نطافت و تمیز کردن نمای ساختمان در مازندران با روش بدون داربست با راپل با طناب

برای نطافت نمای ساختمان در استان مازندران در هر شهری که هستید میتوانیدبا ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت کار پاک کردن نمای ساختمان شما در مازندران را انجام بدهیم.

به طور کلی نمای همه ی ساختمان ها در شهرهای مختلف کشور پس از گذشت زمانی دچار کثیفی ،آلودگی می شوند طوری که تاثیر منفی در ذهن بیننده و نمای زیبای شهر خواهند داشت.

نمای ساختمانی هم مانند لباسی که چند بار استفاده کردیم و حالا نیاز به شست و شو و نظافت دارد تا همه ی کثیفی و چرک موجود در لباس پاک شود. نمای ساختمانی هم پس از گذشت مدت زمانی باید توسط مواد شوینده و آب شست و شو گردد.

زیرا عمده ی نظافت یک شهر داشتن نمای تمیز و پاکیزه ی ساختمان های آن شهر است که همین امر سبب زیباتر شدن جلوه ی یک شهر قرار خواهد شد.

در شهرهای شمالی کشور مثل مازندران به دلیل رطوبت بیش از حد به علت شرایط آب و هوایی خاص منطقه، نزدیکی به دریا، مناطق حاصلخیز کشاورزی و جنگلی، ریزش باران های مکرر، پوشش گیاهی متنوع و متفاوت با سایر شهرهای کشور نمای ساختمانی هر چند وقت یکبار باید حتما شست و شو داده شود زیرا نفوذ باران اسیدی و مکرر به داخل سنگ نما و نفوذ آب به درون ساختمان مشکلات زیادی را برای صاحبان ساختمانی به وجود خواهد آورد.

باران های فراوان در مازندران سطح نمای ساختمانی را آلوده و کثیف می نماید که در این راستا تنها شرکتهای معتبر خدمات نما می توانند تصمیماتی در خصوص پاکیزگی و نظافت سطوح مختلف اتخاذ نمایند در این مطلب درباره ی نظافت نمای شیشه و سنگ با طناب در مازندران به بررسی بیشتر خواهیم پرداخت.

نظافت نمای ساختمان در مازندران

در دنیای امروز که عصر تکنولوژی می باشد یکی از مطلوبترین روشها برای نظافت نمای ساختمان شست وشو یا نماشویی سنگ یا شیشه به کمک طناب محکم، بدون داربست می باشد. نظافت نمای ساختمانی با این روش دارای مزایای فراوانی از جمله حذف هزینه های اضافی برای نصب داربست، سرعت عملکردی بالا، کیفیت مناسب ،صرفه جویی در زمان می باشد.

نظافت نمای ساختمان در مازندران دارای اهمیت ویژه یی می باشد زیرا این استان به علت نوع شرایط آب و هوایی ،ریزش باران های مکرر خیلی سریع آلودگی و کثیفی بر روی سطوح سنگ نمای ساختمانی ،شیشه نما پدیدار می شود.

این قطرات باران ،خاک ،آلودگی می تواند به راحتی جذب مصالح و شیشه نما شود و از لابه لای درز و شکاف سنگ یا شیشه به داخل ساختمان نفوذ کند.

ورود آب به درون منازل افراد باعث تخریب دیوار داخلی ساختمان و بد منظره شدن چهره ی ساختمان خواهد شد و مشکلات زیادی را برای ساکنین به همراه خواهد آورد.

همچنین جذب آب داخل مصالح و سنگ نما ساختمان باعث شل شدن سنگ یا مصالح دیگر ساختمانی در مدت زمان کوتاه و نتیجه ی آن ریزش مصالح به پایین ارتفاعات و بروز خسارت مالی و جانی برای افراد خواهد شد.

نظافت نمای شیشه و سنگ با طناب در مازندران توسط تیمی توانمند و دوره دیده در بخش ارتفاعات ساختمان های بلند مثل برج ها ،ساختمان های تجاری، اداری، واحدهای مسکونی در چندین طبقه در کوتاهترین زمان ممکن به شکل کار در ارتفاعات بصورت معلق انجام می شود.

