بستن

پیچ و رولپلاک سنگ قاب دور پنجره نمای ساختمان با دریل سه نظام و مخصوص

شرکت میهن راپل متخصص پیچ کردن قاب دور پنجره نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ قاب پنجره نمای ساختمان معظل بزرگ نماهای رومی میباشد که برای زیبایی انها را نصب میکنند. این نوع طرح سنگ ها اگر اصولی و با اسکوپ قوی و گالوانیزه نصب نشود به سرعت ریزش خواهد کرد و حادثه های خیلی فجیحی به بار خواهد اورد. میهن راپل متخصص در  پیچ کردن سنگ های دور قاب پنجره با طناب و بدون داربست میباشد که در شهرهای تهران و کرج در حال فعالیت میباشد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای دور قاب پنجره با طناب

چگونه قاب ها را پیچ و رولپلاک میکنید که نمیشکند و ریزش نمیکن؟

شرکت میهن راپل با دریل های مخصوص که اکثرا سه نظام هستند این قاب هارا پیچ و رولپلاک میکنند و حتی لق ترین قاب ها روی نما را میتوان با دریل های سه نظام پیچ و رولپلاک کرد.

بندکشی بعد از پیچ کردن قاب های نمای ساختمان

بعد از پیچ و رولپلاک کردن این نوع سنگ ها به دلیل بندهایی که زیر و روی انها میوفتد باید با چسب قوی بندکشی شود تا سرما و اب باعث شل شدگی مجدد انها نشود. سرما و یخ زدگی باعث فشار به سنگ میشود و خود را از سیمان جدا میکند. بندکشی باعث جلوگیری از ریزش مجدد سنگ میشود.

نصب سنگ های ریزش کرده از قاب دور پنجره ساختمان

سنگ های ریزش کرده از دور قاب پنجره نمای ساختمان به راحتی نصب خواهد شد. کافی است متراژ را به شما بدهیم و شما دقیق سنگ را از سنگفروشی بخرید و برش بزنید و برای ما بیاورید. نصب کردن مراحلی دارد که بسیار اسان میباشد. ابتدا پشت سنگ را به ارامی اغشته به چسب میکنیم و روی جای خود قرار میدهیم. چسب برای جلوگیری از لرزش و شکستگی است. بعد از سوراخ کردن پیچ را درون سوراخ میگذاریم و سفت میکنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09370340232