بستن

اجرای عایق بندی نما در بابل اب بندی و ضد اب سازی کردن نمای ساختمان در بابل

خدمات جلوگیری از ورود اب به داخل ساختمان با طناب و بدون داربست در بابل

 

با اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل با استفاده از موادی کاملا استاندارد و با کیفیت، مانع از اثر عوامل محیطی بر ساختمان شده، علاوه بر مقاوم سازی ساختمان در برابر آسیب های مختلف این عوامل محیطی، در مصرف انرژی هم صرفه جویی نموده، هزینه های مصرف انرژی ساختمان را به شکل قابل ملاحظه ای پایین خواهید آورد.

اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل

عمده دلیل اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل می تواند صرفه جویی در مصرف انرژی عنوان شود و البته بالطبع صرفه جویی در هزینه های مالکین ساختمان که در برنامه ریزی های بودجه بندی اقتصادی هر خانواده، اداره، شرکت و خلاصه هر مالک ساختمانی می تواند بسیار مفید واقع شود و برای شان بسیار حائز اهمیت باشد.

اما نادیده گرفتن موارد متعدد مزایایی که آب بندی نمای ساختمان در بابل قادر خواهد بود برای یک ساختمان به همراه داشته باشد کار به جایی نیست، به همین دلیل بعد از کسب یک شناخت کوتاه نسبت به آب بندی نمای ساختمان در بابل با برشمردن مزیت های آن به اهمیت اجرای آن و در اصل به اهمیت عایق کاری کردن نما در بابل به درستی پی خواهیم برد.

آب بندی نمای ساختمان در بابل چیست؟

در هنگام ساختن ساختمان ها امکان دارد که در حین عمل ساخت و ساز منفذهایی در نمای بیرونی ساختمان به وجود بیاید که همین منافذ می توانند راه نفوذ گرما و سرما به داخل ساختمان را فراهم کنند و یا برعکس گرما و سرمای داخل ساختمان را به بیرون از ساختمان منتقل کرده، بالطبع تمامی انرژی های مصرفی در داخل ساختمان مثل انرژی های گرمایی و سرمایی داخل ساختمان را نیز به بیرون آن منتقل نمایند، که در این صورت باعث اتلاف بسیار زیاد انرژی شده، هزینه های انرژی های مصرفی در ساختمان را بسیار بالا می برند.

در همین جاست که لزوم اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل کاملا حس می شود.
با اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل با استفاده از مواد متناسب با هر نمای بیرونی با روش هایی مثل ضد آب کردن نما ، عایق کاری کردن نما، جلوگیری از ورود آب از نما و … این منافذ کاملا بسته شده، هزینه های احتمالی ای که از هدر رفت انرژی می توانست برای مالکین ساختمان به وجود بیاید، در حقیقت تمامی آن هزینه ها برای شان صرفه جویی شده، پس انداز می شود؛ بنابراین با اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل یک تهدید نسبتا مهم و بزرگ به یک فرصت مناسب تبدیل خواهد شد.

اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل

اهمیت آب بندی نمای ساختمان در بابل در چیست؟

اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل برای یک ساختمان در حین ساختن ساختمان و یا پس از به اتمام رسیدن ساخت و ساز می تواند از جنبه های مختلف و متنوعی دارای اهمیت باشد که به چند نمونه از این مزیت ها اشاره می شود.

مطلب پیشنهادی ما  ایزوگام کردن دیوار ساختمان و نما با طناب و بدون داربست در تهران و کرج شمال

ثبات سلامت ساختمان

رطوبت و حرارت موجود در محیط اطراف ساختمان و به طور کلی تمامی عوامل محیطی متنوعی که در اطراف هر ساختمان وجود داشته، بودن شان گریز ناپذیر است، به مرور زمان می تواند به ساختار نمای ساختمان و در نهایت به کل ساختمان آسیب بزند، به همین دلیل با جلوگیری از ورود آب از نما در بابل و آب بندی نمای ساختمان می توان به راحتی ساختمان را در برابر این گونه آسیب ها ایمن نگه داشت و در نهایت به راحتی سلامت ساختمان را حفظ نمود.