این نیرو بدون استفاده از داربست با شهامت و تسلط کافی کار بر ارتفاعاتی که هر کارگر عادی قدرت دسترسی به آن را ندارد و شرایط برای نصب داربست محیا نمی باشد را به خوبی انجام می دهند.

و اما نظافت نمای ساختمان در مازندران به شکل کنتراتی صورت می گیرد و مشتری باید عکس نمای ساختمان را برای شرکت خدمات نظافت نمای ساختمانی ارسال کند تا حدود قیمت به وی اعلام شود.

نظافت شیشه نما در مازندران

شیشه بخشی دیگر از نمای ساختمانی است که دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

تمیز کردن شیشه نما در مازندران در بخش ارتفاعات ساختمانی کار کارگر عادی نمی باشد.

زیرا لازمه ی کار در ارتفاع آموزش ها و تخصصی است که نیروی استخدام شده در شرکت پس از مدت کوتاهی در شرکت در کلاسهای ویژه کار در ارتفاع کسب می نمایند.

این افراد ماهر با روشها و تکنیک های خاص هم مانند مرد عنکبوتی از ارتفاعات بالا رفته و هر قسمت از نمای ساختمان را که نیاز به تمیز کردن یا تعمیر کردن داشته باشد را به خوبی انجام می دهند.

از آنجا که پنجره های ساختمان به عنوان تامین کننده ی نور داخل ساختمان هستند باید نسبت به تمیز کردن آنها کوشا باشیم.

قانونی در دنیا بنام زیبا شناختی این مسئله را بیان می کند که هر چقدر نمای بیرونی یک ساختمان پاکیزه تر باشد در نتیجه آن سازه زیباتر، جذابتر، چشم نوازتر از بقیه ی ساختمان ها دیده خواهد شد.

پاک کردن شیشه نما در مازندران دارای اهمیت زیادی است زیرا ریزش باران اسیدی به شکل قطره بر روی شیشه جذب و باعث کثیف شدن و کدر شدن سطح شیشه خواهند شد.

در نتیجه این کدر شدن چسبندگی به وجود می آورد که باعث می شود ذرات آلودگی و معلق در هوا سریع جذب شیشه شوند.

در نتیجه زاویه دید چه از داخل و چه از بیرون به پایین ترین میزان ممکن خواهد رسید تا جایی که مانع از ورود نور و به خصوص نور خورشید به درون ساختمان خواهد شد.

این آلودگی بیش از اندازه در هوا، بر اثر گذشت زمان لایه ای از مواد اسیدی و خورنده بر روی سطح شیشه می ماند و منجربه چرک شدن سطوح شیشه نما خواهد شد.

جنس این لایه ها از اکسید نیتروژن ،اکسید سولفور،اسید کربنیک ،اسید نیتریک و ..است اگر سریع پاک نشوند.

علاوه بر بد جلوه داده شدن نمای ساختمان با نفوذ به لایه های زیرین منجر به از بین رفتن تدریجی آنها می گردند.

نظافت نمای ساختمان در مازندران علاوه بر زیبایی و از بین بردن کثیفی روی سطوح نمای ساختمان و پنجره ها بر دوام عمر ساختمان می افزاید.

روشهای نظافت شیشه نما در مازندران

برای پاک کردن شیشه نما در مازندران در بخش ارتفاعات مختلف ساختمانی از دو روش صنعتی و سنتی می توان استفاده نمود.

برای نظافت شیشه نما در مازندران به صورت حداکثری اول از دستگاه واتر جت با فشار حداقلی سطوح، درب، پنجره ها، فریم بیرونی آن پاک شده سپس با مواد دیسکلر دو درصد و تی و ابر مخصوص، شیشه های ساختمان شستشو شوند.

تمیز کردن شیشه نما در مازندران گام به گام و با توجه به موقعیت و نوع نما و همچنین میزان کثیفی ها و بر اساس تحقیق نخستین و تعیین مواد مورد احتیاج بدون آسیب رساندن به شیشه عملی می گردد.

این نیروی ماهر از دستگاه سند بلاست برای شست و شو و نظافت قسمتهایی که احتیاج به آب بیشتری است استفاده می کنند.

