انجام کارهای سخت روی نما نظیر پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در املش و انزلی

این خدمات کم نظیر در شهر املش و بندر انزلی با طناب و بدون داربست انجام میشود.

به دلیل وجود نماهای سنگی در شهرهای بزرگ باید از پیچ و رولپلاک سنگ نما غافل نشوید.

ایمن کار تنها شرکت فعال در ضمینه پیچ کردن سنگ نما در استان گیلان میباشد.

املش نام شهری در استان گیلان است.

این شهر مجاور رودخانه ی شلمان رود واقع شده است و به علت پر آب بودن رودخانه به نام آبلش مشهور شده است.

در مقابل بندرانزلی از مراکز مهم اقتصادی ایران می باشد و به علت آب و هوای مرطوبی که این 2 شهر دارند میزان بارندگی بسیار بالا می باشد و بر طبق گزارش های یاد شده پرباران ترین شهرهای ایران می باشند.

بندر انزلی در غرب استان گیلان واقع شده است.

امروزه محکم کاری نما یک ساختمان یک امر ضروری و حیاتی به شمار می رود.

در شهرهای شمالی کشور مثل املش و بندر انزلی که میزان بارندگی و رطوبت بالا می باشد در همان زمان ساخت سازه باید عملیات محکم کاری سنگ نما یا دیگر مصالح برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار انجام شود.

دقت داشته باشید استفاده از مصالح با جنس خوب و کیفیت بالا در شهرهایی که از نظر آب و هوایی دچار تغییرات هستند برای ماندگاری بیشتر نمای ساختمان تا سالیان سال امری ضروری است در این مطلب درباره ی پیچ و رولپلاک نما در املش و بندرانزلی به توضیح بیشتری می پردازیم.

پیچ و رولپلاک نما در املش و بندر انزلی بدون داربست

در شهرهای شمالی کشور از جمله املش و بندرانزلی شرکتهای معتبر خدمات نما در زمینه ی پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمانی همواره آماده ی ارائه ی بهترین خدمات با نازل ترین قیمت به همشهریان عزیز می باشند.

از آنجا که سیستم قدیمی داربست تقریبا کمرنگ شده به جای آن استفاده از متد جدید برای کار در ارتفاعات شهرهای املش و بندرانزلی بدون استفاده از داربست به کمک طناب محکم به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن قابل اجرا می باشد مزایای استفاده از طناب محکم به کمک نیروهای ماهر و دوره دیده از سوی شرکت صرفه جویی در بخش هزینه ها ،کیفیت بالا، سرعت بخشیدن در انجام کار پیچ و رولپلاک سنگ نما در بخشهای مختلف ارتفاعات این 2 شهر پربارش و مرطوب می باشد.

در بیشتر مواقع امنیت کار در بخش ارتفاعات ساختمانی به کمک طناب محکم و بدون داربست برای کارگر متخصص بیشتر بوده و حتی از سوی شرکت بیمه می باشند .

اما افتادن سنگ نما یا مصالح معضل بزرگی است که بسیاری را درگیر خودش کرده است.

این که مصالح یا سنگ نما کی و چه زمان بر سر افراد و عابرین در حال گذر بیوفتد و حالا قرار است چه اتفاق ناگواری بیوفتد مشکلی بزرگ است که آثار و نتیجه ی آن بی توجهی به محکم کاری مصالح و سنگ نما در ساختمان ها می باشد که عواقب این مهم برای سازنده و یا مالک ساختمان می باشد و فرد آسیب دیده به راحتی می تواند شاکی شود.

قیمت پیچ و رولپلاک نما املش و انزلی

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در املش و بندر انزلی به نوع سنگ، تعداد سنگ، کوچک، بزرگ ،ظاهر و نمای ساختمان و نرخ کار بستگی دارد. در مساحت بالا، تعداد پیچ و رولپلاک زیادتری مورد استفاده قرار می گیرد. اما مورد دیگری که باعث زیادتر شدن قیمت می شود تعداد سنگ های افتاده می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت پیچ و رو لپلاک با فرستادن عکس از نمای ساختمان برای شرکتهای معتبر خدمات نما قیمت نهایی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مورد نظر اعلام می شود.

چه زمان برای اجرای عملیات پیچ و رولپلاک در املش و بندر انزلی مناسب می باشد؟

مقاوم سازی و عملیات پیچ و رولپلاک برای سنگ نما در همه ی فصول سال قابل اجراست اما در شهرهای شمالی کشور در روزهایی که شرایط آب و هوایی بد می باشد و به نام روز بارانی معروف است اجرای عملیات پیچ و رو لپلاک در ارتفاعات ساختمانی توسط نیروهای ماهر شرکتهای خدمات نما مجاز نمی باشد.

زیرا انجام این گونه عملیات در شرایط بارانی خطرناک و زاویه ی دید کارگر در سطح بسیار پایینی می باشد و امکان سقوط کارگر از ارتفاع وجود دارد.

زیرا این نیروی متخصص در ارتفاعات دارای ابزارها و وسایل برقی با خود می باشند که بر اثر ریزش باران دچار برق گرفتگی خواهند شد.

بهتر است در زمان هایی که هوا بسیار سرد یا گرم است یا مه و بادشدیدی در حال وزیدن است اقدام به عملیات پیچ و رولپلاک نکنیم.

جمع بندی

امروزه راحترین و مطمئن ترین روش برای اجرای محکم کاری سنگ نما در برابر شرایط مختلف محیطی از جمله باران های شدید در شهرهای شمالی کشور به خصوص در املش و بندر انزلی استفاده از عملیات پیچ و رولپلاک برای مقاوم سازی سنگ نما در برابر عوامل مختلف و جلوگیری از ریزش آن به پایین ارتفاعات می باشدکه توسط نیروی متخصص بندباز و مسلط به طناب محکم و بدون داربست با کمترین هزینه ممکن و صرفه جویی در زمان با سرعت قابل ملاحظه ای با وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای مقاوم سازی و ثبات سنگ نما در ارتفاعات مختلف ساختمانی انجام می پذیرد.