بستن

بستن پاسیو با توری -پوشاندن دیوار نورگیر و حیاط خلوت با توری مرغی تهران کرج

بستن حیاط حلوت و نورگیر و پاسیو با شرکت میهن راپل

شرکت میهن راپل متخصص در انجام خدمات نصب توری و بستن حیاط خلوت و پوشاندن پاسیو و نویگر میباشد که تمام این خدمات به وسیله طناب و بدون داربست انجام میگیرد. این خدمات تضمینی میباشند و دیگر شما شاهد کبوتر در داخل نورگیر خود نخواهید بود. شرکت میهن راپل دارای قرارداد و تضمین کتبی میباشد.

 

بستن و پوشاندن درز انقطاع با طناب
بستن و پوشاندن درز انقطاع با طناب

قیمت بستن پاسیو و نورگیر و حیاط خلوت

بستن حیاط خلوت به جنس استفاده شده روی دیوار بستگی دارد. ما از جنس زد زنگ و زخیم استفاده میکنیم. قیمت ها به دهنه پاسیو بستگی دارد و شما اگر پشت تلفن عرض و ارتفاع پاسیو را اعلام کنید به راحتی میهن راپل قیمت قطعی را اعلام خواهد کرد. پس باما تماس بگیرید ت قیمت اعلام شود.

 

شستشوی رایگان در نورگیر قبل از بستن توری

قبل از بستن توری پاسیو و نورگیر شما نیاز به نظافت دارد تا از شر فضولات حیوانی خلاص شوید. چه بهتر که ما به صورت رایگان این کار را برای شما انجام بدهیم. پس مارا انتخاب کنید تا در صورت انجام کار نورگیر و پاسیو به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ای شسته شود. تنها شرکت موجود در تهران و کرج هستیم که برای بستن پاسیو از جنس بسیار مرغوب استفاده میکنیم و خدمات شستشوی رایگان داریم.

بستن دیوار نورگیر و حیاط خلوت با توری مرغی تهران کرج

یکی دیگر از انواع خدمات شرکتهای معتبر نما در سراسر کشور نصب و ایجاد توری جهت پوشاندن فضای پاسیو، حیاط خلوت، بالکن می باشد به این صورت که صاحبان ساختمانی طی تماسی با این شرکتها به علت مشکلاتی که درون ساختمان برایشان ایجاد می گردد تقاضای ایجاد راه حلی مناسب برای رفع مزاحمت های ایجاد شده ی درون ساختمان را می نمایند. این مزاحمت ها می تواند سرو صدای بال و پر پرندگان و رفت و آمد آنها به درون محوطه ی پاسیو، حیاط خلوت و حتی بالکن منازل ساختمانی باشد و همچنین لانه گذاری، انباشته شدن فزولات پرندگان داخل محوطه و حتی ورود انواع حشرات، حتی حیوانات کوچک موضعی باشد که باعث سلب آرامش اهالی ساختمان و به وجود آمدن مشکلات بسیاری برای این افراد خواهد شد.در این راستا نیروهای ماهر دوره دیده از سوی شرکتهای خدمات نما به محل گزارش شده در ابتدا برای بازدید و انجام مشاوره رایگان در جهت چاره اندیشی برای رفع مشکلات اعزام خواهند شد. در ادامه ی مطالب در این باره به توضیحات بیشتری خواهیم پرداخت.

قیمت نصب توری مرغی روی حیاط خلوت

پوشاندن نورگیر و پاسیو با توری
پوشاندن نورگیر و پاسیو با توری

پوشاندن پاسیو و نورگیر، حیاط خلوت با توری

اما پیش از عملیات نصب توری برای جلوگیری از ورود حیوانات موضعی و یا پرندگان به درون ساختمان باید داخل فضا یا محوطه ی پاسیو توسط دستگاه واترجت به خوبی شست و شو داده شود. تا محیط حیاط خلوت از هر گونه آلودگی و یا انباشته شدن فضولات پرندگان و دیگر کثیفی ناشی از بال و پر و ..رفع گردد. تا این آلودگی باعث ایجاد دیگر امراض و یا بیماری برای ساکنین داخل ساختمان نگردد.محیط پاسیو باید همواره تمیز و پاکیزه نگهداری شود تا زمینه ی بعدی برای ورود حیوانات موضعی و امراض مختلف نباشد. این نیروی ماهر و متخصص ارتفاع کار پس از پاکسازی فضای حیاط خلوت با استفاده از توری اقدام به بستن حیاط خلوت می نمایند.

