بستن

نماشویی در رشت و گیلان شستشوی نما در رشت و گیلان – شستن نما گیلان رشت

قیمت نماشویی و شستشوی نما در رشت و گیلان

نگران کثیفی و پاک کردن نماهای بسیار کثیف خود نباشید.

شرکت میهن راپل نمای شما را با واترجت شستشوی میدهد و با قیمتی ارزان نظافت نما را انجام میدهد.

برای تعیین قیمت نماشویی در رشت و گیلان یا شست و شوی نمای ساختمان در رشت و گیلان مقدار مساحت شستشوی نمای ساختمان ،نوع مواد و سنگ به کار رفته در نمای ساختمان مد نظر قرار داده می باشد اما تیم نیروی توانمند در رشت و گیلان به مشتریان عزیز پیشنهاد می کنند برای به دست آوردن قیمت نهایی و دقیق شست و شوی نمای ساختمانی مورد نظر خود در شهرهای پربارش رشت و گیلان با کارشناسان شرکتهای معتبر نماشویی در این 2 شهر در ارتباط باشند زیرا برای محاسبه و اطلاعات دقیق درباره ی قیمت نماشویی سطوح مختلف ساختمانی آنها 24 ساعته پاسخگوی سوالات مشتریان عزیز می باشند و آنها را راهنمایی می نمایند.

گاهی اوقات این شرکتها مشاوره به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می دهند و گاهی از مشتری در می خواست می کنند تا عکسهای از نمای ساختمانی مورد نظر خود به شماره شرکت ارسال کنند تا بلکه قیمت نهایی برای عملیات نماشویی و شست و شوی نمای ساختمانی مورد نظر به آنها اعلام شود. هدف شرکتهای معتبر خدمات نما در رشت و گیلان جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

در شهرهای پر بارشی مثل رشت و گیلان شرکتهای خدمات نماشویی ساختمانی معتبری فعال هستند که با استفاده از مواد پاک کننده و دستگاه های قدرتمند فشار آب قوی نمای ساختمان های مختلف مسکونی، اداری، تجاری و ..را تمیز و پاک می نمایند.

فرآیند عملیات اجرای نماشویی در رشت و گیلان به علت شرایط آب و هوایی منطقه که همواره بارانی و حالت مه گرفتگی دارد با نماشویی ساختمان های شهرهای دیگر کشور متفاوت است. رعایت اصول، قوانین و ضوابط خاص در این راستا کمک بسیاری در نحوه ی شست و شوی منظم و پاکیزه در نمای ساختمانی مختلف در این 2 شهر خواهد داشت.

این شرکتهای معتبر خدمات نما ،عملیات نماشویی با طناب در رشت و گیلان با کمترین هزینه ی ممکن، صرفه جویی در بخش هدر رفتن انرژی، سرعت عملکردی و کیفیت بالای سطوح نماشویی مختلف بدون داربست به کمک نیروهای متخصص در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

نماشویی در رشت و گیلان به خاطر مشکلات هوا، بارانی بودن و حالت لغزندگی معابر تقاضاها برای استفاده از طناب محکم و بدون داربست زیاد و استفاده از سیستم قدیمی داربست کمرنگ شده است.

زیرا به کاربردن داربست همواره مشکلات فراوانی را به همراه خواهد داشت. در ادامه ی مطالب درباره ی نماشویی در رشت و گیلان و خدمات نماشویی با طناب در گیلان و رشت به توضیح بیشتری خواهیم پرداخت.

شستشوی نما در گیلان و رشت

اب بندی نما در رشت و گیلان

اهمیت نماشویی ساختمان در رشت و گیلان

امروزه اهمیت نماشویی و شست و شوی نمای ساختمان برای ساختمان های قدیمی و جدید توصیه می شود. با گذشت زمان نمای ساختمانی دچار کثیفی می گردد. این باعث می شود نمای شهر از وجود ساختمان هایی با نمای نازیبا پر شود و دیگر شهر زیبایی خود را از دست بدهد.

