بستن

منحصر به فردترین گروه آب بندی ساختمان و عایق کاری نما در صومعه سرا،فومن،لاهیجان

بهترین چسب اب بندی نما در لاهیجان و فومن و صومعه سرا و انجام عایق کاری سنگ و سیمان با روش صخره نوردی

برای کارهایی که تو ارتفاع است همچون ضد اب سازی نمای ساختمان و جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان در لاهیجان و فومن و صومعه سرا از طناب و راپل استفاده بکنید.

واترپروف کردن سنگ و سیمان و شیشه در فومن و لاهیجان و صومعه سرا

گاهی اوقات بعد از گذشت مدت زمانی از ساخت نمای ساختمانی ترک یا شکافهایی بر روی مصالح ،سنگ نمای ساختمان های مختلف به وجود می آید.

که علتهای مختلفی می تواند داشته باشد .

عوامل خارجی مثل آب باران به راحتی داخل سنگها یا مصالح نفوذ کرده و در نتیجه باعث تخریب سنگ یا مصالح مختلف ساختمانی می گردد.

گاهی ایجاد شکافهایی جزیی و گاهی عمیق تر به شکل ترک در بین درز لابه لای سنگ می گردد.

که این موارد باعث سقوط خرده سنگ از نمای ساختمان به بخش پایین ارتفاعات خواهد شد و نتیجه ی این عمل ایجاد خسارت مالی و جانی برای افراد پایین ارتفاعات خواهد بود.

گاهی رطوبت آنقدر زیاد می باشد که از سطح بیرونی ساختمان به درون ساختمان نفوذ می نماید.

نتیجه ی این عمل تخریب دیوار داخلی ساختمان و خسارت مالی هنگفت برای صاحبان ساختمانی خواهد بود.

در شهرهای شمالی کشور همانند صومعه سرا، فومن ،لاهیجان که میزان بارندگی و رطوبت در حد بالایی است این مشکلات یعنی نم زدگی سطوح بیرونی و داخلی ساختمان همواره وجود دارد در این مطلب تلاش بر ایجاد راهکارهای مناسب برای رفع مشکل به کمک آب بندی و عایق کاری نما در صومعه سرا، فومن، لاهیجان خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی ما  انجام اب بندی پشت بام ساختمان و ویژگی های عایق کاری پشت بام با مواد نانو

 

اب بندی نما در لنگرود ماسال

عایق کاری نما در صومعه سرا، فومن، لاهیجان

در شهرهای پر بارش صومعه سرا، فومن، لاهیجان که شرایط آب و هوایی به گونه ای است که بارندگی باعث می شود به شکل جذب رطوبت به درون سنگ یا مصالح نمای ساختمانی نفوذ کند تصمیماتی برای جلوگیری از وقوع خسارت مالی گرفته شده است.

نفوذ آب به گونه ای است که پس از مدتی باعث شکاف، درز داخل سنگها یا مابین مصالح به وجود می آید که این امر به نفوذ سریع آب به داخل ساختمان کمک بسزایی می نماید.

وجود نم و رطوبت در ساختمان از طریق استشمام بوی خاص رطوبت مشخص می باشد. در لاهیجان، صومعه سرا، فومن شرکتهای خدمات نما از عایق های مخصوصی برای رفع این مشکلات در جهت محکم کاری کلیه ی سطوح نما پس از آب بندی و پر نمودن درز مابین سنگها و شستشو و تمیز کاری سنگ استفاده می نمایند.

عایق نانو مناسبترین نوع عایق می باشد.

که بی رنگ و چه در شهرهای شمالی و چه سراسر کشور قابل اجرا می باشد. پوشش نانویی دارای براقیت و شفافیت ویژه ای است که تمام سطوح نمای ساختمانی را از بیشتر عوامل خارجی گرما و سرما شدید، حرارت و گرما، آب، زلزله، طوفان، باران، برف، آلودگی محافظت می نماید.

این عایق بسیار قوی و مقاوم می باشد. خاصیت دیگر عایق نانوی ضد آب این است که دچار تغییر رنگ و پوسته شدن نماهای آجری، سنگ نما و ..نخواهد شد.

بهترین عایق نانو برای صومعه سرا، فومن، لاهیجان چیست؟

در نظر داشته باشید در صومعه سرا، فومن، لاهیجان به خاطر بارندگی های مکرر سطوح نما دچار شوره زدگی خواهد شد. زیرا جذب مرتب آب بر نمای ساختمانی باعث بروز چنین مشکلاتی خواهد شد.

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی نما در چالوس و نوشهر(خدمات نما با طناب)خدمات نانو در چالوس و نوشهر

2-نمای ساختمانی در شهرهای صومعه سرا ،فومن ،لاهیجان پس از مدتی آلودگی زیادی به خود جذب می نماید.

3- در فصول سرد سال در صومعه سرا، فومن، لاهیجان هنگامی که آب باران جذب مصالح می گردد یخ می زند و به خاطر زیاد شدن حجم آب پس از یخ زدگی باعث ترک خوردگی و خرد شدن مصالح خواهد شد.

در اصل جذب آب بالا عامل تخریب نما می باشد.

بهترین عایق نانو برای پوشش سطوح نما توسط شرکتهای معتبر خدمات نما در نظر گرفته شده است و آن عایق نانوایزوکاور می باشد. این عایق قوی و پر استقامت با عمر طولانی، دوام بالا، قیمت مناسب می باشد.

درضمن جایگزین خوبی برای ایزوگام و قیرگونی است.

آب بندی نمای ساختمانی در صومعه سرا، فومن، لاهیجان

آب بندی نمای ساختمانی در این گونه از شهرهایی که با بیشترین میزان بارش روبرو هستند برای جلوگیری از ورود نم و رطوبت به سنگ نما و مصالح ساختمانی از عایق رطوبتی نانو بافر استفاده می شود. که این عایق قوی برای نماهای سنگی، سرامیکی ،موزاییکی می باشد.

بدون آنکه استفاده از این نوع آب بندی باعث لق شدن سنگها شود.

این نوع از آب بندی به گونه ای است که در مقابل هر گونه فشار آب از بیرون و درون با مقاومت بالایی روبرو می گردد.دارای عمر طولانی، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

استفاده از این نوع آب بندی از ترک یا شکاف در ملات گچی، سیمانی، بتن جلوگیری می کند و هر گونه فضای باز درز را پر می نماید تا راهی برای ورود آب به داخل ساختمان و ایجاد خسارت مالی نگردد.

مطلب پیشنهادی ما  پوشاندن پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت با توری تهران کرج

جمع بندی
همان طور که گفتیم امروزه شکل استفاده از طناب بدون داربست مرسوم بوده است.

استفاده از طناب محکم در بخش نما در ارتفاعات ساختمانی راهی مطمئن، کم هزینه، صرفه جویی در زمان با کیفیت و سرعت قابل ملاحظه تری به نسبت روش قدیمی داربست پیشنهاد می گردد.

همواره در شهرهای پربارش کشور شرکتهای خدمات نما برای آب بندی و عایق کاری نما با توجه به نوع مصالح مختلف بکاربرده شده در نمای ساختمان از مواد باکیفیت و مقاوم در جهت پایداری و عمر طولانی تر نمای ساختمانی در برابر باران شدید و رطوبت زیاد برای مقاوم سازی نما در برابر این عوامل بکار می برند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

09354151868