بستن

شرکت راپل در تهران و کرج – قیمت راپل -قویترین اکیپ خدمات راپلکار

شرکت های راپل در استان تهران که خدمات راپل انجام میدهند

شرکت راپل ایمن کار تمام خدمات شما را به وسیله طناب با ضمانت ده ساله انجام میدهد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، ازدحام جمعیت نیاز افراد به سیستم های اجرایی پیشرفته و به روز بیشتر شده است.

طوری که در شهرهای بزرگی مثل تهران،کرج، مشهد،تبریز.. برای کار در ساختمان های مرتفع به جای استفاده از داربست از سیستم کار در ارتفاع استفاده میشود که نوعی سیستم جدید با کادر مجرب و توانمند با نیروهای با تجربه و آمورش دیده در این حوزه میباشند.

وبه طور کلی شرکتهای معتبر و مشهور میتوانند با شناخت نیاز افراد و طرز ساخت ساختمان های مسکونی، اداری و..با در نظر گرفتن نوع احداث این اماکن در محل اقدام به انجام عملیات راپل(کاربا طناب)به صورت حرفه ای در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه کم اقدام کنند. این کار توسط شرکت راپل، انجام میشود.

تهران راپل ازائه دهنده ی خدمات راپل میباشد که قیمت راپل کار با تماس از طریق شرکت راپل صورت میگیرد.

در این مقاله توجه شما عزیزان را به موضوع ،شرکت های راپل در استان تهران که خدمات راپل انجام میدهند جلب مینماییم.

شرکت راپل در تهران
شرکت راپل در کرج و تهران

شرکت راپل

راپل: در تعریف راپل میتوان به این نکته اشاره کرد که عملیات اجرای کار ساختمانی به شکل امروزی و با روش ها و تکنیک های جدید و نیروهای آموزش دیده اعم از تکنسین های متخصص، کارگران حرفه ای به وسیله ی ابزارهای پیشرفته و با امنیت کامل از نظر حفظ و جان کارگران در حین انجام کار تنها توسط شرکت راپل انجام میشود.

تهران راپل بزرگترین شرکت معتبر میباشد که در زمینه اجرای روشهای جدید عملیات خدمات نما کار ساختمان فعالیت دارد.

مزایای استفاده از شرکت راپل

1-مزیت استفاده از کار با طناب (راپل): نیروهای دوره دیده، با الگوبرداری از روش های کوهنوردی به صورت ایمنی اقدام به عملیات راپل میکنند.

در این روش آمار تلفات به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند. زیرا همه ی نکات ایمنی در زمینه حفظ سلامتی و جان رعایت شده است .

2-کارگران حرفه ای و تکنسین های متخصص شرکت راپل همواره به سیستم ایمنی متصل میباشند و هر کدام تقریبا یک نقطه متصل شدن مجزایی برای پشتیبانی دارند.

3-زمان کار با راپل هر کارگر حرفه ای به سیستم جدای فرود در مرکز اصلی پشتیبانی مجهز است .

4-همه ی وسایل کار دریل، کیسه وسایل به شکل جداگانه توسط افراد ،پشتیبانی وبه هاردکارگر وصل میشوند.

5-توجه کنید فقط 2 نفر برای پایداری هر سیستم ایمنی کافی است .

6- مزیت دیگر خدمات راپل، استفاده از متد جدید در مقابل روشهای داربست قدیمی این است که کار با راپل با کمترین هزینه و با سرعت قابل ملاحظه ای توسط نیروی دوره دیده ماهر انجام میشود.

8- نیروی کاری با تجربه با استفاده از ابزارهای خاص و کلاه خود مخصوص ضربه گیر، و طناب محکم اتصال به مرکز پشتیبانی در ارتفاعات ساختمان ها هم مانند کوه نورد حرفه ای بر روی نمای بیرونی ساختمانی کارهای مختلفی انجام میدهند.

9- افزایش کیفیت کار و کاهش ترافیک از جمله مزایای استفاده از سیستم جدید کار با راپل است.

