بستن

اب بندی نما ساختمان در مازندران با قیمت ارزان و مواد نانو خارجی

اب بندی نما در مازندران

اب بندی نما در مازندران به دلیل بارش های فراوان و جلوگیری از ورود این بارش ها به داخل ساختمان انجام میشود. چسب های زد اب که انواع مختلفی دارد باعث ضد اب شدن سطح سنگ و سیمان و شیشه ساختمان میگردد. قیمت انجام اب بندی نما در مازندران از متری 35 هزاتومان شروع میشود و متناسب با سطح نمای ساختمان قیمت تغییر میکند.

با اب بندی کردن نما در مازندران از خیس شدن گچ های اتاق های واحد خود جلوگیری میکنید. با نفوذ اب به سنگ های نما ریزش سنگ حتمی است و سریعا اگر دیوار سنگی دارید باید انرا با مواد نانو پوشش بدهید تا اب به پشت سنگ نفوذ نکند.

 

فیلم اب بندی نمای سیمان سیاه مازندران

 

مواد اب بندی نما در مازندران

به دلیل باران های شدید در منطقه مازندران جهت اب بندی نمای ساختمان باید از موادی استفاده شود که مقاومت زیادی در مقابل این براندگی ها را داشته باشد. یکی از این مواد های نانو سوباش نام دارد و از کشور ترکیه وارد میگردد. این مواد با نشستن بر روی سطح سیمان و سنگ باعث بسته شدن دریچه های ورود اب میگردند و به صورت عمری و طولانی مدت ساختمان را ضد اب میکند.

زمان مناسب برای اب بندی نما در استان مازندران

همانطور که میدانید استان مازندران در اکثر ماه های سال بارندگی بسیار در ان شاهد هستیم و به همین دلیل باید روز های افتابی را شکار کنیم و در همان زمان اب بندی ساختمان را اجرا کنیم. اگر بارندگی باشد مواد قبل از خشک شدن شسته میشود و هرکاری انجام داده باشیم بر باد میرود.

 

قبل از توضیحات راجع به قیمت اب بندی در مازندران این را بگویم هزینه ها حدودی میباشد و برای استعلام دقیق و بدون چون و چرا باید تماس بگیرید و این قیمت ها به صورت حدودی ممکن است به ذهن شما زیاد  و کم باشد ولی با تماس تلفنی شبه ای باقی نمیماند.

فیلم اب بندی نمای ساختمان

قیمت اب بندی دیوار سیمانی در مازندران

دونوع دیوار سیمانی داریم.

  • دیوار سیمان سفید
  • دیوار سیمان سیاه

دیوار های سیمان سفید در مازندران قیمت ارزانتری دارند. این به دلیل مصرف کمتر مواد اب بندی میباشد.

دیوار سیمان سفید به دلیل خلل و فرج های زیاد هم مصرف مواد نانو را زیاد میکند و هم اجرای سخت تری دارد و باید تقریبا دو دست روی انها را پوشش داد.

قیمت عایق کاری دیوار سیمان سفید در مازندران از متری 35 تا 45 هزارتومان است.

قیمت اب بندی دیوار سیمانی سیاه از متری 45 تا 65 هزارتومان قیمت گذاری شده است.

قیمت های اب بندی نما در مازندران در 1402 است و تا اخر سال تغییر قیمت نخواهیم داشت.

قیمت اب بندی دیوار سنگی در مازندران

اب بندی دیوارهای سنگی در مازندران به صورت کنترات است. نماهای بر 10 تا 15 متر هزینه ای 10 میلیونی دارند و ساختمان هایی که عرض 15 تا 25 متر دارند از 15 تا 25 میلیون میباشند. سنگ تراورتن و سنگ نیریز از جمله این دسته از نماها میباشد.

 

هزینه اب بندی سطح شیشه ای مازندران

قیمت اب بندی سطح شیشه ای در مازندران به صورت ابعادی است و به دلیل بالا بودن قیمت چسب های سوسیسی پلی اورتان از 50 تا 100 هزارتومان قیمت گذاری میشود که باید با فرستادن عکس دقیق قیمت اعلام گردد.

قیمت اب بندی نمای کامپوزیتی در مازندران

نماهای کامپوزیتی در مازندران دارای بندهایی هستند که درون انها با لاستیک پوشانده شده است و پس از باران های شدید این لاستیک خودش را از کامپوزیت جدا میکند و درزها باز میگردند. این درزها راه های نفوذ اب به داخل ساختمان ها میشوند. برای جلوگیری از نفوذ اب در کامپوزیت در مازندران از چسب های پی وی سی استفاده میشود. چسب های پی وی سی هم جنس های مختلفی دارند که بهترین انها برند پلی اورتان میباشد.

کاربرد آب بندی نما در مازندران

برای جلوگیری از نفوذ هرگونه رطوبت و ضرات ریز یا درشت آب از آب بند های مختلف استفاده می شود. همچنین آب بندی نما در مازندران از ورود هرگونه سرما در فصول سرد و گرما در فصل های گرم به داخل ساختمان جلوگیری می کند که به مراتب اتلاف انرژی را هم کاهش می دهد

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

 

یک فکر در مورد “اب بندی نما ساختمان در مازندران با قیمت ارزان و مواد نانو خارجی

    1. modir

      خواهش میکنم و اگر کار دیگه ای در زمینه عایق کاری نمای ساختمان توی مازندران مخصوصا نور و رویان و بابلسر داشتید در خدمتنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430