بستن

قیمت نصب توری مرغی روی پاسیو و نورگیر یا حیاط خلوت در تهران و کرج

خدما نصب توری برای جلوگیری از ورود پرندگان با طناب و بدون داربست در شرکت ایمن کار

فیلم بستن و پوشاندن حیاط خلوت(پاسیو یا نورگیر) روی ارتفاع

تماس با مرتضی :   09354151868

انواع توری فرنگی و گالوانیزه و قیمت نصب

نصب توری با طناب کار روی پاسیو حیاط خلوت شما با ضمانت ده ساله

در بازار انواع توری ها موجود میباشد اما برای بستن پاسیو و سقف حیاط خلوت بای از توری استفاده کنید تا کبوتر و پرندگان کوچک از داخل ان عبور نکنند.

ما از توری گالوانیزه فرنگی استفاده میکنیم که هم زخیم میباشد و هم دارای چشمه های کوچک که برای جلوگیری از ورود پرنده مناسب میباشد.

پیچ و رولاک سنگ نما

عکس توری گالوانیزه فرنگی

عکس توری مرغی فرنگی
عکس توری مرغی فرنگی
توری مرغی حیاط خلوت
توری مرغی حیاط خلوت
نصاب توری مرغی با طناب
نصاب توری مرغی پاسیو

عکس کار روی نما و نصب توری مرغی

 

جلوگیری از ورود کبوتر
بستن راه پرندگان

قیمت نصب توری فرنگی به صورت متری

قیمت نصب توری فرنگی یا مرغی برای پاسیو نورگیر و حیاط خلوت متری از 25 تا 35 هزارتومان میباشد که برای هر نورگیر بستگی به محیط ان نورگیر و نوع پاسیو دارد و این قیمت به همراه مصالح مصرفی میباشد.

قیمت نصب توری مرغی کنتراتی به وسیله راپل

قیمت نصب توری را شرکت ایمن کار با خرید لوازم و نصب ان یکجا به شما میدهد.

اجرت نصب توری مرغی را به شما میدهیم و خرید توری بستگی به قیمت بازار دارد که با دلار بالا پایین میشود.

برای نصب توری مرغی عرض و طول برای ما مهم میباشد و بعد از تماس ابتدا باید تعداد طبقات را به ما بگویید و در ادامه عرض نورگیری که میخوایید با توری انرا ببندید.

چهار طبقه و پنج طبقه در قیمت فرقی نمیکند ولی عرض پاسیو در اعلام قیمت بسیار مهم میباشد.

نورگیرهایی که عرض کمتر از 5متر دارند هزینه انها زیر یک میلیون پانصد میشود.

نورگیرهایی که عرض انها بیشتر از 5متر میباشد زیر یک میلیون و هشتصد قیمت گذاری میشود.

این رقم ها بدون لوازم میباشدکه برای گرفتن قیمت نهایی باید تماس بگیرید تا با دادن متراژ دقیق کار هزینه دقیق انرا نیز جویا شوید.

 

بستن پاسیو و نورگیر با توری مرغی

بستن پاسیو و نورگیر با توری مرغی در تهران و کرج

شیوه نصب توری مرغی به چه صورت می باشد؟

در ساخت بعضی از ساختمان ها برای آن پاسیو نورگیر و حیاط خلوتی در نظر گرفته می شود که برای محافظت و پوشاندن نورگیر و پاسیو می توان از نصب توری مرغی استفاده نمود. توری مرغی به عنوان یکی از بهترین و منحصر به فردترین توری ها و یا فنس های فلزی می باشد که به دلیل ضخامت پایینی که دارد و همچنین در عین حال دارای دوام بسیار بالایی بوده که مورد توجه بسیاری از عموم برای جلوگیری از ورود پرندگان به ساختمان و پوشاندن نورگیر و پاسیو و بستن نورگیر و بستن حیاط خلوت با توری مورد استفاده قرار می گیرد.

