بستن

خدمات نما بدون داربست و با طناب برای کارهای نما – خدمات نمای ساختمان بدون داربست

شرکت میهن راپل پیشرو در خدمات نما

برای انجام خدمات نمای ساختمان با شرکت میهن راپل تماس بگیرید و جزییات کارتان را برای ما توضیح بدهید تا قیمت و نوع کار را به شما بگوییم. تمام کارهای نما را میتوانیم به راحتی در کمترین زمان ممکن انجام بدهیم. خدماتی همچون اب بندی نماپیچ و رولپلاک سنگ نماعایق کاری انواع دیوار نمانقاشی نمای ساختمان – نصب بنر و نصب توری مرغی پاسیوبستن درز انقطاعنماشویی -نصب اجسام در ارتفاع و کلیه خدمات نما توسط میهن راپل انجام میشود.

خدمات نمای ساختمان بدون داربست
خدمات نمای ساختمان بدون داربست

خدمات بدون داربست یا با طناب برای انجام کارهای نما

امروزه با گسترش شهرها و ازدحام جمعیت تقاضای افراد نسبت به قدیم در حال افزایش است در شهرهای پرجمعیت و بزرگی مثل تهران شکل به کارگیری از سیستم داربست تقریبا قدیمی شده است و شرکتهای معتبر راپل از سیستم راپل کار با طناب های محکم و مقاوم در ارتفاعات جهت انجام فعالیت های نما کاری ساختمان ها،برج ها، ارتفاعات کوه و.. استفاده میکنند.

این شرکتها برای انجام عملیات خدمات با طناب از نیروهای متخصص و آموزش دیده ای استفاده میکنند.

این افراد شامل کارگران حرفه ای و تکنسین های با تجربه هستند. خدمات بدون داربست توسط راپل کار انجام میشود .

این خدمات با راپل نوعی کار کردن با طناب در ارتفاعات است که کلیه ی عملیات ساختمانی توسط راپل کار با استفاده از سیستم استفاده از خدمات با طناب در بخش ارتفاعات که هر فردی به راحتی قادر به انجام آن نیست صورت میگیرد راپل کار به هر بخشی از ارتفاعات ساختمان که هر فردی توان بالارفتن از آن را ندارد تسلط دارد در این مقاله توجه شما عزیزان را به بررسی موضوع درباره ی انجام کارهای نما با طناب و خدمات بدون داربست جلب مینماییم.

مطلب پیشنهادی ما  پیچ و رولپلاک نما در پاکدشت-اب بندی نما و عایق کاری در پاکدشت-راپل کار در ارتفاع پاکدشت
خدمات نما با طناب تهران کرج
خدمات نما با طناب تهران کرج

خدمات بدون داربست

با اطمینان میتوان گفت که امروزه استفاده از خدمات بدون داربست موثرتر از شکل قدیم استفاده از سیستم داربست است زیرا مقرون به صرفه تر، کم هزینه تر نسبت به استفاده از سیستم داربست و با سرعت عملکردی بالاتری انجام میشود.

یک تفاوت دیگر استفاده از خدمات با راپل در مقایسه با سیستم استفاده از داربست نیروهای متخصص و دوره دیده این میباشد که در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام میشوند.

خدمات با طناب

اما خدمات با طناب در بخش ارتفاعات نمای ساختمان، برج ،کوه و…شامل موارد زیر میباشد.

1-شستشوی نمای بیرونی ساختمان
خدمات با راپل ،توسط راپل کاران با استفاده از خدمات بدون داربست جهت نظافت و شستشوی مناسب نمای بیرونی ساختمان های مرتفع با استفاده از خدمات با طناب در ارتفاعات انجام میشود .به این صورت که هر گونه آلودگی ،کثیفی که ناشی از گذشت زمان، غبار، دود ماشین آلات و ..بوده است توسط مواد شوینده ای که ترکیبات مناسبی از نانو دارد در کوتاهترین فرصت ممکن از بین میبرد .

نانو ماده ای است که حالت لایه ای بر روی ساختمان روکش نازکی میندد و جلوگیری از هر گونه کثیفی و جرم بر روی سطح ساختمان را به همراه دارد. نام وسیله ای که عمل شستشو نمای ساختمان را انجام میدهد واتر جت میباشد که توسط راپل کار به سرعت صورت میگیرد.

