بستن

شرکت آب بندی نمای ساختمان از جنس سنگ کامپوزیت شیشه تهران و کرج و شمال کشور

میهن راپل متخصص در اب بندی نما به بهترین مواد خارجی

ابندی نما را کافی است به ما بسپارید. اب بندی نما در میهن راپل به صورت تضمینی انجام میشود و این تضمین را یک شرکت به شما میدهد که در میان گروه های کار در ارتفاع تنها شرکت ثبتی در حوضه اب بندی نما میباشد. اب بندی نمای ساختمان یک کار تخصصی است و فرد انجام دهنده باید مواد و چسب مورد استفاده را بشناسد و بداند که موادی بزند که در مرور زمان از بین نرود.

از چه موادی برای عایق کاری نمای ساختمان استفاده میشود؟

هر نمایی برای عایق کاری مواد مورد نظر و خاص خودش را دارد. مواد عایق نما مخصوص هرنمایی است اما در اکثر نما ها عایق سوباش که ساخت کشور ترکیه است با مقاومت بالا و ضمانت 15 سال انجام میشود.

قیمت اب بندی نمای ساختمان از جنس سنگ و سیمان با میهن راپل

پایین ترین قیمت اب بندی نمای ساختمان و عایق کاری نما را از میهن راپل بخواهید. ابتدا تماس بگیرید تا قیمت را به شما اعلام کنیم. پس از استعلام از چندین شرکت مجدد با ما تماس بگیرید تا پایینتر از شرکت های دیگر خدمات اب بندی برای شما انجام بدهیم. اب بندی ساختمان را باید شخصی انجام بدهد که به چسب ها و مواد بتنی اشنایی داشته باشد. قیمت موادهایی که ما استفاده میکنیم به دلیل عمر بالا و ضمانت ده ساله خود شرکت تولید کننده گرانتر از جنس های ایرانی میباشد و شما برای اینکه دوبار پول پرداخت نکنید باید یکار مناسب و ماندگار انجام بدهید. قیمت اب بندی اگر خورده کاری باشد مانند یک پنجره از 800 هزارتومان اغاز میشود و بر حسب گستردگی نماها متفاوت میباشد.

 

چند ویدیو راجع به اب بندی نما ببینید:

این ویدیو های اب بندی نما را برای شما دوستان تهران و کرج و شمال کشور گذاشتم تا طریقه انجام کار را ببینید و بدانید که چطور شرکت میهن راپل خدمات عایق کاری نمای ساختمان را با طناب انجام میدهد.

 

 

 

ایا فصل زمستان و پاییز زمان مناسب برای اب بندی و عایق کاری میباشد؟

در طمان بارندگی خب این مشخص است نمیتوان عمل اب بندی نما را انجام داد چون اب اجرای کار را خراب میکند و باید روزهایی که هوا مناسب کار است عایق را روی نما بزنیم. زمستان هم همیشه بارندگی نیست و میتوان به راحتی مانند فصول دیگر سال کار اب بندی ساختمان را انجام داد. بیشترین انجام کار را شرکت میهن راپل در فصل پاییز و زمستان انجام میدهد و شما عزیزان نگران این نباشید که اگر در این فصل کار انجام دهید کارتا خراب میشود. ما میدانیم چه زمانی مناسب است برای اببندی و کار خودتان را به ما بسپارید تا با خیال راحت از نفوذ اب به داخل ساختمان جلوگیری کنیم.

طریقه صحیح اب بندی نما در تهران و کرج

به دلیل کثیف بودن اکثر نماها ابتدا باید سطح خاکی که میخواهید اب بندی کنید را با دستمال مرطوب تمیز کنید تا مواد روی ان بنشیند و در صورت خاک بودن سطح مواد به صورت مناسب روی سطح نما نمینشیند و بعد از مدتی مجدد اب نفود میکند. در تمام موادهایی که مورد استفاده قرار میگیرد بجز سنگ حتما از پودرهای نانو داخل چسب استفاده شود تا دوام محل مورد نظر بیشتر شود.

 

اب بندی نما
اب بندی نما با طناب بدون داربست

 آب بندی با عایق ساختمانی با راپل

اب بندی نما را به شخصی و شرکتی بسپارید که تضمین بدهد که دیگر اب نفوذ نکند. شرکتی را انتخاب کنید که از مواد مناسب برای اب بندی ساختمان استفاده کند چون مواد های ایرانی مانند z90  و چسب بتن اصلا برای اب بندی نمای ساختمان مناسب نیستند و بعد از اولین بارندگی مجدد اب از منافط سنگ و سیمان یا هرنمایی که دارید نفوذ میکند. بعضی از گروه های راپل که کار آب بندی نما ساختمان را انجام میدهند که باید بگویم پولتان را هدر داده اید. شرکت ما یعنی ایمن کار از مواد بیرنگ در هرنمایی استفاده میکند و ابتدای کار یک نمونه برای شما روی هر دیواری خواهد زد تا شما ابتدا تست کنید و بعد برای انجام کار اقدام میکنیم.

 

اب بندی نمای ساختمان را در کدام مناطق انجام میدهید؟

آب بندی نمای ساختمان را در تمام نقاط تهران و کرج و حتی شهرستان های دور هم انجام میدهیم.با گرفتن بیانه از شهرستانی های محترم این کار انجام شدنی است.