حتی با وجودی که ساختمان ها در نظر همه ی ما سازه هایی بسیار مستحکم هستند، ممکن است بر اثر عوامل محیطی و حتی گاهی تکان های مکانیکی کوچک، مصالح ساختمانی موجود در ساختمان تغییر اندازه داده، باعث ایجاد درز و شکاف در ساختمان شوند که همین درز و شکاف طبق گفته های پیشین مان هزینه آوری داشته باشند و به ساختمان آسیب برسانند، ولی با اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل، در واقع اصولی ترین کار را برای حفظ سلامت سال های سال ساختمان خود انجام داده اید.

داشتن دمای مناسب در تمام طول سال

با اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل به دلیل این که از نفوذ گرما و سرمای خارج از ساختمان به داخل آن جلوگیری می شود و همچنین گرما و سرمای تنظیم شده ی داخل نیز با بیرون رفتن از ساختمان به هدر نمی رود، در تمام طول سال می توانید از داشتن یک دمای مطلوب و مناسب که خودتان با صرف هزینه هایی برای داخل ساختمان تان تنظیم کرده اید، لذت ببرید؛ و در واقع با عایق کاری کردن نما در بابل دمای بیرون از ساختمان به هیچ وجه مزاحم حال و هوای دمای داخل ساختمان تان نمی شود.

ناگفته پیداست که همین جلوگیری از عبور و مرور گرما و سرما بین خارج و داخل ساختمان باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده، هزینه های مربوط به انرژی های مصرفی ساختمان را به شکل قابل ملاحظه ای بسیار پایین می آورد.

اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل

آب بندی نمای ساختمان در بابل عایقی در برابر باران

با استفاده از آب بندی نمای ساختمان در بابل، ساختمان در برابر نفوذ باران مقاوم شده، دیگر نگرانی نفوذ باران و رطوبت حاصل از آن به داخل ساختمان وجود نخواهد داشت و در نتیجه خرابی های حاصل از نفوذ باران به داخل ساختمان نیز برای آن ساختمان پیش نخواهد آمد.

مطلب پیشنهادی ما  بند باز نمای ساختمان که کار نما انجام میدهند در تهران و کرج

آب بندی نمای ساختمان در بابل عایقی صوتی

آب بندی نمای ساختمان در بابل را به عبارتی یک عایق صوتی هم می توان به حساب آورد؛ چراکه با درزگیری های منافذ موجود در نمای ساختمان و عایق کاری کردن نما، درصد امکان نفوذ صدا به داخل ساختمان پایین تر از زمان پیش از عایق کاری خواهد شد و به این شکل علاوه بر استحکام و نفوذناپذیری ساختمان در برابر خراب کاری های عوامل محیطی، از ورود صداهای مزاحم به داخل ساختمان هم در امان خواهید بود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

افزایش عمر مفید ساختمان

به دلیل استفاده از مواد مختلف برای عایق کاری کردن نما در بابل که همگی در برابر سرما، گرما، رطوبت، باران و هر آنچه که می تواند به ساختمان آسیب رسانده، عمر مفید آن را کم کند، دارای مقاومت لازم می باشند، عمر مفید ساختمان و استحکام و دوام آن هم به طور قطع بالا خواهد رفت.

دوام زیبایی نما

یکی دیگر از مزایای ضد آب کردن نما در بابل دوام زیبایی نمای ساختمان و آسیب ندیدن جلوه ی ظاهری ساختمان است؛ چراکه با آب بندی نمای ساختمان در بابل از خراب شدن نمای ساختمان به دلایل طبیعی و یا مثلا شوره زدن نمای ساختمان جلوگیری می شود و نمای ساختمان دست نخورده و آراسته باقی می ماند؛ یعنی در حقیقت نو بودن ساختمان تا مدت های طولانی خدشه دار نمی شود.

عدم نفوذ آلودگی به ساختمان

با اجرای مناسب و به موقع آب بندی نمای ساختمان در بابل به دلیل نفوذناپذیر شدن ساختمان در برابر هر عامل خارجی که آلودگی هم می تواند جزء آن ها قرار بگیرد، هم داخل ساختمان از نفوذ آلودگی در امان خواهد بود و هم خود ساختمان از اثرات متفاوت و متنوع مخرب آلودگی های مختلف بر روی مصالح به کار رفته در ساختمان ایمن می شود و عمر مفید بیش تری خواهد داشت.