توری مرغی به طور معمول ساخته شده از مفتول گالوانیزه می باشد که جنس این توری مرغی با نوجه به کاربردی که دارد از فلزهای گالوانیزه سرد و گرم ساخته می شود. این موضوع بسیار قابل توجه می باشد که به صورت عرفی توری سرد را توری چینی یا سبک وزن می نامند و توری گرم را توری ایرانی و یا توری سنگین می نامند.

البته لازم به ذکر می باشد که این نام گذاری با نام کشوری که تولید کننده ی این محصول می باشد نیز سازگاری دارد و اغلب توری های مرغی چینی سبک تر و نازک تر بوده و توری های مرغی ایرانی دارای رول سنگین تر و ضخیم تر می باشند.

اندازه ها و ابعاد توری مرغی را می توان بر اساس اندازه ی چشمه های داخلی آن بیان نمود, تولید چشمه های توری مرغی به این صورت می باشد که در ابعاد یک دوم اینچ و یک اینچ و سه چهارم اینچ تولید و عرضه می شود و طول یک رول از آن جهت نصب توری مرغی 45 متر می باشد.

البته این نکته نیز قابل توجه می باشد که عرض این توری مرغی به صورت پنج دسته متفاوت می باشد و در اندازه های 60, 90, 120, 150, 180 سانتی متری متغیر می باشد.وزن توری های مرغی با توجه به این که از جنس گالوانیزه سرد است یا گرم و با در نظر گرفتن عرض رول تعیین می شود

 

نصب توری مرغی کار نما

برای مثال در زیر وزن رول های توری را جهت نصب توری مرغی با ابعاد چشمه سه چهارم اینچ می باشد را در نظر بگیرید:

نصب توری مرغی با عرض 90 سانتی متر: وزن رول سرد یا سبک ( چینی ) 4.5 کیلوگرم و برای وزن رول گرم یا سنگین ( ایرانی ) 7 کیلوگرم محاسبه می گردد.
نصب توری مرغی با عرض 120 سانتی متر: وزن رول سرد یا سبک ( چینی ) 6 کیلوگرم و برای وزن رول گرم و سنگین ( ایرانی ) 9 کیلوگرم محاسبه می شود.
نصب توری مرغی با عرض 150 سانتی متر: وزن رول سرد یا سبک ( چینی ) 7.5 کیلوگرم و برای وزن رول گرم و سنگین ( ایرانی ) 11 کیلوگرم محاسبه می شود.
نصب توری مرغی با عرض 180 سانتی متر: وزن رول سرد یا سبک ( چینی ) 9 کیلوگرم و برای وزن رول گرم و سنگین ( ایرانی ) 14 کیلوگرم محاسبه می شود.

مطلب پیشنهادی ما  پیچ و رولپلاک سنگ نما گرانیت و تراورتن

کاربردهای توری مرغی به چه صورت می باشد؟

توری مرغی به دلیل دارا بودن به بافت منحصر به فرد در اکثر بخش های صنعت های ساختمانی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

در زیر به برخی از کاربرد های نصب توری مرغی می پردازیم:

حفاظ دور ستون ها در ساختمان:

نصب توری مرغی می تواند یک پیشنهاد مناسب جهت ایجاد یک توری و وسیله حفاظتی برای ستون های ساختمان ها به حساب می رود تا از بروز خراش و صدمه به آن ها جلوگیری شده و هیچگونه آسیبی به آن ها نرسد.

پرورش و محافظت از پرندگان:

نصب توری مرغی می تواند برای پرندگانی که پراوری هستند یا جنبه زینتی دارند با ایجاد کردن یک دیواره موقت یا دائم با آن از این پرندگان محافظت نمود.

نگهدارنده برای گچ: نصب توری مرغی می تواند بهترین گزینه برای اینکه حجم مورد نظر در آن ها حفظ شود استفاده از قاب های گچی می باشد.