قویترین مواد و چسب برای انجام اب بندی نمای ساختمان کدام است؟

چسب  آب بندی نما  در عایق بندی ساختمان یکی از روش های بسیار کاربردی برای عدم نفوذ رطوبت، گرما و یا سرما به داخل فضای ساختمان است.

قیمت چسب های اب بندی  با اجرت محاسبه میشود که هم برای شما مقرون به صرفه است و هم ما میدانیم چه چسبی برای چه نمایی استفاده کنیم تا دوباره کاری نشود.

از چسب آب بندی نما برای درزگیری در فواصل درب و پنجره، چهارچوب های درب ها و پنجره ها همچنین ترک ایجاد شده در دیوار نیز استفاده می شود.

در این مطلب ما قصد داریم انواع کاربری چسب آب بندی نما در ساختمان ها را به طور مفصل برای شما شرح دهیم.

چسب قوی برای اب بندی نما
چسب اب بندی قوی برای نما

 09354151868 

 

برای استعلام قیمت لینک زیر را کلیک کنید

قیمت اب بندی نمای ساختمان

مقاوم سازی با چسب در ساختمان

شاید شما هم با صحنه ی نا خوشایندی مانند نم زدگی و تخریب نمای داخلی خانه به دلیل گذر رطوبت از دیوار بیرونی مواجه شده باشید. قطعا شما به عنوان مالک و یا مستاجر خانه هنگام رو به رو شدن با چنین صحنه هایی نمی دانید چطور می توانید جلو این اتفاق را بگیرید.  یکی از مهم ترین مباحث در مراحل ساخت و تکمیل ساختمان ها مرحل عایق بندی و آب بندی نمای ساختمان ها است.

استفاده از چسب های خارجی و مناسب

استفاده از چسب آب بندی نما های ساختمان می تواند راه حل خوبی برای این چنین مشکلاتی باشد. وقتی شما از چسب آب بندی نما در ساختمان خود استفاده می کنید یک گزینه کاملا استاندارد را برای عایق کاری ساختمان خود انتخاب کرده اید. چسب زیر z90 نام دارد که کاملا ساخت ایران میباشد ولی میهن راپل از مواد خارجی و درجه یک استفاده میکند.

چسب نانو نمای ساختمان

پیچ رولپلاک سنگ نما

مزایای استفاده از چسب آب بندی نما در ساختمان:

استفاده از چسب آب بندی نما علاوه بر ضد آب و رطوبت کردن قسمت بیرونی ساختمان موجب مقاومت ساختمان نیز می شود.
چسب آب بندی نما انواع مختلفی از جمله سیلیکونی، پلی اورتا و… دارد که در آب بندی نماهای شیشه ای نیز به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
عایق بندی با استفاده از چسب آب بندی نما مانع از نفوذ حرارت خواهد شد و این خود نوعی صرفه جویی در مصرف انرژی و درنتیجه هزینه های مربوط به آن است.
چسب آب بندی نما به طور قطع از مشکلاتی همچون شوره زدگی و ایجاد آلودگی در نمای ساختما جلوگیری می کند.

چسب عاسق نمای سنگی
چسب عایق سنگ نمای ساختمان

مجری پیچ و رولپلاک نما    –      نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

صدمات ناشی از عدم استفاده از چسب عایق کاری نمای ساختمان

شوره زدگی در نمای ساختمان
پوسیده شدن رنگ ساختمان و پوسته دادن
قارچ زدگی و کپک
یخ زدگی آب و ذوب شدن آن و در نتیجه آب در ساختمان نفوذ کرده
نفوذ باران اسیدی و واکنش آن با آهن آلات بکار رفته در ساختمان
سولفاته شدن
ترک خوردگی

انواع عایق بندی با استفاده از چسب آب بندی نما:

آب بندی نمای کامپوزیت:

این نوع از چسب عایق بندی نما در مواردی استفاده می شود که رطوبت از طریق درزها وارد بنا شود.در این نوع آب بندی ها اصولا لاستیک مخصوص آب بندی فاقد کارایی بوده. در این موارد از چسب آب بندی نما در ساختمان از جنس پلی یورتان استفاده می شود. این نوع چسب آب بندی نما مقاومت بالایی در برابر رطوبت و اشعه uv از خود نشان می دهد. در ابتدا باید لاستیک های درز ها را جدا نمود و سپس فضایی از درزها را که قرار است از چسب آب بندی نما استفاده کنید را کاملا تمیز کنید و سپس آن قسمت را با چسب پلی یورتان پر کنید.  آنچه لازم است بدانید که قدرت چسبندگی این چسب ها بسیار بالاست و در صورت تماس با هر نقطه ای دیگر پاک کردن آن نیاز به یک پروژه جداگانه دارد.  بنابراین در هنگام کار با چسب های پلی یورتان ابتدا اطراف سطوح و جاهایی که نباید چسب به آن آغشته شود را با چسب کاغذی بپوشانید و پس از اتمام کار چسب ها را جدا کنید.  در این حالت اگر چسب به روی قسمت هایی از کار به طور ناخواسته آغشته شد با کندن چسب های کاغذی به راحتی محو خواهد شد.  در آخر کار باید لاستیک های عایق بندی سالم را درون درزهایی که لاستیک های فرسوده را از آن ها جدا کرده بودیم جاساز کنیم.