مطلب پیشنهادی ما  تثبیت سنگ نمای ساختمان با پیچ رولپلاک - ترمیم و تعمیرات نمای ساختمان تهران و کرج

بستن درز انقطاع عایق کاری نمای ساختمان

بستن حیاط خلوت با توری

نیروی ارتفاع کار به کمک طناب، بدون داربست پیش از بستن توری در پاسیو اقدام به انجام چه کارهایی می نمایند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کارشناس شرکت معتبر خدمات نما ابتدا باید نظری راجع به دیواره های داخلی پاسیو داشته باشد اگر دیواره های داخلی حیاط خلوت ،یا پاسیو از سنگ کار شده باشد ممکن است در اثر مرور زمان دچار ریزش یا ترک شده باشد که این ممکن است به علت عدم دقت نماکار در استفاده از مصالح مرغوب باشد که این بی کیفیتی پس از مدتی سبب ریزش سنگ ریزه از نمای ساختمان می گردد یا ممکن است در اثر مرور زمان بخاطر تاثیرات عوامل محیطی خارجی مثل سرما یا گرمای شدید، ایجاد رطوبت ،تعمیرات داخلی ساختمان و صدمه به سنگ نمای ساختمان ،زلزله ،بازسازی نما ،طوفان و..باشد. البته این نیروی ماهر پس از بررسی سنگ، کار مقاوم سازی سنگ نما برای جلوگیری از ریزش و پرتاب سنگ از نمای محوطه ی پاسیو به پایین ارتفاعات را به کمک روش پیچ و رولپلاک انجام می دهند. اما اگر سنگ دچار ترک شده باشد فقط باید تعویض شود اما اگر دچار ریزش شده باشد می توان آن را به شکل ارائه شده بالا ترمیم نمود.
پیچ و رولپلاک: شرکتهای خدمات نمای معتبر برای مقاوم و استحکام بیشتر سنگ نما در ساختمان ها و جلوگیری از ریزش و پرتاب سنگ به پایین ارتفاعات از پیچ های محکم برای پایداری و مقاومت هر چه بیشتر سنگ استفاده می نمایند. این پیچ ها گالوانیزه ی ضد زنگ هستند در مقابل رطوبت مقاوم می باشند. البته کار سوراخ کاری سنگ توسط ابزار دریل به بهترین شکل ممکن انجام می شود و سپس پیچ مورد نظر در این سوراخ قرار داده وجایگاه سنگ به نما را محکم می نماید.

پوشاندن حیاط خلوت یا توری

برای بستن حیاط خلوت یا پاسیو از چه نوع توری می توان استفاده نمود؟

برای بستن حیاط خلوت یا پاسیو بهتر است از نوع توری مرغوب و با کیفیت جهت دوام بالاتر استفاده نمود. اگر از توری فرنگی چشمی 4 سانتی استفاده شود مناسبترین حالت است. زیرا نسبت به توری های چشمی کوچکتر دارای پایداری و استقامت بیشتری می باشد و از سیم مفتولی محکم گالوانیزه ساخته شده است. سیم های گالوانیزه، ضد زنگ در مقابل آب و رطوبت می باشند. همچنین این سیم های گالوانیزه در برابر شرایط بارانی، برف، سرما و گرمای شدید مقاوم هستند و از نظر وزنی سبک می باشند و از نظر هزینه یی مقرون به صرفه اقتصادی هستند.

مطلب پیشنهادی ما  عایق کاری سنگ نما و عایق کردن نمای ساختمان با طناب بدون داربست در تهران و کرج

روش اجرایی بستن پاسیو یا حیاط خلوت با توری

در بخش اجرایی گروه ارتفاع کار بدون داربست به کمک طناب محکم پس از متر زدن عرض دهانه پاسیو و ارتفاع بخشی را که قصد بستن توری را در آنجا داریم اندازه ی توری مورد احتیاج را محاسبه می نماییم. سپس با توجه به عرض پاسیو توری های مورد احتیاج را کنار یکدیگر گذاشته و در جهت بهتر مهار شدن توری ها به اندازه 2 سانت روی هم قرار می دهیم. و به کمک سیم مفتول این سیم ها را به یکدیگر می بافند تا سوراخی برای ورود هیچ پرنده ای و یا موجود دیگر به داخل نباشد.توجه کنید اگر سیم مفتول گالوانیزه نباشد پس از مدتی سیم ها دچار زنگ زدگی و از هم پاشیدگی می گردد و از هم جدا خواهند شد. این نیروی متخصص از نوع سیم مرغوب و پایدار برای ماندگاری و دوام بیشتر استفاده می نمایند. پس از بافتن توری ها بر روی هم جهت محکم کاری و باز نشدن آنها از هم عملیات پیچ و رولپلاک و واشر استفاده می نماییم.

