بستن

خدمات سنگ و شیشه و سیمان و کامپوزیت نمای ساختمان در تهران کرج – شمال کشور

خدمات سنگ و سیشه و کامپوزیت و سیمان با میهن راپل

میهن راپل در سیمان و سنگ و شیشه و کامپوزیت نمای ساختمان تخصص ویژه ای دارد. تعمیرات این نوع نماها با طناب و بدون داربست انجام میشود. میهن راپل متخصص در انجام تمامی خدمات شیشه و کامپوزیت و سیمان و سنگ در تهران و کرج و شمال کشور میباشد.

قیمت خدمات نمای سنگی سیمانی شیشه ای و کامپوزیتی در تهران وکرج

قیمت خدمات سنگ و سیمان و شیشه به دلیل تنوع فراوان در طرح های نما باهم فرق میکنند. مثلا چند صد نوع نمای سنگی داریم که خود نما طرح و اندازه متفاوتی دارند. در نتماهای سیمانی کلی خدمات داریم که میتوانید با تماس انها را باما در میان بگذارید. نماهای شیشه ای هم به همین منوال باید نوع خدماتی که میخواهید روی شیشه نمای ساختمان انجام بدهید را تماس بگیرید و با ما در میان بگذارید تا قیمت به شما اعلام گردد.

طریقه انجام کار برای شیشه سنگ سیمان کامپوزیت

کار خدمات نمای سنگ و شیشه خودتان میدانید که با طناب انجام میشود. خدمات این چنینی با بستن طناب به بالای پشتبام به یک جسم سخت و محکم انجام میشود. بدون داربست شغلی است که جدیدا بین ایرانی ها باب شده و بسیار رونق پیدا کرده است.

خدمات سنگ و شیشه و سیمان و کامپوزیت نمای ساختمان با طناب و بدون داربست در کرج و تهران

شرکت عایق نمای ساختمان میهن راپل اماده انجام خدمات سنگ و سیمان و شیشه نمای ساختمان در تهران و کرج با روش راپل میباشد که همچنین کارهای ما دارای ضمانت ده ساله و قرارداد و بیمه میباشد.

مقدمه

زمانی که وارد یک خیابان یا کوچه می شوید حتما با دیدن ساختمان ها و آپارتمانهای مرتفع که ظاهر و نمای زیبایی دارند خشنود میشوید و حتما در ذهن خود به این نتیجه دست پیدا میکنید که معمار و طراح این ساختمانها چه با ذوق و سلیقه توانستند چنین بناهایی را ابداع نمایند. اما ارزش و قیمت این ساختمان ها در طرز ساخت بنا و یا زیباسازی نمای ظاهری ساختمان میباشد.

وقتی سنگی از نمای ساختمانی میریزد در جلوی چشم فرد بیننده ارزش و زیبایی ساختمان از دست میرود.

اما در این بین افرادی هستند که با هزینه ی ناچیز اقدام به محکم سازی سنگ نما در کوتاهترین زمان ممکن را انجام میدهند. آنها به جای بکار بردن روش قدیمی استفاده از داربست از خدمات نما با طناب استفاده میکنند.

خدمات نما بدون داربست روشی جدید از خدمات نمای ساختمان میباشد.

که امروزه در بیشتر شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج به شکل مرسوم مورد استفاده قرار میگیرد.

خدمات نما توسط تیمی ماهر و آموزش دیده در بهترین شکل ممکن انجام میشود در این مقاله قصد داریم به بررسی درباره ی موضوع خدمات نمای ساختمان با طناب و بدون داربست در کرج و تهران بپردازیم پس با ما همراه شوید.