چسب بتن اب بندی نما
چسب بتن آب بندی نما و سطوح

 

راپل         –      کار در ارتفاع

آب بندی شیشه با استفاده از چسب آب بندی نما در ساختمان

نماهای شیشه ای امروزه به دلیل زیبایی بسیار بیشتر از گذشته در ظاهر ساختمان ها بکار می رود. معمولا زمان هایی که لاستیک و یا خمیر اطراف شیشه ها و پنجره ها فرسوده شود آب بندی نمای ساختمان از بین می رود و آب و رطوبت به راحتی به داخل نفوذ می کند.  در چنین موقعیتی ما از چسب آب بندی نما برای آب بندی نمای شیشه ای استفاده می کنیم. چسب های گوناگونی برای آب بندی نمای شیشه ای کاربرد دارد. چسب سیلیکونی بیشترین استفاده را در آب بندی نماهای شیشه ای دارند زیرا نسبت به باقی انواع چسب آب بندی نما از قیمت ارزان تری برخوردارند. اما امروزه چسب های پلی یورتان قوی تری تولید شده اند که شاید هزینه بالاتری داشته باشند اما شما این کار را یک بار فقط برای همیشه انجام می دهید این چسب ها در برابر شرایط آب و هوایی، اشعه UV و… بسیار مقاومند.  برای عایق کاری با استفاده از چسب آب بندی نما در ساختمان های شیشه تقریبا به مانند نمای کامپوزیت عمل می کنید. در ابتدا باید خود درزها را تمیز نمود و سپس درزها را با چسب پلی یورتان پر کرد. چسب های پلی یورتان، ماستیک و یا سیلیکونی همگی با استفاده از گان یا تفنگ های مخصوص این کار به لای درز و یا محل مورد نظر به صورت زاویه  45 درجه ای تزریق می شود. قبل از طی این مراحل باید از چسب های کاغذی برای جلوگیری از آغشته شدن سایر قسمت های شیشه ای به چسب استفاده کرد. در اجرای عایق کاری با استفاده از چسب آب بندی نما در ساختمان های شیشه صبر، حوصله، دقت حرف اول را می زند تا به زیبایی کار آسیبی وارد نشود.

 

استفاده از چسب آب بندی نما در ساختمان های با نمای سیمانی و سنگ

در نماهای سنگی مخصوصا نماهایی که دارای برجستگی و یا فرورفتگی در ظاهر خود هستند به دلیل اینکه آب رو برجستگی ها خواهد ماند و به درون آن نفوذ می کند و در بسیاری از موارد این نفوذ آب تا داخل ساختمان نیز ادامه می یابد و به نمای داخلی ساختمان نیز خسارت وارد می کند. در این موارد استفاده از چسب آب بندی نما می تواند گزینه مناسبی برای قسمت هایی که آب می تواند از آن طریق وارد بنای ساختمان شود باشد. در ساختمان های سیمانی جذب آب باران ایجاد ترک بر روی نما خواهد که و این خود باعث نم کشیدن و شوره زدن بنای ساختمان می گردد. در این نوع نماها باید از چسب آب بندی نما در عایق کاری و ضد آب سازی بنا استفاده نمود تا از وارد شدن خسارات احتمالی به طور کلی جلوگیری به عمل آورد اما متاسفانه اکثر پیمانکاران این کار را نمیکنند که خسارات حاصل از آن می تواند جبران ناپذیر باشد. معمولا در این این نوع از مشکلات ابتدا اقدام به پر کردن ترک های سیمانی کرده و بعد از چسب آب بندی نما به صورت ترکیبی استفاده می شود. در مناطقی مانند شمال کشور که در بیشتر روزهای سال بارندگی وجود دارد استفاده از چسب آب بندی نما کاربرد فراوان دارد که البته این روش در رطوبت بالا به خوبی جواب می دهد. البته این کاری بسیار تخصصی است و نیاز دارد که حتما از یک متخصص برای آن مشورت بگیرید یا کار را به یک مجموعه کاربلد بسپارید.

 

چسب ماستیک بندکشی شیشه
چسب ماستیک بندکشی نمای ساختمان

فیکس کردن سنگ نما              —              تعمیر نمای ساختمان

آب بندی نما با استفاده از چسب های نانو

تکنولوژی نانو مواد را در ابعاد نانومتری کنترل کرده تا از خواص آن استفاده کند. امروزه مواد نانو در تمامی ابعاد زندگی ها روزمره وارد شده  کاربرد و مزایای خود را ثابت کرده.

در امر آب بندی ساختمان استفاده از چسب هایی که در آن ها تکنولوژی نانو بکار رفته است به خوبی بهره برده شده است.

مواد نانو خاصیت آب گریزی دارند و این می تواند برای نانو چسب آب بندی نما یک مزیت محسوب شود.

در واقع می توان سطوحی مثل سطوح سیمانی، آجری، سنگی، گچی و هر سطحی که ممکن است آب را به خود جذب کند با این مواد ضد آب کنیم.

