بستن

پیچ و رولپلاک سنگ نما – قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تهران

4.6/5 - (108 امتیاز)

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران 

بهترین قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان را از شرکت پر اوازه میهن راپل بخواهید. قبل از اینکه قیمت را بشما بگویم موارد بسیار مهمی در هنگام اجرا و قبل از اجرای پیچ رول پلاک سنگ نما است که باید بدانید. شما حتما باید بدانید که چه کسانی مقصر خسارات و چه کسانی باید هزینه اجرای پیچ و رولپلاک نما را پرداخت بکنند. در ادامه یک پرونده ریزش سنگ نما را بررسی میکنیم و توضیح میدهیم که چه کسانی ندانسته مقصر شدند و پول زیادی به صورت غیر منتظره از جیبشان رفت. این پرونده به دلیل پیچ رورپلاک نکردن سنگ ها به جریان افتاد و فردی بر اثر ریزش سنگ جان خودش را از دست داد. که در ادامه برایتان توضیح خواهم داد.

 

فایل صوتی را حتما گوش دهید:

 

فایل صوتی ریزش سنگ نما

 

 

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما از جنس رومی
پیچ و رولپلاک سنگ نما از جنس رومی

قوانین ریزش سنگ نما

اصلی ترین مقصران ریزش سنگ نما سازنده و مهندس ناظر و سنگ کار و مدیر ساختمان هستند. ولی در اینجا ما میخواهیم راجع به مدیر ساختمان صحبت کنیم چون وظیفه نگهداری سنگ نما و وظیفه اطلاع رسانی پیچ کردن سنگ نما برعهده اوست. مدیران ساختمان ها وظیفه قانونی خیلی مهمی دارند و میتونن درصد تقصیرهای زیادی توی حوادث ساختمانی متحمل بشن. اتفاقی که خیلی رایج هستش ریزش سنگ نما است . یک پرونده حقوقی رو باهم مرور میکنیم ولی باید گفت پرونده کیفری چون تلفاتی در میان است.

مدیران ساختمان حتما این ویدیو را ببینند

 

پرونده ریزش سنگ نما و مقصر

مدیر ساختمان توی پرونده ریزش سنگ نما مقصر اعلام میشه. توی این حادثه یکی دو باری سنگ ریزش میکنه ولی مالکین واحدها بی توجهی میکنند و بار اخری که سنگ ریزش میکند جان یک عابری رو میگیره. حکم اولی که قاضی صادر میکنه مدیر ساختمان پنجاه درصد مقصر اعلام میشه و باقی تقصیرها گردن سازنده و ناظر میوفته. تو این حال مدیر به دادگاه اعلام میکنه که اصلا مدیر نبوده و پنجاه درصد تقصیر مدیر رو بین ده واحدی که داخل ساختمان زندگی میکردن تقسیم میکنند و در ادامه چندین نفر از اهالی ساختمان اعتراض میکنند که این اقا مدیر ساختمان بوده و ظایفش رو به درستی انجام نداده است.

رای نهایی دادگاه دیه و پیچ نکردن سنگ نما

مجدد دادگاه تجدید نظر تشکیل میشه و در نهایت مدیر ساختمان سی درصد مقصر شناخته میشه و دیه رو پرداخت میکنه. خیلی از ساکنین احساس میکنند که مدیر فقط وظیفه جمع اوری شارژ رو داره ولی اصلا به این شکل نیست. مدیریت یک ساختمان یعنی کلیه موارد ساختمان اعم از پیچ و رولپلاک سنگ نما را به عهده دارد. مدیر میتونه به صورت کتبی هزینه های پیچ و رولپلاک نمای ساختمان رو به ساکنین اعلام کنه و اگر کسی مخالفت کرد یک تضمین کتبی از او بگیرد که اگر سنگ ریزش کرد خسارات برعهده ان فرد مخالف میباشد و تمام اهالی با ذکر تاریخ به صورت شاهد انرا امضا کنند.

مدیر ببین این فیلمارو جدی بگیر

قیمت حدودی پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

خیالتان راحت باشد که ارزانترین قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران را ما به شما خواهیم داد. قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بستگی به شکل ظاهری و نوع سنگ دارد.  وقتی از نوع سنگ حرف میزنیم منظورمان به طرح و جنس سنگ است که میتوانیم چند نمونه از انرا برایتان نام ببریم. سنگ هایی مثل گرانیت-تراورتن-رومی-نیریز-سرامیک-بادبر از این دسته سنگ ها میباشند که قابل پیچ و رولپلاک کردن هستند و قیمت های متفاوتی دارند. ولی به طور کلی 90 درصد سنگ ها از تراورتن و رومی و نیریز هستند که امروز در دنیای ساختمان سازی در ایران مد شده است. قیمت پیچ کردن سنگ های ساختمان حدودا از دونه ای 4000هزارتومان شروع میشود و تا 7 هزارتومان ادامه دارد. البته ما اکثر پروژه های خودمان را به صورت کنترات یا چکی انجام میدهیم که با یک تماس کوچک میتوانید قیمت کلی را از ما بپرسید. به طور کلی فقط به دنبال ارزان بودن پیچ و رولپلاک نما نباشید و اول به دنبال کیفیت کار باشید تا مجدد سنگ ریزش نکند. شرکت های ثبتی و اصولی که معتبر هستند را برای کار پیچ رولپلاک سنگ نما انتخاب کنید و در اخر نما باید پس از انجام روی پیچ ها بتونه همرنگ زده شود تا زیبایی مجدد به نما بازگردد. قسمت پایینتر دو عدد ویدیو برای شما بارگذاری کردیم که خسارت ریزش سنگ نما و دیه را برای شما توضیح میدهد. به خوبی گوش دهید تا خسارت نبینید.

 

برای تماس با غرب تهران میتوانید به لینک قرمز زیر مراجعه کنید.

پیچ رولپلاک نما 

 

ویدیو ریزش سنگ نما حتما بببنید

 

پیچ رولپلاک نمای سمیرم در عکس زیر

پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما در تهران و کرج

 

قبل از پیچ و رولپلاک

 

پیچ و رولپلاک و ترمیم سنگ نما
بعد از پیچ و رولپلاک نما
 

 

ارزانترین اکیپ پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با طناب

ارزان بودن قیمت انجام پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به خیلی عامل بستگی دارد که در این مقاله برای شما توضیح تکمیلی خواهیم داد. شرکت میهن راپل به دلیل انجام کار توسط خود شخص اگهی دهنده قیمت پیچ و رولپلاک نما را از تمام شرکت های موجود در تهران ارزانتر انجام میدهد. کیفیت انجام کار نیز به مراتب بالا تر از گروه های دیگر میباشد. اگر به دنبال کار با کیفیت و قیمت مناسب هستید لطفا با ما تماس بگیرید و در ادامه میتوانید تمام مشخصات کار ما را بخوانید و متوجه شوید از چه مصالحی و چگونه کار خواهیم کرد. پس باما تا انتها همراه باشید.

ویدیو پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان توسط میهن راپل

 

انجام دهنده پیچ و رولپلاک نما
شرکت انجام دهنده پیچ و رولپلاک نما با طناب

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با بهترین و قویترین شرکت در تهران 

شرکت میهن راپل مجری خدمات محکم سازی سنگ نمای ساختمان با طناب بدون داربست در تهران میباشد و این خدمت را با ضمانت کتبی تقدیم شما عزیزان میکند. بهترین قیمت و کیفیت کار را از ما بخواهید و اصلا نگران خرابی و یا ریزش مجدد سنگ نباشید چون کار به صورت اصولی با بهترین تکنسینها انجام میشود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما از جنس گرانیت
قبل از نصب سنگ
پیچ و رولپلاک نما و نصب سنگ
پیچ و رولپلاک نما و نصب سنگ با راپل

 

پیچ و رولپلاک مناسب سنگ

قبل از اینکه راجع به قیمت پیچ کردن نما صحبت کنید راجب دو مورد مهم پیچ و رولپلاک مصرفی یکم صحبت کنیم و شما را از بهترین نوع انها اگاه کنیم.پیچ زیر بهترین نوع پیچ برای سنگ نما میباشد.

پیچ گالوانیزه و زد زنگ
پیچ مصرفی شرکت ایمن کار
پیچ گالوانیزه نقره ای
بهترین پیچ موجود در بازار برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما

بهترین رولپلاک مصرفی در انجام پیچ و رولپلاک کردن نما میهن راپل

رولپلاک مخصوص سنگ نما
رولپلاک مخصوص پیچ سنگ نما
رولپلاک قرمز
رولپلاک نمای ساختمان

 

به دلیل افتاب خوردگی سنگ های قدیمی یک پرده سنگ نصب شده از نظر رنگ فرق دارد و به مرور زمان با تابیدن افتاب و گرما و سرما همرنگ سنگ های قدیمی میشود

ویدیو پیچ و رولپلاک نمای ساختمان 

 مقصر ریزش سنگ نما کیست؟

مقصر ریزش سنگ نما به صورت قانونی سازنده است چون باید بداند چگونه نما را باید سنگ کند. به صورت اصولی سنگ باید پشتش اسکوپ خورده باشد که در 90 درصد از ساختمان سنگ اسکوپ ندارد و فقط با سیمان محکم کار شده اند. قبل از خرید اپارتمان های نوساز از سازنده ابتدا در قرارداد سنگ نما که بسیار حساس میباشد را با ضمانت قبول کنید و در غیر این صورت هزینه و خسارات بر عهده شما میباشد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو
پیچ و رولپلاک سنگ نمای پاسیو با تیم حرفه ای

ویدیو تثبیت سنگ نمای برج تهران

 

ایا همه سنگ ها قابل پیچ و رولپلاک شدن هستند؟

خیر. سنگ هایی هستند که بسیار قدیمی میباشند و بسیار نازک هم میباشند که نمیتوان انرا سوراخ کرد. نوعی دیگر از نماها وجود دارندبه نام رومی که با طرح های روم باستان نما را اجرا میکنند. در این نماها سنگ ها با قابهای کوچک و بزرگ به هم چسبانده میشوند. اگر سنگ ها از 10 سانت کوچک تر باشند خورد میشوند و بالای ده سانت گرچه پیچ کردن ان سخت است ولی با دریل ها  طرفندهای مخصوص خودش قابل انجام است. نوع دیگر سنگ انتیک است که دیگر نیازی به توضیح زیادی ندارد و قابل پیچ و رولپلاک کردن نیستند.