علاوه بر آن در شهرهای شمالی کشور مثل رشت و گیلان که بارندگی و رطوبت فراوان است بر ساختار سنگ نما و مصالح نفوذ می کند و پایه و ساختار ساختمان را سست می نماید گاهی ریزش سنگ و تخریب شدید سنگ نما و دیوار داخلی را سبب می شود برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است هر چند وقت یکبار نمای ساختمانی شستشو داده شود.

که این کار تنها توسط شرکتهای معتبر نماشویی در رشت و گیلان با نیروهای توانمند و ماهر، به کمک تجهیزات استاندارد، طناب محکم و بدون داربست با سرعت عملکردی بالایی در بخش ارتفاعات انجام می گیرد.

 

کار در ارتفاع در رشت

نماشویی بدون داربست در گیلان و رشت

باید در نظر داشت وجود آلاینده های مختلفی مثل دود، گرد و غبار، باران های اسیدی، برف، طوفان و..بر روی نمای ساختمان های مختلف مسکونی، اداری، تجاری در اثر گذشت زمان نوعی جرم و کدر شدن و کم شدن کیفیت بالای سطوح نما را به همراه خواهد آورد لذا برای حل شدن این مشکل و زیباتر شدن سطوح نماهای مختلف این کثیفی و آلودگی باید شست و شو شوند و از روی سطوح نما پاک گردند.

عملیات نماشویی در رشت و گیلان به علت شرایط آب و هوایی منطقه و ریزش باران های مکرر در منطقه بیشتر از سایر شهرهای دیگر مورد توجه و اهمیت فراوان قرار گرفته است. در بیشتر موارد برای انجام خدمات نما در شهرهای شمالی کشور به خصوص مناطق پر بارشی مثل گیلان و رشت ضوابط خاصی تعیین شده است که رعایت این ضوابط باعث کاهش در بحث هزینه های بعدی و تعداد دفعات مراجعه برای شست و شوی نمای ساختمانی خواهد شد. به علت ریزش باران شدید به طور معمول سطوح نما خیلی سریع دچار کثیفی و جرم شده که اگر عملیات پاکیزگی نما به کمک مواد شیمیایی و آب هر چه سریعتر انجام شود باعث می شود که صاحبان ساختمان های مختلف پول اضافی برای شست و شوی سنگین تر نماهایی که در طول سالیان سال 1 بار هم شست و شو داده نشدند نپردازند زیرا نماهایی که جرم و کثیفی در طول سالها در مصالح نمای ساختمانی شان مانده است به راحتی با مواد شوینده و آب پاک نخواهند شد و همین امر در پرداخت هزینه های بیشتر برای شست و شوی نمای ساختمانی جرم گرفته به همراه اتلاف در وقت و انرژی خواهد افزود.

مطلب پیشنهادی ما  نصب ایزوگام روی دیوار سیمانی و سفالی و بلوکی در تهران و کرج

در برخی از ساختمان های نوساز حتما دیده اید پس از اتمام پروژه عمرانی، نما چهره ی زیبایی نخواهد داشت دلیل این موارد در به جا ماندن سیمان در زمان سنگ کاری می باشد و در این زمان بهترین کار استفاده ی مطلوب و اثربخش از سیستم نماشویی است تا دوباره همه ی جذابیت ها و زیبایی ها به نمای جرم گرفته باز گردد.

