بستن

راپل در مازندران و راپل کار در مازندران – ساری امل بابل محمود اباد بابلسر نوشهر چالوس

راپل کار و خدمات راپل در شمال کشور و استان مازندران – (امل – بابل  – ساری – نوشهر چالوس – تنکابن – بابلسر – محمود اباد – نور

امروزه با توجه به گسترش شهرها و ساختمان های چند طبقه خدمات راپل گسترش پیدا کرده است.رسیدگی به نمای ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اولین چیزی که از یک ساختمان به چشم میخورد نمای آن است.

خدمات راپل با شرکت ایمن کار پیچ و رولپلاک در شهرهای شمالیه چالوس نوشهر،امل – بابل  – ساری – نوشهر چالوس – تنکابن – بابلسر – محمود اباد – نور به صورت حرفه ای انجام می شود.

 

کار در ارتفاعات در مازندران

هرگونه کاری که در ارتفاع بیشتر از ۱.۲ متر نسبت به زمین انجام شود کار در ارتفاع می گویند.دسترسی به ارتفاعات مخصوصا در ساختمان های مرتفع بسیار دشوار است.بنابراین خدمات مربوط به ساختمان امروزه به یکی از دغدغه ها تبدیل شده است . خدمات کار در ارتفاع صنعتی همان کار روی نمای ساختمان است.کار در ارتفاع یا با طناب یا با داربست انجام می شود. راپل در مازندران یکی از خدمات ساختمان مربوط به کار در ارتفاعات است.ارتفاع کار در مازندران با تضمین و کیفیت بالا انجام می شود.

 

راپل در مازندران

به مراحل فرود امدن به نقطه صفر وعبور در عرض ساختمان با استفاده از تجهیزات مخصوص راپل گفته می شود. خدمات راپل در ارتفاعات زیاد و در نمای ساختمان با استفاده از راپل کاردرمازندران انجام می شود.با استفاده از این روش دیگر نیازی به استفاده از داربست های گران قیمت نیست.هر چه هزینه راپل کار زیاد باشد باز هم از داربست ارزان تر خواهد بود.راپل استفاده از یک طناب برای فرود آمدن است.راپل به دو صورت راپل ورزشی و راپل صنعتی می باشد.

خصوصیات راپل کار در شمال کشور

۱.مهارت بستن طناب در جای ایمن
۲.آشنایی با تمام ابزارآلات
۳.نداشتن ترس از ارتفاعات
۴.سلامت کامل کمر،دست و پا

 

مزیت های راپل در مازندران

خدمات راپل با امنیت بالا و هزینه کم صورت میگیرد.برای مکان هایی که امکان آوردن داربست وجود ندارد راپل گزینه مناسبی است.راپل کاردرمازندران خدمات را در کمترین زمان انجام می دهد.هیچگونه آسیبی به بدنه ساختمان وارد نمی شود.راپل سبب افزایش عمر ساختمان نیز می شود.گاهی برای افراد سوال پیش می آید که آیا کار در ارتفاع با طناب خطرناک است؟در جواب به این سوال باید گفت که خدمات راپل در ساری محموداباد و بابلسر با استفاده از تجهیزات ایمنی صورت میگیرد و نسبت به داربست خطرات کمتری دارد.

مطلب پیشنهادی ما  عایق کاری دیوار خارجی نمای ساختمان در تهران و کرج(ارزان)

 

قیمت خدمات راپل در مازندران

قیمت راپل بستگی به متراژ عرضی ساختمان ، تعداد طبقات موجود در ساختمان و نیز نوع خدماتی که ارائه می شود؛ دارد.راپل در ساری بابل امل ، روشی ارزان برای کارهای ساختمانی می باشد.

