رودسر و رضوان شهر: پیچ رولپلاک سنگ نمای اپارتمان در رودسر و رضوان شهر

خدمات با طناب خدمات نما بدون داربست و با طناب برای کارهای نما – خدمات نمای ساختمان بدون داربست چون بیشتر در شهرهای پایتخت موجود میباشد ما برای اولین بار خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما در رودسر و رضوانشهر را افتتاح کردیم تا دیگر به دنبال داربست نروید و به راحتی با راپل و بندباز خدمات محکم کاری نمای ساختمان را انجام بدهید.

قیمت شفت و رضوانشهر با راپل

رودسر به علت نزدیکی به دریا دارای شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب می باشد. که در روزهای مختلف سال شاهد آب و هوای متنوعی خواهیم بود.

در مقابل رضوان شهر یکی از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران می باشد.

در این شهر زیبا و تماشایی دریای آبی و آرام در کنار جنگل های سبز و کوه های مغرور سر به آسمان کشیده قرار گرفته است.

در کنار همه ی این زیبایی ها در شهرهای شمالی کشور حتما برایتان پیش آمده است که گاهی از کنار ساختمانی در کوچه یا خیابان رد شدید و می بینید که افرادی با کلاه ضربه گیر مخصوص، تجهیزات کاری استاندارد، طناب محکم از ساختمانی آویزان هستند و در حال تعمیر یا انجام عملیاتی به خصوص در بخش نمای ساختمانی هستند.

این افراد کارگران متخصصی هستند که بسیار کار بلد و استاد بر روی طناب محکم بین زمین و آسمان آویزان مشغول به انجام کار هستند.

گاهی بر اثر عوامل خارجی از جمله رطوبت در شهرهای شمالی کشور مثل رودسر و رضوان شهر سنگ نمای ساختمان شل شده و از جایگاه اصلی نما در ساختمان به پایین ارتفاعات پرتاب می شوند. که این باعث ایجاد فاجعه ای مثل خسارت مالی و جانی برای افراد پایین ارتفاعات خواهد شد.

در این مطلب درباره ی عملیات سفت و محکم کاری سنگ نما به کمک پیچ و رولپلاک در شهرهای رودسر و رضوان شهر به توضیحات بیشتری خواهیم پرداخت.

چه عواملی باعث سقوط سنگ نما از ساختمان خواهد شد؟

بسیاری از عوامل طبیعی مثل گرمای شدید، سرمای زیاد، رطوبت شدید، باران، برف، زلزله، طوفان از جمله عواملی هستند که باعث سقوط سنگ نما از محل جایگاه اصلی خود در نمای ساختمانی به پایین ارتفاعات خواهند شد.

گاهی رطوبت و باران زیاد در شهرهای شمالی کشور از جمله رودسر ،رضوان شهر به داخل سنگهای نما نفوذ کرده و باعث شل شدن ملات پشت سنگ خواهند شد.

در نتیجه ی این موارد سنگها از پشت ملات کنده شده و به پایین ریزش می کنند.

این موارد بیشتر درباره ی خانه های قدیمی، یا خانه هایی که چند سالی از زمان ساخت آنها می گذرد اتفاق میوفتد.

البته در شهرهای شمالی کشور مثل رودسر، رضوان شهر بیشتر به علت رطوبت بیش از اندازه و باران شدید این اتفاق صورت می گیرد.

قیمت پیچ و رو لپلاک نما در رودسر، رضوان شهر

قیمت گذاری روی پیچ و رولپلاک نما یک توافق بین انجام دهنده کار و کارفرما می باشد و به روشهای متنوعی می توانیم نسبت به ثبت درخواست در این مورد اقدام کنیم.

که از جمله مهمترین آنها می توان به انجام پیچ و رولپلاک نما به شکل کنتراتی اشاره کرد.

در این حالت باید عکس نما به وسیله ی واتساپ برای شرکت معتبر خدمات نما در رودسر، رضوان شهر فرستاده شود تا قیمت دقیق اعلام شود.

همچنین بر اساس میزان متر مربع سنگ مورد استفاده در نمای ساختمان و یا تعداد سنگهایی که در نمای یک ساختمان مورد استفاده بوده است نسبت به تعیین این قیمت اقدام می گردد.

آیا امکان نصب سنگهای ریخته شده وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ به این سوال می توانیم به صراحت بگوییم بله. زمانی که سنگی از نما جدا می شود امکان نصب سنگهای ریخته و تثبیت سنگ نما وجود دارد.

به این شکل که اول سنگ را طبق رنگ و اندازه بخش جدا شده آماده کرده و پشت آن را چسب سنگ میزنیم بعد در جای خود قرار داده و روی آن را به تعداد مناسب پیچ و رولپلاک می نماییم.

توجه داشته باشید عملیات پیچ و رولپلاک سنگ را هر فرد عادی نمی تواند انجام دهد. کار بسیار سخت و برای انجام آن نیاز به مهارت و تخصص لازم است.

تنها افرادی از عهده ی این کار بر می آیند که با کار با طناب تسلط کامل را در بخش ارتفاعات کسب نمایند.

فردی که در ارتفاعات کار می کند باشهامت و قوی می باشد و در خود قدرت ریسک بالا و پذیرفتن خطرات در ارتفاع را دیده است.

جمع بندی

عملیات پیچ و رولپلاک نما در رودسر، رضوان شهر باید توسط افراد با تجربه انجام شود که توانایی های لازم در هنگام جدا شدن سنگ و کنترل آن را داشته باشد همچنین در مورد جنس سنگ و نوع سوراخ کاری انواع سنگ اطلاعاتی داشته باشد. در ضمن بکارگیری ابزار مناسب برای این عمل بسیار مهم است.

همچنین هیچ سنگی را تا زمانی که مطمئن نشده مجکم شده است رها نکند.