نماشویی با طناب در رشت و گیلان یکی از ساده ترین و امن ترین روش های پیشنهادی برای شست و شوی نمای ساختمانی می باشد. استفاده از طناب محکم برای مواقعی که شرایط نصب داربست به خاطر به وجود آمدن پاره ای از مشکلات موثر می باشد. زیرا نماشویی بدون داربست در گیلان و رشت از به وجود آمدن ترافیک و ازدحام جلوگیری می کند. راه و روشی مطمئن برای بالا رفتن از ارتفاعات ساختمانی و کار راحت به کمک طناب محکم و تجهیزات استاندارد می باشد. تنها شرکتهای معتبر خدمات نمای ساختمانی در زمینه ی نماشویی در رشت و گیلان نیروی ماهر و متخصص خود را به محل مورد نظر اعزام و برای انجام عملیات نماشویی اقدام می نمایند. این نیروهای ورزیده در شرکتهای نماشویی رشت و گیلان پس از گذراندن دوره های کوتاه مدت در زمینه ی بالا رفتن از ارتفاعات مختلف ساختمانی بسیار قدرتمند شده و با تسلط و شهامت لازم هم مانند مرد عنکبوتی از طناب بالا رفته و معلق در هوا به انجام عملیات خدمات نمای ساختمانی از جمله نماشویی ساختمانی می پردازند. توجه داشته باشید حرفه ی بالا رفتن از ارتفاعات نمای ساختمانی کار هر کارگر معمولی نیست و برای انجام این عمل باید دارای مهارت و تخصص لازم بود و شیفته ی شغل و فردی ترسو نباشیم. زیرا فردی که دچار استرس و دلهره می باشد مناسب این کار نیست و بالا رفتن از ارتفاعات برایش سخت و دشوار و بخاطر ترس بیش از اندازه امکان پرتاب و سقوطش از بالای ارتفاعات زیاد خواهد بود. لذا لازمه ی انجام کار در ارتفاعات شجاعت کافی است .نماشویی در رشت و گیلان با حساسیت های زیادی همراه است به علت رعایت اصول و ضوابط به خاطر این که جز شهرهای پر بارش کشور محسوب می شوند. لذا دقت در عملیات و در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه پیش از انجام کار امری ضروری به شمار می رود. یا این که برای کار عملیاتی شست و شوی نماها در رشت و گیلان از چه موادی و به چه صورت باید استفاده نمود که پس از ریزش باران و ..دوباره سطوح به راحتی کثیف و جرم گرفته نشوند. یا این که سازه های ساختمانی در رشت و گیلان از چه نوع مصالحی برای مقاوم سازی نمای ساختمانی در مقابل عوامل محیطی مثل :آب، باد، باران، طوفان و ..ساخته شوند .همه ی این ها مواردی هستند که باید مورد توجه خاص قرار گیرند. تا یک نماشویی خوب ،مطلوب و موثری داشته باشیم. نماشویی مطلوب اثرات خوبی در زیبایی شهر، جذب بیشتر توریست در گیلان و رشت، افزایش بازدید افراد و خرید و فروش ساختمان ها خواهد شد و آرامش و آسایش را برای ساکنین داخل ساختمان به وجود خواهد آورد.

 

نقاشی نما در رشت و گیلان

انواع دستگاه های نماشویی در رشت و گیلان

برای عملیات نماشویی شست و شوی ساختمان از 2 دستگاه پر قدرت واترجت و سندبلاست استفاده می شود.

هر دوتای این دستگاه قدرت بالایی در نماشویی ساختمان برعهده دارند که بنابر میزان کثیفی و جرمی که بر روی سطوح مختلف نمای ساختمانی مانده است بکار برده می شوند. اگر میزان کثیفی، آلودگی، جرم بر روی سطوح نمای ساختمانی زیاد و بر اثر گذشت سالیان سال باشد علاوه بر واتر جت از سندبلاست هم به همراه مواد شیمیایی پاک کننده ی کثیفی سطوح استفاده خواهد شد.