ساخت مجسمه:

با استفاده از این توری مرغی می توان به عنوان یک وسیله مناسب جهت حجم دهی به بافت های انواع مجسمه های گچی استفاده نمود.
پرورش مرغ های خانگی: نصب توری مرغی می توان یک وسیله مناسب برای درست کردن و ایجاد قفس و یا دیواره ای جهت نگهداری و پرورش مرغ های خانگی برای تخم گذاری در اکثر روستاها و شهرهای اطراف که این شرایط نگهداری را دارا می باشند به شمار رود.
ساختن سقف برای سوله ها
استفاده از آن برای باغچه های منزل ها
جهت نگه داری برای سقف های شیروانی
حصارکشی مزارع و نگهداری و محافظت از گیاهان
پر مصرف ترین توری مرغی, توری مرغی با چشمه 3.4 می باشد که دارای کاربرد بیشتری می باشد و اغلب مصرف کنندگان به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فرد آن از این نوع و سایز از توری برای نصب توری مرغی استفاده می کنند.

به همین علت اگرچه مشتری ابعاد توری مرغی را در هنگام خرید آن ذکر نکند منظور او همان توری مرغی با ابعاد چشمه سه چهارم اینچ می باشد.

توری های مرغی ایرانی به دلیل این که ساخته شده از جنس گالوانیزه گرم می باشد و دارای ضخامت زیادی می باشد در مقابل رطوبت مقاومت خیلی زیادی از خود نشان می دهد که به همین دلیل استفاده از این نوع توری مرغی در منطقه هایی که دارای آب و هوای شرجی می باشند بسیار مناسب بوده و دارای دوام و عمر بالاتری نسبت به این که ضخامت کمی که دارند در مقابل این که در مقابل زنگ زدگی پایدار می باشند دارای درصد خیلی بالایی می باشد و بیشتر از بیست سال توری مرغی می تواند دارای طول عمر باشد. به همین علت از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نصب توری مرغی به چه صورت انجام می پذیرد؟

نصب توری مرغی بدون داربست: از آن جایی که برای نصب توری مرغی در صورت استفاده از داربست در پاسیو و یا در نماهای ساختمان موجب آسیب دیدن نما و یا آسیب رسانده به آن می شود مانند ریزش سنگ نما و یا شکستن شیشه و سقوط سنگ از پاسیو می شود البته با استفاده و کمک گرفتن از بهترین تکنسین های آموزش دیده و مجرب در این زمینه می توان نصب توری مرغی را برای پاسیو و نمای ساختمان به نحو احسنت انجام داد.

برای پوشاندن نورگیر و پاسیو بستن فنس می تواند به مراتب بهتر از بقیه موارد باشد. ولی خوب بستن فنس برای نصب توری مرغی برخی معایبی را نیز در پی دارد مانند این موضوع که از آن جایی که وزن فنس ها خیلی زیاد می باشد ممکن است به مرور زمان خود را شل کرده و یا ول کند.

نصب توری مرغی پلاستیکی برای بستن و استفاده از آن گزینه بدی نمی باشد ولی در مقابل شرایط آب و هوایی و عوامل جوی دارای طول عمر زیادی نمی باشد. این روش از نصب توری مرغی نسبت به بقیه ی رو ها دارای ایمنی خیلی بالاتری می باشد در این روش برای نصب توری مرغی از هیچ گونه داربستی استفاده نمی شود.

 

نصب توری مرغی با طناب و بدون داربست:

این روش از نصب توری مرغی می تواند یک گزینه انتخابی خیلی مقرون به صرفه ای بوده که مناسب برای مشتری های عزیز و گرامی باشد.

در این روش نصب توری مرغی با استفاده و به کارگیری از طناب می توان موجب افزایش سرعت در نصب آن و همچنین باعث بالاتر بردن ضریب ایمنی در کارها شوند. نصب توری مرغی می تواند یک گزینه مناسب برای جلوگیری از ورود پرندگان به داخل ساختمان و یا حیاط خلوت و پاسیو شد.

همچنین برای نصب توری مرغی می توان از انواع توری های متفاوت پلاستیکی و فلزی استفاده نمود.

نصاب های توری های مرغی برای انجام کار خود از ابزارهایی مانند طناب یا داربست و یا راپل استفاده می کنند و هر کدام از این ابزارهای مورد استفاده دارای نقاط ضعف و قوت متفاوتی برای خود برخوردار هستند.