 

خدمات مربوط به شرکت راپل

1-پیچ رو لپلاک نمودن سنگ نما (زاویه ی بیرونی ساختمان)
2-انجام کار تعمیرات
3-آب بندی نمای بیرونی ساختمان
4-بازسازی نما
5-نقاشی نما
6-نماشویی
7-ایجاد و احداث نصب بنر و تابلوهای تبلیغاتی
شرکت های راپل در استان تهران که خدمات راپل انجام میدهند بسیار زیاد هستند و بیشتر آنها جز دسته شرکتهای معتبر و قابل اعتماد میباشند که از تکنیک های به روز راپل جهت کار در نمای بیرونی ساختمان استفاده مینمایند.

1-پیچ رولپلاک نمودن سنگ نما با شرکت راپل

امروزه به دلیل افزایش ترافیک شهری و گسترش شهرها استفاده از داربست جهت انجام خدمات نمای ساختمان کاری سخت، طاقت فرسا ،مشکل همراه با خطرات جانی برای کارگران به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی سلامتی و کیفیت پایین میباشد.

به خاطر همین شرکت راپل در تهران با ارائه خدمات راپل در کوتاهترین زمان ممکن اجرای عملیات راپل (کاربا طناب)را در کوتاهترین فرصت ممکن قابل اجرا نموده است.

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی نما در شهریار و هشتگرد فردیس اندیشه به صورت تضمینی

استفاده از طناب آسانترین روش و از نظر امنیتی بالاتر وبا کیفیت تر از روش استفاده از داربست میباشد.

راپل کاران میتوانند به نقاط دشوار و سخت ارتفاعات در ساختمان به راحتی دسترسی داشته باشند.

2-انجام کار تعمیرات با شرکت راپل

گاهی اوقات ساختمان های مسکونی، اداری، اماکن متبرکه و.. نیاز به انجام تعمیرات جزیی یا کلی دارند.

این ساختمان ها، بر اثر مرور زمان ممکن است از قسمت های مختلف ساختمان مثل: آجر ،سنگ ،شیشه ،سیستم تهویه، در، پنجره و .. نیاز به تعمیرات داشته باشند که این کار فقط توسط تیم توانمند شرکت راپل در تهران انجام میشود که خدمات راپل را با رعایت نکات ایمنی به راحتی در بخش ارتفاعات ساختمان انجام میدهد.

تهران راپل شرکت معتبر در زمینه اجرای عملیات نمای ساختمان وخدمات راپل میباشد.

3-آب بندی نمای بیرونی ساختمان راپل کار

بعد از این که نمای بیرونی ساختمان تکمیل شد اگر بعد از آن عمل آب بندی انجام نشود در مدت کوتاهی شاهد ریزش سنگ، شل شدگی بنا و سنگ خواهید شد.

که این عمل باعث بروز خسارت مالی و جانی فراوانی برای افراد مختلف می گردد.

این خسارت جانی و مالی میتواند برای افراد داخل ساختمان باشد یا دیگر همسایگان اطراف ساختمان به شکل جانی یا مالی اتفاق بیوفتد.

خطر ریزش سنگ، بنا بسیار عواقب جبران ناپذیری دارد.

4-بازسازی نما با شرکت راپل

راهی اوقات نمای یک ساختمان نیاز به کار تعمیرات و بازسازی دارد. که این عمل توسط راپل کاران حرفه ای در بخش ارتفاعات ساختمان هر بخش که نیاز به بازسازی مجدد داشته باشد انجام میشود.

مثال:نمای بیرونی یک ساختمان به شکل قدیمی بوده است و تقریبا قسمتی از نما آسیب دیده نیاز به بازسازی مجدد و تقریبا حفظ ترکیب بافت به همان صورت قدیم فقط احتیاج به مرمت بخش آسیب دیده میباشد که توسط راپل کار انجام میشود.

مثل: بازسازی بناهای قدیمی امام زاده های اطراف تهران یا شهرهای بزرگ. البته کار بازسازی نما برای ساختمان های جدید هم صورت میگیرد.

5-نقاشی نما با راپل شرکتی

از دیگر خدمات راپل کار نقاشی نما است.