 

خدمات راپل در مازندران

۱.پیچ و روپلاک نما
۲.نماشویی ساختمان
۳.آب بندی ساختمان
۴.تعمیرات نما در مازندران
۵.سیمان کاری
۶.نورپردازی نما در مازندران

 

نماشویی با راپل در مازندران

شست و شوی نمای ساختمان را نماشویی می گویند.نماشویی با استفاده از ابزارهای مختلف انجام می شود.نماشویی جز خدمات زیبا سازی است و با توجه به نیاز میتوان اقدام به نماشویی کرد.نماشویی به موقع از سقوط سنگ‌های نمای ساختمان که معمولا به دلیل آلودگی است ؛ جلوگیری می کند.نماشویی با دو روش داربست و طناب انجام می شود.استفاده از داربست زمان بر بوده و هزینه زیادی دارد.انجام نماشویی با داربست مشکل است.با راپل میتوان این کار را با هزینه‌ کمتر و ایمنی بیشتر و با سرعت عمل زیاد انجام داد.با نماشویی میتوان از آسیب هایی که به نمای ساختمان وارد می شود جلوگیری کرد.شستن نما با توجه به نوع نمای مورد استفاده متفاوت است.شستن نماهای شیشه ای نسبت به نماهای دیگر راحت تر بوده و ارزان تر است.

نورپردازی نما با راپل در شمال کشور

نمای ساختمان جذب کننده افراد و معرف کیفیت ساختمان است.نورپردازی سبب زیبایی و چشمگیر شدن ساختمان می شود.از نورپردازی نما میتوان در ساختمان های اداری،مسکونی و تجاری استفاده کرد. این روش نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر است.راپل کاردر مازندران با استفاده از وسایل ایمنی،تجهیزات نورپردازی را نصب می کند.نورپردازی سبب می شود ساختمان در شب جلوه خاصی داشته باشد.استفاده از نور ها باید با جنس رویه نمای ساختمان و مصالح به کار رفته هماهنگ باشد.از جمله نکاتی که باید در نورپردازی به آن توجه کرد هماهنگ بودن نور ها،مخفی بودن منبع نور،کم مصرف بودن منبع نور و توجه به بزرگنمایی ساختمان می باشد.

 

مطلب پیشنهادی ما  قدرتمندترین شرکت عایق کاری نما و اب بندی ساختمان در شفت و رودبار

 

پیچ و روپلاک سنگ شمال کشور

خدمات پیچ و روپلاک امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بارندگی ها،طوفان،زلزله سبب ریزش سنگ های‌ نما می شود. سقوط سنگ های نما یکی از نگرانی های افراد است.توصیه می شود قبل از ریزش سنگ خدمات پیچ و روپلاک انجام شود.زیرا ریزش سنگ نیازمند ترمیم است که هزینه بیشتری را به دنبال دارد.یکی از عوامل مهم در پیچ و روپلاک ، پیچ است.باید توجه کرد پیچ چهارسو‌بوده و جنس پیچ به گونه ای باشد که در برابر عوامل محیطی مقاوم باشد.

 

رنگ‌ آمیزی ساختمان با راپل در مازندران

نمای ساختمان بعد از مدتی جلوه خود را از دست می دهد.نقاشی ساختمان علاوه بر زیبایی سبب طول عمر جنس رویه ساختمان می شود.قیمت نقاشی ساختمان بستگی به وسعت ساختمان و رنگ مورد استفاده دارد.کیفیت نقاشی بستگی به نوع رنگ مورد استفاده دارد.رنگی که استفاده می شود باید با کیفیت بوده و در مقابل نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم باشد و همچنین عمر زیادی داشته باشد.رنگ آمیزی نما باید با استفاده از رنگ های با کیفیت و افراد متخصص و با تجربه انجام شود تا نتیجه کار خوب شود.

 

سیمان کاری با راپل در مازندران

سیمان از پر استفاده ترین مصالح در ساختمان است.سیمان کاری یکی از اقدامات زیباسازی ساختمان است.سیمان کاری به دلیل مقاومت زیاد و مناسب بودن با هر شرایطی کاربرد فراوانی دارد.افراد به دلیل سرمای شدید یا نم زدگی به داخل ساختمان سیمان کاری را انجام می دهند.اگر سیمان کاری درست انجام شود سبب زیبایی ساختمان می شود.مهم ترین عامل در قیمت،متراژ سطحی است که قرار است سیمان کاری شود.