نحوه نصب توری مرغی برای پاسیو به چه صورت می باشد؟

استفاده از نصب توری مرغی برای جلوگیری از ورود انواع پرندگان و سایر حیوانات مانند گربه به داخل پاسیو یک گزینه کاملا مناسب می تواند باشد به این روش هم مانع از ورود پرندگان به داخل پاسیو شده و هم به راحتی نور می تواند از آن ها عبور کند و مانع عبور نور نمی شود.

مطلب پیشنهادی ما  عایق کاری دیوار خارجی نمای ساختمان - نانو عایق رطوبتی نمای سنگ و سیمان

چون در برخی موارد از ورق های پلی کربنات نیز برای پاسیو جهت کنترل ورود پرندگان به پاسیو استفاده می شود ولی این ورقه ها به صراحت می توان گفت که حدود 40 تا 50 درصد از تور ورودی را کم کرده و از عبور هوای آزاد به داخل کمتر می کند.

این ورقه ها ممکن است در صورت ایجاد بادها و طوفان های شدید موجب ایجاد سروصدا و آسیب برای پاسیو شده ولی در هنگام نصب توری مرغی موجب عبور باد شده و هیچگونه ایجاد سر و صدایی نمی کند هر چند آخر سر انتخاب کردن نوع آن با توجه به سلیقه ی مشتری ها متفاوت می باشد ولی برای انجام این کار یعنی نصب توری مرغی برای پاسیو می تواند به روش های متفاوتی اشاره نمود مانند نصب توری مرغی گالوانیزه و نصب توری مرغی پلاستیکی.

 

نحوه ی نصب توری مرغی پاسیو را به چند مرحله می توان دسته بندی کرد:

در مرحله اول باید اندازه و ابعاد پاسیو محاسبه شود و در مرحله دوم برای نصب توری مرغی باید در سطح صاف بافته شده و به شکل یک توپ به اندازه ابعاد پاسیو جمع شود.

در مرحله سوم برای این کار دو نفر نصاب بعد از وصل کردن ابتدای تور به بالاترین نقطه از پاسیو بقیه ی توری باقی مانده را تا پایین پاسیو رها کرده و در مرحله چهارم از نصب توری مرغی یکی از طناب کاران با اتصال یک طرف توری به نما به صورت همزمان نفر دوم می تواند با کشیدن توری مرغی از صاف بودن و فیکس بودن توری اطمینان داشته و بعد اقدام به بستن آن نمایند.

نصب توری مرغی پلاستیکی: از جمله مزایای نصب توری مرغی پلاستیکی در این است که به دلیل وزن کمی که دارد می توان نصب آن برای هر محیط به راحتی اجرا شد و همچنین به دلیل قیمت پایین تری که از سایر توری های مرغی دارد گزینه انتخابی برای نصب توری مرغی می باشد, ولی به دلیل پلاستیکی بودنش دارای طول عمر کمتری نسبت به توری مرغی گالوانیزه می باشد چون در مقابل آفتاب می تواند به مرور زمان از بین برود به همین علت دارای طول عمر کمتری می باشد.

از دلایل انتخاب توری مرغی ایرانی نسبت به توری مرغی چینی کدام موارد می باشد؟

توری مرغی ایرانی بافته شده از مفتول های بسیار با کیفیتی نسبت به توری های مرغی چینی می باشد و جنس آن ها از نوع گالوانیزه سرد می باشد.

این توری های مرغی به دلیل ضخامت خیلی زیاد وایرهای توری مرغی ایرانی دارای وزن بیشتری نسبت به سایر توری های مرغی چینی می باشد, توری های مرغی ایرانی دارای قیمت زیادتری نسبت به توری های مرغی چینی را داشته به همین دلیل برای کارهای با طول عمر بیشتر و بلند مدت می تواند گزینه ی انتخابی مناسبی باشد.