از مزایای استفاده از مواد نانو در چسب آب بندی نما می توان به موارد زیر اشاره نمود:

این مواد در مقابل اشعه uv بشدت مقاوم هستند
از کپک و یا شوره در ساختمان محافظت می کنند
از جذب گرد و خاک در نمای ساختمان جلوگیری می کنند
به راحتی امکان شستشوی ساختمان بعد از استفاده از آن وجود دارد
قیمت ان بسیار مناسب است
می توان از آن به روی هر سطحی استفاده کرد و از این لحاظ هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد
این نوع چسب ها به عمق مواد نفوذ کرده و ترک های ریز موجود در نمای ساختمان را خواهد پوشاند
با محیط زیست بسیار سازگار است
اجرا و کار با آن بسیار آسان است
این مواد فاقد بود و عوارض شیمیایی هستند

نماشویی     –      نظافت نما

استفاده از چسب های Z90

این نوع چسب جایگزینی بسیار عالی برای عایق بندی های سنتی مانند قیر استو چسبهای Z90 رزین هایی بر پایه اکریلیک هستند و به روی نما و سطوح کاملا بی رنگ می باشند.

این نوع چسب ها با استفاده از تکنولوژی نانو ساخته شده و از نظر ضد آب بودن و عدم نفوذ پذیری بسیار عالی عمل می کنند.

این چسب ها از دمای بسیار پایین (-75) تا دماهای بسیار بالا (+350) را تحمل می کند. در مقابل مواد شوینده کاملا مقاوم بوده و ضد جلبک و باکتری و کپک می باشد.

از مزایای استفاده از این چسب ها اجرای آن توسط قلمو و پیستوله به روی سطح مورد نظر است.

این چسب ها نیاز به سیمان کاری نداشته و اجرای آن بسیار آسان و ساده می باشد.

این نوع از چسب ها به مروز زمان آسیب نمی بینند و سوراخ نمی شوند و در نتیجه از نظر هزینه بسیار به صرفه هستند.

همچنین قابلیت ترکیب شدن با انواع رنگ های بر پایه آب را دارند.

از چسب Z90 به عنوان بهترین چسب آب بندی نما یاد می کنند و علاوه بر نمای ساختمان قابلیت آب بندی استخر ها، مخازن بتنی، پشت بام ها، سرویس های بهداشتی، پارکینگ، تراس ها و… را دراد.

به طور کلی برای بکار بردن این چسب از نظر سطوح محدودیتی وجود ندارد.

فقط باید توجه نمود که در زمان استفاده از این محصول سطوحی که از قبل سطح آن ها رزین کاری و یا لعاب دار شده اند نمی توان استفاده کرد و حتما باید لایه ای که از قبل کاور شده است برداشته شود.

ضد اب سازی نما

چسب آب بندی نما

از این چسب می توان به طور خالص و یا ترکیب با دوغاب استفاده نمود.

قبل از استفاده از باید از محکم بودن سطح مورد نظر و عدم نشست و عدم وجود ترک در سطح مورد نظر اطمینان حاصل نمود و سازه را به طور کامل از هر گونه آلودگی و گرد و خاک پاک کنید.

برای اجرای این نوع  چسب آب بندی نما ابتدا باید یک واحد از چسب را با یک واحد آب مخلوط نمود و سپس با قلمو به روی سطح کشیده شود.

البته باید یک بار دیگر بعد از خشک شدن کامل سری اول دوباره تکرار شود و در مرحله بعد باید یک واحد آب به همراه یک واحد چسب Z90 را مخلوط کرد و آن را با پودر سنگ الک شده اضافه نمود و دوغاب حاصل را به روی سطح مورد نظر کشیده شود و این مرحله نیز باید دو بار تکرار گردد.

بهترین عایق برای نمای ساختمان

در ابتدا باید بگوییم که بسته به نوع و جنس بنایی که قرار هست عایق بندی شود نوع چسبی که بکار می بریم فرق می کند.

می توان گفت که چسب های پلی یورتان و چسب های سیلیکونی از مهم ترین چسب آب بندی نما به شمار می رود.

از مزایای این چسب های می توان به مقاومت بالای آن ها در برابر رطوبت، قابلیت رنگ خوری بسیار مناسب، قابلیت سمباده خوری است.

چسب های سیلیکونی برای چسباندن قطعاتی چون شیشه، کاشی، سرامیک و آلومینیوم کاربرد دارد.

از مزایای چسب سیلیکون برای آب بندی نمای ساختمان می توان به مقاومت آن در برابر فشار بالا، عدم نفوذ رطوبت در آن، جلوگیری از رشد قارچ ها و کپک ها نام برد.

از دیگر چسب هایی که در آب بندی نمای ساختمان کاربرد دارد چسب آکریلیک نام دارد. چسب اکریلیک به عنوان یکی از انواع چسب آب بندی نما می تواند در پر کردن ترک های نماهای سیمانی، سنگی، فاصله میان دیوار و پنجره، فواصل و درزهای میان در و دیوار، پر کردن ترک های دیوارهای گچی، درزبندی نمای کامپوزیت و نماهای آجری، کراتین وال و نمای های بدون فریم و شیشه ای کاربرد فراوان دارد.

این نوع چسب برای سطوح چوبی نیز کاربرد دارد و در برابر اشعه uv مقاومت خوبی دارد. چسب های اکریلیک بدون بو هستند و بسیار سریع خشک می شوند.

