بستن

نانو نما، نانو کردن نما ساختمان، نانو سنگ نما در تهران و کرج

نانو کردن سنگ نما با شرکت میهن راپل

به جهت  اب بندی نما   از مواد نانو استفاده میشود تا جلوی ورود اب و کثیف شدن سطح مورد نظر را بگیرد. شرکت میهن راپل مجری خدمات نانو کردن نمای ساختمان از جنس سنگ و شیشه و سیمان میباشد. این خدمات با طناب و بدون داربست انجام میشود و شما میتوانید در سریعترین زمان و کمترین هزینه کار خودتان را انجام بدهید.

مواد نانو مورد استفاده شرکت میهن راپل بیرنگ میباشد و برای عایق کاری کردن هیچگونه اثاری باقی نمیماند.

نانو نما چیست ؟

فناوری نانو در صنایع مختلف استفاده می شود و به شکل روزافزون در حال گسترده شدن است. نانو فناوری به استفاده از مواد در مقیاس اتمی نانو در کاربردهای صنعتی مختلف گفته می شود. از جمله این کاربردها که در این مقاله به آن توجه می شود، نانو نما و نانو نما ساختمان است.
نانو نما، پوششی بسیار نازک و نامرئی از جنس نانو که عایق نمای ساختمان محسوب می شود. به بیان دیگر، نانو نما برای عایق بندی های سطح های مختلف به کار می رود. نانو نما ساختمان، در صنعت ساختمان سازی مزایای بسیار گوناگونی دارد که در سال های اخیر به دلیل کاربرد های آن توانسته است به صورت گسترده در معرض استفاده قرار گیرید و طرفداران زیادی را هر روزه با خود همراه سازد.
از جمله کاربرد های جالب و قابل توجه آن، استفاده برای ترمیم ساختمان های تخریب شده و یا ساختمان های قدیمی است که به دلیل فناوری به کار رفته در آن، برای این منظور بسیار مناسب است.
پوشش نانو نما طی مراحلی مورد استفاده قرار می گیرد که به طور خلاصه می توان گفت که مواد نانو به ملاتی که متشکل از آب و به اندازه کافی سیمان اضافه می کنیم و با استفاده از فرچه به صورت آب بندی روی سطح دلخواه آغشته شود.
این پوشش می تواند عایق بسیار مناسبی در برابر آب و رطوبت باشد. هم چنین مزایای زیاد و بسیار گسترده ای دارد که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم.
اگر ساختمان شما جدید و تمیز است؛ نانو نما پوششی مناسب برای حفاظت از ساختمان با ماندگاری بالا برای سال های متمادی است که می توانید به دلیل استفاده آسان به راحتی از آن بهره مند شد.

پیچ و رولپلاک نما

نانو نما روی چه سطوحی قابل اجرا است؟

اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم؛ می توان گفت که نانو نما روی تمام سطوح قابل اجرا است و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد. از جمله سطوح های مختلفی که نانو نما روی آن ها قابل اجرا است می توان به آجر، سنگ( هر نوع سنگی چون مرمر، گرانیت،کوارتزیت و…)، بتن، سنگ های آهکی، ماسه وسنگ، سنگ های گرانیتی متخلخل، انواع کاشی، کاهگل و خاک رس اشاره کرد.
در نتیجه اگر نگران جنس سطح بنای ساختمان خود هستید و می خواهید مقاومت آن را در برابر عوامل فرسایشی بالا ببرید، نانو نما انتخاب مناسبی است که روی سطوح مختلف روی آن استفاده کنید و محیط بیرونی و داخلی خانه و محل کار خود را بهبود ببخشید.پوششی از نانو نما روی آجر