چه عواملی باعث نماشویی و شستشوی نمای ساختمان گیلان رشت می شوند؟

پاره ای از عوامل مختلف محیطی و خارجی باعث می شوند که نمای ساختمان ها در شهرهای مختلف کشور از جمله رشت و گیلان که 2 شهر با اهمیت و پر بارش کشور می باشند خیلی زود دچار کثیفی، جرم، آلودگی شوند. در زیر به پاره ای از این عوامل اشاره خواهیم کرد.
1-گاهی ذرات معلق در هوا به صورت آلودگی هایی بر روی سطوح مختلف نما ظاهر می شوند و به درون مصالح ساختمانی نفوذ می کنند.
2-گاهی اوقات انبساط و انقباظ هایی در نتیجه ی عوامل محیطی گرما و سرمای شدید در فصول گرم و سرد سال مشکلاتی را برای سنگ و آلودگی سطوح نمای ساختمانی به وجود می آورند.
3-عوامل طبیعی مثل زلزله و سرعت وزش باد باعث کثیفی روی سطوح نمای ساختمانی خواهد شد.
4-اگر سنگ نما بر اثر حرارت یا آتش سوزی دچار سوختگی شدیدی شود برای پاکسازی آن باید حتما عملیات شست و شوی نمای ساختمان انجام شود.
5-وجود باران های اسیدی مکرر در شهرهای پر بارشی مثل گیلان و رشت اثراتی مخرب بر روی سنگ نما به وجود خواهد آورد.
6-گاهی اوقات فاصله و درز موجود در بین سنگها عاملی برای پاکسازی و نماشویی به وجود خواهد آورد.
7-گاهی اوقات سنگ نما به مرور زمان دچار کثیفی و آلودگی می شود که این مورد باید از طریق شست و شوی نما برطرف شود. تمیز شدن و شست و شوی مکرر نمای ساختمانی بر عمر و دوام استحکام ساختمان خواهد افزود.
8-گاهی اوقات رفت و آمد ها و حرکات ماشین ها باعث می شود آلودگی و دود ناشی بر روی سطوح نمای مختلف ساختمانی بنشیند که باعث آلودگی، کثیفی، جرم خواهد شد که باید توسط سیستم نماشویی این مشکل بر طرف شود.
9-گاهی ریخته شدن مصالح ساختمانی مختلف مثل رنگ ،سیمان و ..بر روی سطوح نمای ساختمانی باعث آلودگی، کثیفی، جرم بر روی سطوح خواهد شد که باید این مشکل توسط سیستم شست و شوی نمای ساختمانی هر چه سریعتر برطرف شود. زیرا نفوذ جرم و کثیفی به داخل مصالح نمای ساختمانی عمر ساختمان را کوتاه و سبب شل شدن سنگ نماها در سطوح ساختمانی و نتیجه ی آن پرتاب و سقوط سنگ نما و دیگر مصالح ساختمانی به پایین ارتفاعات و بروز خسارت مالی و یا جانی برای افراد پایین ساختمان خواهد شد. حتی گاهی پرتاب این سنگ نماها به پایین ارتفاعات به ماشین های پارک شده آسیب جدی وارد خواهد کرد. گاهی هم سقوط سنگ نما به پایین ارتفاعات باعث خسارت مالی به همسایگان مجاور و فوت ناگهانی افراد در حال تردد در پایین ارتفاعات خواهد شد.
10-گاهی اوقات شرکتهای تبلیغاتی برای جذب مخاطب و افزایش فروش اقدام به تبلیغات از راه چسباندن پوستر می نمایند و متاسفانه این پوسترها را بر روی نماهای مختلف ساختمانی در سطوح مختلف شهر انجام می دهند که همین عمل باعث آلودگی سطوح نما در سطح شهر و برای پاک سازی این برگه های پوستر تبلیغاتی تنها از طریق شرکتهای نماشویی می توان کمک نمود. این شرکتها به کمک طناب محکم و بدون داربست با کمترین هزینه، کیفیت عملکردی بالا، صرفه جویی در وقت و زمان اقدام به شست و شوی نما و کندن این پوسترها از روی سطح نما می نمایند. شست و شوی نمای ساختمان یا انجام عملیات نماشویی برای هر ساختمانی صورت می گیرد. نمای آجری ،سنگی، کامپوزیتی، سیمانی، شیشه ای از جمله نماهایی هستند که می توان از نماشویی بر روی آنها استفاده نمود.توجه کنید نماشویی ساختمان در شهرهایی که میزان آلودگی در آنها بالاست باید به شکل دوره ای اتمام شود.