کاربرد چسب آب بندی نما در ساختمان:

مانع از ورود آب در سطوح موزاییکی
ممانعت از ورود آب در سطوح سیمانی
ممانعت از ورود آی در مکان های بتن کاری شده
ضد آب سازی در مکان های مانند استخر ها، سونا و جکوزی
ممانعت از ورود آب در آثار که ساختار گلی و سفالی دارند
مانع از ورود آی در بناهای آجری
ضد آب سازی مصالحی که پایه سیلیسی دارند
ضد آب سازی نمای ساختمان ها

توضیحات تکمیلی راجع به عایق کاری نما

عایق کاری نما یکی از مهمترین و ضروری ترین کارهایی است که باید برای ساخت هر ساختمان انجام شود و به آن توجه کرد. زیرا هنگامی که ساختمان شما آب بندی نشود در برابرعوامل محیطی خارجی و حتی داخلی هرگز مقاوم نیست و ممکن است به ساختمان شما آسیب های جدی وارد شود.
با عایق نما، ساختمان خود را در برابر هرگونه شرایط محیطی مقاوم سازید و دیگر نگران خراب شدن آن نباشید.
عایق بندی نمای ساختمان علاوه بر زیبایی و اینکه ساختمان شما را مقاوم می سازد در محیط داخلی ساختمان شما نیز موثر است. و همچنین باعث محافظت از ساختمان می شود. و شما در صورت بروز هر مشکلی دیگر هیچ نگرانی برای نمای ساختمان خود ندارید.
آب بندی نمای ساختمان در صرفه جویی انرژی نیز موثر می باشد یعنی در انرژی مصرفی صرفه جویی می کند و هیچ گونه انرژی اتلاف نمی شود.

و باعث می شود هیچ گونه آسیبی به فضا و دیوار های بیرونی ساختمان وارد نشود. ایجاد رطوبت و نم در ساختمان بسیار برای ساختمان و دیوار ها ضرر دارد و هنگامی که ساختمان شما آب بندی نشده باشد و در برابر رطوبت مقاوم نباشد باعث خرابی ساختمان و دیوار ها می شود.و آسیب هایی مثل خرد شدن آهن های به کار رفته در ساختمان، ایجاد ترک و یخ زدگی در مواد استفاده شده ساختمان، به ساختمان شما وارد می شود و شما باید هزینه های زیادی را صرف درست کردن آن ها بکنید. آب بندی نمای ساختمان فواید دیگری نیز دارد مثلا هنگامی که شما ساختمان خود را آب بندی می کنید باعث می شود که سنگ نمای ساختمان شما خراب نشود. زیرا هنگام بارندگی رطوبت و نم در بین سنگ ها قرار می گیرد و باعث می شود که سنگ ها به مرور زمان خراب شوند  اما اگر ساختمان شما آب بندی شده باشد این اتفاق نمی افتد و سنگ های شما خراب نمی شود و ایمنی ساختمان شما را بالا می برد.

در بسیاری از موارد شاهد کندن سنگ ها و افتادن آن ها بوده اید علاوه بر اینکه به شما خسارت وارد شده و نیاز است مجدد آن را تعویض کنید بر زیبا نبودن و ظاهر ناخوشایند نمای ساختمان شما نیز تاثیر گذار است اما هنگامی که ساختمان شما آب بندی شده باشد هرگز سنگ های نمای ساختمان شما نمی شکند و خراب نمی شود و هیچ گونه درزی در بین آن ها ایجاد نمی شود. و ساختمان شما ظاهر زیبای خود را حفظ می کند.

بسیاری از ساختمان هایی که آب بندی نمی شوند بعد از گذر زمان دچار شوره می شوند زیرا بعضی از موادی که برای ساختن ساختمان استفاده می کنند دارای شوره هستند و باعث می شود که بعد از چند وقت شوره ی ساختمان شما آشکار شود. اما اگر ساختمان خود را آب بندی کنید مانع از افتادن این اتفاق می شوید.و هرگز ساختمان شما دچار شوره نمی شود.آب بندی نمای ساختمان از ورود صداهای مزاحم و همچنین آلودگی های صوتی به خانه شما جلوگیری می کند. و چون از اتلاف انرژی جلوگیری می شود باعث می شود که در تابستان فضای خانه شما کاملا خنک باشد و در زمستان نیز هوای گرمی را در خانه ی خود داشته باشید.

آب بندی نمای ساختمان باعث ماندگاری بالای ساختمان شما می شود و ایمنی ساختمان شما را خیلی بالا می برد و در برابر بسیاری از عوامل مقاوم می سازد.و همچنین می تواند جایگزین خیلی خوبی برای ایزوگام باشد و حتی خیلی بیشتر از ایزوگام کردن ساختمان خود از آن راضی باشید. زیرا ایزوگام نیز بعد از چندوقت نیاز به ترمیم و حتی ایزوگام مجدد دارد اما در آب بندی ساختمان این اتفاق رخ نمی دهد و هرگز اینگونه و به این شکل نی باشد و مدت ها ساختمان شما را ایمن نگهداری می کند.

عایق کردن نمای ساختمان با طناب و بدون داربست:

عایق کردن نمای ساختمان با طناب و بدون داربست از نظر هزینه برای شما بسیار به صرفه می باشد.
علاوه به مقرون به صرفه بودن آن از نظر مدت زمان نیز بسیار برای شما مناسب است. چون کار ساختمان شما خیلی سریع انجام می شود و همچنین از اتلاف وقت جلوگیری می کند. عایق کردن نمای ساختمان با طناب و بدون داربست در بین مردم بسیار پرطرفدار است. و با این کار هرگز ساختمان شما دچار نم و رطوبت نمی شود. و در هنگام بارندگی هیچ مشکلی برای ساختمان شما پیش نمی آید.زیرا در هنگام بارندگی ممکن است به علت نم دادن ساختمان وسایل موجود در خانه شما و حتی رنگ دیوار های شما با رطوبت مواجه شوند و باعث خراب شدن و از بین رفتن آن ها شود.اما هنگامی که شما ساختمان خود را عایق بندی می کنید جلوی این اتفاق را می گیرد و از این دسته مشکلات ساختمان شما را تهدید نمی کند.