خدمات نمای ساختمان با طناب بدون داربست کار
خدمات نمای ساختمان با طناب بدون داربست کار با بهترین کیفیت

خدمات نمای ساختمان چیست؟
در کار ساختمان سازی به شکل بیرونی ظاهری ساختمان نما گفته میشود.
خدمات نمای ساختمان به موارد زیر دسته بندی میشود.
1-خدمات نما با طناب
2-خدمات نما بدون داربست
3-خدمات شستشوی نمای ساختمان
4-خدمات کار در ارتفاع
5-خدمات پیچ و رولپلاک که از مهمترین نوع خدمات در راستای مقاوم و محکم کردن بنای ساختمان است.

خدمات سنگ نما با طناب

امروزه در شهرهای بزرگ و پیشرفته مانند تهران، کرج برای انجام خدمات مربوط به ساختمان ها از نمای بیرونی مثل: ترمیم و شستشوی سنگ نمای ساختمان ها از خدمات نما بدون داربست در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین هزینه و بهترین و تخصصی ترین روش خدمات نما با طناب استفاده میگردد.

راپل چیست ؟ نوعی روش پیشرفته و جدید همراه با کادر متخصص و دوره دیده و علم دسترسی با طناب گفته میشود.

و امروزه به علت پیشرفت در تکنولوژی و تغییرات سبک زندگی افراد مخصوصا در شهرهای پر جمعیت روش استفاده از خدمات نما بدون داربست و با استفاده از طناب یکی از مدرن ترین روش ترمیم و بازسازی و شستشوی سنگ نمای ساختمان میباشد.

خدمات شستشوی سنگ نمای ساختمان

امروزه در شهرهای پرترافیک و پرجمعیت بزرگ مثل: تهران، کرج، مشهد، تبریز برای شستشوی بدنه ی ساختمان ها از روش های جدیدی استفاده میشود.

ترافیک های بالا و دود ناشی از آنها به همراه کارخانجات صنعتی که نزدیک شهرها احداث شدند مهمترین عوامل آلودگی و کثیفی به شکل دوده هایی سیاه بر روی نمای ظاهری ساختمان ها نقش میبندند که نمای ساختمان های زیبای امروزی را تبدیل به ظاهری زشت و سیاه مینماید.

مطلب پیشنهادی ما  قیمت نصب توری مرغی روی پاسیو و نورگیر یا حیاط خلوت در تهران و کرج

اما به مرور زمان این کثیفی باعث خوردگی سنگ نماهای ساختمان میشود و زمانی که از بیرون به ظاهر ساختمان توجه نمایید نمای بیرونی با شکل نامناسبی را خواهید دید که باعث میشود ارزش ظاهری وقیمتی آن را تا حدود قابل توجهی کاهش دهد.

در این راستا تیم های متخصص و دوره دیده از شرکتهای معتبر در شهرهای بزرگ تهران و کرج با بکار بردن مواد و مصالح مرغوب که دارای کیفیت بالا و تکنولوژی نانو میباشد و به کار گرفتن دستگاه های مدرن نماشویی اقدام به پاکسازی نمای ظاهری ساختمان مینمایند.

4-خدمات سنگ کار در ارتفاع :که به 2 صورت انجام میگردد.

1-خدمات کار با نصب داربست (شکل قدیمی تر)
2-خدمات کار با استفاده از طناب (شکل مدرن و جدید)
5-خدمات پیچ و رو پلاک: از مهمترین نوع خدمات برای محکم کردن ومقاوم سازی بنای ساختمان میباشد. که شکل دیگر از نماشویی ساختمان توسط نماشو به عنوان پیچ رو لپلاک نما انجام میگردد.

دلایل شستشوی نما در ساختمان

1-خدمات نمای ساختمان به شکل های مختلف انجام میشود.

ممکن است خدمات نما با طناب، یا خدمات نما بدون داربست انجام شود که امروزه به دلیل شلوغی و ازدحام جمعیت و ترافیک شهری و گرفتن دوده و سوختهای فسیلی عمل شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب و بدون داربست به بهترین شکل ممکن توسط تیمی مجرب و توانمند انجام میشود.