 

پیچ و رولپلاک سنگ بیست سانتی
پیچ و رولپلاک سنگ بیست سانتی

ایا هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با تمام لوازم اعلام میشود؟

بله به طور کلی یک شرکت وظیفه دارد که لوازم مصرفی خود را به صورت درجه یک تهیه کند و روی نما استفاده کند.پیچ و رولپلاک استفاده شده روی سنگ نمای ساختمان باید از جنس مناسب باشد و فرد متخصص باید جنس مصرفی خود را با خود بیاورد. تنها چیزی که در هنگام کار هزینه انها بر عهده کارفرما است سنگ ریزش کرده است که ما تهیه میکنیم و کارفرما انرا به صورت نقدی حساب میکند.

پیچ و رولپلاک سنگ چهل سانتی نمای ساختمان
پیچ و رولپلاک سنگ چهل سانتی نمای ساختمان

تمیزی کار پیچ رولپلاک نما درمیهن راپل

مطمعا باشید که تمیز بودن کاری که شرکت میهن راپل برای شما انجام میدهد بسیار مهم تر از پول میباشد.  میهن راپل سنگ های شما را جوری پیچ رولپلاک میکند که حتی اثاری از جای پیچ روی نمای ساختمان دیده نشود. 

همچنین از نظر هزینه پیچ کردن سنگ نمای ساختمان نسبت به جاهای دیگه ارزانترین هستیم و در لوازم مصرفی بهترین جنس را استفاده میکنیم.  در ادامه میتوانید عکس پیچ و مته و قرارداد و بیمه را ببینید و موارد انجام کار را برایتان توضیح میدهیم پس با ما باشید.

 

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان
پیچ کردن سنگ نمای ساختمان

تعداد استاندارد پیچ روی سنگ نما

به صورت استاندارد برای هر سنگ تعداد مشخصی به نسبت جنس سنگ و اندازه ان تعیین شده است. فکر نکنید هرچقدر بیشتر بزنید سنگ محکم تر میشود و هرچقدر پیچ ها درازتر باشد استقامت بیشتر میشود. خیر – این ذهنیت را اکثر کارفرماهای ما دارند. برای رولپلاک کردن سنگ نما هرپنجاه سانت تعداد پیچ استاندارد میباشد و بیشتر از ان دچار ترک روی سنگ میشود و در مدت کوتاهی ترک ها روی سنگ نمایان میشود و به یک باره تیکه تیکه ریزش میکند پس در تعداد پیچها افراط نکنید.

تعداد پیچ و رولپلاک روی هرسنگ
تعداد پیچ روی هرسنگ

عمر پیچ و رولپلاک روی سنگ در نمای ساختمان چقدر است؟

یک نکته مهم رو میخوام قبل از تکمیل کردن قیمت سفت کردن سنگ نما به شما بگویم و ان مدت زمان ماندگاری پیچ و رولپلاک روی سنگ میباشد. به طور تضمینی و صدرصد پیچ و رولپلاک روی سنگ نما تا انتهای عمر ساختمان باقی میمانند و هیچوقت ریزش نخواهند کرد.البته اگر پیچ و رولپلاک کار ماهر باشد و از جنس مناسب استفاده کند که متاسفانه امروزه کلاهبرداری درون فضای کار زیاد شده است پس در انتخاب پیچ رولپلاک کار دقت کنید. اگر استانداردهای پیچ و رولپلاک نما که بالا توضیح دادم رعایت شود هیچوقت شاهد ریزش مجدد سنگ نخواهیم بود. البته به صورت کلی ما برای هر نما ضمانت نامه داریم و انتهای کار تحویل مدیر ساختمان میدهیم. این ضمانت ها تعمیراتی میباشد و در صورت ریزش سنگ هزینه ترمیم مجدد بر عهده شرکت متعهد میباشد.

پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت نما
پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت نما

 

پیچ رولپلاک سنگ نما و ربط ان به زیبایی نما

اگر پیچ رولپلاک کردن سنگ نما درست انجام نشود باعث زشتی و خرابی نمای ساختمان میشود و شما باید انرا تعویض کنید و میلیون ها پول خرج کنید پس دنبال شرکت مطرح در این ضمینه باشید.

در طی سالهای اخیر شاهد ساختمان های جذاب و زیبایی بوده ایم، که همگی با سنگ های مختلف تزیین شده اند.

سنگ هایی با رنگ ها و طرح های زیبا و خاص اما بدون شک لازم است این سنگ ها محکم سازی شوند.

تا دچار افتادگی یا شکستگی نشوند و شما را به دردسر نیندازند. هزینه محکم سازی سنگ نما ها بسته به شرایط مختلف، متفاوت است.
با ما همراه باشید تا در مورد انواع روش های محکم سازی سنگ نماها، پیچ و رولپلاک نمودن آنها و قیمت رولپلاک نمای ساختمان صحبت نموده و اطلاعات لازم را به دست آوریم.

معمولا از سنگ نما برای محیط های بیرونی ساختمان استفاده می شود، تا نمای جذاب و دیدنی به ساختمان دهد.

راپل کاران در اصل افرادی هستند که برای محکم سازی این سنگ نماها استخدام شده و این عملیات خطر را بر عهده می گیرند.

از این رو بسته به برخی شرایط، هزینه محکم سازی سنگ نما می تواند تغییر کند.

ممکن است در بسیاری از ساختمان ها با نمای چوبی، آجری، کامپوزیتی و … رو به رو شوید.

اما همچنان محبوب ترین متریال برای زیباسازی نمای ساختمان، استفاده از سنگ نما می باشد. اجازه دهید به مزایای استفاده از سنگ نما و هزینه محکم سازی سنگ نما بپردازیم.

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان راپل
قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان راپل

 

اجرای کامل تثبیت سنگ نما شرکت میهن راپل

 

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

تماس با میهن راپل:      09370340232

قیمت پیچ کردن سنگ نمای ساختمان
قیمت پیچ کردن سنگ نمای ساختمان

 

شاید با خواندن مطالب سایت قیمت برای شما زیاد یا کم به نظر بیایید.برای قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان شرکت میهن راپل دقیق لطفا عکس نما را برای ما از طریق واتساپ بفرستید تا به شما هزینه قطعی اعلام گردد.

رولپلاک نما
رولپلاک سنگ نما

 

تماس با میهن راپل:   09370340232

 

سنگ نمای داخلی چیست و هزینه محکم سازی آنها چقدر است؟

برخی از افراد نه تنها محیط بیرونی ساختمان خود را با سنگ نما تزیین می کنند، بلکه محیط داخلی ساختمان را نیز با استفاده از نمونه های خاصی از سنگ، جذابیت می بخشند.

عمدتا از سنگ های مرمر و مرمریت برای محیط های داخلی استفاده می شود که هزینه محکم سازی سنگ نما های داخلی با سنگ نماهای خارجی متفاوت است.

شاید برخی تصور کنند که سنگ های مرمری که در محیط داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، ارزان قیمت باشد.

از این رو هزینه محکم سازی سنگ نما داخلی نیز کمتر خواهد بود.

اما باید بگوییم اتفاقا برعکس، اگر سنگی از مرغوبیت و کیفیت کمتری برخوردار باشد، بدون شک هزینه محکم سازی آن بالاتر خواهد بود.

زیرا ممکن است در حین کار به دلیل نداشتن کیفیت و مرغوبیت بالا، دچار شکستگی یا آسیب شوند.

پس هر چه نوع سنگی که در محیط داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار باشد، مسلما هزینه محکم سازی آن نیز مناسب تر خواهد بود.

ارزان ترین سنگ هایی که برای محیط های داخلی ساختمان ها استفاده می شوند، سنگ های تراورتن، مرمریت و .. تولید شده در مناطق مختلف است.

هزینه محکم سازی سنگ نما تراورتن محیط های داخلی و سنگ های درجه یک داخلی معمولا 55 هزار تومان است.

در حالی که سنگ های مرمریت تولید شده در آباده را با متری 45 هزار تومان و مرمریت لاشتر را با متری  35 هزار تومان محکم سازی می کنند.

البته لازم به ذکر است که برای تخمین قیمت و هزینه محکم سازی سنگ نما حتما باید بررسی های لازم بر روی محیط مورد نظر صورت پذیرد.