به این ترتیب که شرکت تهران راپل افراد دوره دیده کاری را برای اجرای عملیات راپل در ارتفاعات ساختمان به محل مورد نیاز بنابه درخواست مشتری اعزام می کند و این کارگران حرفه ای با داشتن توانایی زیاد و کار در ارتفاعات ساختمان هر بخش از نمای بیرونی ساختمان را که نیاز به کار نقاشی داشته باشد با در دسترس داشتن لوازم مورد نیاز در نقاشی ساختمان و رنگ ها،اقدام به نقاشی ساختمان برای زیباتر جلوه دادن نمای بیرونی ساختمان می نمایند.

آنها با بالا رفتن از ارتفاعات سخت همانند یک کوه نورد هر آنچه که در زیبایی یک ساختمان لازم است را در کوتاهترین زمان ممکن و با سرعت قابل ملاحظه ای انجام میدهند.

 

6-نصب بنر و تابلوی تبلیغاتی شرکت راپل

یکی دیگر از کارهایی که تهران راپل انجام میدهد نصب بنر و تابلوی تبلیغاتی میباشد.

گاهی اوقات شرکتهای معتبر تبلیغاتی برای نصب بنر یا تابلوهای تبلیغاتی از شرکت راپل تقاضای اعزام نیروهای متخصص و آموزش دیده برای بالارفتن از ارتفاعات و نصب بنر و یا تابلوهای تبلیغاتی می نمایند.

این کارگران دوره دیده ماهر در کوتاهترین زمان ممکن از ارتفاعات بالا رفته اقدام به نصب بنر یا تابلو مینمایند. اینجا اهمیت راپل کاران در بین کارگران معمولی کاملا قابل مشاهده میباشد.

 

مهمترین تجهیزات ایمنی راپل کار

استفاده از طناب مخصوص و محکم بدون پارگی برای بالارفتن از ارتفاعات توسط راپل کاران از اهمیت خاصی برخوردار است.

این طناب ابزار اصلی کار کارگر متخصص است.

میزان استقامت این طناب باید طوری باشد که راپل کار در حین بالارفتن از ارتفاعات به آسانی بتواند کار انجام دهد.

و یا اگر نیاز به بردن وسایل و ابزارهای دیگر برای نمای ساختمان است طناب کشش وتحمل لازم در این زمینه را داشته باشد.

2-هارنس

یکی از وسایلی که راپل کار برای راحتی وآسانی کار خود در ارتفاعات ساختمان از آن استفاده مینماید هارنس یعنی صندلی است که بر روی آن نشسته و میتواند بر روی کار خود تسلط بیشتری داشته باشد.

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی پشت بام موزاییک با مواد درجه یک

3-چکش
یکی دیگر از ابزارهایی که راپل کار باید همراه خود داشته باشد ابزار چکش است که برای کوبیدن یا فرو کردن میخ بر روی دیوار ساختمان مورد نظر مورد کاربرد قرار میگیرد.

شرکت تهران راپل
شرکتهایی در استان تهران هستند که به کار خدمات نمای بیرونی ساختمان مشغول هستند این شرکتها از جمله تهران راپل، از نظر معتبر بودن بین مردم مشهور هستند و از متد جدید کاری یعنی خدمات راپل به جای داربست استفاده مینماید.

کیفیت کار در مدت زمان کوتاه با کمترین هزینه و اعزام نیروی متخصص کاری برای بالارفتن از ارتفاعات از جمله شعار شرکت راپل است.

تهران راپل دارای بیمه حوادث است و در شروع اولیه کار قرارداد رسمی از جمله کار این شرکت معتبر است.

شرکت راپل برای انجام پروژه های شهری و صنعتی از راپل کاران با تجربه وآموزش دیده استفاده مینماید.

درباره ی راپل کار
شرکت راپل اصطلاح راپل کار را فرد بندباز، مرد عنکبوتی، ارتفاع کار،نماکار خطاب مینماید.

زمانی که امکان دسترسی آسان یا استفاده از بالابر وجود ندارد از این متخصصین حرفه ای راپل کار یا بندباز استفاده میشود.