2-درزبندی نمای ساختمان
درزبندی نمای ساختمان با استفاده از خدمات بدون داربست، توسط راپل کار اتجام میشود. در این نوع عملیات همه ی شکاف ها، درزها، بریدگی ها در بخش های مختلف نمای ساختمان با بهره گیری از چسب های مقاوم در انواع نمای سیمانی، شیشه ای، کامپوزیتی در کوتاهترین زمان ممکن انجام میشود.

مطلب پیشنهادی ما  چسب عایق کاری نمای ساختمان با پایه اب

توجه کنید وجود درزها، شکاف ها در سطح بیرونی نمای ساختمان باعث میشود که رطوبت ،آلودگی ،کثیفی در مدت زمان کمی با نفوذ در پشت سنگ آنها را شل کند و سنگی که شل میشود به راحتی میتواند کنده شود و خطر ریزش و سقوط به پایین ارتفاعات را به همراه دارد.

گاهی ایجاد شکاف های عمیق یا ترک روی سطح ساختمان زمینه ی لانه سازی پرندگان را فراهم میکند که ایجاد فضولات پرنده سبب جمع شدن حشرات موضعی به داخل ساختمان و خطرآفرینی برای دیگر افراد را به دنبال خواهد داشت.

اجرای عملیاتی خدمات با طناب توسط راپل کار با اعزام این نیروی متخصص توسط شرکت راپل معتبر به محل مورد نظر در اسرع وقت میباشد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان با استفاده از سیستم داربست انجام میشود ولی در بیشتر موارد با توجه به توانایی بالای راپل کار در ارتفاعات و راه ها و مسیرها در بخش هایی از ساختمان که کارگر معمولی توانایی بالا رفتن از آن را ندارد توسط راپل کار با اجرای تکنیک ها و روش های انعطاف پذیر با سرعت بالا و هزینه ی کمتر در مقابل استفاده از سیستم داربست انجام میشود.

رنگ آمیزی در ساختمان با نانو انجام میشود.

زیرا با گذشت زمان دچار پوسته پوسته شدن و فرسودگی نخواهد شد و چیزی هم از زیبایی و جذابیت آنها کم نخواهد شد. همه ی این کارها توسط سیستم خدمات با طناب توسط راپل کار انجام میشود.

رزین نمای ساختمان
برای بیشتر شدن میزان براقیت نمای ساختمان از رنگ رزین استفاده میشود. این رنگ بعد از کشیده شدن بر روی سطح ساختمان سخت و محکم میشود.

مطلب پیشنهادی ما  متخصص اب بندی نمای ساختمان در امل و بابل و رویان و نور(سنگ سیمان)

تا سالهای طولانی میزان براقیت نما حفظ میشود. این مدل رنگ بر کیفیت ساختمان موثر میباشد. این کار توسط راپل کار با استفاده از خدمات با طناب در ارتفاعات جایی که هر فردی قابلیت دسترسی به آن را ندارد انجام میشود.

خدمات با راپل توسط شرکت راپل معتبر در تهران با اعزام نیروی متخصص ماهر انجام میپذیرد.

نور پردازی نمای ساختمان
یکی دیگر از خدمات با راپل برای زیباسازی و جلوه بهتر نمای بیرونی ساختمان استفاده از لامپ های مخفی است که در بخش خدمات با طناب توسط راپل کار اعزام شده از سوی شرکت راپل معتبر انجام میشود زیرا کار در ارتفاعات تنها از طریق این نیروی دوره دیده انجام میشود.

نصب تابلوهای بزرگ تبلیغاتی
این کار هم فقط از طریق راپل کار انجام میشود که در پشت بام بعضی از منازل یا اماکن باید نصب شود .شرکتهای تبلیغاتی برای معرفی کردن بهتر محصولات و شناساندن برندهای معتبر شرکتشان از تبلیغات نصب تابلوهای تبلیغاتی استفاده میکنند برای این کار مجوزهای لازم را کسب نموده اند.

جمع بندی
راپل کار در بخش خدمات با طناب به علت آموزش های لازمی که دیده است به سایر نقاط دسترسی دارد و کار در ارتفاع برایش راحت و آسان میباشد راپل کار عمل انجام خدمات نما را در زمان کم و به سرعت انجام میدهد و کیفیت کار برایش مهم است اما در سیستم داربست کارگر انعطاف پذیری حرکتی ندارد و هزینه و زمان کاری در این سیستم بیشتر میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430