پیچ رولپلاک با طناب
پیچ رولپلاک با طناب در تهران و کرج

 

اما آیا میدانید برای این که بتوانیم سنگ نماهای نصب شده بر روی ساختمان را برای مدتی طولانی حفظ نماییم، باید چه کنیم؟

بهترین روش مقاوم کردن نما پیچ نمودن سنگ نما ها می باشد.

قیمت پیچ کردن سنگ نما در ساختمان ها بسته به شرایط مختلف، گوناگون است.

این که از چه سنگی برای نما استفاده شده است، متراژ سنگ نمای ساختمان چقدر است، حتی مرغوبیت و کیفیت سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان نیز در هزینه محکم سازی سنگ نما تاثیر گذار است.

افراد متخصص و ماهر محکم سازی نما

پیچ و رولپلاک نما و نصب سنگ بدون داربست

 

پیچ و رولپلاک ساختمان به چه منظور استفاده و چگونه انجام می شود؟

برای تمامی افرادی که در مورد نحوه انجام پیچ و رولپلاک و علت انجام آن اطلاعاتی در دست ندارد،

این سوال مطرح است که چرا و به چه منظور باید نمای ساختمان ها با استفاده از پیچ و رولپلاک محکم کاری شوند؟

اولین دلیل برای این کار، پیشگیری از شل شدن سنگ های نصب شده بر روی نما است.

ممکن است سنگ ها پس از نصب به هر دلیلی دچار شل شدگی شوند.

برای این که از آسیب و خطرات ناشی از سقوط سنگ ها جلوگیری نماییم، باید اقدام به استفاده از پیچ و رولپلاک کنم.

درست است که هزینه محکم سازی سنگ نما می تواند بالا باشد، اما در عوض با این کار امنیت ساختمان و سنگ نما ها تضمین خواهد شد.

رولپلاک ها در اصل بست هایی هستند که بر روی دیوار نصب می شود.

جنس آنها پلاستیکی بوده و به شکل مخروطی تولید می شوند.

بهترین نوع پیچ که می توانیم برای محکم سازی نمای سنگی استفاده کنیم، پیچ های گالوانیزه هستند.
این پیچ ها به راحتی در سنگ اسکوپ می شوند و در برابر شرایط جوی مقاوم هستند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که پیچ و رولپلاک نمودن ساختمان ها به هیچ عنوان به نمای ساختمان آسیبی وارد نمی کند.

یعنی تا 5 متری ساختمان نزدیک نشوید، قادر به رویت پیچ ها و رولپلاک های ساختمان نخواهید شد.

انتخاب نوع پیچ، متراژ نمای سنگی و … از جمله عواملی هستند که در هزینه محکم سازی سنگ نما تاثیر گذار می باشند.

پیچ و رولپلاک سنگ تراورتن

 

محکم سازی نمای سنگی ساختمان

مهمترین نکاتی که در قیمت رولپلاک نمای ساختمان تاثیر گذار است
برخی نکات برای محاسبه قیمت پیچ و رولپلاک حائز اهمیت هستند.

که از این میان می توانیم به نکات زیر اشاره نماییم: 

1. جنس و طرح سنگ نما

اولین مسئله طرح نمای ساختمان و جنس سنگ هایی است که برای نما استفاده شده است.

برخی از طرح های ساختمانی ممکن است ساده و رومی باشند، که هزینه محکم سازی سنگ نما ساده به مراتب کمتر بوده و از سختی کار کمتری نیز برخوردار است.

علاوه بر آن این سنگ ها از زمان کمتری نیز برای محکم سازی برخوردار می باشند. اما نما های رومی دارای تاج هستند.

پس از حساسیت بالاتری برای پیچ و رولپلاک برخوردار می باشند.

برای این که این نمونه از سنگ ها محکم سازی شوند، باید حساسیت و دقت بالاتری به خرج داد.

علاوه بر این که هزینه محکم سازی سنگ نما در سنگ های رومی بالاتر است، از حساسیت بالاتری نیز برخوردار می باشد.

پس باید حتما توسط افراد با تجربه و ماهر این کار صورت پذیرد. پیچ و رولپلاک نمودن سنگ های رومی نیاز به تمرکز بالایی دارد تا مبادا به سنگ آسیبی وارد شود.

برخی از سنگ ها همچون سنگ های تراورتن و تیشه ای به دلیل این که راحت دریل کاری می شوند، نسبت به سنگ های گرانیت و مرمر از قیمت کمتری برای محکم سازی برخوردار هستند.

اما مسلما جذابیت و زیبایی سنگ های مرمرو گرانیت را ندارند.

 

پیچ رولپلاک سنگ نما
پیچ نما با طناب

 

2. متراژ و مساحت ساختمان

دومین مسئله ای که در میزان هزینه محکم سازی سنگ نما تاثیر گذار است، متراژ و مساحت ساختمان می باشد.

  هر چه قدر میزان مساحت ساختمان بیشتر باشد، میزان هزینه ای که برای پیچ و رولپلاک ساختمان استفاده می شود، نیز بیشتر است.

زیرا ساختمان هایی که از مساحت بالایی برخوردار هستند، نسبت به نمای ساختمان هایی که از متراژ کمتری برخوردار هستند نیاز به پیچ و رولپلاک بیشتری دارند.

هزینه محکم سازی سنگ نما در ساختمان

3. تعداد پیچ برای هرسنگ چندتا است؟

تعداد پیچ و رولپلاک سنگ نما در هر یک متر دو تا سه عدد میباشد که برای هر سنگ و طرحی متغیر است. مثلا برای سنگ های صاف و تراورتن دو عدد برای هر یک متر محاسبه میشود. برای نماهای که سنگ های باریک دارند هر 80 سانت یک پیچ زده میشود انهم به دلیل اینکه سنگ ترک نخورد. برای نماهای نیریز و غیره هم همان نیم متر یک پیچ استاندارد کار است و اگر بیشتر ازین زیاده روی کنید سنگ صدرصد به مرور زمان ترک میخورد و منجر به ریزش میشود.

 

پیچ نمای ساختمان با طناب
پیچ کردن سنگ

4. نصب سنگ های افتاده

در برخی از ساختمان ها معمولا صاحب خانه منتظر میماند تا سنگ های نصب شده بر روی نمای ساختمان، به هر دلیل دچار اسیب شوند، سپس به فکر پیچ و رولپلاک افتد.

که این مسئله نه تنها برای صاحب خانه مزیتی ندارد، بلکه هزینه بیشتری را نیز به بار می اورد.

زیرا در صورتی که شخصی بخواهد علاوه بر پیچ و رولپلاک نمودن ساختمان، سنگ های افتاده را نیز نصب نماید، هزینه بیشتری دریافت خواهد نمود.

در این حالت تنها هزینه محکم سازی سنگ نما در نظر گرفته نمی شود، بلکه هزینه نصب مجددا سنگ نما نیز باید پرداخت شود.

 

نمای سنگی در ساختمان های مرتفع

5. جنس پیچ و متریال مصرفی

تمام پیچ ها و رولپلاک هایی که در ساختمان استفاده میشوند، بسته به جنس سنگ ها متفاوت هستند.

این که از چه نوع پیچ و متریالی برای محکم سازی ساختمان استفاده کنیم، در هزینه محکم سازی سنگ نما تغییر به وجود می آورد.

مثلا هزینه خرید پیچ های گالوانیزه ضد زنگ، نسب به پیچ های ایرانی 3 برابر بیشتر است.

دلیل این هزینه بالای پیچ های تایوانی، آلیاژی است که در آنها استفاده شده است.

که منجر می شود تا محکم سازی نما مقاومت بیشتری در برابر فشار و کشش داشته باشد.

پیچ و رولپلاک نما با طناب تهران و کرج
پیچ و رولپلاک نمای تاج ساختمان بدون داربست

 

مراحل انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در شرکت میهن راپل

پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان از مراحل مختلفی برخوردار است. از این رو لازم است این کار را به افراد ماهر و با تجربه بسپاریم.

پیش از محکم سازی لازم است ابزار و تجهیزات لازم را خریداری نموده و با خود به همراه داشته باشید.

از جمله مهمترین مراحل پیچ و رولپلاک نما باید به موارد زیر اشاره نماییم: 

پاکسازی و زیر سازی محل، برداشتن سنگ های معیوب و شکسته
برشکاری سنگ های نما
دریل کاری و سوراخ کردن نما
پیچ و رولپلاک سنگ نما و چسب زدن پشت سنگ
رنگ کردن محل پیچ و دریل و بتونه کاری

 

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان تهران و کرج
پیچ کردن سنگ برامده نمای ساختمان

آب بندی نما و بندکشی آن

هر یک از این مراحل لازم است در زمان پیچ و رولپلاک نما مد نظر قرار گیرد.

هر چه قدر اهمیت یک مرحله بیشتر باشد، هزینه محکم سازی سنگ نما را نیز بالاتر خواهد برد.

مثلا ساختمان هایی که نمای افتاده یا شکسته دارند، از آنجایی که لازم است ابتدا اقدام به چسباندن سنگ در محل نمایند سپس به پیچ و رولپلاک کردن آن بپردازند، هزینه بیشتر خواهد داشت.

از سوی دیگر اگر برای انجام این مراحل نیاز به استفاده از داربست داشته باشید، بدون شک لازم است هزینه بالاتری نیز برای محکم سازی نمای ساختمان بپردازید.