2-گاهی در حین انجام نماسازی بر روی سطح ساختمان موادی ریخته میشود که باعث میشود شکل ظاهری ساختمان را نامناسب و زشت جلوه دهد.

به همین دلیل شستشوی ساختمان با استفاده از شکل راپل (طناب) در کوتاهترین زمان ممکن پیشنهاد میشود.
3- نماشو فردی است که نماشویی ساختمان را با استفاده از عملیات پیچ رو لپلاک نما انجام میدهد.

اما در عملیات نماشویی، نماشو باید سنگ نماهای ساختمان را چک کند برای جلوگیری از خطر شل شدن و ریزش سنگ نماهای ساختمان ،نماشو باید ازپیچ رولپلاک استفاده نماید. تا از خطرات ریزش و افتادگی سنگ جلوگیری کامل به عمل بیاید.

خدمات نمای ساختمان با طناب یا راپل

نمای ساختمان باید دارای شکل منعطف پذیری باشد یعنی مصالحی که در بخش نمای ساختمان بکار گرفته میشود باید در ساخت اشکال هندسی در نمای بیرونی ساختمان بکار برده شود.

خدمات نما و طراحی ساختمان باید طوری باشد که ارتباط فضای بیرونی ساختمان با داخل آن به راحتی برقرار باشد یعنی فضای بیرونی ساختمان دارای چشم انداز مناسب و داخل ساختمان دارای نورگیر و تابش نور خورشید به میزان کافی باشد.

2-خدمات نما در بخش نمای ساختمان باید طوری باشد که ساختمان در برابر عوامل مختلفی مثل :طوفان ،باد،زلزله، گردباد، جو نامناسب آب و هوایی، سرما، گرما کاملا استحکام و مقاومت کافی را داشته باشد.

3-نمای زیبای جلوه ی بیرونی یک ساختمان اثر انجام کار یک هنرمند و معمار حرفه ای میباشد که هنری خلاق را با ذوق و سلیقه بالا در کوتاهترین زمان ممکن خلق مینماید.

ظاهر زیبای نمای بیرونی ساختمان در ذهن افراد نشان دهنده ی کار دست معمار خالق اثر و هنر میباشد.

4-خدمات نما، در طراحی ساختمان باید طوری باشد که ساختمان از یخ زدگی یا خطرات آتش سوزی ،ضربه، افتادن و یا شل شدن سنگ نماها در امان و مقاوم باشد.

5-استفاده از نماهای شیشه ای که ساختمان را در برابر سرما، گرما، در امان کافی قرار دهد.استفاده از شیشه 2 جداره برای جلوگیری از هر گونه سرصدایی پیشنهاد میشود.

در شکل طراحی ساختمان باید میزان عایق بودن شیشه ها در برابر گرما و سرما دقت لازم صورت گیرد.

خدمات نمای ساختمان در تهران کرج

امروزه بعضی از شرکتهای مهم در تهران و کرج از سیستم راپل یعنی بکارگیری از طناب بدون استفاده از داربست استفاده می کنند. هدف از بکارگیری سیستم راپل در بخش ارتفاعات ساختمانی، تمیز کاری نمای ساختمان، تعمیرات سنگ نماها، اضافه نمودن بعضی از امکانات دیگر به سنگ نمای ساختمان میباشد.

اما در این بین خدمات ویژه ی دیگر مثل: رنگ آمیزی نمای آجری ساختمان ها ،نصب توری در بخش نمای بیرونی ساختمان، نصب سایبان برای ایجاد سایه در فصل گرم تابستان جلوگیری از پخش مستقیم نور آفتاب به فضای داخل ساختمان و ایجاد سایه برای استراحت افراد مناسب میباشد. کار با خدمات نمابا طناب آسانترین روش میباشد و از نظر امنیتی بیشتر از کار با استفاده از داربست میباشد.