توجه داشتن به نمای ساختمان یکی از مهمترین مواردی است که باید در ساختمان سازی به آن توجه کنید.برای ساختن نما علاوه بر اینکه باید به زیبایی آن توجه کرد همچنین باید به عواملی از جمله فرسوده نشدن آن و مقاومت آن در برابر بارندگی توجه کرد.که با عایق کاری ساختمان خود می توانید این مشکلات را نداشته باشید.

مطمئن ترین و تضمینی ترین عایق کاری برای ساختمان عایق بندی نمای ساختمان با طناب و بدون داربست می باشد. زیرا علوه بر اینکه از جدیدترین  و با کیفیت ترین مواد عایق کاری تشکیل شده است دارای قدرت جذب بسیار بالا آن مواد و ماندگاری خیلی زیاد نیز می باشد.
علاوه بر عایق بندی با طناب انواع عایق بندی های دیگری از جمله عایق کاری ساختمان با عایق های معدنی، عایق های پلیمری و عایق کاری ساختمان با راپل و… را شامل می شود.

عایق کردن نمای ساختمان با طناب

که از بین انواع عایق بندی ها عایق بندی با طناب از نوع رطوبتی و حرارتی بهترین و باصرفه ترین و با کیفیت ترین نوع عایق بندی می باشد. در بسیاری از مواقع به علت بندکشی های نامناسب و پاره شدن آن ها باعث نفوذ رطوبت و نم به ساختمان می شود. اما در عایق بندی با طناب هرگز این اتفاق برای نمای ساختمان شما نمی افتد.
هنگامی که عایق کاری ساختمان خود را با طناب انجام می دهید دیگر نیازی به استفاده از داربست ندارید.زیرا علاوه بر اینکه وجود داربست مانع کار کردن و زشت بودن فضای شما می شود همچنین نمای ساختمان شما نیز در هنگام کار اصلا آسیب نمی بیند. و کار شما در کمترین زمان و با ایمنی بسیار بالا نیز انجام می شود.عایق کاری نمای ساختمان با طناب از نظر اقتصادی نیز نسبت به داربست بسیار با صرفه تر می باشد. و هیچ گونه مزاحمت و آلودگی صوتی در حین انجام کار تولید نمی کند.
استفاده از طناب برای عایق بندی نمای ساختمان باعث می شود که به مکان های دشوار و غیرقابل دسترسی خیلی سریع و به راحتی دسترسی پیدا کنید. و همچنین نصب و جمع آوری آن برای شما بسیار راحت باشد.
عایق کردن نمای ساختمان با طناب از ایجاد حرارت،آلودگی های صوتی و رطوبت جلوگیری می کند و همیشه آن ها را کنترل می کند.
عایق کردن نمای ساختمان با طناب و بدون داربست

 

ایزوگام نمای ساختمان با طناب

آب بندی نما بدون داربست:

در اکثر مواقع به علت وجود داشتن درز در بین دیوار ها و وارد شدن و نفوذ پیدا کردن باد و رطوبت به ساختمان شما باعث خرابی، بالا رفتن انرژی و هدر و اتلاف دادن آن می شود.نفوذ رطوبت و نم در ساختمان هیچ ربطی به قدیمی و یا جدید بودن ساختمان ندارد. یعنی ممکن است در ساختمان های جدید نیز این اتفاق بیفتد و موجب عدم آرامش افراد ساکن در آن ساختمان بشود. پس این باور غلطی است که بعضی افراد فکر می کنند اگر ساختمانشان جدید و نوساز باشد هرگز دچار ورود رطوبت و نم به داخل ساختمان نمی شود و گاهی بعضی از ساختمان های نوساز نیز نیاز به عایق بندی و آب بندی دارند. هنگامی که ساختمان شما آب بندی می شود دیگر این اتفاق رخ نمی دهد و تمام درز ها پوشانده می شوند تا هیچ گونه نم و رطوبتی نتواند وارد ساختمان شود و هیچ انرژی هدر نمی رود. هنگامی که شما اقدام به آب بندی نما ساختمان خود می کنید در اصل با این کار طول عمر ساختمان خود را افزایش می دهید زیرا این کار باعث بالا رفتن طول عمر ساختمان و خراب نشدن آن می شود. و به ندرت و یا خیلی دیر امکان خراب شدن نمای ساختمان وجود دارد.
هنگامی که ساختمان شما آب بندی نشده باشد باعث می شود که دیوار شما علاوه بر نم دادن و خراب شدن زرد شود و کم کم پوسیده و از بین برود. اما هنگامی که آب بندی را انجام می دهید از نفوذ و ورود باد، گرما و سرما و عوامل دیگر جلوگیری می کنید. و همچنین مانع از پوسیدگی، خراب شدن و زرد شدن ساختمان و دیوار ها می شوید.