زیرا علاوه بر هزینه محکم سازی سنگ نما باید هزینه ای نیز برای اجاره و استفاده از داربست در نظر بگیرید.

ساختمان های مدرن با ایمنی بالا

آیا تعداد طبقات ساختمان در هزینه پیچ و رولپلاک تاثیر گذار است؟

ساختمان های بسیاری در دنیا ساخته می شوند که بسته به تعدادشان، از سنگ نما در آنها استفاده می شود.

هر چه تعداد طبقات ساختمان بیشتر باشد، هزینه محکم سازی سنگ نما در آن نیز بیشتر خواهد بود.

زیرا ترمیم و پیچ کردن ساختمان های کم طبقه، مسلما از هزینه پایین تری برخوردار است.
زیرا نیاز به داربست ندارد.

از تعداد نفرات کمتری برای این کار استفاده می شود. خطر کار کردن در ارتفاعات این ساختمان ها محدود تر است.

که هر یک از این مسائل می تواند بر محدود نمودن هزینه محکم سازی سنگ نما تاثیر گذار باشد.

یکی دیگر از مسائلی که میزان هزینه و قیمت پیچ و رولپلاک در نمای ساختمان را کاهش یا افزایش می دهد، محله ای است که ساختمان در آن واقع شده است.

اصولا محله هایی بهتر شهر، به دلیل جغرافیای محله و مصالح و متریال با کیفیتی که در آن استفاده می شود، هزینه بالاتری را در بر خواهند داشت.

از سوی دیگر در چنین محله هایی هزینه نگهداری و تعمیر نمای ساختمان نیز پرهزینه تر از محله های کم رفت و آمد و کوچه های خلوت است.

پس بسته به محله ای که ساختمان در آن واقع شده است، باید هزینه محکم سازی سنگ نما مناسب پرداخت شود.

پیچ و رولپلاک نما در ارتفاع
پیچ و رولپلاک نما در ارتفاع بدون داربست

نحوه اجرای کار تا چه میزان در هزینه پیچ و رولپلاک تاثیر گذار است؟

از عوامل موثر دیگر در افزایش یا کاهش هزینه محکم سازی سنگ نما، باید به نحوه اجرای این عمل اشاره نماییم.

برخی از شرکت ها به صورت پیمانکاری و کنتراتی ساختمانی را انتخاب نموده و اقدام به پیچ و رولپلاک آن می نمایند.

این که از چه راهکاری برای اجرای این عمل استفاده نمایند، در میزان هزینه پیچ و رولپلاک تاثیر گذار است.

بیشتر مشتریان ترجیح میدهند پروژه محکم سازی سنگ نمای آنها بدون استفاده از داربست، و توسط راپل کاران انجام شود.

در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند از داربست برای این کار استفاده کنند.

اما هزینه بیشتری بپردازند تا امنیت جانی فرد را تضمین کنند.

در حالی که راپل کاران از هزینه کاری کمتر و امنیت بیشتری برخوردار هستند.

به همین دلیل هزینه محکم سازی سنگ نما که توسط راپل کاران انجام می شود، نسبت به نصب داربست کمتر است.

از سوی دیگر ساختمان هایی که دارای سنگ های آسیب دیده و افتاده هستند، اما تعداد این سنگ ها کم است، بهتر است به جای استفاده از داربست، از راپل و طناب برای پیچ و رولپلاک نمودن نما استفاده شود.

اما اگر برای تعداد واحد های زیادی بخواهید اقدام به محکم سازی نما نمایید، نیاز به داربست خواهید داشت.

البته برخی از پیمانکاران از راپل کاران حرفه ای برای انجام این کار استفاده می کنند، که هزینه محکم سازی سنگ نما برای آنها کمتر و مناسب تر باشد.

کارهای جزئی برای محکم کاری نما هم به زمان کم و هم به هزینه کم نیاز دارد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ سمیرم
پیچ و رولپلاک سنگ سمیرم

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای تراورتن

سنگ های تراورتن از جمله سنگ های آهکی هستند که بر روی سطح آن فرج و خلل وجود دارد.

این سنگ ها نسبت به سنگ های مرمر نرم تر بوده و به همین دلیل از هزینه محکم سازی سنگ نما کمتری برخوردار می باشند.

حفره هایی که بر روی این سنگ ها قرار دارند، باعث شده است تا به عنوان یکی از عایق های حرارتی و صوتی عالی شناخته شوند.

علاوه بر آن چسبندگی ملات و گیرایش سنگ های تراورتن بیشتر بوده و از این رو کار پیمانکار برای پیچ و رولپلاک با حساسیت کمتری مواجه است.

یکی از مزایای کاهش دهنده هزینه محکم سازی سنگ نما در استفاده از سنگ های تراورتن، بافت نرم انها می باشد.

زیرا سنگ های تراورتن نسبت به دیگر نمونه های سنگ نما نرم تر بوده و اجرای دریل کاری بر روی آنها آسان تر انجام می شود.

از سوی دیگر در زمان اجرای بتونه سطح سنگ، نیاز به فعالیت زیاد نخواهید داشت.

پیچ کردن سنگ نما تزاورتن
پیچ نمای ساختمان

 

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای سرامیکی

سنگ های سرامیکی از جمله ارزان ترین و سبک وزن ترین سنگ هایی هستند که در نمای ساختمان استفاده می شوند.

این سنگ ها به دلایل مختلفی ممکن است دچار اسیب شوند.

از سوی دیگر به دلیل شکننده بودن و حساس بودن زیاد، می توانند در زمان نصب دچار ترک شوند.

به علیت همین حساسیت های بالایی که دارند، هزینه محکم سازی سنگ نما سنگ های سرامیکی نسبت به دیگر سنگ ها بالاتر است.

زیار ممکن است در زمان پیچ و رولپلاک نمودن دچار خوردگی یا شکستگی شوند.

برای این که از بروز چنین اتفاقی در زمان محکم کاری سنگ های سرامیکی پیشگیری نماییم، لازم است دریل کاری را در بین بند های سرامیک انجام دهیم.

علاوه بر آن در زمان اجرای پیچ و رولپلاک از واشر استفاده کنیم.

که تمام این شرایط منجر به افزایش هزینه محکم سازی سنگ نما در این نمونه از سنگ ها می شود.

"<yoastmark

هزینه پیچ و رولپلاک نمای مرمریت چینی

نمونه دیگری از سنگ ها که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، سنگ نما های مرمریت چینی هستند. این سنگ ها نیز از جمله سنگ های آهکی رسوبی می باشند.

که بیشتر در ابعاد 10 یا 20 سانت طولی در نمای ساختمان ها به کار می روند.

از آنجایی که این سنگ ها حالت عدم اسکوپ دارند و ممکن است در زمان بندکشی خالی شوند و آب به داخل آنها نفوذ نماید، در گذر زمان دچار ریزش می شوند.

یا ترک های ریزی بر روی انها ایجاد می شود. پیش از بروز این اتفاقات باید اقدام به محکم سازی آنها نماییم.

به دلیل حساسیت و شکنندگی خاصی که دارند، هزینه محکم سازی سنگ نما مرمریت چینی بالا می باشد.

باید در زمان دریل کاری، دریل را با ضربه چکشی پایین انجام دهید. زیرا ابعاد این سنگ ها کوچک است و ممکن است به راحتی بشکنند.

پس باید به آرامی آنها را جهت پیچ و رولپلاک سوراخ کنید.

 

پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت با طناب
پیچ کردن سنگ کرانیت

 

هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای گرانیتی

قیمت رولپلاک نمای ساختمان هایی که از سنگ گرانیتی در آنها استفاده شده است، مناسب تر می باشد.

این سنگ ها از جمله سنگین وزن ترین سنگ هایی هستند که برای نمای ساختمان استفاده می شوند.

سنگ های گرانیتی از سنگ های آذرینی هستند، که از شدن توده های مذاب ساخته می شوند.

بسیار مقاومت و سختی بالایی دارند و در تنوع رنگی مختلف طراحی و تولید می شوند.

رنگ های سفید، خاکستری، مشکی، قرمز، سبز و … . هزینه محکم سازی سنگ نما به دلیل استحکام بالایی که این سنگ ها در زمان دریک کاری دارند، تقریبا نسبت به دیگر سنگ ها کمتر است.

زیرا به هیچ عنوان دچار ترک خوردگی و شکستگی نمی شوند.

اما از آنجایی که سنگ های سنگینی هستند، نیاز به پیچ بیشتری دارند.

که این مسئله می تواند هزینه محکم کاری را در این نمونه از سنگ ها افزایش دهد.

لازم است در فاصله های کمتری از پیچ و رولپلاک در سنگ های گرانیتی استفاده شود. تا قدرت تحمل بار را داشته باشند.

پیچ رولپلاک سنگ با طناب
پیچ رولپلاک سنگ با طناب برای سنگ چینی

آیا محکم کاری سنگ نمای ساختمان اهمیت دارد؟

بسیاری از افراد به دلیل بالا بودن هزینه محکم سازی سنگ نما، اقدام به انجام این عمل نمی نمایند.

زیرا با خود تصور می کنند که چه اهمیتی دارد سنگ های نمای ساختمان را پیچ و رولپلاک نمایند؟

در حالی که باید بگوییم این کار بسیار حائز اهمیت است.