مطلب پیشنهادی ما  هزینه تعمیر نمای ساختمان با پیچ رولپلاک

پیچ و رولپلاک نما در رشت و گیلان

روش های شستشوی نمای ساختمان در گیلان و رشت

برای شست و شوی نمای ساختمانی راه حل های مختلفی وجود دارد اما هر کدام از این راه کارها برای شرایط خاصی مناسب می باشد. اگر روش صحیحی را انتخاب نکنید امکان دارد عملیات شستشو به جای پاکیزه کردن ظاهر ساختمان به آن ضرر جدی وارد نماید. شست و شوی نماهای مختلف با هم متفاوت می باشد. شست و شوی نمای آجری با سنگی کاملا متفاوت است. در ضمن نوع آلودگی بر انتخاب روش شستشو می تواند تاثیرگذار باشد. روش شستشو برای نمایی که از دوده پر شده است با نمای ساختمانی که دچار لک روغنی شده به طور کامل متفاوت می باشد. برای عملیات نماشویی در رشت و گیلان چند روش وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود.
1-شستشو به وسیله ی آب 2- شستشو به وسیله ی مواد شیمیایی 3-شستشو با تراشیدن 4-روش سنگسابی
در نظر داشته باشید روش های شستشو با آب و شستشو با مواد شیمیایی هر دو کاملا امن و مناسب می باشند. اما هر یک را بر روی مصالح خاصی می توان به کار برد.

نماشویی با طناب در رشت و گیلان

یکی از روشهای موثر برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه ها نماشویی با طناب در رشت و گیلان می باشد که ساده ترین و مطمئن ترین روش پیشنهادی شرکتهای خدمات نما می باشد.این شرکتها با استفاده از طناب محکم عملیات نماشویی ساختمان به کمک آب انجام می دهند. در این روش که در بخش خاصی از ارتفاعات نمای ساختمانی انجام می شود با فشار آب، با خیساندن و با بخارآب کار به آسانی صورت می گیرد.

مطلب پیشنهادی ما  نقاشی نمای ساختمان با طناب بدون داربست در رشت و گیلان - رنگ امیزی نما در رشت و گیلان

اگر نمای ساختمانی با گرد و خاک و غبار و دوده معمولی آلوده شده باشد استفاده از روش شست و شو با آب یکی از کم خطرترین راهکار موثر برای شستشوی نما به شمار می رود. از معمول ترین روش شستشو با فشار آب می باشد. که در آن آب با فشار کم تا متوسط به نمای ساختمان پاشیده می گردد.این کار توسط نیروی متخصص کار در ارتفاع با توانایی بالا انجام می شود. برای پاک کردن لکه های چربی از روی سطوح نما از مواد شوینده ی ارگانیک غیریونی استفاده می شود.

برای شست و شوی نمای ساختمان های قدیمی تری که بر روی سطوح نمای آنها از قدیم جرم زیاد وارد شده از روش شستشو با خیساندن به مدت چند هفته استفاده می کنند تا دوده های سنگین چسبیده شل شوند و به راحتی پاک شوند. البته این قسمت نباید در مقابل بارش باران قرار گیرد.
روش دیگری برای شست و شوی نمای ساختمانی با فشار آب وجود دارد. که این روش برای تمیز کردن نمای ساختمانی دارای پیچک کاربرد فراوانی دارد.
برای شست و شوی نمای ساختمانی با شوینده های شیمیایی هر گونه کثیفی، آلودگی، جرم، رنگ ،زنگ زدگی از روی سطوح نمای ساختمانی برطرف خواهد شد. این کار توسط نیروی ماهر به کمک طناب محکم و بدون داربست انجام می شود. شویندهای اسیدی برای آجرنما، سنگ نما، نمای بتنی ،نمای گرانیتی، نمای ماسه سنگ کارایی بسزایی دارند. اما شوینده های قلیایی مناسب ساختمان هایی می باشند که مصالح شان به اسید حساس می باشند. آنهایی که در بخش نمایشان سنگ آهک، سنگ مرمر، گرانیت جلا یافته یا ماسه سنگ گچی بکار رفته است.

