بستن

بستن دیوار پاسیو با توری با طناب بدون داربست با راپل تهران کرج

بستن دیوار پاسیو با توری با طناب

به طور کلی پس از اتمام پروژه ی ساخت و ساز ساختمان امکان لانه گذاری پرنده گان در درون پاسیو ،حیاط خلوت وجود دارد که این باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای ساکنین داخل ساختمان از جمله همسایگان طبقات پایین تر خواهد داشت در نتیجه برای پیشگیری از ورود پرندگان مزاحم به درون ساختمان، صاحبان ساختمانی در فکر چاره اندیشی هستند اما بهتر است بدانید که در خصوص حل این معزلات از شرکتهای معتبر خدمات نما در این راستا کمک بگیرید. زیرا این شرکتها در کار و حرفه ی خود وارد هستند و از استراژی های خاصی برای رفع مشکلات کمک می گیرند. با توجه به این که درون محوطه ی حیاط خلوت یا پاسیو جای نصب داربست وجود ندارد بنابراین پیشنهاد این شرکتها برای صاحبان منازل ساختمانی استفاده از طناب و بدون داربست می باشد که در مقایسه با شکل قدیم استفاده از داربست دارای مزایای بهتر و بیشتری خواهد بود که در ادامه ی مطالب به این موارد اشاره خواهیم نمود پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

نصب توری پاسیو با استفاده از طناب

هنگامی که پرنده به داخل حیاط خلوت یا پاسیو راه پیدا می کند مشکلات فراوانی را برای ساکنین داخل ساختمان به وجود می آورد. از جمله خطر لانه گذاری، ریزش پر و فزولات فراوان در درون پاسیو ،حیاط خلوت، لبه ی پنجره ها، آلودگی و کثیفی بیش از اندازه به علت رفت و آمد پرنده و گرد و غبار از محیط پیرامون، امکان به وجود آمدن بیماری های خطرناک به علت انباشته شدن فزولات پرنده، ورود موش و حیوانات کوچک و خطر ایجاد بیماری های عفونی، سرو صدای فراوان ناشی از هجوم پرندگان به داخل فضای پاسیو که بسیار آزار دهنده می باشند. زندگی را برای ساکنین طبقات ساختمانی سخت و دشوار می نماید تا جایی که تنها راه چاره را برقراری تماس با شرکتهای معتبر خدمات نما می دانند. زیرا این شرکتها با در اختیار داشتن نیروهای توانمند و متخصص آموزش دیده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا کمک بسیاری را به ساکنین طبقات خواهند نمود.

مطلب پیشنهادی ما  نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

شرکت معتبر نصب توری پاسیو

شرکتهای معتبر خدمات نما با سالها تجربه در زمینه ی نصب توری در فضای دیوار و سقف پاسیو ،حیاط خلوت، بالکن شما را یاری خواهند کرد. استفاده از طناب و بدون داربست بهترین راه برای انجام عملیات نصب توری می باشد. زیرا فضایی را اشغال نمی کند و برای داخل پاسیو که جا وجود ندارد و امکان نصب داربست نمی باشد بهترین گزینه و انتخاب است. 2_صرفه جویی در وقت، زمان، انرژی صورت می گیرد و در ضمن در بخش استفاده از طناب محکم کارها به شکل تخصصی و حرفه ای با کیفیت بالا و با سرعت قابل ملاحظه ای در ارتفاعات توسط نیروهای جوان دوره دیده ی ماهر صورت خواهد گرفت. ارزش کار در بخش استفاده از طناب بسیار بالاتر از روش نصب داربست است .ضریب ایمنی و اطمینان کاری در بخش استفاده از طناب بالاتر از روش نصب داربست می باشد و این به علت آموزش و دوره های کوتاه مدتی است که کارگران کار در ارتفاع دیده اند و در ثانی با اطمینان و آسودگی خاطر به علت این که بیمه شرکت هستند به کار در ارتفاعات می پردازند.
نکته: مزیت نصب توری مرغی این است که روی زاویه ی دید پنجره تاثیری نخواهد گذاشت و نور به آسانی از آن رد می گردد.