زیرا نه تنها منجر به مقاوم سازی نمای سنگی ساختمان می شود، بلکه طول عمر استفاده از سنگ نماها نیز افزایش می یابد.

حتی افرادی که از کنار این نمونه ساختمان ها عبور می کنند، آسودگی خیال راحت تری دارند. پس صرف هزینه محکم سازی سنگ نما برای کسب آسودگی خیال، و امنیت بخشی به ساختمان لازم و ضروری است.

نماهایی که توسط پیچ و رولپلاک مقاوم سازی می شوند، حتی از نمای زیباتری نیز برخوردار هستند. پس باید بگوییم محکم سازی نمای سنگی در هر محیطی اهمیت دارد.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما رومی بدون داربست
پیچ نمای رومی

مناسب ترین نوع پیچ برای محکم سازی سنگ نما چیست؟

معمولا برای پیچ و رولپلاک نمودن نمای ساختمان، از پیچ های 4 سو استفاده می شود.

زیرا این پیچ ها به راحتی بر روی سنگ سفت می شوند.

افرادی که برای کاهش هزینه محکم سازی سنگ نما از پیچ های 2 سوءاستفاده می کنند، در زمان بستن سر پیچ، پیچ ها جدا می شوند.

این عمل منجر می شود تا راپل کاران چندین بار اقدام به پیچ  بستن بر روی سنگ نمایند.

در انتها نیز بسیاری از پیچ ها به خوبی بسته نمی شوند و اطمینان خاطر به راپل کار نمی دهند.

از این رو انتخاب پیچ های 4سو بهترین انتخاب است.

پیچ و رولپلاک و کار در ارتفاع در تهران
پیچ و رولپلاک کردن نمای رومی

 

پیچ رولپلاک بدون داربست در تهران کرج با شرکت میهن راپل

 پیچ رولپلاک نمای ساختمان با طناب در تهران به چیزهای زیادی بستگی دارد که برایتان توضیح میدهم.

 

 

ویدیو پیچ رولپلاک کردن سنگ نما درمیهن راپل

 

خدمات پیچ نمای ساخحتمان با طناب
اجرای پیچ نمای ساختمان

برای گرفتن اجرت پیچ رولپلاک نما به لینک قرمز زیر بروید

 

مزیت استفاده از طناب به جای داربست

فکر میکنم خود شما بهتر از ما میدانید که چرا طناب بسیار بهتر از داربست میباشد.

فکر کنید میخواهید برای انجام پیچ و رولپلاک ساختمان خود روی نما داربست ببندید.

حال باید به دنبال داربست باشید و چندین روز معطل داربست باشید و

بعد از بستن داربست به فکر پیچ رولپلاک کار بگردید که ان هم یکی دوروز زمان میبرد.

با روش پیچ و رولپلاک با طناب در کرج دیگر نیازی نیست زمان خود را تلف کنید.

شما بجای سه چهار روز وقت تلف کردن یک روزه تمام کارها را به ما بسپارید.

 
پیچ رولپلاک نما
اجرای پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ رولپلاک نمای سنگی

از نظر  پیچ رولپلاک با طناب و با داربست در تهران

شما با بستن داربست باید دو مرحله کار بیهوده انجام بدهید.

یک زمانی است که برای پیدا کردن داربست و بستن ان میپردازید.

دو خطرناک بودن داربست میباشد که با طناب بسیار ایمن میباشد.

شما با پرداخت یکبار به ما پیچ و رولپلاک نمای خود را به صورت تضمینی انجام بدهید.

 

سفت کاری نما
پیچ رولپلاک نمای رومی

 

 

عکس ریزش سنگ نمای ساختمان
ریزش سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران

میدانم خیلی از شما عزیزان تهرانی از مشکل ریزش سنگ های نما رنج میبرید و این ریزش ها جان و مال شما تهدید میکند.

از این رو دردسر انجام پیچ رولپلاک در شهر تهران با داربست بسیار بالا میباشد و قشر پایین جامعه قادر به انجام دادن کار نیستند.

پیچ و رولپلاک نما در تهران – با طناب بدون داربست

شما میتوانید با انجام پیچ رولپلاک به روش راپل هم در وقت خودتون صرفه جویی کنید و از خطر های پیش رو جلوگیری کنید.

سقوط سنگ از نما
سقوط سنگ از نما

توضیحات تکمیلی راجب پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

سنگ نمای ساختمان ها با استفاده از داربست های فلزی

سنگ نمای ساختمان ها از دیرباز تاکنون

در گذشته های نه چندان دور انجام کلیه امور روی سنگ نمای ساختمان ها با استفاده از داربست یا بالابر های فلزی صورت می دادند که خطرات خاص خود را داشتند.

ولی امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست های فلزی بلکه با استفاده از طناب صورت می پذیرد که به آن ها راپلکار گفته می شود که اجرای عملیات راپلکاری را بر روی نمای ساختمان های مختلف صورت می بخشند.

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما به جهت مقاوم سازی ساختمان ها امروزه به همین روش کار در ارتفاع با طناب صورت می پذیرد که به گروه آنان راپل کار اطلاق می گردد.

در ادامه این مطلب به روش نوین پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها خواهیم پرداخت و توضیحاتی در خصوص عملکرد آن ها روی نمای ساختمان ها، چگونه بودن پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و… خواهیم داد تا به صورت جامع و کامل به تمامی نکاتی در این خصوص اشاره شود تا دیگر جای ابهامی باقی نماند و به طور تخصصی و کامل به ارائه تمامی نکات در این خصوص پرداخته شود.

پس در صورتی که می خواهید اطلاعاتی جامع در خصوص نحوه پیچ و رولپلاک کردن ساختمان ها در اختیار داشته باشید، با ما همراه باشید تا شما را از این اطلاعات جامع بهره مند سازیم.

ریزش سنگ نما روی ماشین
ریزش سنگ نما روی ماشین

سنگ نمای ساختمان ها با استفاده از گروه راپلکار

سنگ نمای بیرونی ساختمان

سنگ نمای بیرونی ساختمان ها و منازل مسکونی تأثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهری ساختمان شما دارد.

به همین منظور اگر می خواهید همیشه ساختمان خوش نما و تمیز و مرتبی داشته باشید و هیچ گاه سنگ های نمای شما بر اثر علل مختلف فرو نریزند و همواره استحکام و مقاومت خویش را حفظ نمایند، می توانید با خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران یا سایر شهرستان ها به عنوان مجری پیچ و رولپلاک نما همراه شوید تا به بهترین نحو سنگ نمای ساختمان شما را مستحکم نمایند و هر گونه اقدام دیگر از جمله نماشویی را به شیوه جدید کار در ارتفاع با گروه متخصص و مجرب راپل کاران به خوبی صورت دهند.

همان طور که پیشتر یادآور شدیم اجرای تمامی این فرآیندها را روی نمای ساختمان ها در گذشته های نه چندان دور با استفاده از داربست صورت می دادند ولی امروزه تمامی آن ها را راپلکاران صورت می دهند.

لذا برای آنکه عمده تفاوت های میان این دو نوع شیوه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها را بدانید و با چگونگی انجام پیچ و رولپلاک کردن نما نیز آشنا گردید؛ بد نیست که در ابتدا توضیحاتی مختصر در خصوص این دو داده شود تا تفاوت آن دو به طور کامل بر همگان آشکار شود.

سپس به چگونگی انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و عوامل دخیل بر آن پرداخته می شود. توضیح اینکه با توجه به اینکه امروزه گروه راپل کاران جایگزین داربست های فلزی شده است؛ پس از ذکر عمده تفاوت های میان آن دو روال بحث خویش را بر پایه گروه راپل کاران و عمده فعالیت های آنان به پیش خواهیم برد.

پس با ما تا پایان همراه باشید تا به ذکر تمامی این مسائل پرداخته شود.

 

تفاوت پیچ و رولپلاک سنگ نما داربست با راپل

روال کاری پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها با داربست به این شیوه است که بایستی از داربست های فلزی استفاده نمود که باید انرا حذف کنید چون باعث صرف وقت و هدر رفتن بودجه شما میشود.

کار کردن در ارتفاع به خصوص روی این داربست های فلزی کار بسی ار سخت و استرس آوری است و هر لحظه امکان سقوط از ارتفاع برای اشخاص وجود خواهد داشت.

بنابراین در هنگام کار کردن روی این داربست های فلزی باید حتما احتیاط های کامل لحاظ شود تا حوادث مالی و جانی جبران ناپذیری را به همراه نداشته باشد.

یکی از مشکلات دیگری که کار در ارتفاع به شیوه استفاده از داربست های فلزی دارند، ذکر این مسئله است که نصب و راه اندازی این داربست ها تا حدودی زمانبر است و علاوه بر آن جای خیلی زیادی را اشغال می کند که این مسئله سبب بروز مشکلات زیادی برای همسایه ها و ساکنین آن کوچه و خیابان ایجاد می کند و در برخی از مواقع سبب دل آزردگی و مزاحمت آنان نیز می شود.

استفاده از این داربست های فلزی در ابتدای امر خود یک شیوه ای بوده است که با آن ها می توانستند سنگ نمای ساختمان ها را مستحکم ساخته و حتی خدماتی همچون شستشوی ساختمان ها را با استفاده از داربست های فلزی صورت داد.

ولی در گذر زمان کم کم به علت مشکلات و اتفاقات ناگوار جای خود را به راپلکاران داد.