شرکتهای نظافت نمای ساختمان در مازندران پس از بازدید از پروژه و کارشناسی آن نوع دستگاه شیشه شور در ارتفاع را تعیین می نمایند.

این نیروی متخصص با استفاده از طناب محکم در ارتفاعات مختلف ساختمانی برای بهتر ماندن و ماندگاری شیشه شویی نما از موادی تحت تکنولوژی نانو استفاده می کنند.

که با توجه به درخواست و موافقت کارفرما در اتمام کار به کار می رود.

هزینه و مقدار نانو مصرفی بر اساس متر مربع و جدا از بقیه هزینه ها توسط این تیم با مهارت در مازندران محاسبه می گردد.

همچنین از دیگر مزایای نظافت شیشه نما در مازندران به کمک طناب این است که نماشور به کمک طناب و بدون داربست خیلی راحت می تواند بر روی ارتفاع مانور دهد و کار را بودن اتلاف در وقت به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

در این راستا کلیه ی خطرات احتمالی پوشش داده می شوند.

اما در ارتباط با نظافت شیشه ساختمان های بلند در مازندران و شهرهای شمالی کشور از چهار نیروی کار در ارتفاع استفاده می کنیم که همگی به وسیله ی تجهیزات مخصوص و طناب به هم متصل شده و با یکدیگر در بخش عملیاتی نمای ساختمانی پاک کردن شیشه نما در مازندران در ارتباط می باشند.

قیمت هزینه ی پاک کردن شیشه نما در مازندران

قیمت نظافت شیشه نمای ساختمان در مازندران بر اساس متراژ و بر واحد متر مربع تعیین و اعلام می گردد. بر اساس مقدار کثیفی و همچنین نوع مواد مصرفی و روش طناب یا داربست در کنار درخواست های مشتری مشخص میگردد.

فاکتورهای بیشتری برای لیست گذاری قیمت شستشوی شیشه نمای ساختمان در نظر گرفته شده است.

بخاطر همین ما یک قیمت حدودی از حداقل یا حداکثر بر اساس موارد بالامد نظر قرار می دهیم.

که پس از دریافت اطلاعات نخستین و بررسی های میدانی یک پیش فاکتور از قیمت شستشوی شیشه های ساختمان در اختیار مشتری قرار داده می شود.

این اطمینان وجود دارد که هیچ گونه تردیدی در قیمت ها و هزینه ها وجود ندارد.

نظافت نمای کامپوزیت و نمای شیشه با آلودگی ضعیف

روشی دیگر برای تمیز کردن نمای ساختمان روش دستی با استفاده از ابر، طی، تیغ، مواد شوینده می باشد که برای ظریف کاری و بهبود کیفیت نظافت کاربرد دارد.

در این حالت با استفاده از روش دستی ابر و طی، شیشه، کلمپوزیت و چهارچوب پاک می گردد.

این راحترین راه کار روش نظافت از نظر اجرایی می باشد. این موارد منجر به کم شدن هزینه های تمام شده اجرای کار می شود.

نظافت و شستشوی نمای غیرصیقلی با آلودگی شدید

نظافت نمای ساختمان در مازندران برای سطوحی از نما که بر اثر ریزش باران های اسیدی و رطوبت شدید دچار زنگ زدگی، شوره، رسوب شده اند از روش واتر سند بلاست استفاده می شود.

که این مدل از نظافت سطوح نما توسط نیروی کارآمد و ماهر به کمک طناب محکم در ارتفاعات با پاشش دانه های سیلیس به وسیله ی فشار آب خروجی دستگاه واتر جت انجام می گردد.

در اصل در زمان انجام این روش یک لایه از سطح برداشته می شود که همین امر باعث پاکیزگی نمای ساختمان می گردد.

نظافت و شستشوی نمای کامپوزیتی و نمای شیشه با آلودگی شدید و تمیز کردن نمای ساختمان در مازندران

اگر از هنگام نظافت و شستشوی این گونه از نما زیاد گذشته باشد به مرور آلودگی و کثیفی بر روی سطح نما جمع خواهد شد بطوری که منجر یه ایجاد رسوب بر روی نما خواهد شد.

