بستن

عایق رطوبتی سنگ نما – بهترین عایق رطوبتی نمای ساختمان

عایق رطوبتی نمای ساختمان

به کلیه مواد هایی که جهت جلوگیری از ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان روی نما استفاده میشود را عایق رطوبتی میگویند.الویت عایق رطوبتی برای دیوارهایی میباشد که نم و رطوبت از سنگ رد شده و گچ داخل ساختمان را خراب کرده باشد. عایق رطوبتی نمای ساختمان انواع مختلف دارد با کیفیت های متفاوت به فروش میرسد.

بهترین عایق رطوبتی برای نمای ساختمان از جنس سنگ

بهترین عایق رطوبتی برای سنگ نما عایق شفاف و بیرنگ میباشد که هم مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت دارد و در مقابل نورخورشید استحکام کافی را دارا میباشد.چسب sb30 سوباش ساخت ترکیه میباشد که میتوان روی دیوار های سنگی ان را اجرا کرد. بهترین نوع عایق نمای سنگ ساختمان را به صورت قبلمو باید روی سنگ و بند مالید تا راه نفوذ اب بسته شود.

عایق رطوبتی سنگ نما

رطوبت در 90درصد اوقات از بندها وارد پشت سنگ میشود و پس از مدتی رطوبت را وارد دیواره داخلی ساختمان میکند. برای جلوگیری از ورود رطوبت به سنگ و نمای ساختمان باید از عایق های قوی و جنس خوب استفاده کنید که بهترین نوع این عایق ها در شرکت میهن راپل در حال تولید و مصرف است.

 

قیمت عایق رطوبتی سنگ نمای ساختمان

قیمت عایق رطوبتی نمای ساختمان به صورت لیتری فروخته میشود.

هرلیتر عایق سنگ:95هزارتومان

هرلیتر عاییق سیمان: 130هزارتومان

اجرای عایق سنگ نما توسط عایق بیرنگ با طناب

عایق سنگ توسط راپل کاران روی نمای ساختمان اجرا میشود و به وسیله این روش بسیار سریع و ارزان کار به صورت تضمینی انجام میشود که توسط شرکت میهن راپل هدایت میشود.

مطلب پیشنهادی ما  ترمیم سنگ نمای ساختمان در تهران و کرج- تعمیرات نما با طناب و بدون داربست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430