یکی از اتفاقات ناگوار علاوه بر عدم امنیت کارکنان آن ها، خطر برق گرفتگی به خصوص در زمان رعد و برق می باشد که در نوع خود بسیار مشکل حاد و بزرگی است.

ضمن اینکه سنگ های نمای ساختمان ها با داربست ممکن است دچار آسیب شوند.

به همین علت هاست که امروزه کمتر کسی است که خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما یا سایر خدمات خود را روی نمای ساختمان خویش به دست داربست کاران می سپارند؛ بلکه بیشتر آنان از خدمات راپل کاران در این زمینه بهره می برند که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت تا عمده تفاوت های کار در ارتفاع با طناب نسبت به داربست به وضوح برای همگان روشن و آشکار گردد.

 

پیچ رولپلاک
پیچ رولپلاک نمای شیروانی

پیچ و رولپلاک سنگ نما با استفاده از طناب راپل کار

راپل که به معنای کار در ارتفاع با طناب است، چند سالی است که جایگزین بی بدیل داربست ها شده است.

دلیل این مدعی به برخی از ویژگی ها و مشخصاتی بر می گردد که آن را به طور کامل از داربست کارها متمایز می سازد.

از جمله این ویژگی ها، می توان به امنیت فوق العاده بالای راپل کاران نسبت به داربست می باشد که با استفاده از طناب های مخصوص و فوق العاده ضخیم می توانند کلیه کارهای مربوط به پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها را به خوبی انجام دهند.

البته باید در نظر داشت که حتما از طناب های مخصوص راپلکارن در اجرای این فرآیند بهره جویند تا بحث امنیت و ایمن سازی مالی و جانی افراد به خوبی رعایت گردد.

به تعبیری می توان کار در ارتفاع با این طناب های مخصوص را یکی از 10 شغل پر امنیت در جهان به حساب آورد که امنیت مالی افراد راپلکار را به طور کامل و دقیق تضمین می سازد.

علاوه بر مقوله امنیت، گروه راپلکاران در راستای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ها ویژگی های برجسته تری نسبت به داربست ها دارند.

به این ترتیب که کار با راپل کاران سبب صرفه جویی در وقت و انرژی می گردد.

چرا که کار در ارتفاع با طناب بدون استفاده از داربست ها بسیار سریع تر و آسان تر می باشد و دیگر نیازی به گذراندن وقت بسیار زیاد برای نصب این داربست های فلزی نیست و تنها کار خود را در ارتفاع با استفاده از طناب های مخصوص راپل کاران صورت می بخشند.

ضمن اینکه برخلاف استفاده از داربست ها، راپل کار در روند اجرای کار خویش نیازی به اشغال کردن فضای بسیار زیادی ندارد و به راحتی بدون ایجاد مزاحمت و ترافیک و راه بندی یک راپلکار می تواند کار پیچ و رولپلاک سنگ نما را با خیالی راحت و در کمال امنیت صورت بخشد.

از دیگر نکات بسیار مهمی که در خصوص راپلکاران وجود دارد؛ ذکر این مسئله است که با بهره مندی از خدمات بی نظیر راپلکاران هیچ گونه آسیبی به سنگ های نمای ساختمان ها صورت نمی پذیرد و به مانند استفاده از داربست ها نیست که ممکن است سبب آسیب رساندن به سنگ های نمای ساختمان ها شوند.

پیچ و رولپلاک کردن به وسیله طناب
پیچ و رولپلاک کردن سنگ های شکسته

مشخصه های برجسته راپل کار نسبت به داربست

بنابراین به طور کلی بهره مندی از خدمات منحصر به فرد راپلکاران بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر و آسان تر از داربست ها هستند و به طور خلاصه تفاوت آن ها را می توان در زیر جمع بندی نمود:
امنیت بالای راپلکار نسبت به داربست

صرفه جویی در وقت و انرژی راپلکاران نسبت به کار کردن با داربست

کاهش استرس و وقت پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان ها با استفاده از راپلکاران

سهولت در اجرای کار

لذت کار کردن در ارتفاع در کمال امنیت راپلکاران و کار کردن به دور از هر گونه استرس

عدم آسیب پذیری سنگ نمای ساختمان ها در راپل برخلاف داربست

عدم ایجاد مزاحمت و بستن راه ها گروه راپلکاران نسبت به داربست

عدم اشغال فضای زیاد راپلکار برخلاف داربست

این ویژگی های برتر راپلکاران نسبت به داربست ها باعث شده است تا بی هیچ تردیدی استفاده از راپل و کار در ارتفاع روز به روز شایع شود و جای استفاده از داربست ها را به طور کامل بگیرد.

به همین جهت است که در ادامه مطلب تنها در خصوص پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها با استفاده از خدمات بی نظیر و منحصر به فرد راپلکاران خواهیم پرداخت.

امنیت بیشتر پیچ و رولپلاک سنگ نما با راپل

علت بهره مندی از پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها با استفاده از بهره مندی از کار در ارتفاع به وسیله طناب دربردارنده مزایای خاص و منحصر به فردی است که از آن جمله می توان به این مطلب اشاره داشت که اجرای این فرآیند از شل شدن و افتادن و سقوط انواع سنگ های نمای ساختمان روی وسایل نقلیه یا روی افراد عابر پیاده تا حد بسیار زیادی جلوگیری به عمل می آورد تا حتی در دراز مدت هم هیچ گونه مشکلی ساکنین آن منطقه و محله را در خطر نیندازد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما سبب مقاومت و استحکام بالای سنگ ها می باشد تا به این منظور خیال ساکنین ساختمان ها را برای همیشه آسوده خاطر کند و هیچ گونه ضرر مالی و جانی را برای آن ها به همراه نداشته باشد.

توضیح اینکه پیچ و رولپلاک هایی که در سنگ نمای ساختمان ها به کار گرفته می شوند، از جنس فلز ضد زنگ می باشند چرا که در غیر این صورت باز هم ممکن است که به مرور زمان سنگ ها شل شده و احتمال ریزش آن ها می رود.

ولی در روند اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما از پیچ و رولپلاک های فلزی ضد زنگ استفاده می شود تا هیچ گونه خطر مالی و جانی در پیش نداشته باشد.

نماشویی ساختمان به وسیله راپلکار

 

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نی ریز بیت سانتی

پیچ و رولپلاک سنگ نما از جنس سنگ سفید مرمر
پیچ و رولپلاک سنگ نما از جنس سنگ سفید مرمر

خدمات ارائه شده توسط گروه راپلکاران

گروه راپلکاران با توجه به مزایای منحصر به فردی که از آن ها خوانده شد؛ نه تنها به پیچ و رولپلاک سنگ نما، بلکه به امور مختلف دیگری نیز روی می آورند که تمامی این خدمات بی نظیر خود را با کار در ارتفاع و استفاده از طناب های مخصوص راپلکاران صورت می بخشند. از جمله این خدمات و فعالیت های منحصر به فرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد که بخشی از فعالیت های یک راپلکار را تشکیل می دهند:

 

اجرای تمامی این کارها و هر گونه کار دیگری روی نماهای ساختمان های چندین طبقه بدون هیچ گونه محدودیتی را راپلکاران با سرعت بالا و کیفیت کار بسیار عالی صورت می بخشند تا از نمای ساختمان ها برای مصارف مختلف بیشترین بهره وری را داشت و همواره نمایی تمیز و خیره کننده داشت که چشم ها را در فواصل دور هم مجذوب زیبایی های خود می سازد.

گروه میهن راپل پیش از اجرای تمامی این کارها آموزش های اولیه خویش را دیده اند و بدون هیچ گونه ترس و التهابی تمامی با لذت و شور و شوق زیاد هر یک از این فعالیت های منحصر به فرد را به راحتی صورت می دهند.

پیچ و رولپلاک سنگ با طناب کار
پیچ و رولپلاک سنگ با طناب کار

شیوه کار پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها

روال کار پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها بایستی حتما اصولی و با رعایت نکات استاندارد و حرفه ای صورت گیرد تا صاحب خانه را از اجرای فرآیند پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان خود مطمئن سازد.

از جمله نکاتی که راپلکاران به هنگام پیچ و رولپلاک نما حتما بایستی به آن دقت نظر داشته باشند، نوع پیچ و رولپلاک و رنگ سنگی است که روی نمای ساختمان ها به کار بسته شده است. ابعاد و قطر سنگ نمای ساختمان نیز در این بین بسیار حائز اهمیت می باشد.

به طور کلی راپلکاران به خوبی می دانند که اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها بایستی حتما طبق اصول و استاندارد صورت بگیرد.

یکی از استانداردهایی که این بین حتما باید اجراء گردد؛ این مسئله است که آن ها باید در هر 50 سانتی متری از نمای ساختمان یک پیچ و رولپلاک نما را نصب کنند تا به این منظور به صورت استاندارد و اصولی سنگ بنای ساختمان ها پیچ و رولپلاک گردد.

البته این فاصله ممکن است بسته به نوع سنگ و ابعاد مختلف سنگ ها اندکی متفاوت باشد. ولی به طور معمول و استاندارد این فاصله 50 سانتی، فاصله ای استاندارد قلمداد می گردد.