در گذشته و حتی شکل امروزی هنوز هم از سیستم داربست برای خدمات نما در ساختمان ها استفاده میشود اما درکار کردن توسط داربست به هزینه و زمان بیشتری احتیاج میباشد و خطرات ناشی از پرتاب سنگ، آجر، خطر سقوط مصالح ساختمانی، پرت و سقوط کارگران در حین عملیات و هزاران اتفاق دیگر توانسته خدمات نما با طناب (راپل)را امکان پذیر نماید. که بهترین شکل خدمات دهی در ساختمان میباشد که در کوتاهترین و کمترین هزینه ممکن امکان پذیر میباشد.

مطلب پیشنهادی ما  تثبیت سنگ نمای ساختمان با پیچ رولپلاک - ترمیم و تعمیرات نمای ساختمان تهران و کرج

خدمات نما

اما در تهران و کرج خدمات نمای ساختمان در بیشتر قسمتهای مختلف شهر بخاطر ازدحام جمعیت و پیشرفت تکنولوژی از سیستم راپل استفاده میشود.

این سیستم استفاده از طناب بدون وجود داربست است که در شرکتهای معتبر ومشهور توسط کادر متخصص و آموزش دیده انجام میگردد.

1-شستشوی نمای ساختمان

که توسط مواد قابل شستشوی با کیفیت آلمانی انجام میگردد. این نوع شوینده خاصیت ضدرسوب وجرم دارد که بر روی سطح شیشه، کامپوزیت، سنگ، آجر ریخته و توسط سیستم راپل به راحتی عمل پاکسازی انجام میگردد.

گاهی روی سطح شیشه و حتی نمای آجری بیرونی ساختمان دوده و کثیفی زیادی بر اثر گذشت سالها باقی میماند که تنها راه حل تمیز شدن آن توسط خدمات نما با طناب میباشد که این کار در سطح ارتفاع ساختمان مورد نظر به راحتی انجام میشود.

2-تعمیر و ترمیم نمای بیرونی ساختمان

از عمده کارهای دیگر شرکتهای راپل در بخش ارتفاعات ساختمان های مورد نظر، تعویض شیشه ،پوشش درز بین 2 ساختمان، تعمیر لوله آب و بخاری و در کل تعمیر و ترمیم نمای بیرونی ساختمان با استفاده از خدمات نما بدون داربست میباشد.

که بیشتر در شهرهای بزرگی مثل: تهران، کرج توسط نیروی ورزیده و ماهر و دوره دیده در کوتاهترین زمان ممکن و هزینه پایین با رعایت سیستم ایمنی بدن استفاده از کلاه ضربه گیر و طناب مخصوص و تجهیزات ایمنی دیگر به بهترین شکل ممکن انجام میشود.

3-استفاده از رنگ نمای با ثبات مقاوم برای ساختمان

استفاده از پایه آب یکی از مقاومترین و با ثبات ترین رنگ نما ساختمان در زمان شرایط نامساعد جوی و سخت بارانی است.

4-سندبلاست وواترجت نمای ساختمان

اگر بنای ساختمانی دارای جرم زیاد و کثیفی بسیاری گردد طوری که با پاک کننده ی شیمیایی قابل شستشو نباشد در این میان از دستگاه سندبلاست واترجت باید استفاده نمود. خاصیت کاربردی این دستگاه به این شکل است که یک لایه ضخیم از جرم را به راحتی توسط سیستم راپل بر میدارد.

5-نصب ورق شیروانی

از انواع سقف های پر کاربرد در مناطقی که میزان رطوبت و بارندگی بیشتر است استفاده از سقف ورق شیروانی میباشد. با نصب این سقف علاوه بر شکیل تر شدن سازه کمک شایانی در زمان بارش های طولانی مدت میگردد. که توسط خدمات نما با طناب در کوتاهترین زمان ممکن به راحتی انجام میشود.

6-نصب آلاچیق ولمبه نما

برای پوشش دادن به قسمت بالایی شیروانی، از لمبه نما استفاده میگردد.