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما

چه نوع توری برای بستن پاسیو ،حیاط خلوت مورد استفاده قرار می گیرد؟

توری فرنگی گالوانیزه که به لانه زنبوری یا 6 ضلعی معروف است در برابر آب، رطوبت، شرایط محیطی دارای استقامت و مقاومت کافی است و از کیفیت بالایی برخوردار است این توری دارای استحکام کافی و ظاهری زیبا می باشد و البته در حصارکشی برای برج ها ،فرودگاه ها، جاده ها، بزرگراه ها ،باغچه مورد استفاده می باشد. از توری فرنگی گالوانیزه برای عایق کاری سقف سوله در زمان ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این توری ضد آب ،دارای چشمه های متنوع ،مقاومت زیاد ،ظاهر مناسب است.

توری حصاری یا فنسی

این توری در چشمه و قطر مختلف ساخته شده است که با بافته شدن مفتول های فلزی به هم ساخته می شود اگر از نوع گالوانیزه در ساختارش استفاده شود دارای عمر طولانی خواهد بود. در نظر داشته باشید کارشناسان و مشاوران شرکتهای خدمات نما برای بستن و پوشاندن پاسیو ،حیاط خلوت، نورگیر توری فنسی را پیشنهاد نمی کنند .علت آن هزینه ی بالا، وزن زیاد، نیاز به شاسی کشی و خرید آهن است به همین علت خریدش پیشنهاد نمی شود. کاربرد و موارد استفاده ی این توری جهت حصارکشی و فنس کشی باغات، تعیین مرز زمین های کشاورزی، مراقبت از دام ها ،حفاظت از منابع آب، دکل برق، زمین های ورزشی، مراکز نظامی است.
گاهی اوقات دیوار داخلی پاسیو از سیمان است به همین علت برای حفظ ظاهر محیط داخلی پاسیو و زیباتر شدن هر چه بیشتر اقدام به رنگ آمیزی نما می کنیم. اگر دیوارنما کثیف باشد برای شست و شوی آن از دستگاه واترجت استفاده می نماییم. بعد زیر کار، آستری، رویه، رنگ آمیزی را کامل می نماییم. توجه داشته باشید اگر کثیفی روی دیوار که بر اثر مرور زمان بوده پاک نشود این جرم گرفتگی به مرور زمان باعث تخریب سنگ نما می گردد و در صورت رنگ آمیزی نما بر روی سطح نمی ماند و بر می گردد برای جلوگیری از این مشکل پیش از اجرای رنگ آمیزی تمیز و مناسب حتما عملیات تمیز کاری انجام شود. (که این کار با دستگاه واترجت انجام می شود و سطح نما شست و شو داده می گردد.)

مطلب پیشنهادی ما  انجام خدمات ایزوگام کردن دیوار ساختمان با طناب در رشت و گیلان

قیمت راپل

قیمت جهت بستن پاسیو ،حیاط خلوت با توری

در بازار انواع توری موجود می باشد اما برای بستن پاسیو و سقف حیاط خلوت باید از توری استفاده نمایید. تا کبوتر و پرندگان کوچک از داخل آن عبور نکنند. توری گالوانیزه بهترین پیشنهاد ما به شماست .زیرا ضخیم می باشد .در ضمن دارای چشمه های کوچک برای جلوگیری از ورود پرنده مناسب می باشد. قیمت نصب توری فرنگی یا مرغی برای پاسیو، نورگیر و حیاط خلوت متری از 25تا 35 هزار تومان می باشد. که برای هر نورگیر بستگی به محیط آن نورگیر و نوع پاسیو دارد و این قیمت به همراه مصالح مصرفی می باشد.

جمع بندی
ورود بسیاری از پرندگان و حیوانات به درون محوطه ی پاسیو و حیاط خلوت باعث مزاحمت و آلودگی فراوانی برای همسایگان داخل ساختمان می شود بطوری که برای جلوگیری از ورود این حیوانات تصمیماتی را شرکتهای معتبر خدمات نما گرفته اند که افراد ساختمان را از شر ورود این حیوانات به داخل حفظ می نماید و آن استفاده از توری مرغی می باشد. این توری دارای منافذ ضخیمی باشد که از ورود پرندگان و حشرات به داخل جلوگیری به عمل می آورد. کارشناسان و مشاوران شرکتهای معتبر خدمات نما پس از بازدید رایگان از محل برای پوشاندن محوطه ی حیاط خلوت با استفاده از توری ویژه و ابزار لازم اقدام می نمایند. این شرکتها دارای نیروهای آموزش دیده و با تجربه می باشندکه در کوتاهترین زمان ممکن بدون داربست و با طناب محکم کار در ارتفاع را انجام می دهند. مزیت استفاده از طناب، بدون داربست با صرفه جویی در هزینه ها، انرژی، با سرعت بالا و کیفیت مطلوب کار در بخشهای مختلف نمای ساختمانی از جمله پاسیو، حیاط خلوت، بالکن صورت می گیرد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 1 =

09375846430