بستن

اب بندی نمای سرامیک ساختمان – عایق دیوار سرامیکی با طناب جهت رفع نم و رطوبت

اب بندی نمای سرامیک ساختمان

دیوار های سرامیکی مانند تمام نماها دچار نفوذ اب میشوند و به اب بندی نما و ترمیم نیاز دارد. نفوذ اب پشت سرامیک موجب ریزش انها میشود و این یک نوع خطر برای افرادی است که از زیر ساختمان رفت و امد میکنند. همچنین نفوذ اب پشت سرامیک موجب کپک و رطوبت به دیوار گچی داخل واحد یا اپارتمان میشود. همچنین ورود اب به پشت سرامیک موجب تخریب ساختمان و فرسوده شدن ان میشود. برای جلوگیری از خسارات باید نمای سرامیک را با عایق رطوبتی اب بندی کرد. شرکت جهان فرود متخصص در اب بندی دیوار سرامیکی نمای ساختمان و پاسیو میباشد.

دلیل رطوبت دیوار سرامیکی چیست؟

دیوار سرامیکی به راحتی اب بندی میشود. جنس روی سرامیک خشک و بسته میباشد و اصلا اب را از خود رد نمیکند. پس دلیل نم زدگی در دیوار سرامیکی چیست؟ دلیل رطوبت دیوار سرامیکی ساختمان بندکشی نامناسب انها میباشد. بندکشی باید با مواد مرغوب انجام شود تا بعد از مدتی تخریب نشود.

روش عایق کاری نمای سیرامیکی و حیاط خلوت ساختمان

ابتدا مواد عایق درون سطل دسته دار که بتوان انرا به خود متصل کرد میریزیم و مقداری خیلی اندک پودر نانو بندکشی را به ان اضافه میکنیم. دقت کنید که پودر باید خیلی کم باشد تا عایق را خراب نکند. باید با همزن برقی انرا کامل مخلوط کنید تا پودر با عایق کامل ترکیب شود. پس از ساخت مواد اب بندی روی ارتفاع به وسیله طناب اویران میشویم و توسط قلمو 2 تا 5 سانتی تمام بندهای سرامیک را با مواد عایق پر میکنیم. مواد اب بندی نمای سرامیک ساختمان بسیار مقاوم در برابر اب و نور خورشید و گرما و سرما میباشد.

مطلب پیشنهادی ما  قیمت عایق رطوبتی نمای ساختمان

قیمت عایق کاری دیوار بارانگیر سرامیکی

قیمت عایق کاری دیوار  سرامیک از تمام سطوح نمای ساختمان ارزانتر میباشد. به دلیل اینکه فقط بندها نیاز به اب بندی دارد ارزاتر از بقیه نماها میباشد.

قیمت اب بندی دیوار سرامیک ساختمان از متری 60 تا 90 هزارتومان برای متراژهای بالا قیمت گذاری شده است و برای متراژهای کم به صورت کنترات از 5 تا 18 میلیون قیمت داده میشود.

پس از اب بندی نمای سرامیک ساختمان دیگر هیچ رطوبت و ابی نفوذ نخواهد کرد و خیالتان از بابت ریزش سرامیک و کپک دیوار گچی راحت باشد.

 

رفع نم و رطوبت دیوار سرامیکی با چه روشی اجرا میگردد؟

رفع نم دیوار سرامیکی نمای ساختمان به دلیل اینکه روی ارتفاع قرار داد برای رفع رطوبت از طناب یا راپل استفاده میشود. امروزه برای عایق کاری نمای ساختمان ها در هر نقطه ای از ساختمان دیگر از داربست استفاده نمیکنند و به وسیله طناب به راحتی دیوار سرامیک را به راحتی از شر رطوبت رها میکنند.  نم بر اثر باریدن باران به وجود می اید و اکثر مواقع در شهرهای تهران و کرج و شمال کشور رخ میدهد.

اب بندی نما در رشت

عایق کاری نما در رشت

اب بندی نما در مازندران

عایق کاری نما در مازندران

اب بندی نما در شمال

عایق کاری نما در شمال

اب بندی نما در نوشهر و چالوس

عایق کاری نما در نوشهر و چالوس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430