بستن

متخصص اب بندی نمای ساختمان در امل و بابل و رویان و نور(سنگ سیمان)

اب بندی نمای ساختمان در امل و بابل و رویان و نور

اب بندی نمای ساختمان در شهرهای شمالی کشور مانند این میماند که بخواهید یک سد در مقابل یک اب عظیم درست کنید.بارندگی در شمال کشور خیلی زیاد است و شما باید بدانید که چه عایقی برای اب بندی نما استفاده میکنید.نماهای سنگی و سیمانی بسیار انعظاف پذیر هستند و اب را به خود جذب میکنند.پس باید عایق استفاده شود تا جلوی ورود نم و رطوبت به پشت سنگ و سیمان را بگیرد.

طریقه اجرای اب بندی نما از جنس سنگ و سیمان

طریقه انجام اب بندی در امل و بابل و نور و رویان به صورت راپل و بدون داربست انجام میشود.هر نمای سنگ و سیمانی که روی ساختمان داشته باشید با طناب در چند ساعت عایق خواهد شد و شما هیچ نگرانی از بابت نم دادن مجدد نخواهید داشت.راپل کاران میهن راپل کاشناس چسب و مواد نانو هستند و از مواد درجه یک برای اب بندی نمای شما استفاده میکنند و برای این کار به شما ضمانت نامه کتبی خواهند داد.

 

درست کردن ترکیب چسب اب بندی سنگ و سیمان

ترکیب مواد اب بندی نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش اجرای کار میباشد. این قسمت اگر درست ترکیب شود عایق شدن نمای شما صدرصد خواهد بود. برای نماهای سنگی ابتدا چسب خالص را به مقدار 50 لیتر داخل سطل میریزیم و به اندازه یک مشت پودر سنگ الک شده داخل ان میریزیم و به خوبی هم میزنیم.این ترکیب اماده است برای اب بندی نمای سنگی در شمال کشور که توسط قلمو زده میشود.

مطلب پیشنهادی ما  پوشاندن سوراخ های روی کاشی و سرامیک - بستن سوراخ کاشی و سرامیک

برای اب بندی دیوارهای سیمانی اگر نما باشد باید چسب به صورت خالص زده شود و اگر دیوار سیمانی بقل ساختمان باشد حتما باید با پودر سنگ زیاد و اب به هم زده شود و توسط قلمو های بزرگ به دیوار سیمانی مالیده شود.

قیمت اب بندی نما در امل و بابل و رویان و نور بسیار ارزان میباشد و ما بیشتر هزینه مواد درجه یک خود را از شما میگیریم و با اجرت بسیار ناچیز کار شما را انجام میدهیم. استفاده از عایق خوب و درجه یک در الویت خدمات نمای ساختمان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430