بستن

پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب در تهران کرج

پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب

یکی از مهم ترین اقدامات شرکتهای معتبر خدمات نما عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما باطناب می باشد به این صورت که گاهی بنابه دلایل مختلفی از جمله عوامل محیطی باران های مکرر، زلزله، رطوبت و نم زدگی، طوفان، گرما، سرمای شدید انبساط و انقباظ هایی درون سنگ اتفاق می افتد که همین عامل باعث شل شدن سنگ نما از ساختمان خواهد شد که درپی آن شاهد ریزش سنگ ریزه های زیاد خواهیم شد.

ریزش این سنگ ریزه ها نشانه ی سقوط سنگ مصالح بزرگتر و سرانجام ریزش ساختمان خواهد بود که درپی این موارد خسارت های مالی و جانی بسیار زیادی متحمل خواهیم شد برای پیشگیری از وقوع چنین مواردی تیم حرفه ای و ماهر از سوی شرکتهای معتبر خدمات نما برای جبران خسارت و جلوگیری از به وجود آمدن حوادث ناگوار به محل گزارش شده ساختمان اعزام و به کمک طناب محکم بدون داربست و به وسیله ی دیگر ابزار استاندارد به شکل حرفه ای بر روی طناب در ارتفاعات مختلف ساختمانی به کار خواهند پرداخت .در ادامه ی مطلب در این باره به بررسی بیشتری می پردازیم.

پیچ رولپلاک سنگ با طناب چیست؟

پیچ رولپلاک سنگ  با طناب برای جلوگیری از خطر ریزش سنگ نما امری ضروری محسوب می شود. در ساختمان های جدید که چند سالی از زمان ساخت آنها گذشته و ساختمان های قدیمی که سنگهای کوچک و بزرگ در نمای ساختمانی به کار برده شده است. به علت فرسایش تدریجی سنگ و ملات پشت سنگ که معمولا عمر ملات 20 سال است، باید اقدام به عملیات حرفه ای پیچ و رولپلاک را انجام داد. که انجام این عمل کار کارگر ساده نمی باشد. کاملا تخصصی است.

اما کارگر متخصص و آموزش دیده در ارتفاعات ساختمانی باید به کار خود متعهد و پایبند باشد.2-کار را به شخص دیگری واگذار نکند. 3-برای محکم و سفت کاری سنگ ها در جایگاه نما از پیچ های مرغوب ،با کیفیت بالا استفاده نماید. 4- استفاده از دریل و مته مناسب را در دستور کار خود قرار دهد. 5-هزینه ایی که برای اجرای عملیات پیچ رولپلاک نمای ساختمانی به کار می برد خارج از عرف نباشد.6 – فرد متخصص در امر پیچ و رولپلاک نمای ساختمانی باید کار را در مدت تعیین شده تحویل دهد.

مطلب پیشنهادی ما  مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج (ارزان-سریع-بهترین مصالح)

رولپلاک چیست؟

رولپلاک نوعی بست می باشد که از جنس فیبر یا پلاستیک می باشد و منجر به افزایش تحمل وزن می باشد. کاربرد رولپلاک در نمای ساختمان ها به منظور محکم تر کردن نما و پیشگیری از ریزش نمای ساختمانی خواهد شد. اگر نمای ساختمانی ریزش کند یا خراب شود .صاحبان ساختمانی ناچار هستند برای تعمیر یا تعویض نما هزینه ی بالایی را پرداخت کنند. اما در این جا بهترین راه حل استفاده از پیچ رولپلاک برای محکم و مقاوم سازی سنگ نما است. که انجام آن فقط توسط افراد متخصص و با تجربه ی کار در ارتفاع صورت خواهد گرفت.
نکته :در انجام عملیات پیچ رولپلاک نمای ساختمان از افراد حرفه ای و متخصص استفاده نمایید زیرا در صورت درست انجام نشدن عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما ،پس از مدتی سنگ نما دچار ریزش و آسیب می شود و صاحبان ساختمانی مجبور به پرداخت هزینه ای 2 برابر هزینه ی اولیه خواهند شد.

نکته :همه ی کارهای نما امروزه به کمک طناب محکم و بدون داربست در ارتفاعات با سرعت قابل ملاحظه ای و در جهت صرفه جویی در زمان و صرفه جویی در بخش هزینه ها با کیفیت بالایی انجام می گردد. استفاده از طناب، برای کارگر نوعی اطمینان و امنیت کاری را به وجود خواهد آورد. زیرا کارگر متخصص دارای بیمه شرکت می باشد و درضمن طی دوره ی کوتاه مدت آموزش کار در ارتفاع را به بهترین شکل ممکن دیده است. این دوره ها بیشتر در باشگاه های ورزشی دایر بوده و پس از گذراندن طول مدت ارائه ی گواهینامه ی بین المللی کار در ارتفاع به کارگران مشتاق و با شهامت داده شده است.

