بستن

عایق رطوبتی دیوار خارجی سیمانی و باران گیر سیمانی – با چسب و مواد خارجی

عایق رطوبتی دیوار خارجی سیمانی

دیوار های خارجی سیمانی ساختمان همیشه در معرض باد و باران و سرما و گرما قرار دارند. به دلیل اتفاقات طبیعی دیوار سیمانی ترک میخورد و رطوبت از درون این ترک ها وارد ساختمان میشود. عایق رطوبتی نقش جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان را دارد. عایق رطوبتی دیوار خارجی و سیمانی به صورت مواد شفاف و مایع میباشد که میتوان به مدت چندین سال از ترک و نفوذ اب جلوگیری کرد.

عایق رطوبتی دیوار خارجی ساختمان جهت بستن راه نفوذ اب ساخته میشود و به دو نوع شفاف و رنگی تولید میشود که رنگی برای دیوار سیمانی و شفاف برای دیوار سنگی مورد استفاده قرار میگیرد.

عایق رطوبتی دیوار خارجی باطناب یا بدون داربست(راپل)

دسترسی ساکنین به دیوار خارجی روی ارتفاع غیر ممکن است به همین منظور باید برای اجرای عایق رطوبتی دیوار خارجی از روش بدون داربست استفاده شود.با طناب عایق کاری بسیار سریع و ارزان خواهد بود و اگر پس از اجرای کار مجدد اب نفوذ کند شرکت موظف است که تا ده سال ان قسمت را ترمیم بکند. راپل کارها متخصص عایق رطوبتی دیوارهای بیرونی ساختمان هستند و میتوانند از موادهایی استفاده کنند که هم دیوار را زیبا کند و هم میتواند از ورود نم از ان منطقه جلوگیری کند.

عایق طوبتی دیوار حارجی سیمانی
عایق کاری دیوار خارجی ساختمان با طناب

قیمت اجرای عایق دیوار خارجی و بارانگیر

عایق رطوبتی برای دیوار های سیمانی و سنگی و شیشه ای و کامپوزیتی استفاده میشود.

قیمت اجرای عایق رطوبتی انواع دیوارها به شرح زیر است:

  • دیوار سیمانی سفید: متری: 80هزارتومان    کنترات: از 2میلیون به بالا
  • دیوار سیمان سیاه: متری: 120هزارتومان    کنترات: از 4میلیون به بالا
  • دیوار سنگی یا نما: متری: 40هزارتومان      کنترات: از 2میلیون به بالا
  • نمای شیشه(پنجره): متری از 70تومان   کنترات:از 1میلیون به بالا
  • نمای کامپوزیت: متری65هزارتومان      کنترات:از 55هزارتومان به بالا
مطلب پیشنهادی ما  اب بندی نما در نکا و جویبار و رامسر رفع نما و رطوبت نما بندکشی و درزگیری نمای ساختمان

اگر بخواهید هم چسب را داشته باشید و اجرای مناسب قیمت متفاوت است. عایق کاری از طریق شرکت ما که میهن راپل است به صورت بدون داربست اجرا میشود. اجرای ما نیاز به داربست ندارد و هزینه داربست را نمیپردازید. قیمت عایق دیوار بارانگیر که اکثرا سیمانی هم هستند از 1میلیون پانصد شروع میشود و رقم ثابتی ندارد. هرچقدر نما و پروژه شما بیشتر و بزرگتر باشد قیمت و هزینه ان نیست افزایش میابد.

کلیپ عایق و رنگ دیوار خارجی و سیمانی نما

عایق رطوبتی دیوار خارجی
عایق رطوبتی دیوار خارجی

انواع دیوار سیمانی خارجی

  • دیوار سیمان سیاه
  • دیوار سیمان سفید
  • نمای سیمان
  • دیوار کناری سیمانی

اب بندی دیوار سیمان سیاه بیشتر برای نماهای کناری خارجی ساختمان اجرا میشود که جهت مقاومت دیوار و بستن راه اب به اتاق های مجاور ساختمان میگردد.

دیوار سیمان سفید خارجی نمای ساختمان پس از چند سال نیاز به رنگ امیزی و ترمیم پیدا میکنند. قبل از رنگ امیزی دیوار سیمان سفید اول باید ترک های ریز و درشت را با عایق های نانو پر کنیم تا اب نفوذ نکند. این کار با مواد نانو عایق ترکیه ای انجام میشود.

 

طریقه انجام عایق رطوبتی دیوار خارجی سیمانی

دیوار سیمانی را ابتدا باید با مواد سفت و غلیظ ترک گیری کرد تا تمام محفظه ها بسته شود. در ادامه یک دست روی تمام دیوار سیمانی مواد عایق زده میشود تا یک لایه روی کل سیمان بیاید.

مواد غلیظ را با پودر سنگ الک شده و عایق سوباش درست میکنیم.

 

عایق رطوبتی دیوار سیمانی
عایق رطوبتی دیوار سیمانی

عایق رطوبتی دیوار خارجی سیمانی – عایق رطوبتی دیوار باران گیر

عایق رطوبتی دیوارهای باران گیر به صورت دستی انجام میشود. دستی یعنی با فرچه و سطل انجام میگیرد. این کار باعث دوام بهتر موادی است که روی سیمان و دیوار سنگی زده میشود.

مطلب پیشنهادی ما  اب بندی نما در قزوین-ضد اب سازی نما در قزوین-جلوگیری از نشت و نفوذ اب در قزوین

چسب مصرفی عایق کاری دیوار خارجی

چسب مصرفی برای دیوار های سیمانی به اسم سوباش میباشد. این چسب که به اسم نانو هم میشناسیم دارای دوام بالایی است و در مقابل اب و نور خورشید ماندگاری بالایی دارد.

قیمت چسب به صورت سطلی چقدر است؟

قیمت چسب مورد نظر که در سطلهای ده کیلویی و بیست کیلویی وارد کشور میشوند لیتری 1میلیون پانصد قیمت دارد. این مواد را با هیچ مواد داخلی مقایسه نکنید و کافی است یک بار انرا روی دیوار و نمای خود استفاده کنید. قیمت بالای ان به دلیل مقاومت و دوام بالای ان است.

عایق سیمانی کناری
عایق رطوبتی دیوار سیمانی که بارانگیر میباشد.

عایق رطوبتی در کجای ایران استفاده میشود؟

عایق های رطوبتی در تمام نقاط ایران مورد استفاده قرار میگیرد. ولی بیشترین مصرف و اجرا را در شمال کشور و تهران و کرج تا به این لحظه داشته ایم. شمال به دلیل بارندگی های زیاد در طول سال باعث میشود که نم بیشتری به داخل ساختمان نفوذ کند. در تهران و کرج هم به دلیل تراکم زیاد ساختمان ها باعث نفوذ اب خواهد شد.

شرکت میهن راپل هم کار اجرایی عایق رطوبتی دیوار خارجی و سیمانی را انجام میدهد و هم فروش عایق های رطوبتی درجه یک را به صورت تکی و عمده ای میفروشد. دفتر مرکزی میهن راپل در تهران استاد معین و سمت شمال کشور نوشهر و کرج هم مهر شهر میباشد.

جنس موادی که برای عایق دیوار خارجی استفاده میکنیم اکرلیکی میباشد و میتوان انرا به راحتی با اب ترکیب کرد. برای دیوار سیمانی باید حتما از رزین های پایه اب استفاده کرد تا انعطاف زیادی داشته باشند.

مطلب پیشنهادی ما  چسب عایق کاری نمای ساختمان با پایه اب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430