پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شفت و رودبار با راپل بدون داربست با طناب بندباز

تضمینی ترین گروه با شرکت ثبتی در شفت و رودبار که کارهای نظیر پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان را در شفت و رودبار انجام میدهد.

این شرکت ایمن کار است که به تازگی در شمال کشور فعالیت خود را اغاز کرده است.

شهرستان شفت از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. آب و هوای این شهر حالت مدیترانه ای دارد.

تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد و مرطوب. میزان بارش برف و باران در فصول مختلف آنقدر زیاد است که هر سال رتبه ی اول بارندگی نصیب این شهر می گردد. به همین خاطر شفت را شهر باران نامیدند.

در مقابل رودبار هم دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد. اگر یک بخش یا قسمتی از نمای ساختمان دچار ریزش شود ممکن است تمامی نما در مدت زمان کوتاهی دچار ریزش شود به منظور جلوگیری از خراب شدن و ریخته شدن همه ی نمای ساختمان بهتر است در کوتاهترین زمان ممکن به مقاوم سازی نما بپردازید.

در شهرهای شفت و رودبار به علت تغییرات شدید آب و هوایی اثراتی بر روی سنگ نما در ساختمان می گذارند که باعث شل شدن سنگ نما و ریزش آن به پایین ارتفاعات خواهد شد شرکتهای معتبر خدمات نما در شفت و رودبار راه کارها و تصمیماتی خاص برای پیشگیری از این گونه مشکلات ارائه می دهند در این مطلب درباره ی پیچ و رولپلاک نما در شفت و رودبار به توضیح بیشتری خواهیم پرداخت.

برای جلوگیری از سقوط سنگ نما در شفت و رودبار چه اقداماتی لازم است؟

مجری پیچ و رولپلاک نما یکی از روش های محکم سازی سنگ نما برای جلوگیری از سقوط سنگ به پایین ارتفاعات می باشد. که توسط 2 نوع پیچ گالوانیزه و معمولی عملیات محکم کاری سنگ انجام می شود اما این کار توسط نیروی ماهر و متخصص اعزام شده از سوی شرکت معتبر خدمات نما به کمک طناب محکم و بدون داربست در کمترین زمان ممکن با صرفه جویی در هزینه ها صورت می گیرد.

در شهرهای شفت و رودبار به علت شرایط آب و هوایی مدیترانه ای و بارانی شدید استفاده از داربست پیشنهاد نمی شود. این نیروی متخصص آسانترین راه ممکن استفاده از طناب محکم، بدون داربست را پیشنهاد می کنند.

البته قبل از انجام عملیات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شرایط آب و هوایی سنجیده می شود بعد اقدامات اصلی برای انجام کار در ارتفاع صورت می گیرد.استفاده از داربست زمان بر می باشد. زیرا نصب داربست با هزینه و گذراندن وقت انرژی بالایی همراه است. از نظر امنیتی برای کارگر مطمئن نیست زیرا کوچکترین لغزش کارگر از بالای داربست باعث سقوط کارگر و فوت ناگهانی او خواهد شد.

نصب و نگهداری داربست برای مدت زمان چند روز علاوه بر داشتن هزینه ی اجاره و هزینه روزانه بسیار بالا می تواند یک جلوه زشت برای ساختمان شما ایجاد کند به خصوص اگر اداری باشد و رفت و آمد در آن روزانه زیاد باشد در این حالت عبور و مرور خیلی سخت و آزار دهنده می باشد اما اگر بدون داربست با طناب محکم کار پیچ و رولپلاک نما در شفت و رودبار انجام شود دیگر این مشکلات رانخواهیم داشت.

ویژگی پیچ و رولپلاک نما در شفت و رودبار

پیچ و رولپلاک نما با طناب در شفت و رودبار باید برای تثبیت و نگهداشتن سنگ در محل نمای ساختمان مقاومت لازم را داشته باشد و جنس مرغوب و دارای کیفیت بالایی باشد و علاوه بر آن در مقابل شرایط آب و هوایی بارانی شفت و رودبار مقاوم و ضد زنگ باشد. طوری که به طور دقیق مختص همین کار باشد.

منظور مختص سنگ بوده باشد. در نظر داشته باشید در صورتی که در شهرهای رودبار و شفت شرایط آب و هوایی مدیترانه ای و بارانی است جنس رولپلاک اگر پتروشیمی باشد بسیار عالی خواهد بودو مشکلی پیش نخواهد آمد.

از آن جا که عمل سوراخ کاری بر روی سنگ عملی حساس و مهم می باشد باید اندازه رو لپلاک ها به طور کامل دقیق و یکدست باشد چون اندازه ی کوچک یا بزرگ حتی خیلی ناچیز در حد پایین تر از یک میلی متر دردسر ساز می گردد. در ضمن جنس پیچ ها برای جلوگیری از زنگ زدن در شرایط نامساعد آب و هوایی از گالوانیزه، استیل یا فولاد باید باشد.

جمع بندی
در اصل ریزش سنگ نمای ساختمان به این علت است که براثر گذشت زمان و با نشست ساختمان سیمان موجود در پشت سنگ خشک می شود و چون محافظ خاصی روی سنگ قرار ندارد با گرما ،سرما، اثرات مخرب آن باعث ریزش سنگ از بالای نمای ساختمان می شود.

شرکتهای معتبر خدمات نما در شفت و رودبار این عملیات به شکل دقیق و بدون داربست به کمک طناب محکم در کوتاهترین زمان ممکن با صرفه جویی در بخش هزینه ها انجام می دهند.