مطلب پیشنهادی ما  مسئولیت ریزش سنگ نما تا چند سال است؟دلایل ریزش سنگ ،شکایت از نماکار و سازنده

نحوه ی اجرای عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما بدون داربست و با طناب

کار مستحکم کاری سنگ نما برای جلوگیری از سقوط و ریزش توسط کارگران ماهر در ارتفاعات و به کمک پیچ گالوانیزه ضد زنگ انجام می گردد.همه ی پیچ ها به حالت اصولی و صحیح انجام می گرددو روی تمامی پیچ ها به شکل همرنگ بتونه خورده می شود تا پیچ ها نمایان نباشند و باعث زشت شدن نمای ساختمان نگردند.

هزینه ی پیچ رولپلاک نما با طناب

هزینه و قیمت پیچ رولپلاک نما با طناب به صورت چکی و کنتراتی صورت می گیرد. اجرت کار به صورت طبقه ای و متری نداریم .همچنین جنس سنگ نقش موثری در افزایش و کاهش قیمت خواهد داشت .برای به دست آوردن قیمت قطعی پیچ رولپلاک سنگ نما مشتری عزیز عکسی از نمای ساختمانش برای شرکت خدمات نمای معتبر از طریق واتساپ ارسال می نماید و بعد بررسی کارشناسان فروش شرکت هزینه و قیمت دقیق پیچ رولپلاک سنگ نما را قطعی اعلام می کنند.

مقصران اصلی در بخش ریزش سنگ نمای ساختمان چه افرادی هستند؟

سنگ کار اولیه مقصر اصلی ریزش سنگ نما در ساختمان می باشد. که با ریختن خشکه و سیمان نامناسب همه ی نما را در خطر ریزش قرار می دهد.

اندازه ی مناسب پیچ برای تثبیت سنگ چیست؟

برای تثبیت سنگ از پیچ در اندازه های مختلفی استفاده می شود و طول و ضخامت پیچ برای تثبیت سنگ در نما بستگی به ضخامت و قطر سنگ و ملات پشت آن دارد.اما متناسب با افزایش سایز پیچ سایز مته جهت سوراخ کاری هم بالا می رود.به طور کلی طول پیچ باید برابر با ضخامت سنگ و ملات پشت سنگ باشد. درضمن اندازه ی رولپلاک باید به ضخامت ملات سنگ باشد. درحالتی که ابعاد سنگ کوچک است از مته باسایز کمتر استفاده می شود تا باعث ترک خوردن و شکسته شدن سنگ درحین سوراخکاری نشود.

مطلب پیشنهادی ما  اب بندی نما در نکا و جویبار و رامسر رفع نما و رطوبت نما بندکشی و درزگیری نمای ساختمان

میزان تحمل بار پیچ چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم زمانی که سنگها پیچ رولپلاک باطناب می گردند به نوعی سنگ اسکوپ می شود در اصل ممانعت از حرکت سنگ به قسمت جلو صورت می گیرد و وزن سنگها به طور معمول بر روی یکدیگر می باشد و در آخر به زمین منتقل می شود. اما پیچ هایی که برای مقاوم سازی سنگ نما به کار گرفته می شوند وزن سنگ را به خوبی تحمل می کنند و مانع از جدا شدن سنگ و سقوط به پایین ارتفاعات خواهند شد.

جمع بندی

انجام کار در ارتفاع به کمک نیروهای متخصص و ماهر انجام می شود. عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما با راپل حرفه ای کاملا تخصصی است و از عهده ی هر کارگر معمولی بر نمی آید. این نیروی متخصص به همه ی قسمتهایی از ساختمان که هر فرد عادی قدرت دسترسی به آن را ندارد این افراد متخصص دسترسی پیدا می نمایند. کار پیچ رولپلاک نما باطناب برای جلوگیری از خطر ریزش سنگ نما به پایین ارتفاعات به شکل حرفه ای و به کمک ابزار استاندارد انجام می شود. همچنین کار با طناب محکم، شهامت و جرات لازم می خواهد و افراد ارتفاع کار فقط این شجاعت را خواهند داشت زیرا دوره های لازم کار در ارتفاع را به خوبی دیده اند و دارای مدرک بین المللی کار در ارتفاع می باشند. این افراد شیفته ی کار در ارتفاع هستند و آن را جز شغل اصلی خود می دانند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هشت =

09354151868