عرض های توری مرغی موجود در بازار فروش 180, 150, 120, 100, 90 سانتی متر مربع می باشد. جنس توری های مرغی چینی از جنس گالوانیزه ی سرد می باشد.

یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای حصار کشی به دلیل دارا بودن به مقاومت بالا نصب توری مرغی می باشد که علاوه بر حصارکشی در اکثر صنایع متفاوت و گوناگون نیز کاربردهای خاص خود را برای استفاده دارد.

کاربردهای گسترده از این توری ها موجب شده است تا توری مرغی به عنوان یکی از پرفروش ترین توری ها موجود در کل بازار شود.

مفتول های توری مرغی دارای ضخامت هفت دهم درصد و چهل صدم درصد می باشد و ابعاد چشمه های توری مرغی به صورت یک دوم و سه چهارم و یک اینج تولید و روانه بازار می شود البته می توان گفت که با توجه به چشمه های توری مرغی و ضخامت های مفتول آن وزن طاقه نیز تغییر می کند.

 

بررسی کلی در مورد توری مرغی پلاستیکی و انواع توری مرغی ضخیم

برحسب نوع مواد تشکیل دهنده توری های مرغی دارای دسته بندی های مختلف و متفاوتی می باشد بر همین اساس توری مرغی متشکل از دو نوع توری مرغی پلاستیکی و توری مرغی گالوانیزه می باشد.

همچنین در دو نوع ایرانی و چینی در بازار فروش یافت می شود, توری ها برمبنای نوع و ضخامت و نحوه ی عملکرد و اندازه و شکل و نحوه ی کارکرد و استفاده و جنس استفاده شده در محصول با همدیگر متفاوت می باشند.

دسته بندی توری مرغی بر اساس این که جنس محصول چیست و بر مبنای اندازه چشمه های توری و کشور سازنده و این موضوع که آیا از گالوانیزه ی سرد ساخته شده یا از گالوانیزه ی گرم و یا این موضوع که سنگین است یا سبک, متمایز می باشد. برای رسیدن به پاسخ این سوالات ما برای شما انواع توری ها را بر اساس جنس به دو دسته تقسیم کرده ایم, دسته اول توری مرغی پلاستیکی و دسته دوم توری مرغی گالوانیزه تقسیم بندی شده است. پرکاربردترین و اصلی ترین استفاده از این توری های مرغی در ساختمان سازی می باشد و این موضوع به معنای این نیست که توری مرغی کاربردهای فراوان دیگری را ندارد.

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی نما در رباط کریم-پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در رباط کریم

توری مرغی پلاستیکی:

توری های پلاستیکی که دسته دوم از توری های مرغی می باشد همان گونه که از نام آن مشخص است از پلاستیک ساخته شده است این مواد در طی انجام فرآیند هایی همچون اکستروژن و گسترش و بافندگی تولید می شود توری مرغی پلاستیکی دارای تنوع رنگی خیلی متفاوت و در عین حال می توان گفت که دارای شکل های خیلی زیبا و مختلفی می باشد.

اکثرا این توری های مرغی پلاستیکی به رنگ های سبز دیده می شود ولی دارای رنگ های دیگری همچون آبی و قرمز و زرد و انواع رنگ های دیگر نیز می باشد و یکی دیگر از معیارهای تقسیم بندی این نوع توری مرغی پلاستیکی در ابعاد چشمه و شکل آن می باشد.

در توری مرغی پلاستیکی چشمه های آن دارای شکل های شش گوشه و پنج ضلعی می باشد که در اصطلاح به آن ها لانه زنبوری گفته می شود.

همچنین دارای اشکال دیگر مانند مربع یا همان چهارگوش می باشد.

از دیگر معیارهای انتخاب این نوع توری مرغی پلاستیکی در طول آن می باشد که دارای اندازه 30 متر به طور معمول می باشد که اگر مشتری تقاضای طول دیگری را داشت می تواند آن اندازه را سفارش دهد.

از آن جایی که در برابر شرایط بد آّ و هوایی و همچنین تابش مستقیم نور خورشید مواد پلاستیکی نمی توانند به تنهایی ایجاد مقاومت کنند موجب افزودن برخی مواد به آن ها شده است.