روش انجام نماشویی با طناب در رشت

برای هر دو نوع شوینده نیروی متخصص نخست سطح نما را مرطوب می سازند سپس شوینده ها را بر روی آن می ریزند و تا زمانی آن را به همان شکل می گذارند بماند. این زمان با توجه به نوع شوینده متفاوت و برای شوینده های قلیایی طولانی تر از اسیدی می باشد. سپس بعد از گذشت پاسی به وسیله ی آب شوینده ها و آلودگی ها را از سطوح نما تمیز و پاک می نمایند. انتخاب روش ناصحیح آثار مخربی بر روی سطح نما به جا خواهد گذاشت. پس سعی کنید برای انجام عملیات نماشویی در رشت و گیلان از افراد متخصص و با تجربه کار در ارتفاع استفاده کنید. این نیروی متخصص بنابر میزان تجربه ای که دارند قبل از شستشوی نما نگاه می کنند ببینند که نمای ساختمان از چه نوع مصالحی ساخته شده است. به طور مثال: اگر نمایی از جنس سنگ است حتما نوع سنگ مشخص باشد. اگر نمایی آجری است پس روش شست و شوی اشتباه و استفاده از مواد پاک کننده رو به غلط نزنید زیرا پس از شستشو برروی نمای آجری لکه هایی را به یادگار خواهد گذاشت. این نیروی ورزیده در ارتفاعات در حین کار سایر بخشهایی که نیاز به شستشو ندارند را جهت جلوگیری از هر گونه آسیب خطرناک می پوشانند. بخشهایی مثل شیشه ها ،بخشهای فلزی، چهارچوب آهنی خطرناک، پنجره های چوبی پوشانده می شوند تا حین انجام عملیات شست و شوی نما در ارتفاعات از خطرات آسیب در امان بمانند.

جمع بندی
شهرهای شمالی کشور یکی از بارانی ترین و مرطوبترین شهرهای کشور می باشند که در این بین شهرهای رشت و گیلان از اهمیت بالایی از نظر میزان بارندگی فراوان محسوب می شوند. امروزه شرکتهای معتبر خدمات نما در شهرهای مختلف کشور از جمله رشت و گیلان آماده ی ارائه ی خدمات مختلف از جمله نماشویی و شست و شوی نمای ساختمان های مختلف جدید و قدیم در سطح شهر می باشند.

این شرکتها با به کار بردن جدیدترین ابزارها و به کارگیری نیروهای متخصص ،با تجربه در این زمینه بدون داربست با طناب محکم با صرف انرژی کم، هزینه ی پایین کار شست و شوی نمای ساختمان را با نیروهای متخصص و با تجربه ای که آموزش دیده هستند در بخش ارتفاعات ساختمانی با سرعت عملکردی قابل ملاحظه ای انجام می دهند. نماشویی با طناب در رشت و گیلان کار هر فرد عادی نیست زیرا کار با طناب سخت و دشوار است و لازمه ی آن گذراندن دوره های آموزشی و به دست آوردن مهارت های کافی کاردر ارتفاع می باشد. لازمه ی داشتن زیبایی و جلوه ی هر چه بیشتر یک شهر تمیز بودن نمای ساختمان های آن شهر است.

امروزه شکل به کارگیری از روش سنتی داربست نسبت به گذشته کمرنگ تر شده است و تنها در اماکنی که فقط نیاز به نصب داربست می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا نصب داربست نیاز به هزینه زیاد، وقت و فرصت بالا، اجازه از سایر همسایگان مجاور می باشد و یکی از نا امنترین روش برای کارگران می باشد و خطرات سقوط کارگر را بر اثر کوچکترین اشتباهی در حین انجام کار افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430