بستن

عایق رطوبتی دیوار خارجی و باران گیر سیمانی – با چسب و مواد خارجی

عایق رطوبتی دیوار خارجی سیمانی – عایق رطوبتی دیوار باران گیر

عایق رطوبتی دیوارهای باران گیر به صورت دستی انجام میشود. دستی یعنی با فرچه و سطل انجام میگیرد. این کار باعث دوام بهتر موادی است که روی سیمان و دیوار سنگی زده میشود.

چسب مصرفی عایق کاری دیوار خارجی

چسب مصرفی برای دیوار های سیمانی به اسم سوباش میباشد. این چسب که به اسم نانو هم میشناسیم دارای دوام بالایی است و در مقابل اب و نور خورشید ماندگاری بالایی دارد.

قیمت چسب به صورت سطلی چقدر است؟

قیمت چسب مورد نظر که در سطلهای ده کیلویی و بیست کیلویی وارد کشور میشوند لیتری 1میلیون پانصد قیمت دارد. این مواد را با هیچ مواد داخلی مقایسه نکنید و کافی است یک بار انرا روی دیوار و نمای خود استفاده کنید. قیمت بالای ان به دلیل مقاومت و دوام بالای ان است.

قیمت اجرای عایق دیوار خارجی و بارانگیر

اگر بخواهید هم چسب را داشته باشید و اجرای مناسب قیمت متفاوت است. عایق کاری از طریق شرکت ما که میهن راپل است به صورت بدون داربست اجرا میشود. اجرای ما نیاز به داربست ندارد و هزینه داربست را نمیپردازید. قیمت عایق دیوار بارانگیر که اکثرا سیمانی هم هستند از 1میلیون پانصد شروع میشود و رقم ثابتی ندارد. هرچقدر نما و پروژه شما بیشتر و بزرگتر باشد قیمت و هزینه ان نیست افزایش میابد.

عایق رطوبتی در کجای ایران استفاده میشود؟

عایق های رطوبتی در تمام نقاط ایران مورد استفاده قرار میگیرد. ولی بیشترین مصرف و اجرا را در شمال کشور و تهران و کرج تا به این لحظه داشته ایم. شمال به دلیل بارندگی های زیاد در طول سال باعث میشود که نم بیشتری به داخل ساختمان نفوذ کند. در تهران و کرج هم به دلیل تراکم زیاد ساختمان ها باعث نفوذ اب خواهد شد.

مطلب پیشنهادی ما  خدمات برقکاری نمای ساختمان-خدمات برق نما با طناب و بدون داربست تهران و کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09352675958