بستن

عایق رطوبتی شفاف و قیمت عایق رطوبتی نانو بیرنگ تهران و کرج و شمال کشور

عایق رطوبتی شفاف و بیرنگ

عایق رطوبتی شفاف و بیرنگ نوعی محلول حلال در اب میباشد که پس از مالیدن روی سطح سیمانی و سنگی از نفوذ اب به نقاط مشخص شده جلوگیری میکند.عایق نانو بیرنگ بیشتر در مناطقی که بارندگی زیادی دارند و میخواهند از ورود رطوبت جلوگیری کنند استفاده میشود.

قیمت عایق رطوبتی نانو بیرنگ

عایق های نانو که به صورت بیرنگ تولید میشوند انواع زیادی دارند که هرکدام قیمت خود را دارد. قیمت عایق رطوبتی بیرنگی که شرکت میهن راپل برای نمای ساختمان استفاده میکند هرلیتر ان 600 هزارتومان میباشد و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد.برای خرید عایق بیرنگ میتوانید با شماره 09125846430  تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن عایق بیرنگ را به دستتان برسانند.

قیمت مواد عایق رطوبتی بیرنگ که به صورت نانو روی انواع نماها زده میشود به صورت بیست لیتری 4500 و به صورت ده لیتری هم 2800 میباشد. فروش یک لیتری هم موجود میباشد که 800 هزارتومان میباشد. این مواد بیرنگ ساخت کشور ترکیه میباشد و در مقابل گرما و سرما و نور خورشید بسیار مقاوم میباشد.

اجرای عایق رطوبتی بیرنگ نانو روی نما با طناب و بدون داربست

غیر از فروش عایق رطوبتی بیرنگ اجرای انرا نیز روی ساختمان ها انجام میدهیم.برای انجام عایق نانو روی سنگ و سیمان ساختمان ها از طناب استفاده میکنیم.روش بدون داربست ارزانترین راه برای بستن راه نفوذ اب و رطوبت به داخل ساختمان میباشد.

چرا باید برای نمای سنگ از عایق بیرنگ استفاده کرد؟

اکثر عایق های نمای ساختمان دارای رنگ هستند و پس از اجرا روی نما سنگ را کثیف و زشت میکنند که اصلا توصیه نمیشود. برای عایق رطوبتی و حرارتی روی سنگ از مواد بیرنگ باید استفاده کرد تا پس از مدتی که خشک شد بیرنگ و بدون تغییر رنگ سنگ باقی بماند.همچنین بعضی از عایق ها پس از چند وقت زرد و پوسته میشوند که عایق های شرکت میهن راپل اینگونه نیست.

مطلب پیشنهادی ما  عايق كاري نما در ماهدشت و صفادشت-اب بندي نماي ساختمان در ماهدشت و صفادشت

عایق رطوبتی بیرنگ در تهران و کرج و شمال

فروش عایق های رطوبتی بیرنگ در تهران و کرج و شمال کشور به صورت تکی و عمده میباشد که پس از ثبت سفارش و واریز مبلغ در کمتر از یک روز برایتان ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430