 

آب بندی نما با طناب

باید به این نکته توجه کرد که هنگامی که شما اقدام به آب بندی نمای ساختمان خود می کنید می توانید نمای ساختمان خود را با خیال راحت بشویید و آن را از آلودگی ها و کثیفی های موجود پاک کنید. و شستن نمای ساختمان در صورتی که  آب بندی شده باشد هیچ مشکلی ندارد و شما می توانید هر وقت که بخواهید به شستن نمای ساختمان خود با اطمینان خاطر بپردازید و نگران خراب شدن آن نباشید. آب بندی نمای ساختمان و درز گیری و پوشاندن آن ها یک امر بسیار ضروری و مهم در ساختن ساختمان می باشد.
علاوه بر نکاتی که گفته شد باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که عایق کاری و آب بندی نمای ساختمان خود را به چه کسی بسپارید که از کار آن خیالتان راحت باشد. زیرا این یک امر بسیار مهمی می باشد که باید حتما آن را در نظر داشت و به آن توجه کرد. شما قرار است بابت عایق کاری و آب بندی نمای ساختمان خود پول پرداخت کنید و همچنین سال ها از آن برای ایمنی و محافظت از ساختمان خود استفاده کنید پس انتخاب یک عایق کار مناسب و متخصص در این زمینه بسیار مهم می باشد. زیرا هنگامی که آب بندی ساختمان خود را به یک فرد مطمئن و با تجربه کاری بالا و متخصص در این زمینه بسپارید دیگر هرگز نگران نخواهید بود و اطمینان و رضایت خاطر خواهید داشت. زیرا آب بندی نمای ساختمان یک کاری است که نیاز به دقت و توجه و حوصله زیاد می باشد پس سعی کنید برای انتخاب عایق کار متخصص آب بندی نمای ساختمان خود از اطرافیان و کسانی که ساختمان خود را عایق بندی کردند و از آن رضایت کافی را دارند سوال کنید تا به شما عایق کار خوبی را معرفی کنند و شما هرگز از عایق بندی ساختمان خود پشیمان نمی شوید.
در نما های آجری و سیمانی نیز می توانید از آب بندی نما نیز استفاده کنید و ساختمان خود را آب بندی کنید. مثلا ساختمانهایی که نمای آنها سیمان است بعد از چند سال به علت بارندگی دچار نشتی می شوند و همچنین ممکن است باعث ایجاد ترک های دیوار شود و رنگ زرد بر روی دیوار ها ایجاد کند پس برای رخ ندادن این مشکلات نیاز است که ساختمان هایی را که نمای سیمانی دارند را آب بندی کنید.

طناب کار   –    نما کار

آب بندی ساختمان سیمانی

و در ساختمان هایی که نمای آن ها آجر است ممکن است که بعد از مدت ها بند های به کار رفته در آجر ها از بین برود و باعث ایجاد و ورود و نفوذ آب به داخل ساختمان بشود و دیوار های شما را زرد کند و در آن ها نم و رطوبت ایجاد کند و باعث خرابی آن ها بشود. پس نیاز است که ساختمان هایی را که نمای آجری نیز دارند برای به وجود نیامدن این مشکلات آب بندی کنید.

آب بندی نمای آجری

در آب بندی ساختمان از چسب های بسیار مقاوم در برابر رطوبت نیز استفاده می کنند زیرا این چسب ها در برابر فشار نیز توانایی بالایی دارند و عدم ایجاد کپک در ساختمان نیز می شوند. این چسب ها قابلیت پوشاندن همه درزهای موجود بر روی ساختمان را نیز دارند و کاملا بی بو هستند و موجب اذیت شما از بو نمی شوند. همچنین انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و خیلی سریع خشک می شوند. از مهم ترین این چسب ها می توان به چسب پلی اورتان اشاره کرد که تمام قابلیت ها گفته شده را دارا می باشد.زمانی که شما قرار است ساختمان خود را آب بندی کنید به چسب های مخصوص و با کیفیتی نیاز دارید.هنگامی که شروع به آب بندی می کنید باید در ابتدا سطل چسب را به خود متصل کنید تا هنگامی که شروع به کار کردید ابتدا با استفاده از چسب های مخصوص درز ها و منافذی که امکان ورود رطوبت به داخل را دارند خوب بپوشانید و درز گیری کنید.البته قبل از درز گیری و پوشاندن درز ها نیاز است که آن ها به خوبی تمیز شوند تا در حین انجام کار دچار مشکل نشوید.چسبی که قرار است از آن برای عایق بندی ساختمان خود استفاده کنید بسیار مهم است که چسب قوی و با کیفیتی باشد زیرا این چسب قوی است که باعث پوشاندن درز ها و مانع از ورود رطوبت به ساختمان شما می شود.علاوه بر چسب چسب پلی اورتان که یکی از بهترین انواع چسب ها می باشد می توان به چسب رزین نیز برای عایق بندی ساختمان اشاره کرد .زیرا علاوه بر ضد آب و ایجاد رطوبت باعث سفت و محکم بودن ساختمان شما نیز می شود.و قیمت بسیار به صرفه با کیفیت بالا نیز دارد.و با استفاده و در نظر گرفتن این نکات می توانید ساختمان خود را برای همیشه ضد آب کنید و دیگر خیالتان برای همیشه راحت باشد و نگران ورود آب به ساختمان خود نباشید.