مطلب پیشنهادی ما  پیچ و رولپلاک سرامیک نما ساختمان تهران کرج

مزایای پوشش نانو نما:
پوشش نانو نما مزایا و کاربردهای بسیار زیاد و گوناگونی دارند که روی سطوح مختلف و در مصارف مختلف به ویژه ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
از جمله مهم ترین و کاربردی ترین مزایای پوشش نانو نما که می توان به آن اشاره کرد، آبگریزی و مقاومت آن در برابر نفوذ هرگونه رطوبت و گازهای جوی است. هم چنین از خساراتی که ممکن است بر اثر هوازدگی به وجود بیاید، جلوگیری می کند. نانو نما ساختمان در برابر هرگونه آلودگی و غبارزدگی مقاومت می کند و برای هرگونه شرایط آب و هوایی مناسب است.
این پوشش با سایش از بین نمی رود؛ در برابر حرارت بالا و دماهای مختلف نیز از خود مقاومت نشان می دهد. درواقع می توان گفت این پوشش، عایق حرارتی و برودتی مناسب است و برای هرگونه شرایط آب و هوایی نیز مناسب است.
نانو نما ساختمان از در برابر فشارهای ناشی از شست و شو نیز مقاوم است و از بنا در برابر خزه ها و قارچ هایی که روی ساختمان بر اثر گذر زمان و فرسایش ایجاد می شود نیز، محافظت می کند. نانو نما در برابر اشعه هایی که از خورشید ساطع می شوند و ممکن است به بنا آسیب برساند محافظت می کند؛ باعث می شود بنا بدون هیچ گونه تغییر در ساختار فیزیکی و شیمیایی برای سال های متمادی باقی می ماند و در نتیجه ماندگاری و دوام بالایی دارد.

 

راپل  و قیمت راپل کاری

پوشش نانو نما از جنس بیرنگ

پوشش نانو نما کاملا بی رنگ و بی بو و اجرای آن بسیار آسان است. این پوشش برای سطوح بدون رنگ نیز گزینه مناسبی است به طوری که برخی باور دارند ساختمان هایی که به رنگ سفید هستند بیشترین اولویت را برای نانو نما ساختمان دارند.
از جمله مزایای نانو نما میتوان به خودتمیز شوندگی اشاره می شود. خود تمیزشوندگی به معنای آن است که عموما ساختمان ها با مواد شوینده زیاد و آب پرفشار شسته و پاک می شوند اما این پوشش باعث می شود که استفاده از مواد شوینده شیمیایی و مصرف آب تا حد خیلی زیادی کاسته می شود و در نتیجه در مصرف انرژی و هزینه های اضافی صرفه جویی می شود.
با توجه به مطالب گفته شده از مزایا و کاربردهای بسیار زیادی که نانو نما دارد، هرروزه استفاده از این پوشش بیشتر و گسترده تر می شود. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که ماندگاری و زیبایی ساختمانتان برای شما مهم است، نانو نما علاوه بر اینکه دوام ساختمان شما را بالا می برد، از هزینه های اضافی شما نیز در برابر تعمیرات و شست و شوی بنای ساختمانتان می کاهد.

مطلب پیشنهادی ما  شرکت عایق کاری نمای ساختمان امل و محمود اباد و بابلسر و نور و رویان

