بستن

هزینه تعمیر نمای ساختمان با پیچ رولپلاک

هزینه تعمیر نمای ساختمان در تهران و کرج

ظاهر و زیبایی نمای هر ساختمانی تاثیر بسزایی در شناخت هویت شهر مورد نظر دارد. گاهی اوقات نمای ساختمانی بر اثر گذشت زمان احتیاج به تعمیر دارد و اگر تعمیر نمای ساختمان به موقع انجام نشود باعث بروز خسارت جدی خواهد شد.و نمای ساختمان در اثر مرور زمان زیبایی خود را از دست خواهد داد. نمای ساختمان در اثر گذشت زمان و تحت تاثیر عوامل جوی مختلف مانند: گرما، سرما ،باران، رطوبت، طوفان پایداری و استقامت خود را از دست می دهد به همبن علت پیش از به وجود آمدن حوادث جبران ناپذیر بهتر است به فکر تعمیر و بازسازی بافت آسیب دیده ی نما باشید. در این راستا شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور به کمک نیروهای ماهر کار در ارتفاع، بدون داربست و به کمک طناب و ابزار استاندارد در کوتاهترین زمان ممکن کار را تعمیر و بازسازی نما را انجام می دهند در ادامه ی مطالب همراه ما شوید.

هزینه و قیمت تعمیرات سنگ نما
هزینه و قیمت تعمیرات سنگ نما

تعمیر نمای سیمانی

نماهای سیمانی در اثر گذشت زمان به علت تاثیر عوامل مختلف مانند نشست باعث به وجود آمدن ترک جزیی و عمقی می شوند که همین امر سبب نفوذ رطوبت و آب به درون ساختمان می شود و زمینه ی تخریب ساختمان و به وجود آمدن خسارت مالی و گاه ریزش سنگ و مصالح از نما و به وجود آمدن خسارت جانی را در بر خواهد داشت. تنها راه حل این مشکل کمک گرفتن از نیروهای کار در ارتفاع شرکت و پر کردن شکاف و درز روی سطوح سیمانی از طریق چسب مخصوص آب بندی، بتونه ضد آب و نانو خواهد بود که الیته هزینه ی تعمیر سطوح سیمانی با توجه به نوع مصالح و ابزار به کار گرفته شده متفاوت می باشد.

مطلب پیشنهادی ما  خرید و فروش چسب اب بندی در نوشهر و چالوس و شمال به صورت کلی و جزیی

 

تعمیر نمای سنگی

امروزه به علت رعایت نکردن بعضی از موارد پس از پایان پروژه های ساختمانی شاهد ریزش سنگ از نما خواهیم بود. اگر پس از ساخت بنای ساختمان، سنگ ها به خوبی در جایگاه خود اسکوپ نشوند و یا به نما محکم وصل نگردند. پس از مدتی خواهید دید که سنگ از نما شل شده و به پایین ارتفاع سقوط خواهد کرد. به کار بردن مصالح نامرغوب و اشکالات نصبی که توسط سنگ کار صورت می گیرد دلایل دیگر ریزش سنگ از نما خواهد بود. اما هزینه یی که برای تعمیر نمای سنگی صاحبان ساختمانی باید پرداخت کنند بنا به به کار گیری نوع ابزار و مصالح و نیروی توانمند کار در ارتفاع و میزان خسارت و ریزش سنگ از بخش های مختلف نما متفاوت می باشد. امروزه پیچ و رولپلاک بهترین گزینه برای سفت و محکم کاری سنگ از نما خواهد بود.

نکته: برای حفظ ظاهر زیبا و تمیز نمای ساختمانی باید از رنگ های آکرولیک استفاده نمود. این مدل از رنگها قابل شست و شو هستند و باعث به وجود آمدن ظاهری پاکیزه و بسیار زیبا برای نما خواهند شد. میزان هزینه ی مورد استفاده برای نماهای آجری، سنگی، سیمانی با برآورد متراژ نمای مورد نظر و نوع ابزار و مصالح مورد نیاز توسط ارتفاع کاران شرکت محاسبه خواهد شد.

جمع بندی

شرکتهای معتبر خدمات نما برای ارائه ی خدمات مختلف در بخش ارتفاعات ساختمانی و هزینه ی تعمیر بخش های مختلف ساختمانی پس از بازدید و مشاوره ی رایگان از ساختمان مورد نظر به مشتری مورد نظر به صورت قطعی هزینه نهایی را اعلام می نمایند. البته یکی دیگر از راه های به دست آوردن هزینه ی پایانی تعمیر نما ،ارسال عکس از نمای ساختمانتان به واتساپ شرکت معتبر خدمات نما می باشد.

مطلب پیشنهادی ما  عايق كاري نما در ماهدشت و صفادشت-اب بندي نماي ساختمان در ماهدشت و صفادشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430