بستن

قدرتمندترین شرکت عایق کاری نما و اب بندی ساختمان در شفت و رودبار

عایق نما در شفت و رودبار که برای جلوگیری از خرابی داخل ساختمان انجام میشود

ایمن کار از بهترین مواد برای اب بندی نما در شفت و رودبار استفاده میکند.

امروزه ساده ترین و آسانترین روش برای عملیات آب بندی و عایق کاری نما درمقابل رطوبت و باران در شهرهای شمالی کشور به خصوص شفت و رودبار استفاده از طناب محکم بدون داربست به جای استفاده از روش قدیمی داربست می باشد.

در روش استفاده از طناب نیروهای متخصص و کارآمد با کاملترین تجهیزات لازم و استاندارد در کوتاهترین زمان ممکن از ارتفاعات ساختمان های مختلف بلند در این 2 شهر بالا رفته و برای هر نما از ساختمان را که از مصالح مختلف در ساخت آن استفاده شده است از مواد مختلف و با کیفیت برای آب بندی و عایق کاری نما استفاده می کنند.

مزیت استفاده از طناب اشراف کامل به همه ی نقاطی از یک ساختمان است که دیگران به آن دسترسی ندارند این نیروی توانمند به راحتی به آن دسترسی خواهند داشت. استفاده از طناب محکم بدون داربست با کمترین هزینه ی ممکن، صرفه جویی در وقت و زمان، با کیفیت بالا در مقایسه با استفاده از داربست می باشد.

روش استفاده از طناب راهی مطمئن برای انجام عملیات آب بندی و عایق کاری در شفت ورودبار می باشد. در ادامه توجه شما را به مطلب بیشتر راجع به آب بندی و عایق کاری نما در این 2 شهر جلب می نماییم.

آب بندی نما در شفت و رودبار

بسیاری از مواقع به دلیل بندکشی های نامناسب ،درز یا شکافهایی در نمای بیرونی ساختمان باز می ماند در نتیجه راه ورود رطوبت، باران، آلودگی، باد به داخل ساختمان زیاد می شود.

مطلب پیشنهادی ما  عایق کاری و اب بندی دیوار سیمانی و سنگی با طناب بدون داربست با چه موادی باید انجام شود؟

به طوری که برای همشهریان ساکن درون ساختمان ممکن است مشکلات زیادی به وجود آورد.

نفوذ آب و رطوبت به درون ساختمان خرابی بسیار برای دیوارداخلی ساختمان به وجود خواهد آورد.

برای رفع این مشکل باید بندکشی سنگ نما رابه کمک نیروی متخصص در ارتفاعات به کمک طناب محکم ترمیم نمود.

تا از خرابی نمای بیرونی و درونی ساختمان جلوگیری به عمل آید.

گاهی در ساختمان های نوساز درز لای پنجره های 2 جداره باز است که برای پوشاندن لابه لای درز برای جلوگیری از نفوذ باد، باران و ..باید از چسب آکواریوم برای آب بندی پنجره استفاده نمود.

و برای آب بندی نما در شفت و رودبار از رزین های اپوکسی برای پوشاندن نما استفاده می کنند.

اما این نیروی های متخصص ماهر پیش از انجام آب بندی نما سطح را باید تمیز و پاک کنند و شستشو دهند تا زیرسازی به خوبی انجام شده باشد.

فرآیند آب بندی نما در شفت و رودبار در جهت جلوگیری از تخریب و پوسیدگی مصالح نمای ساختمانی و درونی آن انجام می شود.

چه زمانی برای آب بندی نمای ساختمانی در شفت و رودبار مناسب است؟

به طور کلی هنگامی که سنگهای نما دچار نم زدگی می شوند و این نم زدگی با بوی نم به درون ساختمان شروع می شود.

این رطوبت و نم گاهی به رنگ زرد بخش دیوار داخلی را در بر می گیرد.

در بخش نمای بیرونی ساختمان زمانی که ریزش و پرتاب سنگ نما به بیرون از ارتفاعات داشته باشیم نشان دهنده ی ورود آب و رطوبت به داخل سنگ خواهد بود که نتیجه ی آن شل شدن سنگ و ریزش از ارتفاعات به همراه خسارت مالی گاهی هم جانی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی ما  آب بندی نما در رباط کریم-پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در رباط کریم

این زمان بهترین وقت برای آب بندی نمای ساختمان و عایق بندی آن برای جلوگیری از ورود نم، باران، برف، باد به داخل ساختمان خواهد بود.

پوشش مناسب نمای ساختمانی با عایق های مناسب هم برای جلوگیری از ورود هر گونه صدا سرما، گرما، باد، باران، برف، آلودگی صوتی و..به داخل ساختمان خواهد بود.

در شفت و رودبار گاهی بعضی از نماها کامپوزیتی هستند این نماها به شدت در برابر ورود باران، رطوبت حساس هستند برای این کار باید از چسب های با خاصیت پلیمری استفاده نمود.

آب به هیچ عنوان به خاطر استقامت بالای این چسبها نمی تواند به داخل راه پیدا نماید پس از آب بندی نمای کامپوزیتی نما باید با مواد مخصوص شستشو گردد.

عایق کاری نما در شفت و رودبار

برای شهرهای شمالی کشور شفت و رودبار به علت میزان افزایش رطوبت و بارش های بارانی مکرر از عایق نانوی رطوبتی بی رنگ شفاف نانوپلیمر رطوبتی روی دیوارهای ساختمان برای ایزوله سطح نما و افزایش عمر مفید نما مورد استفاده قرار می گیرد.

عایق نانو پلیمری عمر زیادی دارد قابلیت انعطاف دارد و پوسته پوسته نمی شود.

عایقی دیگر به نام عایق نانو ایزوکاور یک نوع عایق رطوبتی نانوپلیمری به حالت مایع و رنگی می باشد که روی نمای ساختمان اجرا می گردد و سطح دیوار و نما را به طور کامل ایزوله و آب بند می نماید.

جمع بندی
برای انجام یک آب بندی و عایق کاری مناسب با بازدهی بالا باید شرایط آب و هوایی منطقه ای که قرار است در آنجا برروی نمای ساختمان کار انجام شود مورد بررسی قرار گیرد و بنابر مصالح بکار رفته در نمای ساختمانی از انواع شکل آب بندی و عایق کاری نما استفاده شود امروزه بهترین و مطمئن ترین راه کار برای انجام انواع خدمات نما در ساختمان استفاده از روش طناب محکم بدون داربست می باشد.

مطلب پیشنهادی ما  اب بندي نما در رشت - رفع نم نماي ساختمان در رشت گيلان-عايق كاري نما در رشت گيلان

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =

09354151868