بستن

عایق کاری نمای ساختمان در رامسر و کتالم سادات و نمک ابرود با چسب عایق نانو

عایق کاری نما در رامسر و کتالم سادات و نمک ابرود

عایق کاری نمای ساختمان به استفاده از انواع چسب ها گفته میشود که برای اب بندی انواع دیوار استفاده میشود تا از نفوذ اب و گرما و سرما جلوگیری کند.

در شرایط بد جوی که باران به صورت بسیار شدید روی ساختمان ها میبارد باعث مشکلات زیادی برای مالکین میشود که باید از ان جلوگیری شود. نفوذ رطوبت و اب به داخل ساختمان از مشکلات مناطق باران خیز میباشد.

عایق کاری نمای ساختمان در رامسر و کتالم و نمک ابرود جزو بیشترین خدمات ساختمانی میباشد.عایق نما هم برای جلوگیری از رطوبت و هم برای جلوگیری از حرارت روی دیوارها اجرا میگردد.

عایق نمای ساختمان در رامسر
عایق نمای ساختمان در رامسر

 

روش انجام عایق نمای ساختمان در رامسر و کتالم سادات و نمک ابرود

عایق نمای ساختمان به دو روش اجرا میشود که ما ان را خالص و ترکیبی مینامیم. استفاده از چسب به صورت خام روی سنگ و سیمان را خالص میگوییم و اجرای عایق نمای ساختمان روی درز و ترک ها را ترکیبی میگوییم.

در روش ترکیبی ابتدا چسب نانو با سیمان و مواد دیگر ترکیب میشود تا بتواند درزهای بزرگ را بپوشاند و روش خالص چسب را به صورت خام روی سنگ میزنیم تا مانند یک کاور روی سنگ عمل کند.

 

عایق نما در کتالم سادات
عایق نما در کتالم سادات

قیمت عایق بندی نما در نمک ابرود و رامسر و کتالم سادات

عایق کاری نمای ساختمان با قیمت متری 100هزارتومان در رامسر و کتالم و نمک ابرود اجرا میشود که برای متراژهای بالای 200 متر گفته میشود. قیمت عایق نما به صورت کنترات هم از 8میلیون اغاز میشود که برای نماهای زیر 200 متر میباشد.

مطلب پیشنهادی ما  پیچ و رولپلاک سرامیک نما ساختمان تهران کرج

قیمت چسب عایق برای نمای سنگ و سیمان در رامسر و کتالم و نمک ابرود

قیمت خرید چسب ها بسیار متفاوت است که بستگی به کیفیت و ماندگاری انها دارد.برای عایق کردن نمای شما شرکت جهان فرود از چسب سوباش استفاده میکند که مناسب برای دیوارهایی میباشد که اسیر رطوبت و نم شده اند.

عایق کاری نمای ساختمان به روش های بسیار جدید و نوین انجام میشود. اسم این روش راپل(باطناب) میباشد که بدون بستن داربست به راحتی نمای شما در چندین ساعت عایق میشود.

شهرهای اطراف رامسر جهت عایق کاری نما به شرح زیر میباشد:

جواهرده   –  گرسماسر – جنت رودبار – سرولات – حسن سرا – شینه گرد – دریا پشته – لپاسرگ – اوشیان – میانده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430