بستن

رنگ امیزی نما و نقاشی نمای ساختمان در رامسر و نمک ابرود و رودسر و کتالم

نقاشی نما و رنگ امیزی دیوار سیمانی در رامسر نمک ابرود و رودسر و کتالم

برای زیباسازی ساختمان در شمال کشور مالکین نمای ساختمان را رنگ امیزی میکنند که این کار روی قیمت ملک تاثیر مستقیم میگذارد. نماهای ویلا و ساختمان های چند طبقه اگر سیمانی باشند در طول عمر خود باید حتما نقاشی روی انها انجام بگیرد تا زیبایی خود را حفظ کند. شهرهای رامسر و نمک ابرود و رودسر و کتالم به دلیل بارش باران های شدید دیوارهای ساختمان دچار جلبک و سیاهی میشوند که اگر جلوی ان سریعا گرفته نشود باعث خسارات سنگین تری میشود.

رنگ نمای ضد جلبک روی دیوار سیمانی

برای نماهای شمال کشور به دلیل بارندگی زیاد باید از رنگ های ضد جلبک و ضد اب استفاده شود.رنگ های ضد جلبک تا 5سال میتواند از سیاه شدن نمای سیمانی جلوگیری کند و همچنین رنگ های ضد اب میتواند از نفوذ اب به داخل ساختمان جلوگیری کند و نوعی عایق روی سطح سیمانی باشد.

 

قیمت اجرای رنگ کردن نمای ساختمان در رودسر و رامسر و نمک ابرود و کتالم

قیمت رنگ امیزی نمای ساختمان در کتالم و نمک ابرود و رامسر و رودسر بر روی سیمان با لوازم مصرفی از متری 180 تا 280 قیمت گذاری شده است و نقاشی نما بدون لوازم مصرفی متری 100 تا 180 هزارتومان قیمت داده میشود.

 

اجرای نقاشی نما با طناب یا بدون داربست در کتالم نمک ابرود رامسر رودسر

نقاشی کردن نمای ویلا و اپارتمان بدون داربست انجام میشود. در شهرهای شمالی ایران به دلیل سقف های شیروانی انجام کار با طناب سخت میباشد ولی شرکت میهن راپل با در اختیار داشتن نیروهای بسیار کاربلد و زبده روی نماهای شیروانی دار هم میتواند خدمات رنگ امیزی را انجام بدهد.

مطلب پیشنهادی ما  کار در ارتفاع بدون داربست تهران و کرج - پیچ رولپلاک کار در ارتفاع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430