در این حالت نیروی متخصص آویز در هوا ابتدا لایه های خاک به کمک دستگاه واترجت پاک می کنند و در مرحله ی بعدی به کمک روش دستی و پاک نمودن لکه آب واترجت و گل و لای موجود بر روی نما کیفیت نهایی کار به بهترین شکل ممکن خواهد رسید.

اگر بعد از این مراحل همچنان رسوبی بر روی سطوح نما باقی ماند با توجه به جنس نمای ساختمان و رسوب باقی مانده به کمک مواد اسیدی به پاک نمودن آن اقدام کنید.

قیمت هزینه ی پاک کردن نمای ساختمان در مازندران

برای تعیین قیمت دقیق حضور در محل الزامی است. ارتفاع ساختمان در مازندران عامل مهمی در تعیین قیمت برای تمیز کردن نمای ساختمانی در این شهر است. بحث سنگ مصرفی در نمای ساختمانی در مازندران و میزان آلودگی، کثیفی، جرم بر روی آن هم تاثیر بسزایی در تعیین قیمت تمیز کردن نمای ساختمان خواهد داشت.

همچنین وجود آب ،برق 3 فاز در ساختمانی که قرار است نظافت نمای ساختمان صورت گیرد مهم می باشد.

توجه کنید برای آن دسته از ساختمان هایی که از نظر متراژ کار در حد پایین قرار دارند و کوچک هستند قیمت نماشویی و شستشوی نما بصورت کلی یا کنترات محاسبه می گردد.

نظافت و شستشوی نمای ساختمان در مازندران به کمک روش واتر سند بلاست

برای نظافت و شستشوی نماهایی که خشن تر هستند به طوری که بتوان آلودگی، چربی، رنگ ،زنگ را در مراحل شستشو پاک نمود از دستگاه واتر سند بلاست استفاده می کنند.

نیروی متخصص و ماهر اعزام شده در محل به کمک سیلیس یا ماسه ی بادی با اندازه دانه استفاده می گردد که به کمک آب و دستگاه واترجت 250 بار با فشار به سطح مورد نظر پرتاب می گردد و به این صورت همه ی آلودگی روی سطح نما را از بین می برند.

این روش یکی از پر کاربردترین روشها در صنعت می باشد و برای نظافت و شستشوی نماهای سنگی، آجری، بتنی کاربرد دارد.

انجام این روش نیازمند تخصص بالای تیم اجرایی کار در ارتفاعات با طناب محکم و بدون داربست می باشد. زیرا کوچکترین حرکت اشتباهی باعث خسارت غیر قابل جبرانی خواهد شد .

نظافت سنگ نما در مازندران به کمک ابر، مواد شوینده، تی

برای نظافت و شست و شوی سنگ نما در مازندران نیروی ماهر و متخصص در ارتفاعات ساختمان به کمک ابر اسفنجی مخصوص بر روی سطوح سنگی نمای ساختمان انجام داده و پس از مدت زمانی به کمک تی مخصوص مواد شوینده به همراه آلودگی ها از روی سطح به صورت کامل پاک می شوندو در آخر برای کامل تر شدن فرآیند نظافت نمای ساختمانی سنگی در مازندران از دستمال های نانوفایبر استفاده می شود.

نظافت و شستشوی نمای ساختمانی با دیسکلر در مازندران

استفاده از ماده شیمیایی دیسکلر یکی از روشهای نوین و جدید می باشد که برای شست و شوی نماهای ساختمانی مورد کاربرد قرار می گیرد.

دیسکلر نوعی اسیدی قوی است که لکه هایی که به صورت چربی، جرم زیاد بر روی سطوح نما موجود باشد را حذف می نماید.

این روش برای نماهای سنگی در مازندران کاربرد دارد به طوری که نیروی متخصص در بخش ارتفاع به کمک طناب محکم ،بدون داربست همزمان با پاشش آب به کمک دستگاه واترجت ،کمی دیسکلر به سطح سنگی مورد نظر انجام می دهد.

در این بخش نیروی واترجت و دیسکلر با یکدیگر تلفیق می شوند تا آلودگی ،چربی از سطوح سنگی مورد نظر پاک شود.

