بستن

اب بندی نما در نکا و جویبار و رامسر رفع نما و رطوبت نما بندکشی و درزگیری نمای ساختمان

اب بندی نما در مناطق مرطوب شمالی مانند جویبار نکا و رامسر

اب بندی نما در نکا و جویبار و رامسر رفع نما و رطوبت نما بندکشی و درزگیری نمای ساختمان با طناب و بدون داربست در نکا جویبار و رامسر

اگر در استان مرطوب مثل مازندران زندگی می کنید اب بندی نما یکی از کارهایی است که باید به آن توجه کنید. این کار جزئی از اصول مهندسی ساختمان می باشد و عدم توجه به آن اثرات مخربی را به جای می گذارد که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت. مخصوصا در مکان های مرطوب نفوذ آب به درون ساختمان یک تهدید جدی به حساب می آید. هر بار که باران می بارد و به نمای ساختمان شما برخورد می کند، بر روی آن تاثیر می گذارد. تا جایی که شاید با چشم در ابتدا دیده نشود اما برای مثال کپک هایی ایجاد می گردند که زمانی ظهور می کنند و متوجه آن می شوید که دیر شده است. آن زمان است که باید هزینه های بیشتری را برای مرمت ساختمان خود متحمل شوید. اگر نیاز به اب بندی نما در جویبار و دیگر شهرهای شمالی دارید می توانید تیم مجرب ما را برای یاری رسانی انتخاب کنید.

 

آنچه باید در اب بندی نما به آن توجه کنید

باید به یک سری از موارد در زمینه اب بندی نما ساختمان توجه داشته باشید. ابتدا باید بدانید آن کاری کاملا تخصصی است و نیاز به تجربه و دانش دارد. اینکه بخواهید کار را به دست هر کسی بسپارید بسیار اشتباه است. دلیل آن این است که ضد آب کردن دیوار خارجی بسیار پیچیده می باشد دلیل آن هم این است که هر ساختمان مشخصات خاص خود را دارد. افراد ما در این زمینه با تجربه ای که دارند ابتدا به بررسی می پردازند که بسیار قدم مهمی است. در ادامه متناسب با مشکلی که وجود دارد مواد مناسب مشکل شما را انتخاب می کنند. راه حل هایی را به شما ارائه می دهند که در آن برای یک مدت زمان خیلی طولانی دیگر هرگز گرفتار این مشکل نشوید. بسیاری موارد دیگر نیز وجود دارد که با در نظر گرفتن آن ها کار را در نهایت دقت به شما تحویل می دهند. یکی دیگر از شهرهایی که خدمات خود را در آن ارائه می دهیم اب بندی نما در نکا است. پس اگر با این مشکل روبرو هستید هم اکنون با ما ارتباط برقرار نمایید.

مطلب پیشنهادی ما  عایق کاری و اب بندی دیوار سیمانی و سنگی با طناب بدون داربست با چه موادی باید انجام شود؟

 

نقش اب بندی ساختمان در کاهش انرژی

اب بندی نما در رامسر یکی دیگر شهرهایی است که در آن فعالیت داریم و می توانید به ما مراجعه کنید. می دانستید می توانید کاری کنید که قبض انرژی های مصرفی شما کمتر شود؟ ما راه حل آن را به شما می گوییم. زمانی که از ضد آب های مناسب استفاده می کنید در اصل راه تبادل انرژی بین خانه و فضای بیرون را از بین می برید. اما لازمه ی اینکه این کار به درستی صورت بگیرد آنقدرها هم راحت نیست. باید ضد آبی که انتخاب می شود مناسب باشد در آن صورت است که کار جواب می دهد. در نتیجه ی آن مصرف انرژی در درون ساختمان پایین می آید. لازمه ی آن این است که برای انجام این کار به افراد مجرب در این زمینه مراجعه کنید. ما در ضد اب سازی نما در رامسر جویبار نکا می توانیم به شما خدمات ارائه دهیم.