به عنوان مثال: اگر عرض نمای ساختمان مذکور کم باشد، به جای یک پیچ می توان دو عدد پیچ را روی هر یک از پلاک ها به کار بست تا عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمانی به خوبی پیش رفته و استحکام سنگ ها حفظ گردند تا در گذر زمان و بر حسب حوادث طبیعی و غیر طبیعی دچار هیچ گونه حادثه مالی و جانی نباشیم.

یکی از نکات مهمی که در خصوص پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها با عرض باریک تر از 10 سانتی متر می بایست حتما رعایت گردد، ذکر این مسئله است که در این گونه مواقع باید حتما احتیاط لازم را در نظر داشت تا با رعایت احتیاط، اجرای روند پیپ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها را به خوبی صورت بخشید.

چرا که در این گونه از موارد، اگر احتیاط را چاشنی کار خویش نکنید، ممکن است پس از مدتی سبب کَنده شدن یا لق شدن سنگ ها گردد که مسلما حوادث غیر مترقبه ای را در پیش خواهد داشت.

بنابراین حتما در این خصوص بایستی با دقت نظر و ظرافت خاصی مراحل پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها را صورت داد.

اجرای فرآیند پیچ و رولپلاک نیز به این ترتیب است که در ابتدای امر می بایست به کمک یک دریل معمولی سنگ نمای ساختمان را به راحتی سوراخ کرده تا به هنگامی که به بتون زیر سنگ رسیدند، با استفاده از یک دریل چکشی با ظرافت مندی و دقت نظر بالا بتون را سوراخ نموده تا به این منظور سنگ را با استفاده از پیچ و رولپلاک نما مستحکم نمایند.

البته کار راپلکار به همین جا ختم نمی شود و می بایست پس از اجرای این کار، سنگ نمای ساختمان خود را به وسیله بتون همرنگ با پیچ و رولپلاک ها پوشش داد تا هیچ گونه تغییر ظاهری و محسوسی روی زیبایی اولیه سنگ نماها ایجاد نگردیده و رنگ پیچ و رولپلاک ها جلوه سنگ نمای ساختمان ها را به هم نزند.

برای پیشگیری که از این کار که رنگ پیچ و رولپلاک ها متفاوت تر از رنگ سنگ نمای ساختمان ها باشد که مسلما جلوه ای بد خواهد داشت، از بتونه همرنگ بهره می جویند تا هیچ گونه حالت اشمئزاز کننده ای در دل افراد به وجود نیاید و به هیچ عنوان پیچ و رولپلاک های بکار گرفته شده در سنگ نمای ساختمان ها را نتوان با چشم دید.

پیچ و رولپلاک نمای سنگی از جنس سمیرم
پیچ و رولپلاک نمای سنگی از جنس سمیرم

نوع پیچ استفاده شده در پیچ و رولپلاک سنگ نما

نوع پیچ های به کار گرفته شده در پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها بهتر است از جنس گالوانیزه باشد تا فرآیند مقاوم سازی ساختمان ها با اطمینان بیشتری صورت پذیرد و نمای ساختمان نسبت به عوامل زیست محیطی و گرد و باد و انواع باران های مختلف از خود مقاومت بالایی به خرج دهد.

همان طور که پیشتر یادآور شدیم؛ نوع جنس پیچ و رولپلاک به کار گرفته شده در محکم سازی ساختمان بسیار مهم و کاربردی است.

ضمن اینکه اگر اجرای فرآیند پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمانی به دست افراد زبردست و ماهر سپرده شود؛ نتیجه بهتری عاید افراد می گردد و می توان نمای بسیار مستحکم و مقاومی را در اختیار داشت.

در خصوص بحث استحکام سنگ نمای ساختمان ها می توان اینگونه گفت که وقتی سنگ ها را پیچ و رولپلاک می کنند، دقیقا به مثابه این است که سنگ ها را اسکوپ کرده باشند.

به این منظور که اجرای این فرآیند مانع از حرکت سنگ ها به سمت جلو می گردد و حتی در صورت جدا شدن سنگ ها از روی نما به علل مختلف این پیچ و رولپلاک ها تحمل بار آن را داشته و به خوبی می توانند وزن سنگ ها را در خود تحمل کرده و از ریزش احتمالی سنگ ها جلوگیری به عمل می آورند.

به همین جهت است که اجرای فرآیند پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این فرآیند را راپلکاران امروزه به بهترین نحو برای انواع ساختمان ها بدون محدودیت تعداد طبقات به بهترین نحو ممکن و در سریعترین زمان برای شما عملی می سازند تا هیچ اتفاق ناخوشایندی شما را تهدید نکند.

اجرای نماشویی ساختمان ها پس از پیچ و رولپلاک سنگ نما

گروه میهن راپل همان طور که می دانید تنها به پیچ و رولپلاک سنگ نما نمی پردازد؛ بلکه این گروه توانایی انجام امور بسیار زیاد دیگری را روی نمای ساختمان شما دارند که از جمله آن ها می توان به نماشویی یا شستشویی نمای ساختمان شما اشاره کرد که معمولا دم دمای عید یا ایام خاص یا بر حسب اتفاق و کثیفی نمای ساختمان به علل مختلف این فرآیند ها را گروه راپلکاران به خوبی صورت می دهند.

اما اجرای نماشویی بلافاصله پس از پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما در برخی از مواقع ضروری است.

ضمن اینکه  شستشوی نمای ساختمان بلافاصله پس از پیچ و رولپلاک سنگ نما مقرون به صرفه تر نیز هست چرا که کارکنان و راپلکاران با تمامی تجهیزات خویش در محل کار حاضر هستند و خود آن ها می توانند بر حسب تجربه خویش نماشویی ساختمان شما را نیز بر عهده بگیرند.

علت نماشویی پس از پیچ و رولپلاک سنگ نما این امر می باشد که با توجه به سوراخ کاری و بیرون آمدن گرد و غبار از پشت سنگ ها در حین اجرای کار ممکن است نمای ساختمان شما کثیف و خاکی گردد.

به همین جهت است که معمولا توصیه می شود بلافاصله پس از مقاوم سازی با پیچ و رولپلاک سنگ نما، عملیات نماشویی نیز روی نمای ساختمان مربوطه اجراء گردد تا به این منظور بتوان انواع آلایندگی ها را نیز از روی نمای ساختمان به خوبی برداشت تا ضمن مقاوم سازی ساختمان بتوان از زیبا سازی آن و تمیز و مرتب بودن آن نیز نهایت بهره لازم را برد تا ساختمان شما در کوچه و خیابان های مشرف خویش به خوبی بدرخشد.

"<yoastmark

انواع رولپلاک های کارگزاری شده روی نمای ساختمان ها

حال که با رولپلاک به طور کامل آشنا شده اید؛ بد نیست بدانید که رولپلاک های کارگزاری شده روی نمای ساختمان ها دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که با توجه به سنگ و نوع آن متفاوت می باشد.

از جمله انواع مختلف رولپلاک نمای ساختمان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رولپلاک توکار

نوع رولپلاک توکار از جمله روش های رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمانی محسوب می شود که در این روش نیاز بسیار زیادی به پیچ کردن نما می شود که از سایر روش ها به مراتب این روش بیشترین مصرف را خواهد داشت.

نکته ای که در این خصوص است، ذکر این مسئله است که معمولا در ایران بیشتر ساختمان ها را با ملات و به اصلاح نمای تَر اجراء می کنند که این مسئله سبب می شود به هنگام واقع گرداندن رولپلاک توکار در ملات به واقع پشت سنگ و باز شدن آن بتوان به خوبی عملیات اسکوپ کردن سنگ را به ملات پشت آن صورت داد.

رولپلاک توکار را می توان در سایزبندی های مختلف و متنوعی به کار بست که سایز آن ها بستگی به اندازه پیچ به کار گرفته شده در آن ها دارد.

رولپلاک روکار

نقطه مقابل رولپلاک توکار، رولپلاک روکار می باشد که این نوع از رولپلاک ها در بیشتر مواقع در جهت نصب قطعات روی سطوح مختلف مورد استفاده واقع می گردند.

پیچ و رولپلاک کمتری در این نوع از رولپلاک ها به کار گرفته می شود.

رولپلاک پروانه ای

رولپلاک پروانه ای در راستای نصب قطعاتی بیشتر به کار گرفته می شوند که سطح پشت کار آن ها خالی است و این رولپلاک ها کمک شایان توجهی به نصب آن قطعات خواهند کرد. از رولپلاک پروانه ای در راستای مقاوم سازی ساختمان ها در برخی مواقع مورد استفاده قرار می دهند.

 

رولپلاک فیشر

آخرین نوع رولپلاک ها که در خصوص آن ها می خواهیم سخن به میان آوریم، رولپلاک فیشر می باشد که این نوع از رولپلاک ها ساخت کشور آلمان می باشند و از جنس پلاستیک بسیار مرغوبی نیز تولید گشته اند.

عمده ترین وظیفه این نوع از رولپلاک ها، نصب قطعه روی سطوح مختلف بدون هیچ گونه ملات و مصالحی می باشد.

نوع فیشر رولپلاک ها با جمع شدن در پشت سطح به خود سطح گیر می کنند و به طور کلی قطعه مورد نظر را به خوبی مهار می کنند.