قیمت عایق کاری نمای ساختمان:

قیمت عایق کاری نمای ساختمان با توجه به متراژ کار نوع عایق استفاده شده و عوامل دیگری نیز بستگی دارد. و با توجه به این عوامل متفاوت و متغیر است. یعنی هر چقدر که قیمت نوع عایق، متراژ کار و… تغییر کند قیمت عایق کاری نمای ساختمان شما نیز تغییر می کند .
همچنین شیوه ی انجام دادن عایق کاری ساختمان شما،عایق کاری که آب بندی نمای ساختمان شما را انجام می دهد ، موادی که در انجام عایق کاری نمای ساختمان شما به کار برده می شود و… نیز در قیمت عایق کاری نمای ساختمان شما نیز موثر و تاثیر گذار می باشد.
اما توجه کنید که اگر شما عایق کار خوب و همچنین هزینه ی خوبی برای انجام عایق کاری نمای ساختمان خود صرف نکنید و به فکر این باشید که با یک هزینه ی کم و معمولی عایق بندی ساختمان خود را انجام دهید کاملا در اشتباه هستید و بعدا حتما دچار پشیمانی می شوید. زیرا هنگامی که پول کافی برای دستمزد عایق کار و کارگران و همچنین موادی که برای عایق بندی ساختمان صرف کنید قطعا آن ها هم یک کار معمولی تحویل شما می دههند و با مرور زمان متوجه خواهید شد که نم و رطوبت وارد ساختمان شما می شود و همچنین مشکلات دیگری را در پیش خواهید داشت.
پس سعی کنید حتما برای عایق بندی عالی و حرفه ای ساختمان خود یک هزینه خوبی را صرف کنید تا هرگز پشیمان نشوید و همیشه از آن رضایت داشته باشید.
آب بندی نمای ساختمان به وسیله نانو نیز یکی از انواع آب بندی می باشد. زمانی که شما ساختمان خود را با نانو عایق بندی می کنید یک لایه بسیار نازک و نامرئی بر روی ساختمان شما قرار می گیرد و ساختمان شما را در برابر بسیاری از عوامل محکم و مقاوم می سازد و قابلیت خشک شدن سریع را نیز دارد و نیازی به خشک شدن با نور خورشید را ندارد و لازم نیست که ساعت ها منتظر خشک شدن آن باشید و کارتان را عقب بندازید. و همچنین سازگاری خیلی بالایی با عوامل محیطی داخلی و خارجی را نیز دارد.

 

قیمت عایق کردن نما:

عوامل زیادی در قیمت عایق کردن نما موثر و دخیل می باشند.و همچنین علاوه بر اینکه قیمت ارز همواره دارای نوسانات زیادی می باشد و مدام در حال تغییر می باشد پس در نتیجه قیمت عایق کردن نمای ساختمان نیز با توجه به این شرایط تغییر می کند. اما برای اطلاع داشتن از قیمت عایق کردن نمای ساختمان خود می توانید از شرکت های معتبر و افراد متخصص و با تجربه در این زمینه تماس بگیرید و از قیمت تقریبی عایق کردن نمای ساختمان خود مطلع شوید.
اما بعضی از عوامل نیز در قیمت عایق کردن نمای ساختمان شما می تواند خیلی موثر باشد.
مثلا قیمت محصولات و موادی که قرار است عایق کار برای عایق بندی نمای ساختمان شما از آنها استفاده کند خیلی مهم می باشد و یکی از مهم ترین عواملی است که در قیمت عایق بندی نمای ساختمان شما نقش بسزایی دارد. زیرا هر چقدر قیمت ارز بالا برود به مراتب قیمت محصولات و موادی که قرار است خریداری کنید بالا می رود و به همین علت در هزینه ای که قرار است برای عایق بندی نمای ساختمان خود داشته باشید موثر است.
از دیگر عواملی که در قیمت عایق کردن نمای ساختمان شما موثر می باشد هزینه و دستمزد پیمانکاران، کارگران و عایق کار ی که قرار است کار عایق بندی ساختمان شما را نیز انجام بدهند می باشد. زیرا دستمزد آن ها نیز ممکن است با نوسانات ارز بالا رود و در هزینه ای که قرار است انجام دهید موثر باشد.
مساحت و اندازه ای که قرار است آن را عایق بندی کنید یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت عایق کاری ساختمان شما نیز می باشد. زیرا هر چقدر که مساحت و اندازه بیشتر باشد به همان مقدار هزینه هم بیشتر می شود و اگر مساحتی که قرار است عایق بندی بشود کمتر باشد هزینه ی کمتری نیز صرف آن می شود.علاوه بر این موارد جنس نمایی که قرار است آن را عایق بندی کنید بسیار مهم است و در قیمت عایق بندی نمای ساختمان دخیل می باشد.
اما باید به این نکته نیز توجه کرد که دادن قیمت نیز برای عایق کردن ساختمان ممکن نیست و کسی نمی تواند یک قیمت دقیق و حتی تقریبی به شما بدهد زیرا به همه ی عوامل ذکر شده بستگی دارد و ممکن است امروز یک قیمت باشد و روز بعد یک قیمت دیگر. و هنگامی که قیمت مواردی که گفته شد بالا برود و تغییر کند قطعا قیمت عایق بندی نمای شما نیز بالا می رود و با توجه به آن عوامل محاسبه می شود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 3.8]

یک فکر در مورد “شرکت آب بندی نمای ساختمان از جنس سنگ کامپوزیت شیشه تهران و کرج و شمال کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09370340232