آب بندی نمای ساختمان

آب بندی نمای ساختمان، برای حفاظت از فضای داخلی سازه در مقابل بارش های باران و برف از اهمیت خاصی برخوردار میباشد.

اما اثر بارندگی بر سازه و نفوذ بارش های شدید به داخل ساختمان ،به نوع و سال ساخت سازمان ارتباط زیادی ندارد.

 

قیمت خدمات نما با طناب

قیمت سایر بخش های خدمات نما بدون داربست کاملا با هم متفاوت است .مثلا قیمت خدمات نماشویی با پیچ رولپلاک سنگ نما با هم متفاوت هستند.

قیمت نهایی هر قسمت از نمای ساختمان بعد انجام کار توسط نظر کارشناسان شرکت داده میشود. در اصل هر بخش از نمای ساختمان قیمت مختص به خود را دارد و با بخش های دیگر ساختمان کاملا متفاوت است.

بررسی انواع نما در شکل ظاهری ساختمان ها

در انجام خدمات نما با طناب و بدون استفاده از داربست، باید به نحوه ی قرار گرفتن ساختمان چه مسکونی، اداری و این که در چه مکانی و چه شرایط جوی آب و هوایی قرار گرفته است حتما مد نظر قرار داده شود.

برای انجام دادن نمای ساختمان در منازل لوکس در شهر تهران، کرج دقت کنید که این منازل لوکس دور و بر چه ساختمان هایی قرار گرفتند.

با توجه به نحوه ی قرار گرفتن آنها کار خدمات نمای ساختمان را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید.

توجه کنید در این امر از نیروی متخصص استفاده نمایید.

همچنین خدمات نما در رستوران با یک کافی شاپ باید متفاوت باشد .

رستوران باید دارای نورگیر کافی باشد و این موضوع زمان احداث و ساخت نما باید مورد توجه قرار گیرد.

اگر دقت کرده باشید کافی شاپ ها، فضای داخلی تاریکی دارند بخاطر این که جو باید رمانتیک باشد بخاطر همین موضوع خدمات نما در 2 مورد مذکور کاملا متفاوت میباشد و در زمان خدمات دهی باید به استانداردها و موارد با اهمیت توجه کافی نمود.

مطلب پیشنهادی ما  عایق کاری نمای ساختمان در رامسر و کتالم سادات و نمک ابرود با چسب عایق نانو

همچنین در ساخت رستوران های سنتی خدمات نما باید بتواند گوشه ای از سنت مردم قدیم و شکل یاستانی، آداب رسوم فرهنگ مردم پیشین را به تصویر بکشد.

و طوری این بنای ساختمان طراحی و ساخته شود که فردی که از فاصله ی دور دنبال رستوران سنتی با غذا و دوغ سنتی است بتواند با دیدن شکل ظاهری و نمای باستانی رستوران آن را شناسایی کند.

در ضمن انواع خوراکی هایی که در این مدل رستوران ها طبخ میشوند کاملا سنتی و به گذشته ایران بر میگردد.

بوی عطر آب گوشت به شکل دیزی سنتی به همراه دیگر مخلفات و دوغ خوش مزه بیانگر وجود رستوران های تاریخی باستانی در مکان مورد نظر میباشد.

اما خدمات نما در ساختمان مدرن شهرهای تهران، کرج نیاز به نیروی با تجربه دارد. که شرکت با توجه به نوع بافت این ساختمان ها نیروی ورزیده و با تجربه را برای انجام عملیات راپل به محل مورد نیاز میفرستد.

انجام عملیات راپل در یک منطقه خوش آب و هوا که منزل مسکونی وسط قرار گرفته و دور تا دور آن خانه های لوکس احداث شدند نیاز به دقت و تجربه کافی توسط نیروی متخصص شرکت میباشد.