 

"<yoastmark

ابزارهای مورد کاربست اجرای فرآیند پیچ و رولپلاک سنگ نما

یک راپل کار معمولا برای اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها علاوه بر ابزار مخصوص به خود و طناب های ضخیم و مستحکمی که از آن ها برای کار در ارتفاع بیشترین استفاده ممکن را به عمل می آورند، نیاز مبرمی به برخی از وسایل دیگر خواهند داشت تا به این منظور بتوان به کمک این گونه از ابزارها تمامی کارهای مربوط به پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها را در جهت مقاوم سازی آن ها به نحو أحسن و با تکیه بر مهارت و استعداد فطری و آموزش های اولیه خویش به خوبی پشت سر بگذارند تا خیال کارفرمایان خود را از مقاوم ساختن نمای ساختمان مربوطه آسوده خاطر سازند.

از جمله ابزارهای مورد کاربست این گروه متخصص و مجرب در حین اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد که راپلکار پیش از این می بایست نسبت به تمامی این ابزار ها اطلاعات کافی را داشته باشد تا به بهترین نحو با آن ها و کارایی های آنان آشنا شده باشد:

کابل و سیم سیار

کابل و سیم سیار برق 50 متری یکی از آن جمله ابزارهایی است که یک راپلکار به جهت استفاده روی نمای ساختمان ها قطعا بدان نیاز مبرمی خواهد داشت.

دریل معمولی و هیلتی

در روند اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها یک راپلکار معمولا نیاز به یک دریل معمولی و یک دریل هیلتی خواهد داشت تا با کمک این وسایل بتواند سنگ های نما را سوراخ کاری نموده تا پیچ و رولپلاک های مورد نیاز را به جهت مقاوم سازی نمای ساختمان ها در آن به خوبی جای دهد.

البته مته نیز از دیگر لوازمی است که در این بین کمک حال راپلکار خواهد بود و بهتر است که این ابزار با شماره 7 و با طول 11 سانت باشد تا بهترین وسیله برای اجرای این کار و از جمله ابزارهای دست راپلکار به شمار آید.

پیچ گالوانیزه

پیچ گالوانیزه نیز از دیگر ابزار اصلی راپلکار در حین اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان خواهد بود که بهتر است این نوع از پیچ ها 6 سانتی متری باشند و رولپلاک درجه یک و با جنس مرغوب و مناسبی نیز در کنار آن ها مورد استفاده راپلکار در حین اجرای کار می باشد که این دو ابزار کوچک از جمله مهمترین ابزارهایی به شمار می آیند که دست راپلکار را در اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها باز خواهد گذاشت تا در راستای مقاوم سازی نمای ساختمان ها گام بردارد.

چکش

یک راپلکار باید حتما از چکش به جهت کوبیدن روی پیچ ها استفاده کند. بنابراین چکش نیز از جمله ابزارهایی به شمار می آید که همواره باید در جلوی دست راپلکار قرار داشته باشد تا با استفاده از آن بتواند به خوبی روی پیچ ها بکوبد و کار خویش را به نحو أحسن صورت دهد تا بحثی در روند مقاوم سازی نمای ساختمان ها پیش نیاید.

پیچ بند

پیچ بند برقی نیز یکی دیگر از وسایلی است که برای بستن پیچ ها در حین اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها مورد استفاده واقع می گردد.

بتونه

بتونه همرنگ با سنگ پشت نمای ساختمان ها نیز بایستی همواره کنار دست راپلکار باشد تا با استفاده از این گونه بتونه های ضد آب بتواند فضای پشت پیچ را به خوبی پوشش داده تا پیچ های بکار گرفته شده در فرآیند پیچ و رولپلاک همرنگ با رنگ سنگ به کار گرفته شده در نمای ساختمان ها شود. تا به این منظور یک راپلکار با استفاده از تمامی این ابزارها بتواند کلیه مراحل پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ها را به خوبی انجام دهد تا سنگ نمای ساختمان ها بسیار مقاوم و مستحکم گردند.

 

 

قیمت پیچ و رولپلاک نما چقدر است؟

قیمت پیچ و رولپلاک به صورت دانه ای و متری و کنتراتی را در این سایت توضیح دادیم.

ایا نصب سنگ هم انجام میدهید؟

بله سنگ های ریزش کرده شما را مانند روز اول نصب میکنیم.

ایا ریزش سنگ برعهده شماست؟

میتوانید این موضوع را در سایت بخوانید.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “پیچ و رولپلاک سنگ نما – قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تهران

  1. modir

   سلام اقای هومن بله توس تهران هم خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان رو انجام میدیم…لطفا تماس بگیرید.

 1. سعیده

  سلام

  قیمت کار شمارودیدم و متوجه شدم که باید عکس بفرستم برای استعلام قیمت.

  عکسرو واتساپ فرستادم.ممنون میشم قیمت پیچ کردن سنگ نمارو برام بفرستید

  1. modir

   بله عکس نمارو بفرستید قیمت کار پیچ و رولپلاک نما رو اعلام کنیم..ما یک شرکت پیچ و رولپلاک سنگ نما هستیم

 2. کاویانی

  سلام من این شرکت بسیار راضی هستم..چون واقعا اخلاقشون و کارشون بسیار عالی بود.با تشکر از جهان فرود

 3. مهدی احمدوند

  بسیار ممنون بابت کارتون وازاقای گودرزی واستوار تشکر میکنم بابت پیچی ک زدید برامون

 4. mehralizade

  پیچ و رولپلاک سنگ نما متری چنده اقای استوار؟ ایا توی تهران هم خدمات پیچ رولپلاک سنگ نمارو با طناب انجام میدید؟
  09195846431 بیزحمت برای هماهنگی کار تماس بگیرید با بنده

 5. محسن نامجو

  سلام ممنون بابت پیچ و رولپلاک که اکیپتون برای ما انجام داده دمشون گرم خیلی رفقا مشتی بودن

  1. modir

   اقا نامجو خیلی محلصیم بازم کار پیچ کردن سنگ نمای ساختمان داشتی با حساب درصد شما در خدمت هستیم.

 6. صغرا الماسی

  سلام اقای استوار. بعد از ۱۱سال یکی از سنگ ها احساس میکنیم که از پیچ و رولپلاک درومده. با توجه به ضمانتی که دادید برای پیچ و رولپلاک سنگ نما میتونید فردا برای دیدنش و درست کردنش بیایید؟؟ البته شما ده سال ضمانت کردی ولی این لطف رو در حق ما بکن ممنون

 7. حسن یزدانی

  سلام. اقای استوار کارتون بسیار حرفه ای هستش..هیچکدوم از پیچ های که زدید معلوم نیست و بتونه های خیلی همرنگ برای سر پیچ درست کردید..ممنون از کار بسیار خوبتون از حدا میخوام همیشه سلامت باشید.

  دست بوس شما حسن یزدانی

 8. سمیر نسری

  ببخشید توی شهرستانها هم نصب پیچ و رولپلاک سنگ انجام میدید؟؟؟ ایا قیمتها با تهران و کرج فرق میکنه؟

  1. modir

   بله توی شهرستان های دیگه هم پیچ رولپلاک سنگ نمارو انجام میدهیم.قیمتش هم یکم بیشتر از پایتخت میباشد.

 9. sohrab halabkob

  ببخشید من شمارو ازگوگل پیدا کردم بابت پیچ رولپلاک سنگ.شما مثل دیجی کالا و جهان فرود کارمیکنید?

  1. modir

   خیر شرکت ایمن کار یک شرکت پیچ و رولپلاک مستقل میباشد و میتوانید تماس بگیرید تا برای انجام کار خدمت برسیم.

 10. چایچی

  سلام خوبید ؟ ما یک مغازه در حسین آباد مهرشهر داریم که دیوارهاکاشی کاری شده ، یکسری از کاشی ها ول شده اند ولی نیفتاده اند میخواهیم همه کاشی ها را رول پلاک بکنیم حدودا” ۲۰۰ عدد رول پلاک لازم است ابعاد کاشی ۰.۶۰×۰.۳۰ هستند . اگر ممکن هست لطفا از محل بازدید کنید و قیمت اعلام بکنید درصورت معقول بودن ، نسبت به انجام رول پلاک اقدام بکنید و یا اگر نظر دیگری دررابطه با نوع تثبیت کاشی هایی که حالت ول شده هستند داشته باشید استقبال میکنیم . منتظر اعلام نطرتان هستیم . چایچی

  1. modir

   سلام اقای بهرایی قیمت پیچ و رولپلاک نما پس از تماس با گروه میهن راپل به شما اعلام میشود. این کارا هم قدیمی شده داداش.

 11. مرتضی دوستی

  سلا اقای میهن راپل بنده جزو مردم تهران هستم که نمای ساختمانم سنگی هستش
  نیاز شدید به خدمات پیچ رولپلاک نمای سنگی دارم. شماره ای ندیدم توی سایت و توضیحاتتون رو دیدم که خیلی عالی بود و من میخوام با شرکت شما کار کنم و کار پیچ و رولپلاک نمارو بدم به شما اگر زحمتی نیست تماس بگیرید با من.

  ۰۹۳۵۴۱/۵۱۸۶۹

  1. modir

   ممنون اقا دوستی که وارد سایت ما شدید و مارو برای پیچ کردن سنگ نمای خودتون انتخاب کردید. برای اینکه بتونیم با هم ارتباط برقرار کنیم شماره خودم رو براتون اینجا مینویسم و ذخیره کنید تا هرجا کاری روی نما داشتید در اولین فرصت خدمت شما برسیم.
   09125846430 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09370340232