بستن

پوشاندن و بستن تراس با توری در تهران و کرج

پوشاندن تراس نمای ساختمان با طناب و بدون داربست

بستن و پوشاندن تراس و بالکن با توری گالوانیزه مرغوب با طناب و بدون داربست با راپل با شرکت پیچ و رولپلاک  در تهران و کرج انجام میگیرد.

امروزه افراد زیادی در تلاش برای پوشاندن بالکن و تراس خود از دید همسایگان مجاور یا افراد پایین ساختمان هستند.

زیرا اگر بالکن یا تراس پوشانده نشوند نمی توان از آنها به راحتی استفاده نمود .

حتی گاهی بعضی افراد از تراس به عنوان اتاق کوچک برای کاربردهای فراوانی مانند قرار دادن وسایل اضافی، محل استراحت و ..استفاده می نمایند.

تراس یا بالکن بنابه سلیقه ی افراد کاربرد فراوانی دارند.

اما گاهی ورود پرندگان به فضای درون بالکن، تراس مزاحمت های فراوانی برای اهالی درون ساختمان و حتی همسایگان مجاور خواهد داشت.

سر و صدای پرنده، رفت و آمد مکرر پرندگان و ریزش بال و پر و فزولات پرنده آرامش را از ساکنین ساختمانی سلب می نماید.

گاهی لانه سازی پرنده و موارد این چنینی باعث افزایش میزان آلودگی و کثیفی محیط شده و بیماری های زیادی را به همراه می آورد.

ساکنین ساختمانی به ناچار برای رفع این مشکل از شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور درخواست کمک خواهند گرفت در ادامه در این باره به توضیح بیشتر خواهیم پرداخت.

قیمت نصب توری مرغی

پوشاندن و بستن بالکن و تراس با توری

پوشاندن تراس با توری

یکی از مواردی که در پوشاندن تراس باید به آن توجه کافی داشت طریقه ی نصب توری مرغی می باشد که توسط شخص آموزش دیده کار در ارتفاع با ابزار استاندارد صورت می گیرد. این افراد با مهارت ویژه ای که دارند از ارتفاعات بالا رفته و به شکل حرفه ای وارد عمل می شوند. گاهی در حین کار برای پوشاندن بالکن با توری، سیم مفتول را هم به توری مرغی می بافند تا هیچ گونه درز و سوراخی برای ورود پرندگان به داخل وجود نداشته باشد.

مطلب پیشنهادی ما  شرکت رنگ امیزی نمای ساختمان در بابلسر و محمود اباد و ایزدشهر و نور و چمستان

 

نوع جنس توری مرغی

در بازار توری مرغی از جنس گالوانیزه ی گرم می باشد. زیرا با رطوبت و محیط هایی که مرطوب هستند سازگاری ایجاد می نماید. درضمن گالوانیزه ی گرم در برابر خوردگی، زنگ زدگی مقاومت می کند به خاطر همین سازندگان توری مرغی و سایر توری از گالوانیزه ی گرم استفاده می نمایند. از توری مرغی برای بالکن می توان استفاده نمود. این توری برای جلوگیری از ورود حشرات و سایر موجودات به درون بالکن گزینه ی مناسبی می باشد. در نظر داشته باشید زمانی که هدف فقط پوشاندن بالکن با توری است از چشمه ی درشت این توری استفاده می شود. اما اگر هدف اصلی جلوگیری از ورود حشرات باشد از چشمه ی ریز این توری استفاده می شود. گاهی از توری فرنگی برای این کار استفاده می شود.

بستن پاسیو با توری

نحوه ی اجرای توری مرغی برای پوشاندن بالکن یا تراس

پس از این که کار ساخت و ساز صورت گرفت، توری مرغی را روی دیوارهای بالکن یا تراس پرچ می کنند. ابتدا آن را روی سطح توسط نیروهای دوره دیده و متخصص باز می کنند و بعد به کمک پیچ و رولپلاک و واشر به دیوار سفت و محکم می نمایند. به طور اصولی باید فاصله ی پیچ ها با هم 30 سانت باشد. که توسط نیروهای مسلط بر طناب محکم و بدون داربست کاملا حرفه ای در مدت زمان کوتاه با صرفه جویی در هزینه ها به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

اب بندی نما

جمع بندی
بالکن یا تراس پتانسیل بسیار بالایی برای تبدیل شدن به یکی از زیباترین و لذت بخش ترین قسمتهای خانه دارد. ایده و نظرات مختلفی در رابطه با پوشاندن بالکن یا تراس معرفی شده که در عین ساده بودن، کم هزینه هم می باشند. خاصیت اصلی بالکن حفظ ارتباط افراد درون خانه با محیط بیرون است ،پس برای پوشاندن بالکن باید کمال دقت را داشته باشید. اما در بین همه ی این پوشش ها استفاده از توری برای جلوگیری از ورود حیوانات به درون پیشنهاد می گردد.

مطلب پیشنهادی ما  بینظیرترین روش برای آب بندی ساختمان و عایق کاری نما در رودسر، رضوان شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09125846430