بستن

چسب جلوگیری از نفوذ و ورود اب + خرید و فروش انلاین تمام نقاط ایران

چسب جلوگیری از نفوذ اب

چسب جلوگیری از نفوذ اب بر پایه اب میباشد و از جنس شفاف و بیرنگی تشکیل شده است که پس از مالیدن روی سنگ و سیمان ساختمان به مدت 4ساعت خشک میشود و کاملا بیرنگ و شفاف میشود. پس از خشک شدن مانند یک لایه شیشه ای و کریستالی روی سطح مورد نظر ماندگار میشود. مدت زمان ماندگاری چسب ورود اب ده سال میباشد که اگر به صورت اصولی روی دیوارهای خارجی اجرا شود حتی بیش از ده سال هم ماندگاری دارد.

قیمت چسب جلوگیری از ورود اب به ساختمان

چسب های زیادی در بازار با انواع قیمت های مخالق موجود میباشد که کارایی و مقاومت مختلفی دارند. چسب مورد استفاده در شرکت میهن راپل نامش سوباش میباشد که از کشور ترکیه وارد ایران میشود. این مواد به صورت کامل ضد اب است و از ورود نم و رطوبت و اب به داخل ساختمان جلوگیری میکند.

قیمت یک کیلویی: 1میلیون تومان

قیمت چهار کیلویی:4میلیون تومان

قیمت ده کیلویی:7میلیون تومان

قیمت بیست کیلویی: 12میلیون تومان

چسب جلوگیری از ورود اب نانو میباشد و به صورت کامل نفوذ اب را مهار میکند. شفاف بودن و بیرنگ بودن این چسب یکی از دلایل مناسب بودن استفاده برای سنگ نما میباشد.

برای خرید چسب جلوگیری از نفوذ اب باران و برف میتوانید با شماره درج شده درون سایت تماس بگیرید تا در کمترین زمان به دستتان برسد. فروش چسب در تهران و کرج با اسنپ ارسال میگردد و برای سایر شهرهای ایران مانند شمال کشور از طریق باربری ارسال میگردد که ابتدا هزینه چسب دریافت میگردد.

مطلب پیشنهادی ما  پیچ و رولپلاک سرامیک نما ساختمان تهران کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430