 

با ما در جویبار نکا و رامسر از رطوبت در امان بمانید

رطوبت می تواند نه تنها به سلامتی ساختمان و لوازمی که در خانه دارید بلکه به سلامتی شما نیز آسیب بزند. استفاده از عایق رطوبتی می تواند موجب کاهش رطوبت در ساختمان ها مخصوصا در شهرهای نزدیک ساحل دریا شود. اگر می خواهید از شر بسیاری از بیماری هایی که در نتیجه ی رطوبت ایجاد می گردند مثل رماتیسم و … در امان بمانید بهتر است از این کار غافل نشوید. در این زمینه علاوه بر درزهایی که در بین سنگ های نمای ساختمان و ترک هایی که بر روی آن وجود دارد، باید به درز پنجره ها نیز توجه داشت. آن ها هم باید با مواد مناسب درزگیری شوند تا از ورود هرگونه نم و رطوبت جلوگیری گردد. این کار توسط تیم ما به روش های مختلفی بسته به شرایط انجام می شود. برای مثال می توان از ملات برای درزگیری سنگ های نما که به مرور زمان از بین رفته اند، استفاده کرد. از طرفی اگر پنجره ها نیاز به درزگیری دارند می توان با برخی از چسب ها این کار را انجام داد. از چسب هایی مثل پلی اورتان، سوپر سیلیکون استفاده می کنیم. مزایایی که برای شما دارد واقعا قابل شمارش نیست. برای مثال سوپر سیلیکون نه تنها درز را پوشش می دهد و از ورود رطوبت جلوگیری می کند، بلکه ساختمان را در مقابل اشعه UV مقاوم می سازد. بسیاری از مصالح دیگر نیز هستند که با توجه به شرایط از آن بهره می بریم.

مطلب پیشنهادی ما  خدمات نمای ساختمان در رشت و گیلان و خدمات نمای سنگ و سیمان در رشت و گیلان

رفع نم نما در نکا جویبار رامسر

وقتی می گوییم رفع نم نمای ساختمان علاوه بر نمی که در طی گذر زمان ایجاد می گردد، می تواند برای زمانی باشد که به تازگی ساختمانی ساخته شده است و باید مدت زمان طبیعی را طی کند تا مصالحی که در آن استفاده شده اند آب اضافی موجود در خود را از دست دهند. هنگامی که قرار است رطوبت گیر مورد نظر انتخاب شود باید میزان آب ابتدا برآورد گردد. اینکه میزان این آب تخمین زده شود کار بسیار دشواری است. به دلیل اینکه باید تمام مصالحی که در قسمت های مختلف به کار رفته اند در نظر گرفته شوند. هنگامی که از رطوبت زدایی برای ساختمان استفاده می شود، رطوبت گیر به طور مداوم کار می کند. رطوبت نسبی به صورت تدریجی کاهش می یابد و در نتیجه رطوبت از سطح خارج می شود. تعیین اینکه مدت زمان این عمل چقدر طول می کشد هم کاری حرفه ای است. ما با در نظر گرفتن زمان به طور دقیق تمام جوانب را در نظر می گیریم. علت آن هم این است که اگر نم گیری بخواهد خیلی سریع صورت گیرد به این صورت می شود که رطوبت از سطح فقط خارج می گردد، در نتیجه ی آن سطح خشک می شود و از درون نم باقی می ماند. ما تمام این ها را برای شما طوری تنظیم می کنیم که بالاترین کیفیت و بهترین نتیجه را بگیرید.

 

پیشگیری بهتر از درمان

مخصوصا اگر در شهرهای شمالی زندگی می کنید توجه به رطوبت را جدی بگیرید. هم اکنون می توانید برای اعمال هر گونه عمل بر روی نمای ساختمان خود از جهت آسیب های رطوبتی با ما ارتباط برقرار کنید. هرچه سریع تر ب این کار بپردازید هزینه ای که بر روی دست شما می گذارد کمتر است. همان قضیه ی پیشگیری بهتر از درمان است، می باشد. پس قبل از اینکه دچار مشکل جدی شوید، اقدام کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

09354151868