مواد به کار رفته در آب بندی نمای ساختمان در بابل

مواد به کار گرفته شده در اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل دارای خصوصیت های لازم زیر می باشد تا کار عایق کاری کردن نما در بابل کاری کامل و بدون نقص برای ساختمان بوده، اهداف مورد نظر برای سلامت ساختمان و جلوگیری از هدر رفت انرژی به طور کامل تأمین شود.

خاصیت چسبندگی بالا

تمامی مواد برای ضد آب کردن نما در بابل دارای چسبندگی بسیار بالایی می باشند، تا بتوانند با همین قدرت چسبندگی بسیار بالای خود تمامی شکاف ها و منفذهای موجود را به طور کامل پر کرده، ماندگاری بالایی داشته باشند و مانع ورود صد در صدی آب به داخل مصالح ساختمان و خود ساختمان گردند. لازم به ذکر است که این چسبندگی بالا حالت زبری سطح ساختمان را نیز کاهش می دهد و هم این که باعث تقویت سطح ساختمان و در نهایت کل بنا خواهد شد.

مطلب پیشنهادی ما  خدمات نمای ساختمان در رشت و گیلان و خدمات نمای سنگ و سیمان در رشت و گیلان

اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل

موادی استفاده می شود که دوام بالایی دارند و مدت های طولانی کارایی خود را حفظ کرده، از کیفیت آن ها کاسته نمی شود، و همین دوام بالای مواد به کار رفته برای جلوگیری از ورود آب از نما در بابل باعث می شود که هرگز هزینه های مجددی برای آب بندی نمای ساختمان به مالکان ساختمان تحمیل نشود.

آب بندی نمای ساختمان در بابل برای سطوح مختلف

در اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل اولین کاری که برای تمامی سطوح ساختمان باید انجام شود تا کیفیت کار بالا رفته، عملیات آب بندی ساختمان به صورت درست انجام پذیرد، این است که تمامی سطوح باید به طور کامل و با دقت تمیز شوند، که البته تمیز کردن هر سطح هم با توجه به نوع آن سطح حتما باید با مواد مخصوص به خودش انجام گیرد تا کوچک ترین آسیبی به آن سطح مورد نظر وارد نشود؛ بعد از تمیز کردن سطوح نوبت به آب بندی کردن نما می رسد که باز هم مواد به کار گرفته شده برای آب بندی نیز باید با سطح مورد نظر در ساختمان هم خوانی داشته باشد، یعنی باعث آسیب دیدن سطح مورد نظر نشود.

سطوح فلزی

در اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل برای به کار گرفتن مواد به منظور عایق کاری کردن سطح هایی که فلزی هستند حتما این نکته در نظر گرفته می شود که تمامی این مواد به هیچ وجه ایجاد خوردگی در آن فلز مشخص به کار رفته در سطح ساختمان را سبب نشوند، چه در زمان تمیز کردن سطوح و چه در زمانی که عملیات عایق کاری انجام می شود.

سطوح پلاستیکی

به دلیل این که برای سطوح پلاستیکی در زمان اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل از موادی دارای چسبندگی ضعیف استفاده می شود، در حین عایق کاری سطوح پلاستیکی دقت، تخصص و حوصله ی زیادی لازم است تا تمامی سطوح پلاستیکی به طور کامل عایق کاری شده، کوچک ترین نقطه از هیچ منفذی جا نماند.

نکته ی مهم

در نهایت قطعا یادآوری این نکته لازم است که با اجرای آب بندی نمای ساختمان در بابل، با عملی کردن کارهایی تخصصی و استفاده از موادی خاص، کاملا با کیفیت و مناسب، به ساختمان استحکام لازم را داده، آن را در برابر عوامل مختلف محیطی مقاوم می نمایید و طعم دلنشین آرامش و آسایش را در تمامی زمان اقامت در این ساختمان مقاوم شده خواهید چشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430