خدمات نما با طناب، اجرای عملیات راپل در خانه های دوبلکس با خانه های ویلایی کاملا متفاوت است .خدمات نما بدون داربست درباره ی ساختمان ها و منازل مختلف متفاوت میباشد.

استفاده از مصالح برای نمای ساختمان

استفاده از مصالح با کیفیت در کار خدمات نمای ساختمان بسیار مهم میباشد طوری که شرکتها اغلب توسط کاتالوگ نوع مصالح بکار برده در ساختمان را همراه با قیمت به مشتری از قبل اجرا اعلام مینمایند که حتی در این بین ممکن است قیمت تمام شده بکار بردن مصالح بسیار پایین باشد.

اما نوع مصالح ساختمانی مانند آجر، سنگ متریالی که برای زیباسازی نمای ساختمان استفاده میشود برای مقاومت، استحکام و زیباسازی نمای ساختمان بسیار مهم میباشد.

معمولا شرکتهای مهم با نشان دادن کاتالوگ به مشتری آن را از نمونه های مصالح موجود با قیمت آگاه میسازد.

بعضی افراد به دنبال مصالح ارزان قیمت میباشند توجه به این نکته حائز اهمیت است که مصالح ارزان بکاربرده شده در نمای ساختمان ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشد و در اثر عوامل طبیعی مثل :زلزله، آفتاب شدید، سرمای زیاد،برف و باران استقامت خود را از دست بدهند و یا نما ریزش شدید داشته باشد یا نیاز به تعمیر داشته باشد زیرا این عوامل باعث شکاف، خرابی، ریزش سنگ یا آجر ساختمان ها میشوند.

مصالح ساختمانی مثل در ،پنجره باید طوری در ساختمان ساخته شود که امکان نور آفتاب داخل ساختمان را به اندازه ی کافی فراهم کند. اما در فصل سرما طوری در و پنجره ساخته شود که مانع از ورود هوای سرد به داخل ساختمان و خروج هوای گرم از داخل ساختمان را دارا باشد.

رعایت همه ی موارد گفته شده در بحث خدمات نما میتواند ایمنی و امنیت لازم را فراهم کند.

چیدمان درست سایز اجزای ساختمان و انتخاب متریال صحیح در شکیل تر شدن بنا در هنگام روز موثر است. همچنین نور پردازی در شب و زمان تاریکی هوا از موارد مهم در بخش طراحی خدمات نما در ساختمان میباشد.

خدمات نما در تهران ،کرج

خدمات نما در تهران، کرج بوسیله ی شرکتهای معتبر و مشهور انجام میشود. این شرکتها فعالیت هایی مثل: نماشویی، تمیز کردن سازه های بیرونی ساختمان، ایمن سازی، پبچ رولپلاک کردن سنگها، سازه های آسیب دیده نما و.. را توسط کادر نیروی ماهر و با تجربه کافی در کوتاهترین زمان ممکن و با سرعت قابل ملاحظه و هزینه پایین توسط سیستم عمل اجرای راپل انجام میدهند.

جمع بندی خدمات نمای ساختمان
امروزه با گسترش پیشرفت تکنولوژی، افزایش جمعیت شهر نشینی استفاده از روش های قدیمی در شهرهای بزرگ مثل تهران، کرج ،مشهد،تبریز جای خود را به روشهای جدیدتر مثل خدمات نماباطناب ،در کوتاهترین زمان ممکن با هزینه پایین توسط نیروی ماهر و با تجربه با بهترین مصالح برای خدمات نمای ساختمان استفاده میشود.خدمات نمابدون داربست به شکل راپل انجام میشود. خدمات نما در هر منطقه از هر شهری با رعایت بکارگیری اصول و قوانین صحیح انجام میگردد. و این خدمات با توجه به موقعیت ساختمان های مختلف در شهرهای مختلف متفاوت است که با رعایت اصول وقوانین لازم میتوان بهترین خدمات دهی را اجرا نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430