اولین گروه فعال در ضمینه پیچ و رولپلاک سنگ نما در تالش و سیاهکل

ثبت سفارش برای انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر تالش و سیاهکل

تالش از شهرستانهای استان گیلان در شمال ایران می باشد.

این شهرستان با واقع شدن در سواحل دریای خزر قطب اکوتوریسم ایران به شمار می رود.

همچنین شهرستان سیاهکل از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران محسوب می شود.

به طور حتم همه ی شما عملیات پیچ و رولپلاک را در محل یا منطقه ی زندگی خود مشاهده کرده اید این کار توسط افرادی ماهر و استاد در بخش ارتفاعات برای محکم سازی سنگ نما در ساختمان های مختلف شهر صورت می گیرد.

این نیرو با استفاده از به کار بردن تکنیک های قوی بدون داربست به کمک طناب محکم در همه ی شهرهای کشور از جمله شمالی مثل تالش و سیاهکل به بهترین شکل ممکن کار خدمات نمای ساختمانی از جمله سفت و محکم کاری سنگ نما برای پیشگیری از سقوط و پرتاب آن به پایین ارتفاعات و خطر به وجود آمدن خسارت مالی و جانی برای افراد را به آسانی و در کمترین زمان ممکن انجام می دهند اما شهرهای شمالی کشور از جمله تالش و سیاهکل به علت بارانی بودن شدیدش با رعایت یکسری قوانین و مقررات از سوی شرکت کار در ارتفاعات انجام می شود در این مطلب درباره پیچ و رولپلاک نما در تالش و سیاهکل به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت.

چه زمان بیشتر سنگ از نما جدا و به پایین ارتفاعات پرتاب می شود؟

در زمان طوفان های شدید، بارندگی های مکرر، رطوبت زیاد، زلزله، تغییر فصل از سرما به گرما شاهد بیشترین ریزش سنگ نما خواهیم بود.

اما حادثه فقط 1 بار اتفاق خواهد افتاد و با آن 1 بار ممکن است فاجعه یی عظیم و جبران ناپذیری انجام شود.

در دنیای امروز بخاطر طراحی نماها و بزرگتر شدن اندازه ی سنگها در نماهای ساختمانی پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما کاری حیاتی به شمار میرود.

همان طور در ساختمان های قدیمی که سنگهای کوچک و یا بزرگ در بخش نمای ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته به علت فرسایش تدریجی سنگ و ملات پشت سنگ، باید اقدام به پیچ و رولپلاک نمود.

اب بندی نما در تالش و سیاهکل

اجرای عملیات پیچ و رولپلاک در تالش و سیاهکل

اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما در همه ی فصل سال صورت می گیرد اما در شرایطی که ریزش باران به صورت مکرر است مثل شهرهای تالش و سیاهکل و یا در شبهایی که هوا زیر صفر درجه است یا در زمان یخ زدگی که امکان یخ زدن رطوبت درون سنگ بیشتر است و با دریل کاری به سنگ تنش وارد می شود عملیات پیچ و رولپلاک انجام نمی شود.

کارگران اعزامی از سوی شرکت خدمات نما به ساختمان مورد نظر با استفاده از طناب محکم و تجهیزات استاندارد از ارتفاعات بالا رفته عملیات محکم کاری سنگ نما را به صورت اسکوپ برای جلوگیری از حرکت سنگ به سمت جلو انجام می دهند که این کار را به کمک پیچ گالوانیزه ضد آب در جهت مقاوم سازی سنگ نما انجام می دهند.

مزیت مهم این پیچ در صورت جدا شدن سنگ می تواند وزن سنگ را به خوبی تحمل کند.و از جدا شدن سنگ و سقوط آن ممانعت به عمل آورد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تالش و سیاهکل

قیمت های هر نما با دیگری متفاوت می باشد. اگر عکسی از نمای ساختمان برای شرکت خدمات نما اسال کنید قیمت دقیق پیچ و رولپلاک به شما اعلام خواهند کرد.

در محاسبه ی هزینه ی پیچ و رولپلاک فقط اجرت کار گرفته می شود و هزینه ی اضافی داربست را نخواهیم داشت و صرفه جویی در بخش انرژی و هزینه های اضافی شده است.

از نظر زمانی هم روش جدید به کارگیری از طناب محکم مقرون به صرفه و کم هزینه تر می باشد زیرا اگر قرار بود از سیستم داربست استفاده کنید 2 روز زمان میبرد تا باز کنید و ببندید.

استفاده از روش بدون داربست به کمک طناب محکم برای همشهریان تالش و سیاهکل بسیار مناسب است زیرا علاوه بر مقرون به صرفه بودن، سرعت اجرایی ،محیط رفت و آمد عابرین باز خواهد بود.

جمع بندی

پیچ و رولپلاک در تالش و سیاهکل به علت شرایط آب و هوای بارانی از نوع سخت ترین نوع پیچ و رولپلاک در سطح کشور محسوب می شود و اصل این عمل به معنی محکم سازی و محکم نمودن و سنگ نمای ساختمان به شمار می رود به شرط آنکه با این کار از کنده شدن و همچنین سقوط سنگ نمای ساختمان ممانعت به عمل آید.

بدون تردید یکی از علتهایی که باعث می شود سنگ نما به مرور زمان پرتاب و ریزش کند نفوذ مواد آلاینده، نفوذ رطوبت، نفوذ آب به پشت سنگ می باشد که هزاران برابر با این عمل درصد سقوط هم به مراتب زیادتر خواهد شد.