استفاده آسان از نانو نما ساختمان

نانو سنگ نما و ویژگی های آن:
نانو سنگ نما نوعی پوشش برای ضد آب کردن و آب بندی سنگ نمای ساختمان ها به کار می رود. نانو سنگ نما نوعی عایق بی رنگ است که علاوه بر زیبایی سنگ را جلا داده و آن را تمیز و پاکیزه نگه می دارد. پوشش نانو سنگ نما پوششی بی رنگ و بی بو، نامرئی و بسیار نازک است که جلا و زیبایی خاصی روی سطح سنگ ایجاد می کند.
نانو سنگ نما پوششی ضد آب روی سطح سنگ ایجاد می کند که از نفوذ رطوبت و آب جلوگیری می کند. این پوشش درزها و شکاف ها را می پوشاند و هم چنین در برابر باران های اسیدی نیز موثر است.
پوشش نانو سنگ نما از سنگ های مختلفی چون مرمر و گرانیت و هم چنین سنگ های سنگین تر که در نمای ساختمان ها استفاده می شود محافظت می کند و باعث می شود این سنگ ها در طول گذر زمان شکل ظاهری خود را حفظ کنند.
نانو سنگ نما از سنگ در مقابل مواد فرسایشی از سطح سنگ، کثیفی و باران های اسیدی، گرد و غبار، خاک و جلبک و در کل در برابر عوامل خارجی محافظت می کند.
این پوشش مقاومت شیمیایی مناسبی نیز دارد به طوری که می تواند در برابر هر نوع مواد شیمیایی خانگی و صنعتی مقاومت نشان دهد؛ سنگ نمای ساختمان را آسیب حفظ و در نتیجه دوام و ماندگاری نمای بنا را بالا ببرد.
پوشش نانو سنگ نما جدای از اینکه اجازه نفوذ آب را به درون سطح سنگ نمی دهد، از ترکیدن و آسیب دیدن سنگ در دماهای مختلف به ویژه دماهای پایین و در زمستان محافظت می کند.
در کل پوشش نانو سنگ نما پوششی دوستدار محیط زیست است که می تواند برای نمای ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و… مورد استفاده قرار گیرد که موجب بهبود بخشیدن به محیط خیابان ها و محل کار می شود و هزینه های تعمیر، نگهداری و شست و شوی بنای ساختمان ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

مطلب پیشنهادی ما  قیمت عایق رطوبتی نمای ساختمان از جنس سنگ و سیمان

نوعی نانو سنگ نما

انواع مختلف دیگر نانو نما و کاربردهای آن:
نانو نما به صورت های مختلف، در انواع مختلف قابل اجرا هستند؛ برای مثال: نانو آبگریز نوعی از نانو نما است که از نفوذ آب و هرگونه عوامل بیرونی دیگر به درز و شکاف ماده موردنظرتان جلوگیری می کند.
نوع دیگر و کاربردی و قابل اعتماد با ماندگاری بسیار بالا نانو نما، نانو پوشش نما است. این پوشش بدون محدودیت روی تمام سطوح مختلف قابل اجرا است و به دلیل درخششی که روی سطح ایجاد می کند، خود به زیبایی بنای موردنظر شما می افزاید. نانو پوشش نما از دیگر انواع پوشش های نانو نما قابل اعتماد تر هستند و به دلیل ویژگی های آن ها طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص می دهند.
آجرها ارزان هستند و از جمله رایج ترین مواد در استفاده برای نمای ساختمان هستند اما آن ها مستعد آلودگی اند و با گذشت زمان زیبایی گذشته خود را از دست می دهند. اجرای نانو نما ساختمان روی آجر در مقابل کثیف شدن، رطوبت و هرگونه مسائلی که روی ماندگاری آجر و بنای ساختمان تاثیر دارد، مقاومت می کند.
نماهای سیمانی به دلیل خاصیت جذب آب در سیمان باعث نفوذ رطوبت آب و در نتیجه آسیب رسیدن به نما می شود. استفاده از پوشش نانو نما سیمانی سطح را ضدآب کرده و از آسیب رسیدن به نمای ساختمان در برابر باران و عوامل بیرونی محافظت می کند.
موردی که به آن اشاره شد و بسیار حائز اهمیت است استفاده از نانو نما برای جلوگیری از تخریب آثار باستانی و قدیمی است. این پوشش شکل اولیه بنا را حفظ می کند و هم چنین در برابر آسیب های طبیعی دیگری که ممکن است برای بناهای قدیمی اتفاق بیفتد مقاومت مناسبی از خود نشان می دهد و این خود نشان دهنده استفاده ای مهم و کاربردی در حفظ آثار باستانی و حتی ساختمان های کاهگلی قدیمی برای بالا بردن دوام این اثرها در طی سال های متوالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430