راپل کار با تجربه میتواند در پروژه های شهری در ارتفاع ساختمان برای عمل نماشویی، پیچ رولپلاک نما،آب بندی نما، بندکشی نما،نصب دریچه هواکش، نورپردازی، نقاشی نما و.. با تجربه و توانایی بالا با استفاده از طناب و تجهیزات لازم همانند کوه نوردی عمل نماید .

و از ارتفاعاتی که برای افراد معمولی کاری سخت و دشوار است به شکل حرفه ای به بالا صعود کند.اما راپل کار در بخش پروژه های صنعتی به شکل فنی تر عمل مینماید و بر روی تاسیسات کار میکند.

مثال: تاسیسات نفتی، توربین، دکل تولید برق و .. راپل کار باید دارای بیمه مسئولیت باشد تا اگر در حین انجام کار اتفاقی حتی کوچک برایش افتاد مورد توجه قرار گیرد.

ویژگی های راپل کار
1-راپل کار باید فردی منظم و با مسئولیت باشد.
2-راپل کار باید کلیه ی لوازم و تجهیزات لازم برای کار در نمای ساختمان را به همراه داشته باشد.
3- راپل کار باید همه ی قوانین مربوط به اصول استاندارد و حفاظت جان را رعایت نماید.

4-ارائه قیمت مناسب اجرای کار بسیار با اهمیت است قیمت خیلی پایین مشکل ساز است قیمت خیلی بالا هم نشان دهنده ی ناشی بودن کار تکنسین است برای حل این مشکل بهتر است قیمت راپل کار در اجرای عملیات ساختمان توسط شرکت راپل تعیین شود.

شرکت های راپل در استان تهران که خدمات راپل انجام میدهند زیاد هستند یکی از این شرکتها تهران راپل است.

که نیرو متخصص برای اجرای عملیات لازم بر نمای ساختمان به محل گزارش شده اعزام مینماید. این شرکت همه ی هزینه ها و زمانی را که برای نصب داربست استفاده میشده را حذف مینماید ودر مقابل از سیستم کم هزینه راپل استفاده مینماید.

اما بعضی از نماها مثل نماهای رومی که ابزار و سنگ زیر 10 سانت بکاررفته احتیاج به نصب داربست دارند که شرکت تهران راپل متخصصانی را به شما معرفی مینماید که کار نمای بیرونی ساختمان شما را به بهترین شکل ممکن به کمک داربست انجام میدهند.

 

خدمات راپل
فرود آمدن از ارتفاعات یک ساختمان را که توسط راپل کار حرفه ای به سمت پایین انجام شود که این کار با استفاده از تجهیزات وسایل کار میباشد را خدمات راپل گویند.

خصوصیات راپل کار
1-راپل کار حتما باید قبل از شروع کار تجهیزات وسایل مورد نیاز را چک کند.
2-راپل کار باید دوره ها و کلاس های مهارتی لازم را طی زمان کوتاه آموزش ببیند.
3-تیم یا گروه راپل کار از 2یا چند نفر باید تشکیل شوند که اگر یکی از آنها در حین انجام کار دچار مشکلی شد دیگری از آن پشیبانی کند.
4-یک راپل کار باید بیمه مسئولیت باشد و در حین کار احتمال وقوع بعضی از خطرات احتمالی راداده باشد.پس ابزاری که با خود میبرد باید تکمیل باشد (طناب،صندلی مخصوص، چکش،میخ،و..).
4-فردی که خدمات راپل کاری انجام میدهد باید از 2 رشته طناب استفاده نماید.1-طناب اصلی 2-طناب حمایتی برای این است که فرد هنگام کار از جای دیگر (مرکز)حمایت در مقابل وقوع خطرات شود.
2-طناب اصلی،طنابی است که راپل کار به آن وصل شده و در ارتفاعات ساختمان به کمک آن بالایا پایین میرود.
3-فرد متخصص کارگر یا فرد تکنسین حرفه ای فردی است که توانایی لازم و مهارت و تجربه کافی برای انجام خدمات راپل را در بازه زمانی کم داشته باشد. این فردقدرت تسلط کافی بر روی طناب و توانایی بالا رفتن با طناب را باید داشته باشد .