روش استفاده از دیسکلر از پر سرعت ترین و بهترین روش برای حذف آلودگی از سطوح نمای سنگی ساختمانی می باشد.

نظافت نمای ساختمانی در مازندران به کمک بالابر

گاهی اوقات استفاده از طناب محکم و بدون داربست در بعضی از نقاط ساختمان هایی با ارتفاعات زیاد وجود ندارد در نتیجه شرکتهای معتبر خدمات نما در مازندران راهی دیگر را برای نظافت و شستشوی قسمتهایی از ارتفاعات ساختمانی به مشتریان عزیز پیشنهاد می کند که راهی تقریبا هزینه بر است و این راه به وسیله ی بالابرهای صنعتی برای پاک کردن و شستشوی نقاط دور ارتفاعات می باشد.

نظافت سنگ نما در مازندران

سنگ نما در شهرهای شمالی کشور از جمله مازندران پس از مدتی دچار کثیفی، جرم، آلودگی ناشی از ریزش باران های مکرر و رطوبت یا کثیفی حاصل از ذرات غبار و دود معلق در هوا خواهد شد .

نظافت سنگ نما در مازندران کاری دشوار و پیچیده نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارد که تنها نیروهای ماهر از سوی شرکت نماشویی به محل اعزام شده و بدون داربست به کمک طناب محکم و به وسیله ی تجهیزات کامل و استاندارد در مدت زمان کوتاهی کار را بر روی ارتفاعات ساختمانی به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

عملیات نماشویی منظم در سنگ نماها در مازندران باعث می شود از پوسیدگی و پیری زود رس در ساختمان جلوگیری شود و باعث می شود نمای سنگی ساختمان میزان جذابیت خود را همیشگی حفظ نماید.

این افراد از بهترین تکنیک های کوه نوردی و صخره نوردی با توانایی صعود و فرود در ارتفاعات جهت دسترسی به همه ی نقاط ساختمانی اشراف کامل دارند.

همان طور که از قبل توضیح دادیم با استفاده از مواد پاک کننده و دستگاه های فشار آب سطوح سنگ نما به راحتی پاک خواهند شد.

اما ابتدا غبار، آلودگی روی این سطوح باید گرفته شود بعد عملیات نظافت و شستشو آغاز شود.

برای جلوگیری از شل شدن سنگ نما بر اثر رطوبت و بارش باران باید کثیفی و جرم روی آن هر چند وقت یکبار گرفته و شستشو داده شود.

زیرا گرفتن جرم زیاد برروی سنگ نما بر اثر گذشت مدتی باعث ریزش سنگ نما از سطوح نمای ساختمانی در شهرهای پربارش مازندران خواهد شد که نتیجه ی آن ایجاد خسارت مالی و جانی را به دنبال خواهد داشت .

گاهی اوقات از عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما این شرکتها برای ثبات و مقاوم سازی سنگ نما در برابر عوامل محیطی مختلف مثل زلزله، باران، رطوبت، برف استفاده می نمایند.

جمع بندی
برای عملیات نظافت نمای ساختمانی در مازندران و شهرهای شمالی بسیاری از موارد مهم و حساس باید در نظر گرفته شود .

زیرا در اثر باران های اسیدی مکرر میزان آلودگی، کثیفی، جرم در اثر مرور زمان بر روی سطوح نمای ساختمان به مراتب بیشتر از سایر شهرهای دیگر بر روی نمای ساختمانی می نشیند که اگر نماشویی و نظافت نمای ساختمانی در این استان در فاصله زمانی کوتاه انجام نشود هم نمای زشتی در شهر ایجاد می نماید و هم جرم تشکیل شده بر روی سنگ نما باعث شل شدن و پرتاب آن از سطوح نما به پایین ارتفاعات خواهد شد پس رعایت نکات الزامی است .

همواره کلیه ی تمیز کردن و نظافت نما ،شیشه، سنگ در این استان توسط نیروی ماهر و متخصص در کوتاهترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و سرعت قابل ملاحظه ای انجام می پذیرد این کار به کمک طناب محکم، بدون داربست با صرفه جویی در بخش هزینه ها به مطلوبترین شکل ممکن صورت می پذیرد.