 

آب بندی ساختمان با راپل در مازندران

زمانی که لاستیک های دور شیشه پنجره ها فرسوده می شود آب بندی شیشه خراب شده و در هنگام بارندگی یا نماشویی، آب از طریق پنجره ها به داخل نفوذ می کند.در این صورت میتوان اقدام به درزبندی با استفاده از چسب کرد.چسب های سیلیکونی برای این منظور استفاده می شوند و در مقابل uv مقاوم هستند.چسب های سیلیکونی چسبندگی زیادی دارند.یکی دیگر از مزیت های این چسب ارزان بودن آن است.نوع دیگر چسب های مخصوص درزبندی،چسب پلی اورتان است.این چسب مقاومت زیادی دارد.قیمت چسب پلی اورتان گران تر از چسب های سیلیکونی است اما مقاومت زیادی در شرایط سخت آب و هوایی دارد.

مطلب پیشنهادی ما  پیچ و رولپلاک نما در کرج با 40درصد تخفیف تابستان بدون داربست

 

تجهیزات راپل در مازندران

تجهیزات راپل برای امنیت راپل کار و راحتی کار در ارتفاع می باشد.این تجهیزات حتما باید سالم و استاندارد باشند.
طناب
راپل کاران با استفاده از طناب در ارتفاع معلق می مانند.طول طناب بین ۹تا ۱۲متر است.جنس طناب از ابریشم مصنوعی است و بسیار زبر می باشد.طناب راپل دو نوع دینامیک‌ و استاتیک می باشد.این طناب خاصیت کشسانی ندارد و بنابراین ایمن است.جایی که طناب به آن جا وصل می شود کارگاه نام دارد.
انواع کارگاه:
کارگاه طبیعی
کارگاه مصنوعی
کارگاه مرکب
در کار راپل حتما باید از دو طناب استفاده شود.طناب اول که طناب اصلی نام دارد؛راپل کار را ثابت نگه می دارد.طناب دوم یا طناب حمایتی از سقوط راپل کار جلوگیری میکند.این دو طناب به صورت جدا از هم بسته می شوند ودر هنگام سقوط طناب دوم از حادثه جلوگیری می کند.

 

نکات مراقبت از طناب در شمال

۱.حلقه نمودن اضافه طناب
اگر طناب بلند باشد ممکن است پای راپل کار به آن گیر کرده و سبب آسیب به راپل کار شود.
۲.خودداری از استفاده از طناب های فرسوده
اگر طناب فرسوده باشد هنگام کار ممکن است پاره شده و سبب سقوط راپل کار شود.
۳.شستن طناب بعد از تمام شدن کار
بعد از تمام شدن کار ، طناب باید کاملا با آب شسته شودو این گونه از صدمات کار بعدی جلوگیری می شود
کاربین
کاربین به دوصورت بیضی و موازی می باشد.کاربین برای اتصالات صحیح مورد استفاده قرار می گیرد.جنس کاربین از آلومینیوم و فولاد می باشد.
هشتی
هشتی یک حلقه بزرگ و یک حلقه کوچک دارد.حلقه بزرگ به کاربین و حلقه کوچک به طناب متصل می شود.نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که اگر هشتی و کارابین زمین بیفتند ؛ باید دور انداخته شوند.
هارنس
هارنس همان صندلی راپل کار است و توانایی تحمل وزن زیادی را دارد.
رول
به وسیله این دستگاه میتوان محل مناسب کارگاه را برقرار کنیم.نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که‌ محل کارگاه فرسوده نباشد.دستگاه شامل دو قسمت دسته و مته می باشد.
دیگر تجهیزات راپل شامل چکش،کلاه و دستکش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430