مطلب پیشنهادی ما  نظافت نمای ساختمان در تهران و کرج با طناب و بدون داربست

در حدی که بتواند به راحتی بر روی طناب و ارتفاعات کار انجام دهد.

چون اگر تسلط خود را بر روی طناب از دست بدهد خطرات جانی هر لحظه گریبانگیر فرد خواهد شد.
4- راپل کار باید برای انجام خدمات راپل در بخش ساختمان ها دوره ی 1 هفته یی راپل که معمولا در سالن ورزشی انجام میشود را دوره دیده باشد.

که به صورت تک نفره یا گروهی این دوره ها برگزار میشوند.

تفاوت بین داربست و راپل
گاهی اوقات افراد به دلیل عدم آگاهی درباره ی خدمات مناسب راپل به مشتریان خود برای انجام عملیات کاری در نمای بیرونی ساختمان مثل: نماشویی توصیه میکنند که با داربست انجام دهید و از سیستم راپل استفاده نکنید کار خوب انجام نمیشود که این خود توصیه ی اشتباهی است.

وعلت اشتباه هم به دلیل عدم آگاهی فرد از اجرای خوب سیستم جدید راپل است که امروزه در بسیاری از کشورهای جهان از همین سیستم برای راحتی کار افراد و سرعت بخشیدن در کارها انجام میشود.

ودر ضمن خطراتی که در حین حادثه ایجاد میشود در سیستم استفاده از داربست در این جا با بکارگیری سیستم راپل قابل حل میباشد.

قیمت راپل کار
قیمت راپل کار، برای هر خدمات نمای ساختمان متفاوت است.

پس این قیمت میتواند متغییر باشد تنها راه گرفتن قیمت از شرکت راپل میباشد که لیستی از قیمتهای مختلف این مدل خدمات را برای آگاهی افراد در اختیار مشتری قبل از اجرای عمل راپل کاری خواهد گذاشت .

هزینه و قیمت خدمات راپل
برای آگاهی داشتن از هزینه و قیمت خدمات راپل عکسی از ساختمان محل زندگی خود و یا آدرس محل زندگی خود را به شماره ای که در سایت شرکت داده میشود ارسال کنید تا از لیست قیمتها وخدمات ما مطلع شوید.

چه نوع خدماتی با راپل انجام میشود
هر نوع خدماتی که نیاز به صعود به ارتفاعات بالا را داشته باشد نیازمند انجام خدمات راپل است.

راپل کار و کار در ارتفاعات

راپل کار باید طناب را به بخشی از ساختمان مورد نظر آویزان کند طوری که هنگام کار با طناب نیمه راه پاره نشود. چون این پاره گی باعث سقوط فرد و ایجاد حوادث ناگوار میشود. پس کار محکم کاری به جسم سخت حتما مد نظر قرار داده شود.

این محکم کاری طناب به گونه ای است که راپل کار به راحتی میتواند به پایین بیاید وپاهای خود را به دیوار باز تکیه دهد و با 2 دست باز توانایی کار کردن با دیگر ابزار مورد نیاز را داشته باشد.

مثل: استفاده از ابزار دریل کار یا چکش روش گفته شده از جنبه ی امنیتی بهتر از استفاده از داربست میباشد. فرد راپل کار از جنبه ی مهارتی باید در حد بالایی باشد تا بتواند کار اجرایی بر یک پروژه ساختمانی را به خوبی انجام دهد.

جمع بندی شرکت راپل
هر شرکتی دارای تعداد زیادی راپل کار است که دارای مهارت در خدمات راپل و بالا رفتن از ارتفاعات میباشند. اما در بین شرکت راپل، تهران راپل شرکتی مجهز به سیستم راپل با تجهیزات کامل ونیروی کاری دوره دیده که در این بین قیمت راپل کار در اجرای پروژه های مختلف کاری مختلف میباشد که تنها با تماس یا فرستادن عکس از ساختمان مورد نظر خود به شماره سایت در اسرع وقت با کیفیت ترین و با هزینه مناسب وسرعت بالا در مقایسه با روش استفاده از داربست کار انجام میگردد. کارشناسان این شرکت در همه ی ساعات روز پاسخگو میباشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =

09354151868