از جمله ی این مواد اضافه شده می توان به یووی اشاره کرد چون این ماده موجب مقاوم سازی توری ها در مقابل نور خورشید می شود.

یک موضوع دیگری که هست این است که قیمت این ماده استفاده شده در توری از خود توری بیشتر می باشد بنابراین چون نسبت استفاده از ماده ی یووی متفاوت می باشد هرچقدر میزان این ماده در توری زیادتر باشد قیمت آن به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد ولی در صورت استفاده از آن در توری های مرغی پلاستیکی موجب افزایش طول عمر آن می شوید. و می توانید مدت زمان زیادی از آن را به وسیله وجود یووی در آن استفاده نمایید.

و یک نکته دیگر که بسیار حائز اهمیت می باشد این موضوع است که باید در انتخاب مواد به کار رفته در توری مرغی پلاستیکی دقت داشته باشید چون در صورت استفاده از توری های پلاستیکی که از مواد بازیافتی و بی کیفیت ساخته شده است چون محصول دارای ناخالصی بوده به مرور زمان زود خشک شده و ترک می خورد و آخر سر امکان ترک خوردن داربست در محل های اتصال به بست های داربست از بین می رود.

توری مرغی گالوانیزه سرد و گرم

توری مرغی فلزی دارای کاربردهای مخصوص به خود می باشد و چون مواد به کار رفته در انواع توری مرغی ایرانی دارای کیفیت خیلی بیشتر از سایر توری ها می باشد استفاده از این نوع محصول برای همه توصیه می شود.

دلیل افزایش کیفیت در توری های مرغی ایرانی استفاده از گالوانیزه گرم در ساخت آن می باشد که این موضوع موجب شده تا این محصول نسبت به نمونه های خارجی خود از مرغوبیت و کیفیت بالاتری برای خود برخوردار باشد.

از آن جایی که در نمونه های خارجی از گالوانیزه های سرد استفاده می شود اگر برای استفاده و نصب توری مرغی برای مدت زمان خیلی طولانی می خواهید گزینه مناسب برای شما توری های ایرانی می باشد چون مقرون به صرفه تر برای شما خواهد بود.

بیشترین مصارف و نصب توری مرغی علاوه بر صنایع متفاوت بیشترین مصرف آن در حصارکشی می باشد.

در صورت انتخاب توری های با چشمه های بزرگتر برای نصب توری مرغی جهت حصارکشی, این موضوع موجب می شود تا علاوه بر افزایش مواد استفاده شده برای ساخت توری مرغی همین عامل موجب این موضوع می شود که استقامت و وزن آن نیز افزایش یابد.

نصب توری مرغی با راپل یکی دیگر از روش های نصب توری مرغی باشد چون نصب داربست در نمای ساختمان ها و پاسیو موجب آسیب رساندن به آن ها می شود ولی شما می توانید نصب توری مرغی را با راپل توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده در این زمینه به نحو احسنت انجام دهید.

از آن جایی که توری های مرغی دارای انواع متفاوتی می باشد مانند نصب توری مرغی پلاستیکی و به شکل شبکه ای, نصب توری مرغی فلزی, نصب توری

فنس های فلزی

عموما هر سه نوع توری مرغی دارای طول عمر متفاوتی نسبت به هم می باشند و برای پوشاندن دیوارهای پاسیو بستن فنس می تواند به مراتب گزینه انتخابی بهتری باشد و برای پوشاندن دیواره های حیاط خلوت نصب توری مرغی می تواند مناسب باشد و نگهداری و ترمیم توری مرغی به مراتب خیلی بهتر از سایر آیتم ها می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

یک فکر در مورد “قیمت نصب توری مرغی روی پاسیو و نورگیر یا حیاط خلوت در تهران و کرج

  1. mamad asgari

    ایمن کار دیجی‌کالا و جهان فرود جزو برندهای کاری ما هستند. ممنون ازینکه کار نصب توری انجام دادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

09354151868