نکته: برای محاسبه ی هزینه ی نصب پوشاندن دیوار پاسیو و سقف آن تنها از طریق ارسال عکس از پاسیو به شماره ی واتساپ شرکت خدمات نمای معتبر امکان پذیر می باشد تا با دیدن تصاویر ،کارشناسان درباره ی نحوه ی محاسبه ی هزینه ی نهایی نصب با مشتری تماس حاصل نمایند.

مطلب پیشنهادی ما  نصب درز انقطاع بین دو ساختمان پوشش و بستن درز انقطاع با ورق و یونولیت و سیمان تهران کرج

 

موثرترین راه برای بستن حیاط خلوت چیست؟

موثرترین روش نصب توری پاسیو به روش بدون داربست می باشد و استفاده از توری مرغی و یا فرنگی از بالا تا پایین پیچ می گردد. که این باعث محکم شدن عمر توری می شود.

 

روش اجرای نصب توری مرغی پاسیو با طناب

نیروهای توانمند شرکت های معتبر کار متر زدن دقیق طول و عرض پاسیو را به طور دقیق انجام می دهند تا مبادا اندازه ی توری کم و یا زیاد باشد یا اشتباهی رخ دهد.
2-نیروهای متخصص کار در ارتفاع این را می دانند که بافت توری مرغی باید بسیار دقیق به هم بافته شود تا در زمان ایجاد طوفان از هم جدا نشود و پاره نشود. زیرا در صورت پارگی ورود مجدد پرندگان به فضای داخل پاسیو آغاز می گردد و مجدد مشکلات قبلی شروع می شود.

3_این نیروی کار در ارتفاع ماهر می دانند که در زمان نصب توری، اندازه زدن پیچ باید رعایت گردد.

4-نحوه ی پیچ کردن توری باید به صورتی باشد که پس از مدتی اگر خودش را ول کرد فاصله ی بین پیچ ها درز باز نکند.

5_در روش استفاده از طناب، بدون داربست نیروهای کار در ارتفاع متخصص توری های مرغی را به هم می بافند و به صورت یک تیکه آن را به پایین می اندازند.

6_در بافت توری مرغی سیم مفتول را به شکل طولی بافت میزنند، چون نباید هیچ گونه درزی برای پرنده باز نگه داشته شود. پس از ریختن توری، جهت سفت و محکم کردن کار از پیچ و رولپلاک باید استفاده نمود. به طور معمول فاصله زدن پیچ ها باید هر 30 سانت یک پیچ زده شود.

مطلب پیشنهادی ما  مازندران:کار در ارتفاع بدون داربست در مازندران-ساری چالوس نوشهر امل بابل شمال کشور

کاربرد توری مرغی

از توری مرغی در صنعت سقف سوله، دیوارهای گچی، دور ستون ساختمان برای اجرای سیمان کاری و حسارکشی و بستن نورگیر و پوشاندن تراس و بستن درز انقطاع و بسیاری موارد دیگر استفاده می نمایند.
کاربرد دیگر توری مرغی برای محافظت از پرنده ها، دام ها، جوجه ها می باشد. جنس توری مرغی گالوانیزه ی ضد زنگ و مقاوم می باشد و در برابر عوامل محیطی مانند باران، آفتاب و ..مستحکم می باشد.

جمع بندی

امروزه بهترین روش برای بستن حیاط خلوت، پاسیو استفاده از توری مرغی می باشد. البته بستن و پوشاندن فقط توسط نیروهای زبردست با تجربه صورت می گیرد و هر فرد عادی قدرت انجام این کار را ندارد. بالا رفتن از ارتفاعات و تسلط کافی بر روی طناب محکم تنها توسط جوانان با شهامت صورت می گیرد که طی گذراندن مراحل با کسب مدرک بین المللی کار در ارتفاع توانستند کار را به آسانی و با زمان کوتاه انجام دهند. بهتر است برای نصب توری دیوار پاسیو تنها از افرادی که به این کار وارد هستند استفاده کنید تا کوچکترین اشتباه باعث به وجود آمدن هزینه های اضافی و هدر رفتن زمان و انرژی نگردد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

09354151868