که وارد ساختمان می شود موجب خرابی نمای داخلی می شود که هزینه های زیادی برای تعویض دیواره های داخلی به دنبال خواهد داشت.
نماهایی که در مسیر بارش باران هستند بیشتر در معرض از بین رفتن بند کشی میان پلاستیک کامپوزیت ها و سنگ ها می شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

09354151868